• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
lucisa: tak mi posli do IP informace do tabulky a pupik klidne vloz do alba sama adresa na album je kdyztak v mem profilu, vkladame pupik ze 30t a ted ze 34t
14. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Luci to je zajímavé o té nanny podložce. Doufám, že ta moje bude v pohodě.
14. led 2010 v 17:12  • Odpověz
zabi, mě to taky překvapilo, my jsme o ní nějak blíže neuvažovali, to spíš u prvního, ale znáš to, tehdy moc peněz nebylo, mateřská byla 2.800 kč, tak jsem peníze investovali do pro nás důležitějších věcí a já doufala, že stejně budu pořád jak na trní a pořád jsem poslouchala a zkoušela, jestli Nena (Noemi) dýchá.
samo, že je to blbost říct, že je to nedůležitá věc, ale tehdy nám to tak přišlo. u dalších jsem si řekli, že když jsme to zvládli, zvládneme to i teď, ale možná mě na poslední chvíli chytně strach a objednám ji. Navíc je tam dodací lhůta 24 hodin, takže vždycky se to dá objednat a koupit.
14. led 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
Lucis někde půjčují v porodnici, jestli nezapomenu tak se zeptám na tom předporodním poučení. Neměli jsme taky ani u jednoho, ale jsme s věkem opatrnější.
14. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Už mám téměř vše až na kojící podprsenku, postýlka i matrace je objednaná.. :wink: Ufff, ted to jen vyprat a zablit tašku do porodnice..
14. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Luciso, nanny mám novou za 2400 a má záruku 48 měsíců..
14. led 2010 v 17:24  • Odpověz
hajduš, já nakliknu adresu, ale nikde nevidím možnost vstupu do alba, abych mohla zadat heslo a přidat svou fotku pupku. jsem asi trotl, ale mohla bys mi to polopaticky jako debilovi vysvětlit? :astonished: klidně do IP....
děkuji
14. led 2010 v 17:26  •  3 děti  • Odpověz
čau kočky, nemám sílu dočítat tolik stránek, jen jsem to zběžně prolétla. Taky jsem nějaká přešlá mrazem, tak se rozepíšu, až bude veseleji :confused: Každopádně Zuzi máš pravdu, že dokud nebudeme mít vlastní děti, tak může napsat pouze jak bycho "asi reagovali" no na druhou stranu, ať se rozhodneš jakkoli, tak ať to nemá vliv na vaše rodinné vazby do budoucna :wink:
14. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
pajcul, sem s fotkou :grinning: :grinning: tentokrat to neprojde nikomu :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Ja Jsem od gyndr dostala prenatal krabici a byla v tom i knizecka s poukazkama na slevu na podlozku a nejakou sadu,hracky atd...ja to kupovat budu akorat v pripade,ze bych porodila driv,jinak vam ji klido nekomu venuju.Jdu se na to podivat co tam vlastne je...
14. led 2010 v 17:31  • Odpověz
jo, holky, já jsem vás nechtěla odradit od koupě, jen jsem psala, co nám v úterý ta ženská řekla.

jakelin: chtěla jsem na nějaký ten předporodní kurz, když už to navíc můžu uplatnit u naší pojišťovny, ale baby club kačka, u kterého jsem to zjišťovala, to má všechno tak nešikovně pozdě odpoledne, že bych zase musela otravovat mamku, ať mi pohlídá holky a nechci ji zneužívat, navíc jde příští týden na operaci a nevím, kdy bude fit.
mimochodem, dnes nám došla Sedmička a tam je dvojstrana o opavské porodce, hned na začátku, tak na to kukni :wink:
na půjčení se nikdo neptal a ona se o tom nezmínila, tak uvidíš, pak dej vědět.....
14. led 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz
rintin, přešlá mrazem? stalo se něco, snad ne s miminkem nebo je ti špatně?
14. led 2010 v 17:32  •  3 děti  • Odpověz
Pupík vyfotím o víkendu, ju :grinning: zatím papa, dnes jsem lítala jak hadr na holi, tak se jdu natáhnout :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:35  • Odpověz
no s tím, že monitory dechu fungují jen určitou dobu, to jsem taky slyšela. Nevím, zda by pak pomohlo loupit novou podložku, ta stojí jen cca 700,- Kč. Nanny mám doma, ale obednávala jsem ji draho, protože jsem na ni chtěla uplatnit benefity od zaměstnavatele, jinak bych více hledala
14. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Dala jsem do alba fotlu pindíku, tak nakoukněte jak se malý vystavoval. :slight_smile:
14. led 2010 v 17:50  • Odpověz
tak jsem objevila darkovy poukaz 500Kc na tuhle sadu
http://www.reercz.cz/monitory-dechu-a-detske-chuvicky/detska-chuvicka-s-podlozkou-pro-kontrolu-dechu-a-aktivity.html
tak kdybyste mel nekdo zajem,tak pošlu poštou.Píšou tu zákl.cena 2990 a se slevou 2490+99 dobírka
14. led 2010 v 17:51  • Odpověz
14. led 2010 v 17:52  • Odpověz
lucisa: musis se prihlasit pod mou prezdivkou (k tomu je to heslo jak jsem psala) a pak budes mit pristup k mym album a tim padem pristup do alba "pupiky breznovek" jestli ti to nepujde tak dej vedet

