• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Katy, tepla voda neuskodi neboj.... Taky jsem se pripravovala na sekci a ted zrejme budu rodit prirozene....

Zabko, ja kupovala kvuli tomu ten SEDA Infant satek, abych mohla maleho rychle obleci do kombinezi a dat do satku a sup s nim na rychlo pred barak a zpet..... Pokud bude spinkat v postylce, tak si vezmu chuvicku a pomazu, nastesti jsme v prizemi, takze pri nejhorsim ho soupnu z balkonu :grinning:

A ja varim testoviny s rajcatovou omackou a syrem :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Ani a v tom šátku může být takhle malý mimi? Já mám od Chicca takovýto nosítko, ale to je až od 3 měsíců myslím. Chůvička je dobrý nápad, akorát mám jen do 150m :grinning: . Chtěli jsme původně na větší vzdálenost, ale dostala jsem tyhle v práci při rozlučce. Ale to by možná mohlo dosáhnout, když ho nechám před barákem jen vyčůrat...musím to vyzkoušet.
Já jsem se nakonec rozhodla pro smažák s bramborem a okurkový salát. Ale budu vařit nejdřív tak za hoďku, pozdě jsem snídala.
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ani to je ono? http://www.maminet.cz/inzerat/2322-nositko-satek-senda-infan/
tady píšou, že je to od narození, tak přemýšlím, že bych to pořídila.
9. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ani, díky za vysvětlení ředění homeo. Jasný, máta není mentol. Ale je to taky takový pálivější, tak mě napadlo, jestli to nebude mít trochu podobný účinky. :sunglasses:

Já dnes vařím vývar z vepřových kostí. Maso oberu a hodím do rizota. Dělám špenátový rizoto. Koupila jsem minulý týden čerstvý špenátový listy, půlku jsem použila do omáčky na špagety a půlka mi zbyla, tak jsem se rozhodla pro rizoto. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
su tady :slight_smile: tak mimous je od vcerejsiho vecera hlavou dolu, bala jsem se aby se zase v noci neotocilo, ale vydrzelo jinak vse ok, na porod to zatim nevypada :slight_smile:
cesta rano v pohode az na debila ridice v autobusu (dovolila jsem si platit 8 Kc padesatikorunou)...na zpatek mi ujelo co mohlo, mela jsem byt doma uz pred hodkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Zabko, to je ono!! Je to od narozeni do 9 kg, pak uz to nejak zvladnem :slight_smile: Ja mam chuvicky do 500 m a v pohode to dosahne, mam to vyzkouseny :slight_smile: No a v lete to neresim, vezmu kocar a dlouha prochazka i se psem :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Maja, tak to gratuluji.... nakonec budes rodit prirozene :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Maji tak se přece přetočil, super.
Ani zkusím ty chůvičky, kam až mě pustěj a kdyžtak to koupím. Není to tak drahý a možná bych to sehnala i levněji na Aukru. V létě to taky neřeším, to bude pohodička :wink:
9. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Zabko, ja ten satek mam doma a je fakt dobrej. Vicemene nemusis nic vazat a kdyz na to prijde, tak se z toho bude i pohodove kojit :slight_smile: a taky pro tatinka, ktery se urcite ze zacatku bude bat maleho vzit to bude dobra pomucka :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Včera jsem byla unavená, byla jsem objednaná na 11, odjížděli jsme až o půl 3. První ozvy byly takové nijaké, malá chruškala, tak si mě ještě pozvali na pozdější čas, to už se projevovala více, neměli však místo na vyšetřovně, takže jsem byla na porodním sále :grinning: :grinning: a kupodivu - příjemné prostředí. Už jsem dostala papíry na toho císaře, ještě se měl na mě juknout primář, dělal mi ultrazvuka ejhle, prďolka byla ve vhodné poloze. :grinning: Koukali jsme jako blázni, protože ještě minulé pondělí byla paličatě neobrácená.

