• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No mě se i zdá, že se zmenšuje. :grinning: Ale zpevňuje, takže jsem víc neohrabaná. :grinning:
Holky, já taky nic nedostala. :cry:
9. únor 2010 ve 13:17  •  4 děti  • Odpověz
hoky ja se asi doma zblaznim nudouuuuuuuuuuuuuuuuu :confounded: :confounded: :angry:

jsem se rozhodla ze jdu sazet kytky :slight_smile: teda jen zasit seminka :slight_smile: tady je celkem teplo +6

zuzko musim souhlasit s jakelin, ze tvuj pupik na dvojcatka opravdu nevypada

poradte mi nekdo nejaky dobry recept na veprove platky
9. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Hajduš moji kluci by se ubouchali po přírodním řízku, na to steak koření, sůl a potřít hořčicí, potom oprančit, na to dát volsky oko a na to broskvu. To milují, je to jednoduché a pěkně to vypadá. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:21  •  4 děti  • Odpověz
zuzi to nezni spatne :wink: vyzkousim o vikendu, dneska potrebuji neco aby to mel manza na zitra do prace
9. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
No to teda jo Zuzko, kde ty mimča máš schované? :slight_smile:
Já došla z oběda a z práce, musela jsem jim tam s něčím zas pomoct, holt nenahraditelná :grinning: Ale naštěstí to bylo jen na půl hoďky. Ta holčina je sice chápavá, ale nemá vůbec systém, tak něco přehlídla.... no jo, nemůže být každý perfektní jako jááááá :sunglasses:
Jdu mrknout na ten časopis Uzlíček, už jsem ho dřív taky našla, ale pak jsem na něj nějak zapomněla!
Holky, nemáte řidší stolici? Mě se zdá, že to mám od doby, co jsem začala s maliníkem :confused:
9. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
MIchelle-ty jsi ten sníh přivolala. :cry: Jdu odmetat. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz
michell je sněhová královna :sweat_smile: nooo já myslím, že by to klidně mohlo být z toho maliníku :wink:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak jsem po obídku.
Holky já dostala prenatal box zároveň s těhu průkazkou. Na poslední poradně jsem už nic jiného nedostala :frowning2:
Michelle řidší stolici mám taky a na záchod chodím tak 3x denně, ale nenapadlo mě to dát do souvislosti s maliníkem. Je možný, že to je z toho.
Zuzko pěkný pupík, ale na dvojčátka malinký :slight_smile:
Jakel, došla jsi do té knihovny? Já jsem se nějak nedokopala :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky je nějaká lhůta, do kdy zažádat o porodné?
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
zabko, tusim, ze je to do roka.....
9. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
9. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ani díky :wink:
9. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Zabko, nedošla. Já musím jet autem nebo městskou, tak se mi dnes nechce.
Máme dnes výročí 19 let od svatby. Tehdy taky napadl sníh, tak mám fotky s urousanýma šatama na bílém pozadí. :slight_smile:
Jdu péct dort pro Jakuba, ten má ve čtvrtek narozeniny a udělám věnečky s pudinkovým krémem.
9. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Zabko neni zac. Muzes si tam i predvyplnit formular, ulozit a vytisknout, pak jen dopsat po porodu potrebne a odnest :slight_smile: I ja to udelala....