kupujete vsechny ten monitor dechu? ja ho nemam v planu kupovat ale jak to tak ctu tak vaham :confounded:
14. led 2010 v 17:57  • Odpověz
ja ho budu kupovat jen v pripade poterby jak jsem psala
jeste tu mam slevu 20% na hračky Lamaze(www.lamaze.cz) platnou do 31.3.2010,já to nevyužiju...
14. led 2010 v 18:07  • Odpověz
hajduš: jo ahá, takhle, to jsem netušila, mě je to blbé ti tam lézt..... :confounded:
14. led 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz
jakel: já sice znám UZV snímky, ale chlapečkové jsem tedy ještě neviděla a nějak tam toho bimbulu neumím najít, popiš, prosím, stručně, ve kterých místech ho mám hledat :grinning:

tak my jsme právě udělaly úlohy, s kraválem, protože máme plno jiných zájmů a nějaké písanky nebo matika je zdržovačka, a teď jsem holky zahnala trochu pouklidit pokojík, ať se tam v noci nepřizabiju, až se na ně půjdu podívat.
Aňa trochu mrčí, ouško pobolívá, tak ji dám ještě Panadol, v 7 atb a zaženu ji spát, jen nevím, jestli usne, když spala odpo až do půl čtvrté......
14. led 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
To kulaté je pytlík a to vpravo penis. Kolem jsou nožky, jakok by ležel na boku.
14. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Jakelin, pekne to vystavuje......

Lucisa, jako by byl spodkem primo prodi tobe....Vidis varlata a pak penis :slight_smile:
14. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
hajdus, ja monitor nekupuju az kdyby byl potreba kvuli nejakymu problemu :slight_smile:
14. led 2010 v 18:52  • Odpověz
lucis nic vážného jen taková emoční kolize, která už asi k našim stavům patří, rozumově zcela zpracovatelné, emočně nikoli, znáte to :grinning:
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
holky, dnes jsem s velkym uspokojenim zjistila, ze ze sveho syna vychovavam samostatnou bytost, ktera se o sebe bude umet v dospelosti postarat a nebude zavisla na zenske, coz me veeelmi tesi kdyz vidim nektere mlade muze ve svem okoli...a ted nemyslim mm, ten je samostatnej taky :grinning:
uz ted Tobik vi, ze po pouziti wc je vedle nachystana stetka, kterou misu umyje :dizzy_face: vi, ze do pracky se sype prasek na prani, nastavi se program, da hadice do vany a zmackne cudlik :dizzy_face: kdyz dopere, vezme si kybl, pradlo prerovna do nej a odnese ho k susaku (teda za me asistence) :dizzy_face: pred povesenim kazdy kousek dukladne protrepe :dizzy_face: vi, ze kdyz doji, ma si odnest svuj talirek a hrnicek do kuchyne :dizzy_face: taky vi, ze si ma pred spanim uklidit svoje hracky :dizzy_face: ze kdyz udela na zemi binec ma vzit koste/vysavac a uklidit to :dizzy_face: vi, ze velkou hadrou se umyva podlaha, malou utira prach a houbickou se myje nadobi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a proste mam to nejsikovnejsi dite na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:59  • Odpověz
no, maji, to skoro zavání dětským otroctvím :grinning:, ale je fakt, že když je dítě takhle aktivní v tak nepopulárních věcech, je třeba toho využít a zavčas podchytit :sunglasses: to nikdy není na škodu :grinning:
jdu obhlídnout ten pytlík :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz
a jóóó, no to není pytlík, ale pytel :grinning: by mě zajímalo, jestli to těm malým chlapečkům mezi nožkama zavází.....
14. led 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci :grinning: on to dela dobrovolne a s velkym nadsenim, tak ho v tom jen a jen podporuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:29  • Odpověz
maji, bude ideální ženich :grinning: Když budem mít holčičku,tak by jsme ho brali.
14. led 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.