• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani,já právě ne,ale občas mě něco přepadne a jsem v háji.
Půjdu si udělat radost. V Tescu mají mít ode dneška hezké rifličky pro děti. Stojí kolem 100,-,tak se na ně asi zajedu podívat. :wink:
10. únor 2010 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, tak tomuhle detskemu nakupovani ja se uz zhola vyhybam :slight_smile: Prakticky mam vsechno krom kosmetiky, kterou koupime pri odchodu z porodnice :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
A ja se jdu jeste natahnout, nez pujdu varit.... Dneska delam kureci rizecky :slight_smile: :wink:
10. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Já už mám taky všechno. Jen si potřebuju udělat radost :wink:
10. únor 2010 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko!

Aronku, neboj. Určitě ti stěr udělají taky. Dělá se to spíš ve 36. tt.

Brouci, šetři se. Se nedivím, že jsi utahaná, když lítáš kolem bytu. Hlavně, že se to bydlení už rýsuje. :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Doorko, jen si udělej radost. :wink:

Já jsem cíťa jak kdy. Ale musím se přiznat, že když jsem šla pro přihlášku do MŠ a viděla jsem tam ty děti, tak jsem měla slzy na krajíčku, protože jsem si představila naši malou, jak tam je mezi nima. :confused: :grinning:
10. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
A já se dneska krásně vyspala. Kačenka spinkala celou noc, tak jsem k ní vůbec nemusela. Jen jsem si jednou došla na záchod. A malá spala skoro do sedmi. Já se teda vzbudila o půl sedmý, ale ráno bylo pohodový. Žádný brekot apod. :sweat_smile:
10. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Dneska udám malou babičce a jedu do města. Musím něco oběhat, pak zajdu s kámoškama na oběd a pak pro malou. A taky si dneska konečně vyzvednu homeo k porodu, co mám objednaný v lékárně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já se loučím a večer páčko. :wink:
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ranko. Holky, s tím aloe jsem to taky slyšela a zrovna min. týden jsem koupila tu velkou flašu a těšila jsem se, že si dám, ale radši jsem se na to vykašlala..tak to tady stojí, třeba využiju až mě ten pupek přestane bavit :sweat_smile: a myslím, že to bude už brzo :slight_smile: viděla bych to v tom 39.tt, to by bylo ideální, ale vsadím se, že jak na potvoru bude malinkej napínat a mě klepne :slight_smile:

Včera jsem zas byla v lékárně, koupila jsem si formovače bradavek,( tak jsem zvědavá, jestli pomůžou), porodnické vložky, líh na pupíček, lanolin na impregnaci a taky fenyklový čaj. Taky jsem nakoukla do sekáče a zase koupila dvoje lacláčky, ale fakt krásný, už se těším, až malinkého do nich oblíknu, to bude frája :grinning:

Myslím, že už mám všechno, jen ještě chci v tescu koupit ten neparfémovaný sprchový gel do porodnice.

Michelle - jak že se to jmenuje? A co všechno jsi z té řady koupila? Díky

A s tou mateřskou mě řekli, že na ni samozřejmě nárok opět nemám, ale já pořád pobírám RP na Kubíka až do jeho čtyř let, což je na konci listopadu, takže mateřskou si mám ale stejně nechat vypsat a pak jim přinést a hlavně zavolat než se malej narodí aby to přepsali z Kubíka na mrňouska, abych prej nedostala ty dávky dvakrát - to by bylo neštěstí, co...dělaj jako by dávali bůhví co :unamused: Já nebudu mít mateřskou, ale hned od narození malinkého rodičovský příspěvek...stejně jak to bylo u Kubíka.

Jo, holky, začla jsem nesit punčochy na křečáky, protože mi to doporučila doktorka. Sice je nemám, ale máme je v rodině, tak říkala, at si je pořídím, že když se udělaj, tak už se jich nezbavím...je to ale palba, chtěj za ně skoro 7 stovek, tak jsem je nakonec dostala od kámošky, ona je nevyužila a jsou úplně nové, a to jí je doktorka napsala, takže je měla zadara. Ta moje doktorka mi je napsat nechtěla..síla, prej je dřív taky psala, ale pojištovna byla naštvaná...to je něco :angry: no, ale hlavně jsem vám chtěla napsat, že jsou super i na celulitidu! tak třeba se jí zbavím :wink: :slight_smile: a v létě budu mít nožky jedna radost, haha :grinning:
10. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
zuzule- my to doma pijem pořád to aloe a nic, včera jsem vypila 1,5l na ex a nic, jsem strašnej žíznivec. Měli to u nás v akci kolem 30,- no nekup to, vzali jsme toho plnej kufr. I kokosovy.
:grinning:
10. únor 2010 v 09:47  •  4 děti  • Odpověz
Hlásím se a jdu dočíst. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
dobre rano holky,