Jakelin, tak to je krasny, preji jeste alespon 3krat tolik vyroci!!! Manzel ma narozky v patek, tak taky budu ve ctvrtek delat chlebicky a asi se dam zitra do dortu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já ten sníh vážně nepřivolávám, Zuzko zůstaň doma! :grinning: Tady už jen poletuje, pohoda.
Dnes složíme postýlku a uděláme podle ní dekorace na zeď - tedy na kus sololitu, který zakrývá v ložnici dlaždice po bývalé kuchyni. Koupili jsme v polsku nalepovací pásku s obrázky zvířátek a ty samé zvířátka na samostatných nalepovačkách. Musím chytit honem nějaký výtvarně rozmísťovací talent :grinning:
9. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ani díky, snad to vydrží i nadál tak hezké.
Já jdu na to pečení, jak sem budu nakukovat, tak zas něco spálím :frowning2:
Dočtu vás potom.
9. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
byla jsem si trochu schrupnout s Tobikem, nejak me to dopoledne zmohlo :slight_smile:
hele holky, mam ve zprave napsany, ze cipek 1cm, to je dobry nebo malo? vyznate se v tom nekdo? :grinning:
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Mňam věnečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Maji to nevím, ale já mám čípek 1cm snad už druhý měsíc, takže to asi vážny nebude a sousedka mi říkala, že měla čípek cely těhu 5cm a nic, ale fakt nevím.
9. únor 2010 ve 14:11  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, doktorka prave rikala, ze to jeste na porod nevypada...ja jen jak jste na tom vy :grinning:
9. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Maji taky nevím, co to znamená, mně vždycky doktorka řekne, že čípek je dlouhej, otvírat se nezačínáte, na porod to nevypadá :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
pajcul , majo : super :slight_smile: , tak ať vám mimískové takhle vydrží !!!
9. únor 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
zuzko : kde ty dva klučiny prosím tě v tom pupíčku máš :confused: :slight_smile: ???
9. únor 2010 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz
ani : jak sem dávala zabka odkaz na to "nosítko/šátek", tak tam nabízejí ještě něco podobného : dětský vak nosítko CARRYCOT INFANT a ten má 2 pozice na nošení. A to : 1) vleže (kolébka)- od narození ; 2) vsedě (klokánek)- od 5-tého měsíce do 18-tého měsíce (nebo do 15-ti kg).
Nevíš prosím tě jestli je tenhle vak taky dobrej????? Láká mě, že to má využití i jako klokanka.
9. únor 2010 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz
Taky jsem si schrupla,udělám nějaké faktury do práce a půjdu cvičit.
9. únor 2010 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko,neblázni s tím sněhem!!! Ale břůško máš hezké.
9. únor 2010 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Já dostala Prenatal box na poradně minulý pondělí.

Jak, gratuluju k výročí. :wink: Příští rok bude velká oslava, ne? :wink:

Maji, bezva, že se mimísek otočil hlavičkou dolů. :wink: Já nevím, jak mám dlouhý čípek. Teď mi to ještě nepřeměřoval. Jen minulý týden mě kontroloval, jak jsem otevřená. A to bylo na prst. Čípek zatím nevím.

Zuzko, já bych to s tím sněhem taky nepřeháněla. Je to docela makačka. Nech to na chlapech. :wink:
9. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
To by měl být odkaz na ten vak, který mě láká :
http://www.maminet.cz/inzerat/1768-detsky-vak-nositko-carryc/

Snad se mi to sem podařilo dát tak, aby se to dalo otevřít :sweat_smile:, já jsem na tohle fakt kopyto :sweat_smile:.
Holky nemáte s tím prosím někdo zkušenosti :slight_smile: ???????
9. únor 2010 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz
Jj,já dostala prenatal box,vzorecky od Hippu a letáčky s různejma poukázkama,víc už si nepamatuju,co v něm bylo...
Maji,koukám,že tě děti napínaj do poslední chvíle :slight_smile:
Prej džus s aloe vera vyvolává(poznatky z vedlejší diskuze) ale zatim jsem nebyla schopná si ho koupit.Pak určitě vyzkoušim a taky se říká sklenka červenýho vína.Taky jsem někde četla,že eterický oleje Jasmín,Levandule a Skořice vyvolává a zintenzitvnuje stahy.A taky koření skořice,hřebíček a čerstvej zázvor,ale jsou to všechno jen babský rady...
Jinak dnes se mi naskytla cesta do Prahy,tak jsem se byla informovat kvuli te RD.Volala jsem na to OSSZ a tam mi řekli,že potvrzení,že nemám nárok na PPM mi vydá ÚP.Tak jsem dnes zašla za tou svoji zprostředkovatelkou a ta na mě vyvalila oči,co to je za blbost.Tak jsem skočila do vedlejší budovy na sociálku,kde mi to teda vydaj a pani mi řekla,že si mám nechat od dr. normálně vypsat žádanku na mateřskou a tu pak přiložit k žádosti o RD.Moc nechápu akorát proč to dělaj všude jinak :angry: na palici.Akorát jsem se zapomněla zeptat,jestli mi vypíšou žádanku o mateřskou a ž v době porodu,protože dřív ukončit neschopenku nemůžu.Tak jsem zvědavá,co mi na to řeknou v pátek v porodce.Jsou ty úřady fakt na palici... :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky tak co je noveho jak pak se mate?
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.