• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzko, je dobre, ze tak dlouho vydrzeli :slight_smile: Byly by to jen "starosti" navic, takhle budou jen ty prijemne :slight_smile: Ja se tak na toho prcka tesim........ Jo dneska mi mamka rekla, ze mi padlo bricho dolu a fakt citim ty tlaky na cipek..... No snad jeste alespon 2 tydny vydrzim....
8. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Ani,zcvakni půlky a vydrž. :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme konečně doma. Malá už spí, tak mám čas si sednout k PC. Já dnes v podstatě nevyřídila skoro nic. Zajela jsem za doktorkou s přihláškou. Měla tam akorát nějaký nemocný děti, tak říkala, že si buď musím počkat, nebo mi to pak vyplní a já si pro to během týdne přijedu. Tak jsem jí to tam nechala a jela jsem na sociálku ohledně výše mateřský. Tam mi řekli, že to ještě nemám spočítaný, tak si formulář na pozastavení rodičáku nechali a že mi to snad během týdne pošlou domů. Takže jsem nevyřídila ani tohle. Tak pak budu muset ještě letět na pracák, až mi to pošlou domů vyplněný. U doktora dobrý. Teda byla jsem jen u sestřičky na poradně a na monitoru. Prý vypadá dobře, tak jsem ani za doktorem nešla. Další poradna za týden. Akorát mi zjistili streptokoka, takže u porodu dostanu ATB. :unamused:

Ani, ještě dotaz na ty homeo? Já si dnes v lékárně objednala Acteu 15 a k tomu ještě Arnicu - taky 15. Tak doufám, že nevadí, že obojí 15, nebo je lepší dát Arnicu jen 9?

Jdu vás dočíst.
8. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Vero, muze byt kombinace 15 a 15 :slight_smile: Kdyby jsi mela 9tku tak ta je lepsi primo za porodu, ale i ta 15tka je dostacujici :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
doorka, toz drzim kapitane :sunglasses: :sunglasses: !!!
8. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
dobrou zeny :grinning: zitra vstavam ve ctyri abych dojela do porodky, tak uz pujdeme s Tobikem zalehnout...snad rychle usne, ja s tim asi problem mit nebudu :grinning: a zitra nejpozdej po obede su tady :grinning:
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Co se týká myčky, my ji máme skoro dva roky a život bez ní už si nedokážu představit. :sunglasses: :grinning:

Aronku, sedm zavinovaček? Co s nimi budeš dělat? :grinning: :grinning: :grinning:
Zabko, já mám jen jednu rychlozavinovačku. A k tomu ty klasický. Klasický si myslím, že použiju fakt výjimečně jen na zklidnění mimča, když už nic nebude pomáhat. A rychlozavinovačku jsem u Kačenky použila taky jen párkrát. Tak si myslím, že s tou jednou rychlozavinovačkou v pohodě vystačím teď taky. A pokud máš zavinku ještě do auta, tak podle mne je to dostačující. :wink:

Effi, taky tě vítám. Já byla na prvním monitoru minulý týden. To jsem byla ve 36. tt. Teď už chodím každý týden. A já nastoupila na MD teprve minulý úterý 2. února. Na MD musíš nastoupit 6 - 8 týdnů před termínem.

Zuzko, tak snad ti nakonec ten císař vyjde. :wink:

Mne naštěstí taky otoky netrápí. :sunglasses:
8. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Já někde slyšela, že pokud se prosadí to zvýšení mateřský, tak by to snad měli údajně doplácet všem, co měli MD od ledna. Tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

Maji, já jsem dnes taky pořád cítila divno v podbřišku. A večer mě tam furt popichovalo. Tak už jsem měla nahnáno, aby z toho nebylo něco víc. Naštěstí už je klid. :sweat_smile:

