• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jo a me tahne na 30 :grinning: Se nam to bude s malym hezky pocitat :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ani, hlavně už je to u ní potřetí :confounded: takhle daleko se ještě nedostala, to je doba, kdy už nic špatného nečekáš :cry:
8. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Aronku, tak to musí být chudák holka hodně na dně. Snad se z toho brzy vzpamatuje a příště to už snad vyjde. Je fakt, že takhle pozdě už se něco špatného stává zřídka. :frowning2:
8. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Aronku, ted vis, ze budes cekat s napetim vzdy......... Ja taky cekala, ze se vratime z porodnice jako 99,9 % s Honzulkou v naruci a proto tu dnes jeste nestoji postylka, protoze by mi to pripominalo maleho.... Az se vratim s plnou naruci, tak i potom budu mit porad strach, protoze od ostatnich andelskych maminek vim, co se muze vsechno stat.....

At to nevzdava, jednou se stesti unavit musi. Kdybych sla do dusledku, tak bych ted cekala dvojcata jako Zuzka, takze bych vlastne doma mela za chvili uz 3 deti...... Ja to chapu, ze proziva to nejhorsi v zivote, ale ja si vzdycky rikam, ze muze byt jeste hur. Sice nevim, co horsiho me muze potkat nez ztrata zdraveho ditete....
8. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jéje. To je smutné téma. Jdu si číst,kuřátka.
Ať vám zítra kontroly dobře dopadnou. Odpo se tady ukážu a dočtu.
8. únor 2010 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
já se bojím, že to nezvládne. Nedávno jí zemřel otec a matka se pokusila o sebevraždu. Na jednoho člověka je toho moc. Ještě že už má doma alespoň devítiletého kloučka
8. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Aronku, zvladne, musi......... To my meli take spatne obdobi. Umrel maly, tchan prozil diky tomu mozkovou prihodu (do dneska se z ni dostava), manzelovo deda byl na tom spatne. Do toho malem prisel manzel o praci a ja byla na UP bez naroku na podporu........ Do toho znamy spachal sebevrazdu, kvuli dluhum........Vsechno se da zvladnout, jen to chce cas...... Jeji klucina ji pomuze.....
8. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Holky co tu probíráte věk, tak já to raději nekomentuju :grinning: Kdybych začala hodně brzo, tak jsem mohla mít už 23 letou dceru jako je Majatob.
Hlavní je, že to dobře snáším a těhu mám vzorové, zatím vše jak má být a všechny výsledky negativní. Možná si taky pořídíte za nějaký rok ještě jendo mimčo- vnouče. Já poprvé rodila v roce 1991 a teď je 2010, skoro dvě desetiletí. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ani víš jak se to říká - NA POSRANÉHO I ZÁCHOD SPADNE
8. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jakelin, ty jsi jak moje mamca :slight_smile: Nejstarsimu brachovi by dneska bylo skoro 52 let (pisu v minulem case, pac nas pred 6ti lety opustil, praskla mu ceva v mozku), mladsi ze starsich bratru bude letos slavit 50tku a ja ten samy mesic 30tku :slight_smile: No a mamine bude za 2 mesice 72 let..... Me mela ve 42 letech.....
8. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jakelin, to je pravda. To co se stalo nam se stane 200 detem za rok a nekdy si rikam, proc jsme museli slupnout zrovna tak nizke procento my???? Proc vzdycky musim mit neco extra..... Takze dokud nebudu drzet kluka v naruci, tak se sice budu silene tesit a silene ho budu milovat, ale neuverim......
8. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ani, to jsem nevěděla, že zemřel tvůj bratr, musel být mladý. Ono je to nebezpečné ty aneurizma v mozku. Můj švagr taky měl tady tu diagnozu, ale přežil.
8. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ani, kdyby jsi si vsadila nějakou loterii, tak určitě nic nevyhraješ, ale jak jde o smůlu, tak to na člověka sedne všechno najednou.
8. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
jakelin, on mel zasazene nervove centrum, byl by lezak stejne jako by byl maly.... Byl by to beh na dlouho trat, jako s malym.... Zazila jsem si toho uz za svych 30 let az dost, nekdy si rikam, ze tohle nezazije clovek za cely zivot.... Ztrata otce, ztrata bratra a ztrata syna a to nepisi o prarodicich a stryccich a tetickach....... Zivot je boj, ale ja s nim hodlam bojovat!!
8. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jakelin, to rika muj manzel, ze kdyby vsadil na tutovku, tak urcite nevyjde, ale kdyz nevsadi, tak mu vyjde vsechno.... Ale ona se ta smula musi jednou unavit a padnout i na vola ne?
8. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ani, ono nic jiného nezbude. Jednou se to musí otočit. Já jsem si taky říkala, že mám smůlu jako nikdo, když mi v mých necelých 30 letech zemřeli postupně oba rodiče. Bratr se ke mě nehlásí a nemám kromě manžela a svých dětí žádné příbuzné. Nahrazují mi to příbuzní z manželovi strany. Někdy si připadám, jako bych byla z dětského domova.
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
My tu zas máme téma, raději začneme zítra na veselejší notu. :grinning:
8. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jakelin, nekdy to silene pada, ale jsem fakt moc rada, ze mam manzela. Nerikam, ze by se to nezvladlo, ale ve dvou se to lepe tahne a ja rikam, ze neni situace, ktera uz nekdy nenastala a ze kdyz clovek chce, tak se da vsechno resit.... S odstupem casu se na to vsechno diva clovek jinak. A ted si vezmi, ze prijde cas, kdy vsichni kolem nas budou uz na konci sve cesty a my tu treba budeme furt strasit....
8. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jakelin, urcite, rano moudrejsi vecera :slight_smile: Ikdyz i tohle je bohuzel soucast zivota.... Jdu do sprchy, ty tlaky na cipek trochu ustoupili, tak snad to bylo treba pocasim :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
To je ta jediná spravedlnost na světě, že nás to čeká úplně všechny a sebou si nic nevezmeme. Jenom budeme doufat, že lidé kteří nás přežijí na nás budou vzpomínat v dobrém. :slight_smile: A to si každý musíme zařídit už za života. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Já jdu taky spát, ještě udělám svačinky pro tu svoji rozsáhlou rodinu a jdu si na chvilku číst. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
jdu spinkat, nějak není nálada :frowning2:
8. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
jej, tady bylo smutno? :confused: ono...kazda z nas uz si asi prozila obdobi, na ktere se hodne tezko vzpomina :pensive: taky jsem se nerozhodla pro rodinu ve dvaceti jen tak pro nic za nic...v 16 mi umrela mamka, brachovi bylo jen 5 let a ted kdyz vim, ze i tohle se muze stat...nechtela jsem aby to potkalo i moje deti takhle malicky... :pensive:

