• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
ani, to jsou hrozny cisla... :sweat_smile: kdybych to takhle pocitala, tak od poradnych kontrakci jsme mela odrozeno za nejaky asi 4 hodiny...od tech prvnich slabsich to bylo necelych 12 hodin :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ani, tak to nezávidím. Já počítala s kratším porodem, ale i tohle mi stačilo. Hlavně pak po těch kapačkách. To byla docela krušná hodinka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzzie, zbytečně se nestresuj s tím streptokokem. Jde o to, dostat se do porodky zavčas. Pak by to mělo být v pohodě.

Niki, jdu si přečíst ten odkaz.
9. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Takže není problém, že mi z prsou nic nevytéká? Chtěla bych kojit, když už se s nima tahám :grinning:
9. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Michelle, my měli tuhle matračku pro Kačenku a teď jsem objednala tu samou pro druhý mimčo. Kačence jsem to dala hned pohankou nahoru. Ale teď jsem četla, že pro novorozeně se dává nahoru kokos (je to tvrdší strana, což mimčo potřebuje) a pak se to otočí na pohanku.
Otevřená na prst nemusí znamenat nic. Můžeš rodit klidně v termínu. :wink: Je to hrozně individuální.
9. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Já měla streptokoka u Čendy pozitivního a te´d si myslím, že ho budu mít taky. Jak jsem pracovala na dost infekčním oddělení, takjsem dokonale prolezlá breberama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dostávala jsem antibiotika do žíly po 4 hoďkách, mě to nijak nevadilo, skápne to do půl hoďky :wink:

Jdu koukat na růžovku, pak se stavím. Dneska mám pohodu, Čenda odpo nespal, tak už je od půl osmé tuhej, jsem stihla i uvařit na zítra, ještě dopere akorát pračka :wink:
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Mně taky před porodem nic nevytékalo z prsou. A nakonec jsem kojila až do roka. Sice jsme ze začátku měli s kojením problém, protože malá furt u prsu usínala, tak jsme ještě ke kojení dokrmovali stříkačkou, ale pak jsem se rozkojila plně.
Aronku, ono ti z prsou začne vytékat po porodu, to uvidíš. :grinning: :wink:
9. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
aronek, to vubec neni problem, me u Tobika neteklo vubec a kojila jsem 15 mesicu (dokud jsem neotehotnela) a ted taky nic (max.kapicka po horke vane)...s tim si hlavu vubec nedelej :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Niki, tak teď koukám na ten odkaz ohledně GBS a právě tenhle článek jsem četla asi před půlhodinkou. :grinning: Je to tam hezky popsaný.
9. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jé,ten odhad je super. Mě vyšlo 3385 g,tak by to bylo super. :wink:Zítra jdu taky na kosmetiku. Na obočí,řasy a depilaci nohou,protože sama už to nedám :slight_smile:

Sluni psala,že Štěpánek má už 1800g a odstříkává o 106 :wink:
9. únor 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
ještě jsem zkusila odhad péorodní hmotnosti a vyšlo mi 3,2 kg :wink: Čenda měl 3,1 kg. Já to ještě počítala podle váhy na tom ultrazvuku v 30tt, když se za každý týden do TP přičtě k té váze 200g a vyšlo mi, že kdybych rodila v termínu, tak by měl mít prcek do 3,5 kg. To beru :grinning:

