• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzule, mentol :slight_smile: Staci ti 15 CH :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno!

Ani, já teda furt nechápu to ředění. 9 je slabší než 15? Nebo naopak? :confused:
9. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Ani, a máta se normálně může? Třeba mátový čaj? A jak dlouho před hemoe by se neměl kofein a mentol? Já si včera čistila zuby až asi 3/4 hodiny před Arnicou, tak snad to není moc blízko. Jinak mně bylo včera trochu divně, když jsem šla spát. Tak snad to nebylo těma homeopatikama. :sunglasses:
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Teď jsem si ještě vzpomněla v souvislosti s tou mátou - rada pro kojení. Máta a tymián prý snižují tvorbu mlíka, tak radši vynechat nebo aspoň omezit při kojení. :wink:
9. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
dobré ránko děvčata, tak už nám tu opět chumelí! Po včerejším lenošení jdu něco málo podělat, ať už to tu zas trochu vypadá :slight_smile: Ale vysilovat se teda nebudu, nejsem blázen :grinning:
Zuzko, včera jsem si na tebe vzpomněla, jak jsem odmetala sníh z chodníku před barákem (máme službu)...doufám, že ty už lopatou nehážeš!
9. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno,
já vás dočítám, vy jste tady večer smutnily :pensive:
Já se dneska vyspala do růžova, za noc jsem byla jen 2x čůrat a vstávala jsem teď v 9. Paráda :slight_smile:
Zase chumelí a chumelí. Holky, co máte pejska v paneláku - tak jsem špekulovala, jak já budu pak s Toníkem venčit? Můžu s miminkem vůbec takhle brzy ven, když bude zima? Ráno vyvenčí manža,ale pak přes den vůbec nevím jak to budu dělat... no třeba už bude teplo, ale poraďte mi prosím.
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Přeji dobré ráno. U nás mínus sedm a hustě sněží :frowning2:
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
U nás taky posněžuje. A to na konec týdne hlásí další sníh až 40 cm. :unamused: Už mi to teda leze krkem. Já chci jaro a sluníčkoooooooo. :fearful:

Zabko, fajn, že ses tak hezky vyspala. Já si na dnešní noc taky nemůžu stěžovat. Sice jsem musela dvakrát za Kačenkou, ale naštěstí tak během deseti minut usnula, tak jsem mohla jít zas do svý postýlky. A ráno se malá vzbudila s dobrou náladou, ještě půl hodinky si v pokojíku prohlížela knížky a já jsem si ještě mohla zdřímnout. Za mnou přišla až před půl osmou. Nádhera. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Vero já chci taky už sluníčko, 10 let pořádně nezasněžilo, tak je to letos nekonečný.
9. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Hezké odpoledne holčiny :slight_smile: ,
u nás padají vločky jako trakaře, ale vypadá to hezky :slight_smile: . I když ta zima je letos opravdu nekonečná.
Holky vy jste tedy večer měly smutné téma :cry:.

Mám tušení, že s hlasováním pro Natálku jsme už v háji, to nestihneme dohnat ani kdyby jsme dělali bůhvíco :unamused: .

Holky tady je odkaz na časopis pro těhule a maminy kterej si každý měsíc stahuju do PC : http://email.seznam.cz/redir?hashId=905144376&to=http%3a%2f%2fwww%2euzlicek%2ecz%2f

Je to zdarma a jsou tam i zajímavé články. Tak mrkněte. Doufám, že jsem dala ten odkaz správně, jsem ta tohle kopyto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zabko: já měla Nikiho na začátku února a hned jak jsme přišli z porodky, tak jsem s ním chodila denně pro staršího Dana do MŠ a z MŠ. Ono když musíš, tak ti nic jiného nezbyde. Jen musíš mimi víc zachumlat :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
já se přeťukla, chtěla jsem napsat : hezké DOPOLEDNE :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
Hmmmmmm, tak koukám, že ten odkaz sem fakt dát neumím :unamused: :angry: :confounded:

No tak jinak : www.uzlicek.cz
9. únor 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz
Jaňule tak to čtu ráda. Mně by bylo líto,kdybych nechala našeho hafulu pak celý den bez venčení. Nějak to budu muset zvládnout.
9. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Zabko, podobný počasí bylo v roce 2006. To byl sníh taky ještě v březnu. Už to nebylo ani kam házet. Chtěli jsme tenkrát začít stavět a zima se táhla jak na potvoru strašně dlouho. :unamused: Doufám, že letos v březnu už po sněhu nebude ani památky.