no koukam, ze uz asi vsechny spite...my jsme meli dalsi hysterak pred spanim, tak jsem si sla jeste v klidu a TICHU snist veceri, skocim do sprchy, nachystam veci na rano at kluky nebudim litanim po byte a uz fakt pujdu :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Teda holky, vy máte osudy. To já jsem proti vám dítě štěstěny. Tak snad už budete mít klid a život k vám už bude příjemnější. :wink:

Maji, tebe teď Tobík taky moc nešetří. :unamused: Kačenka se dnes vztekala v koupelně, když jsme ji tahali z vany. Nechtěla z ní vylízt. Ale už byla šíleně utahaná a potřebovali jsme ji dostat co nejdřív do postele. Tak se vztekala, ale jen chvíli. Pak šla spinkat v klidu a o tři čtvrtě na sedm už byla tuhá. :sweat_smile:

Já si teď vzala první granulky Arnicy. Chvilku jsem bojovala s tím dávkovačem, než jsem přišla na to, jak to funguje. :grinning: Ale nakonec jsem to zvládla. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Já jdu taky do hajan. Tak dobrou noc. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Maji, taky to nemas lehky.... Ale sveho rozhodnuti urcite nelitujes a to je fajn.... Ja vzdycky rikala, ze si za svym rozhodnutim musim stat, at je jakekoliv......

Vero, bud rada!!! A moc ti preji, ze jsi dite stesteny a je fakt, ze ja bych svuj zivot s nikym tady nemenila :slight_smile: Jo davkovac je zaludnej, ale dobre vykoumanej :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
a ja mizim taky do pelechu, jeste prectu mozna nejakou stranku a pujdu spat......Dobrou a zitra se tesim!!!!!!! :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Vy jste toho zase nakecali, zatímco mě nepustili k PC. :grinning:
9. únor 2010 v 08:38  •  4 děti  • Odpověz
Holky a kde je martinka?
9. únor 2010 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz
Vero - tak koukám, že s tou Arnicou mám ještě čas..mám ji doma a furt si říkám, jestli ještě počkat nebo ne..tak jsem si nakonec řekla, že začnu 35 plus 0 a bude. To je ve čtvrtek. A máš tu 15 Ch nebo jiné ředění? A co se to ještě kromě kofeinu nesmí? Nějak si nemůžu vzpomenout..dík
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.