A k délce porordu, od první kontrakce za necelé 3 hoďky po vyvolaném porodu, docela mazec, kontrakce hned od začátku po 2 minutách. Jestli je druhej porod rychlejší, tak buu ráda., když stihnu dojet do porodky, ale nedá se to asi podle toho srovnávat, vyvolávanej prod je jinej, tak vlastně vůbec nevím co mě čeká :confused:
9. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
jé, Štěpánek je už velký kluk :grinning:
9. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
U maleho a ani zatim ted, me nic nevyteka z prsou (jen ty bile spuntiky pidi) a odsavala jsem v prumeru pres litr mleka denne po dobu 14 dnu, nez mi byla zastavena laktace......
To, ze ted nic nevyteka, neznamena, ze neni zena schopna kojit....
9. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak to jde za chvili Stepula domu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
aronku,jak řikám,já kojila a mlezivo mi s prsou před porodem rozhodně neteklo,byla jsem ráda taky za nějakou vymáčklou kapku :slight_smile: a ani teď mi rozhodně mlezivo neteče.nějaký množství ho jde vymačkat,ale to je spíš tím,že vim jak na to,protože mám zkušenost s ručním odstříkáváním mlíka :wink:
mě uklidnila ta PA,že to je běžný,ale říct doma,co to může mimi způsobit,tak mám za chvíli hlavu v pejru :slight_smile: já teda taky čekala,jestli nebude nějaká chytrá připomínka,kde jsem k tomu přišla,kupodivu se k tomu nikdo takhle nevyjádřil,akorát švagrovka furt řiká,že jsem nakažlivá,protože ona měla stafylokoka a nějak si to plete :grinning:
9. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Zuzzie, :grinning:
Já když jsem to řekla chlapovi, tak hned sedl k netu a začal vyhledávat informace o GBS. Byl z toho víc vyděšený jak já. :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
mě dnes toho strepťáka nabral,tak jsem zvědavá,co mi v úterý řekne.
9. únor 2010 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
Kdy vám zjišťovali toho streptokoka? A z čeho? Mně jen minule brali krev, ale nevím na co. :frowning2:
9. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Mě taky z prsou nic samovolně nevytéká, jn kdybych zmáčkla a jak píše Ani s těma špuntíkama. U Čendy mi myslím vytékalo, někdy v 8 měsíci chvíli, pak zase ne. Kojila jsme 10 měsíců, než se Čenda odstavil sám :wink:

Štěpánek je teda šikulka, krásně přibývá :dizzy_face: Určitě si je tam ale nechají ještě do jakoby 38tt,myslím, že to tak dělají :wink:
9. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
aronku,je to výtěr z pochvy.
9. únor 2010 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ten mi nedělali. V kolikátém týdnu se to dělá?
9. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky, tak máme po dnešku vymalovanou ložnici, tak ji můžeme aspoň zařídit. Ještě 2. a 3. nám namontují skříň. Malování dalších pokojů bude probíhat kolem 18. Zatím aspoň můžu uklízet vnitřek kuchyňské linky a ložnici. Od čtvtka budeme s mamkou prát a žehlit dětské věci, moc se těším. Zítra manžel doveze matraci a kolotoč a v pátek přebalovák. Konečně to vypadá, že se snad i stihneme do příchodu malé. Stále jsem 1/2 dne s malíři na nohou a jsem úplně mtvá
9. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
brouči, to vypadá nadějně, že to nakonec stihnete :grinning:
9. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
tajně doufám, i když dnes jsem málem zase dostala infakt, potože lišty kolem dřevěných podlah jsou divné papíové a jak odlepovali po malování pásku, tak to strhli s tím, takže asi ještě budeme měnit veškeré lišty, což b ude stát peníze a zase čas. Fakt už nemůžu
9. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
brouči,určitě to stihnete. Malá si počká na nové.
aronku,dělá se to kolem 35tt.
9. únor 2010 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu zalehnout. Nashle zítra. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
tak 35tt už nestih a další kontrola je v 37tt :confounded:
9. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
taky jdu do pelíšku :wink:
9. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno. Pádím na kontrolu. Mám mi dneska dělat ten monitor, tak jsem zvědavá. A taky na výsledky toho streptokoka... :unamused:
10. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko.
flapi,tak držím palečky.
aronku,tak to ti udělají v tom 37tt
Dnes jsem slaměná vdova. Muž odjel na poradu do Jihlavy a vrátí se až zítra. :frowning2: Už teď je mi smutno. Jsem asi nějaká cíťa zase nebo co!!
10. únor 2010 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko!!!

Flapi, at ti to vsechno dobre dopadne!!!
Doorka, ja jsem taky cita a hrozna :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.