V pondělí na 10 jsem objednaná znovu. Bohužel musím jet sama, nemá kdo se mnou :frowning2: Potřebuji ještě dodat zprávy ohledně té mé sledovanosti cukrovky (asi dostanu vykáráno, protože jsem tam už od prosince nebyla - usoudila jsem, že je to jen humbuk, když mám vše v pořádku)a také zprávy z genetiky, protože prdelka velikostně odpovídala na necelý 36. týden. Nebo je prý maličká. Koukala jsem na net a ta váha by odpovídala 36. týdnu. Podle té genetiky v 12-13. týdnu to je prý nejpřesnější. Takže změna. Ve čt začínám 37. týden a datum dle ultrazvuku by vycházelo na 4. března. Jsem trochu zklamaná, že se to zase posunulo.

ALE - alespoň mám rezervu začít s masáží hráze, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: A propo, když jsem pročítala toho císaře a možné následky, úplně mě mrazilo :grinning:
9. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jo a dvakrát mi měřili tlak, měla jsem ho vysoký 133/88 a pak 130/77
9. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Maji: snad nám tak ty díťata vydrží :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
michelle1-neodmetám, není co. :grinning:
Žabka ten šátek si chci taky koupit. :grinning:
Pajcul-ty jsi to měla podobné jako já, akorát já mám toho primáře až to další pondělí a to se určitě setkéme, jelikož jdu na 11 a sama vlakem. :grinning: Ty jsi říkala, že jede 9,45 z Olmika?
9. únor 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz
tak já budu dělat pangasia s brkaší :dizzy_face: ale taky až za chvilku, teď pojídám hrozno. Nakoupila jsem zase milion ovoce :dizzy_face: holky a to nosítko je nějak napevno připoutané k tělu? jako že , když se člověk nahne, tak drží u těla, nebo jak to funguje? Žabi, jasně, že je to mlezivo individuální a spousta holek až do porodu nic nezaznamená :wink: Jen mě prostě potěšilo, nebo spíš uklidnilo, že stačí trocha manipulace a něco taky vykouzlím :wink: Maji tak to je krása, hodně jsem Ti fandila a samo i ostatním, kterým hrozí z jakéhokoli důvodu sekce a nepřejí si jí. Tak to je super, to zase začneš epinovat ne? Já už třetí den masíruju a i když mi to třeba bude u porodu k prdu, tak teď z toho mám dobrý pocit :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojte. Mám v troubě brambory,tak vás jdu dočíst. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
pajcul, také samo gratuluju, než jsem do dopsala, tak jsou nové zprávy od Tebe, děcka mám z Vás upřímnou radost :grinning:
9. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Zuzi: já jela 9:45 autobusem, jede z nádru z čísla 5 nebo od pošty :wink: primář je v pohodě :wink: docela jsme se i nasmáli. Udělali na mě vážně výborný dojem.

Ráda Tě poznám. Mně bus jede v 8:40. Vlakem by to nebylo špatné, ale v tomto počasí jsou spoje velice nespolehlivé. Ještš před týdnem jsem jela do PV a měli oba směry výpadky :confounded: - a ten bus je teď přece jen lepší. Ty autobusy brzy ráno zajíždí i k nemocnici..Ale v těch 9:45 ne.
9. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
rintintyna: děkuji :grinning: včera jsem byla vážně paf :wink:
9. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak to věřím, ale už psalo spousta holek, že se prďolky otočily třeba i na poslední chvilku :wink:
9. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdu si ohřát obídek, za hoďku a půl jdu na kosmetiku, nalámala mě aninam :grinning: nechám si jen nabarvit řasy a obočí. Úžasné je, že kosmetička je hned vedle našeho domu :grinning: :grinning: Jen doufám, že se nějak napolohuji, nemůžu ležet na zádech, je mi až na omdlení, včera mi taky ten ultrazvuk dělal, když jsem byla přitočená k němu. Vysvětlil mi, že ty mdloby dělá děloha, co tlačí na žílu (už si nepamatuji název), a tak mi hůře koluje krev, proto jsem až na složení.