Kacko, to máš můj obdiv. Já už nejsem schopná pomalu někam dojít pěšky. Už mě zmáhá i chození ven s Kačenkou. Jsem vděčná, že můžu většinu věcí objezdit autem. U prvního těhu jsem tohle neměla. To jsem byla naprosto v pohodě. Tentokrát mě to nějak víc zmáhá.
8. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ani, vydrž, ještě máš čas. :wink: Já někde četla, že bříško padá dolů tak dva tři týdny před porodem. Tak třeba ti to vyjde přesně podle tvých představ. :wink: Já doufám, že vydržím ještě aspoň ty tři týdny. I když bych radši aspoň čtyři - až do termínu.
8. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Mimochodem, manža mě včera holil. Když opominu to, že mu to trvalo asi půl hodiny (já bývám tak do pěti minut hotová :grinning: ), tak mě oholil tak důkladně, že mi tam skoro nic nezbylo. :confused: Až si připadám blbě. Že to prý vezme trochu víc, tak holil a holil. :zipper_mouth: :confused:
8. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Vero u Kubíka jsem taky byla víc fit a teď je to fakt na prd
8. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Kacko, by mě zajímalo, jestli to je tím, že člověku naskakují křížky, nebo tím, že lítáme kolem těch starších děti. :confused:
8. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Vero já ti nevím,ale určitě bude z něčeho kousek pravdy.
8. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
haha, to bude krizkama...me je lip nez s Tudlou :grinning:
a uz fakt jdu :grinning:
8. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Maji, ty škodolibko. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Maji řekla bych,že zrovna já nejsem od tebe moc daleko s tím věkem :wink:
8. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
no tak, ja to nemyslela spatne :grinning: jen jsem si tak zrovna dneska rikala, ze zacit plodit o 5,10 let pozdeji, uz bych na to asi nemela tolik nervu (to bylo asi po 40minutovym hysterickym zachvatu, protoze jsem Tobikovi prebalila totalne pocuranou plinku a on se zasekl, ze ju chtel mit na sobe) :grinning: :grinning: :grinning:
kaci, kolik ti je? :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Maji 25 :wink:
8. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
kaci, jeee, tak to ses starous :grinning: :grinning: :grinning: me je cerstvych 23 :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Káťo,ty jsi mlaďoška.
Vylezla jsem z vany. Taky jsem se holila. Asi naposled,bo vypadám jak malé děcko. Jsem si tam fakt neviděla a manžel není doma. :confounded:
8. únor 2010 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Maji,no každá máme jiný pohled na 25 :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, tak Kačenka se předevčírem ráno zase vztekala, že ji nechci sundat plínu. Vzbudila se dost brzy, tak jsem doufala, že ještě usne a radši jsem ji chtěla plínu nechat. Ale ona začla vyvádět, že ji už nechce. Stejně už neusnula, tak se mi naštěstí do postele nepočurala. :grinning:

Kači, já myslela, že ti už je k 30. :confused: To mně bude v březnu už 31, tak na nějaký hekání a stěžování mám nárok. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Zapomněla jsem napsat, že už mám domluvenou dětskou doktorku. Jak jsem se k ní stavovala s tou přihláškou do MŠ, tak jsem se jí rovnou ptala, jestli k ní můžu chodit i s druhým prckem. Samozřejmě že nás vezme. Mám ji zase zavolat, až přijedem domů z porodnice, že k nám zajede na kontrolu.
8. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
no vzhledem k tomu, že budu rodit před svýma 32 narozeninama, tak mám v křížkách navíc
8. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
dnes nějak nemám náladu :frowning2: Jedna ze zamlklinek dnes byla na velkém UTZ ve 20tt, zjistily, že nebije srdíčko, tak jí vyvolávají porod mrtvého mimi :cry:
8. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Aronku, tak to je hodně smutný. :frowning2: Snad se brzy dočká zdravého miminka.
8. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
aronku,tak já už jsem za 32.

To je velice smutné. Nedovedu si to vůbec představit. Fuj,nepřála bych to nikomu.
8. únor 2010 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Maji,máš to břůško krásné. Nechtěla jsi jít spinkat?
8. únor 2010 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku, ve 20 tt se nejedna o porod, ale o potrat bohuzel.... Urco vim, jak se mamina citi, ale ver mi, ze se to nese lepe, nez kdyz ti umre tesne pred porodem nebo brzo po porodu ci jako 5ti lete.......

Tak ja nechci nosit do terminu, hlavne ne prenaset. Nechci vysvetlovat, ze nechci vyvolavany porod, ale radeji hned cisare..... Hodne by me to hodilo zpet a asi bych byla na dne..... Stacilo by mi rodit za 3-4 tydny, i tak budu mit co tlacit ven....
8. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning:

Taky jsem teď vylezla z vany a je mi báječně :slight_smile: :slight_smile:

Aronku to je strašný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.