zuzul kde se tu poncochy daji koupit? ja se chci take zbavit celulitydy!!! ja pouzivala pred tehu krem od nivei a ten mi pomahal, ale od te doby co jsem tehu jsem s tim radeji prestala, nevim jestli tam nejsou nejake skodlive latky.

Dneska mi pekne zacal den, myslela jsem si ze jdu dneska k doktorce a tak jsem se rano namalovala, vysvihla a pak jsem se podivala do diare a zjistila jsem ze k doktorce jdu az zitra :grinning: :grinning:, uz aby ta tehu demence prestala :angry: tak si alespon zajdu ke kadernici.

Je u nekoho neco noveho?
10. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj, přeji hezký den :grinning: Jdu dočíst :wink:
10. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré ránko, i když u mě moc dobré není, bo jsem měla příšernou noc. Jak jsme včera do naší pidiložnice nastěhovali tu postýlku, vyměnili jsme si s přítelem místa v posteli, ať ho v noci furt nepřelízám, teď by to navíc bylo přes hlavu. No a tak blbě se mi na tom jeho místě spalo a ještě mi do toho navíc celou noc chrněl, má rýmu! :unamused: A to jsem byla pořádně unavená a stejně jsem se furt budila.
Ohledně té kokosovopohankové matrace, já přemýšlela, že bych dala navrch kokos, ale přijde mi nějaký tvrdý, i když mimča mají mít tvrdé......no zkusím ještě nastudovat.
Zuzule, já byla v Tescu teď o víkendu a zas měli tu poličku s neparfémovanýma připravkama vybranou! Takže jsem si nic nepřikoupila, mám jen ten sprcháč. Mlíko jsem si koupila od Nivey, snad mimču "nebude" vonět :slight_smile: Jo a ta neparfémovaná řada se jmenuje bnatural.
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Zuzule-ty punčocháče jsou i na předpis, ale musíš je mít od internisty, jsou super taky je mám a líbí se mi mimo jiné, že jsou snad neroztrhatelné a lesklé a navíc dělají krásné nohy. Kromě toho taky, že pomáhají na ty žíly. Ale už to nejsou ty klasicky hnusny stahováky, jako měla třeba moje máti.
10. únor 2010 v 10:17  •  4 děti  • Odpověz
Tak jsem dočetla, včera jsem se sem už nedostala.
Nějak dlouho tu nebala Lucis, aby tak chytla ten průjem a zvracení od holek. :frowning2:
Já dodělávám krém na věnečky a dort a půjdu to nazdobit. Na oběd se odbydu, protože budu dělat večeři o dvou chodech. :slight_smile:
Jinak včera byl manžel strašně předvapený z těch fotek co jsem pro něj měla s bříškem. Tak byl trochu naměko a dojatý.
To jsem ráda, že jsem se trefila, co už vymýšlet za dárky po 19 letech. Příští rok budu muset vymyslet nějaké úžo překvápko. Blbé je, že je to v únoru. Já bych se strašně ráda proletěla balonem. Láká mě to už spoustu let.
10. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Jakelin-ty jo balónem, ty máš teda odvahu, viděla jsi vratné láhve? Tak opatrně, tam to naštěstí dopadlo ještě dobře. :grinning:
10. únor 2010 v 10:33  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko viděla, padákem bych neskočila, ale ten balon mě láká. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Zuzi - však jsem psala, že mi je moje obvodačka nenapsala...viz výše, a kámošce je normálně napsala...
ještě ze mě udělala socku, že je po ní chci napsat :angry: prej, kdybych byla ve finanční tísni, tak mi je napíše, chápete to?