Janule, Uzlíček znám. Je to zajímavý časák. www.uzlicek.cz Akorát já nějak poslední dobou nestíhám stahovat. :zipper_mouth:

Zabko, co vím, tak novorozeňata by do mrazu moc neměla. Novorozenci by neměli chodit ven, je-li mráz pod -5 stupňů Celsia, starší kojenci pod -10 stupňů Celsia. Záleží ale samo na počasí - když fučí vítr a je kolem nuly, tak je to skoro horší, jak kdyby bylo sluníčko a -10.
9. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Vero - já teda tím pádem taky to ředění nechápu :sweat_smile: ale je to dobrý, mám koupenou tu 15 Ch...tak se už nebudu po ničem pídit a je to :slight_smile:

Ani - díky, mentol - aha :wink:
9. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Vero tak musím doufat, že už mrznout nebude, až si přivezeme Toňase domů. Jinak tedy nevím...
Co máte dneska v plánu? Já jsem chtěla vyrazit do knihovny, asi už naposledy před porodem, ale teda nechce se mi do tý chumelenice a zimy :confounded:
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Tak já s hlásím k těm dobře vyspaným. Zase tu sněží a taky bych potřebovala jako zabka do knihovny, ale nechce se mi tam, brrrrrrrr.
9. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj a dobré ráno všem, nestíhám nějak dočítat, takže nevím, proč jste byly včera smutné. No já byla na posledním kurzu-kojení a trochu jsem byla smutná, že ostatním už buď psa přímo tečou, nebo aspoň kapou (mlezivo) a já je mám jak u suchánků, tak jsem je pak doma zkoušela trochu masírovat a nějaké 2 kapky jsem vydojila :sweat_smile: to bylo veselí na starém bělidle :grinning: nic utíkám nakupovat a pak snad něco vařit. Tak zatím pa a nesmutněte, ju :astonished:
9. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Zabko, já teď vařím oběd, ještě jsem chtěla žehlit, ale to nevím, jestli stihnu. Po obědě budem číst s malou pohádky a pak půjdem naproti tatínkovi, až pojede z práce. A pak domů, připravit večeři, vykoupat malou a dát ji spát a je zase den v čudu. :astonished: Ale zítra možná malou udám babičce a vyrazím něco povyřídit ve městě a zajít s kámoškama na oběd. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
9 CH ma lokalnejsi ucinek nez 15 CH (je mene redena, cim vetsi cislo, tim vice redeni a jakoby zabira komplexnejsi ucinek). Proto napr. bezprostredne pri porodu je lepsi 9 CH, aby zabrala zrovna nato bolave misto spodni casti.
Jdu varit, ted jsem se dostala podruhe z postele a verte, ze mi to delalo problemy :slight_smile:

Jinak Mata neni Mentol :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Jakelin,tak jsem vyspaná dorůžova :slight_smile: ,ale počasí mě opět nakrklo,já už tak chci jaroooo :dizzy_face:

Holky,teď si pomyslíte,že jsem pěkná brzda,ale chci Vás poprosit o rady,jak uspíšit porod :sweat_smile: .Teda kromě maliníku(ten od včerejška piju) a sexíku.
Včera mi v Ostravě potvrdili,že budu rodit přirozeně,celkem šok,když jsem se konečně po 5 měsících smířila s tím,že půjdu sekcí.A protože vím,že se u porodu nejspíše natrápím,tak bych tomu chtěla nějak pomoct.Dávaly jste si tady prima rady,ale já je předtím přehlížela :sweat_smile: :confounded:
9. únor 2010 v 10:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Tak mně teda z prsou zatím nevytekla ani kapka. To ale neznamená, že nebudu mít mlíčko,ne? Rintin já myslím, že každý to má jinak a nemusí z prsou nic téct.
Katy tak na vyvolání porodu jsem četla, že je dobrý sexík, horká vana, ananas, poskakování na míči, chůze do schodů...jsem zvědavá,jestli něco z toho zabírá.
9. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Co vaříte? Já vůbec nevím, nemám chuť na nic, co obsahuje naše lednice a mrazák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
zabi,horká vana by mohla pomoct,ale nemůžu tím nějak ublížit malému?Když si dát vanu teď,tak to s tou teplotou vody nějak nepřeháním,spíše teplejší.Asi zkusím všechno :grinning:
9. únor 2010 v 11:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
zabi,já dělám testoviny se sýrovou omáčkou a vepřovýma nudličkama,kuřecí vývar máme ze včerejška :wink:
9. únor 2010 v 11:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy nevím... Já jsem akorát z vany vylezla :grinning: . Horkou si ji nedávám, ale že bych v ní mrzla, to taky ne. Připouštím si teplou (páč si tam čtu :slight_smile: ) Tak nevím, kolik stupňů by tak měla ta horká vana mít.
9. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Katy mňamka. Těstovinky jsme měli včera taky - chalupářský.
9. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
no tak to si taky připouštím teplou,ale fakt jen tak,ať v tom vydržím,mám strach,abych prcka neuvařila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
tak už nevím co dělat :frowning2: peru, žehlím, uklízím a brzo mi hrábne :confounded: škoda, že se nedá jít ven. To jsem zvědavá jak to do porodu přežiju bez následků :grinning:
9. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.