Mimochodem, doby, kdy jsem spala nepřetřžitě okolo 11 hodin, jsou ty tam. Budím se po 2 hodinách a musím chodit na záchod. :frowning2: Ale dobrá příprava do budoucna k prdelce, že :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Pajcul, me to natrely a mohla jsem si sednou na tu dobu, co to pusobi :slight_smile: Tak se s nimi taky domluv :slight_smile:

Jo a deloha tlaci na DUTOU zilu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Maji - tak to je super, že se mrňousek otočil, tak vidíš :slight_smile:

Holky, už jste některá dostala na gyndě tu krabici s dárky? Ted si rychle nemůžu vzpomenout jak se tomu říká :sweat_smile: a co jste v ní měly?

Já ji dostala minule až v porodnici, ale na gyndě kam chodím ted jsem ty krabice viděla, že je tam mají, tak předpokládám, že je dávaj při poslední poradně, což je v úterý, tak jsem zvědavá co tam bude..minule jsem tam měla lahvičku Avent, žínku, lžičku s příkrmem Hami a další věci, letáčky a brožurky, ale všude je to jiné, kámoška třeba dostala v té krabici Savo :sweat_smile: (je z Ostravy) tak doufám, že savo teda nedostanu :grinning:

Jo, už jsem si vzpomněla - clinic box se to tuším jmenuje :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Katy na urychlení porodu je na koníkovi diskuse a holky tam dělají nějaký koktejl z ricínového oleje a jsou tam i jiné rady. Jinak nám říkala sestra, že na konci pomáhá libeček, skořice a ještě něco. To už jsem zapomněla. Ale nevím co je na tom pravdy.
A ty už chceš rodit. Máš ještě čas, ne???
Jinak já uvařila brokolicovou polévku a lívance.
9. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Zuzul, já už dostala a byla tam jedna plenky, hubka, olej na bříško, mastička pro mimíse, slevový kupon na monitor dechu a myslím ještě něco a už teda nevím co. Hlavně plno letáčků a prospektů. Já ho dostala asi ve čtvrtém měsíci.
9. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
jakelin,to víš,že mám ještě čas,rodit ještě nechci :grinning: ,ale ptám se předběžně,co si mám opatřit a pak se už tím budu jen ládovat,asi od 38tt
9. únor 2010 ve 13:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Pajcul-díky, já myslela, že jsi jela vlakem, tak to já pojedu taky autobusem, ještě to zvážím a možná pojedu i tím v těch 8,40. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:05  •  4 děti  • Odpověz
Už jsem dočetla,pojedla a můžu si jít akorát lehnout.
Maji,to je super,že se mimi otočilo. Paráda.
aronku,tobě ta práce vážně chybí!!! :wink:
zuzule,krabice jsem od sestry dostala,ale byly tam jen plenka,žínka,lžička a vzozečky krémů. Jo a časopis.
To s tím Savem atd. se u nás dostává až po porodu. Při odchodu z porodky.
V poradně jsem dopadla dobře,ozvy ukázkové,nabral mi streptokoka a taky jaterní testy,kvůli tomu,jak mě svědí celé tělo. Příští týden jdu zase. :wink:
9. únor 2010 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Pupendo 37tt v albu, trošku pomačkany, hpld už se ani vyfotit neumím. :cry: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:06  •  4 děti  • Odpověz
zuzule: já nedostala nic, ani jsem si nevšimla, že by tam něco takového někde měla :unamused:
9. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Zuzko, ani se mi nezdá, že by ti pupík vyrostl. Máš ho takové stejně velké už měsíc. :grinning: Obdivuju fakt, nikdo by asi neřekl, že tam máš schované dvojčátka.
9. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.