Hajduska - kupujou se ve zdravotnických potřebách a existujou i těhotenské až nad břicho, ale to si říkám, že počkám a pak si koupím normální, ted už to vydržím s těmi stehenními. Já jsem právě tady na koníkovi narazila na diskuzi "asi jsem porazila celulitidu" ve volné diskuzi a tam to jedna holka psala, že jí po nošení těch punčoch naprosto zmizla celulitida, akorát teda zadek (kterej už v těch punčochách není) zůstal hrbolatý
:sweat_smile: tak proto si pak pořídím ty celé at mi to formuje i břicho, stejně to bude po porodu potřeba. Kdo bude chtít můžu poslat odkaz, ale jsou skoro za litr
:unamused:

Zuzi - máš pravdu, nohy jsou v nich o hodně hezčí, i když zrovna ty nevím proč to řešíš, hubeňoure :slight_smile:
Ale musím říct, že než je oblíknu a pak zas svlíknu, tak se vždy děsně zapotím, je to fakt síla je natáhnout, ale když už je pak mám na sobě, tak v pohodě, jako mám ty nohy takové stažené, ale to je asi ten účel.

Michellle - díky, někam si to napíšu :slight_smile:abych to zas nezapomněla..
Já si myslím, že ten sprcháč stačí. Včera jsem si koupila ten malinkej speed stick do porodnice, a chci si pořídit takové ty malinké balení, at netahám všechno origoš..kondicioner, šampon atak..tak jsem zvědavá kde seženu, ale je fakt, že jinde než v DM jsem to neviděla...vy jo??? Jo, ale přemýšlím, že si normálně vezmu do porodky suchý šampon, nebude čas na to abych si mohla dovolit být hodinu ve sprše jako doma, tak to je taky řešení :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Jakelin - balon, jejda, to bych měla taky bobky :sweat_smile: já bych tam teda nevlezla :grinning:
10. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Zuzule-tak to nechápu, že to nenapsala-pltíš si snad zdr. pojištění, tak na to máš nárok, to jsou takovy svi.. ti doktoři. :frowning2: Jj, to je účel je mít stažené a vypadají pak i takové vypracované, pevné, já je nosím i na ples a ty co už mají dírku, tak zalakuji a když už jsou úplně hin, tak je mám v zimě pod kalhoty. Mám hnědé, černé a pak ty samodržící, ale z těch mi vylizají nahoře ty stehna, nebo co toje, prostě špek. :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:01  •  4 děti  • Odpověz
Jojo, to mi povídej, kráva jedna..

Já mám právě ty samodržící s krajkou nahoře a je fakt, že nad tou krajkou to vypadá fakt děsně... :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
No jo a tím, že to tam nahoře vyleze, tak mi pak ty nohy šoupou o sebe a to mi nedělá dobře, takže tyhle mi všechny leží a nosím ty až do pasu a ty zse super stáhnou mou velkou prdel :grinning: , takže vypadám, jako twigi.
10. únor 2010 v 11:10  •  4 děti  • Odpověz
ahoj děvčata, tak ten neparfémovaný gel taky musím ještě pořídit, nebo bych se musela umývat jen vodou. Jinak let balonem si přeje už pár let máma, letos má 60 tak doufala, ale je to cenově děsně náročny, tak jsme jí vrátili nohama na zem, že možná jednou, až vyhrajeme sportku :grinning: let plachťákem vyjde lacněji, ale to prý eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nějak nemám můzu :confused:
10. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Holky, tak ja uz mam i vareno :slight_smile: Krasne jsem se prospinkala :grinning: a odpoledne jeste musim sehnat tady v kramech okolo mandlove aroma a dam se manzelovi do dortu, bude to prekvapko :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak my už máme i snědeno. A ted jdem do DM-ka pro prsní olej od Saloosu a budu masírovat :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Zuzule, tak já koupila od Salusu, olej na hráz a mandlový pak k porodu nebo pro mimi, a prsa masíruju taky tím na hráz, myslíš, že by to mohlo vadit nečemu?
10. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
bo nedělám si iluze, že bych ten na hráz vymasírovala celý a nechce se mi utráce za každou část těla zvlášť :confused: :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak jsem zpět. To zas bylo něco. U doktorky dlouhý čekání. To prcka asi uklolíbalo, že se na tom monituru vůbec nehýbal. Tak mě poslala do nemocnice na další zátěžovej test. Prý že budu půl hodiny chodit do schodů, nebo šlapat na kole. Naštěstí nic takovýho. Matočili normální monitor, tady se prcek už trošku projevil, ale "vzhledem k zúženým undulacím" (musím zjistit co to je) jdu v pátek zas :unamused:
Jo a sestra tam měla ty prenatal boxy. Za tu dobu co jsem tam čekala ho dvěma dala a já samozžejmě nic. By mě teda zajímalo, podle čeho to rozdává :cry:
10. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.