• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
To se musí při ozvech mimčo hýbat? Mě se teda zatím pokaždé hýbe, ale nechápu, k čemu se má hýbat, dyť se poslouchá jen srdíčko a tuhnutí???
Zítra taky fičím k doktorce, snad už tam bude zpráva z nemocnice a povykládá mi, co mi vlastně je nebo není. Ale cítím se stále dobře.
10. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
flapi, vím co je ondulace, undulace teda nevím :confused: teda tak Tě trápit, já bych už na kolo asi ani nevylezla a když už, tak dolů by mě dávali asi nohama napřed. Neplač, já taky žádný box nedostala a ani už s ním nepočítám. Tady v Praze jsem dostala na uvítanou takovou obálku s letáky, je tam akorát kačenka která měří teplotu vody, respektive se ukáže modrá, když dobrý a červená když špatný a pak kupon na jedno plavčo.
10. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
michelle1:Taky jsem myslela že poslouchají jeno srdíčko. Tak nevím. Ale sesta mi při odchodu poradila, ať si před tím dám něco sladkýho, že ho tím nabudím :slight_smile:
rintintyna: no průběžně jsem od ní doslatala jednu brožurku o těhotenství a asi 2x vzorek nějakejch vitamínů. Tak tím mám asi vybráno :unamused:
10. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Michelle, jj právě se má hýbat proto, že při pohybu je srdíčko aktivnější, tak potřebují zaznamenat to srdíčko právě při aktivitě, ale také mi to celé příjde postavené na hlavu, bo matka by dle mého měla mít před porodem hlavně klid a ne aby jí honili po venku, po schodech, jezdit na kole, šťouchat do břicha a nevím co ještě. Ségra rodila před lety a první monitor dělali až u porodu
10. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
flapi, třeba nás překvapí v porodnici nějakým balíčkem :wink: jinak jsem dnes volala pediatričce, tak až půjdu příští týden naposledy na gyndu, tak prý rovnou se mám stavit a sepíšem kartu :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po menší pauze, už nám přibylo nějaké kuřátko?
Michell - mně např. se Kája skoro vůbec nehýbala celé těhu, takže ani při ozvách se ani nepohla a sestra mi říkala, že se hýbat musí a občas mně s břichem i zahýbala, ale malá stejně nic :grinning: Ale nevím k čemu to potřebují, zato tento prcek v klidu nepoleží :grinning:

Holky nemáte některá sepsané seznamy co je potřeba do porodnice a co je všechno potřeba si nachystat na doma? Kosmetika, oblečení.... Kdyžtak mi to prosím pošlete to IP budu moc ráda :wink:
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
tak uz jsem zpet od holice :slight_smile: nechala jsem si jen zastrihnout konecky. Ted jdu delat jahodovy cheescake dostala jsem chut na neco sladkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pocledni dobou mam chut na sladke, cele tehu nic a ted ke konci jim dortiky kazdy den :slight_smile: si asi mimis chce uzit posledni dny dobrutek :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Hajduš, co je to cheescake? :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:56  •  4 děti  • Odpověz
:confused: no v přímém překladu by to měl být asi sýrový koláš, ale pak nechápu, jakto že je sladký :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Hajduš, tak jsme na tom stejně, taky celé těhu nic a teď si i nějakou tu sladkost ráda dám :slight_smile: Možná tělo sbírá kalorie na porod :grinning:
Já od své doktorky taky žádný balíček nedostala, jen na tom předporodním kurzu - pár vzorečků od HIPPu, 2 časopisy (jeden chlapský, tak měl přítel radost :grinning: ), sleva na monitor dechu a letáčky.
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
já jsem před chvilkou zblajzla celou čokoládu :sweat_smile: , takže se přidávám do klubu hříšníků :grinning:
10. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
jupi jupi, uz vytlacim 27cm hlavicku :grinning: :grinning: :grinning: jeste 4 centimetriky a budu spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si uvarit sliz s malinikem a dnes uz konecne zacnu brat aj ty homeopatika :grinning: :grinning: :grinning:

ehm, nenapsala jsem, ze je mimous od vecera uz zase napric... :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak uz mam dortik hotovy, cheescake je "tvarohovy dort" nasla jsem i na ceskem netu recept tady je http://www.kuchyne.cz/video-recepty/cheescake-s-horkymi-jahodami.aspx
me strasne moc chutna protoze neni tak sladky, ja nahoru davam jeste ovoce (jahody, maliny...na co mam chut a pak zaleji zelatinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Doporucuji vyzkouset

maji supeer, tak to porod pujde hladce, ja to lnene seminkko prestala pit :unamused: naposled se mi z toho zvednul zaludek a malej jsem se pozvracela tak od te doby piji jen malinik a k seminku v tekutem stavu jsem si vytvorila silny odpor :cry:
10. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Hajduš-tak to může být mňam.... :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:54  •  4 děti  • Odpověz
Maji a seš si jistá?Já si taky několikrát myslela,že se mi otočil a hlavu má na každý kontrole dole...
jdu si na chvilinku odfrknout.Dneska jsem byla dopol taky u kadeřnice a odpol pokračování ještě po úřadech(obíhám ještě stavební úřad a katastr,aby toho nebylo málo :wink: ) u nás nemůže projít nic v klidu a bez problémů :angry: a zase mě z toho bolí celý břicho...
Zuzule,a tobě tu žádanku na mateřskou budou vypisovat kdy,už teď nebo až po porodu?
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Maji a jak jsi to poznala, já to teda nepoznám, asi tím, že jsou tam dvě. :frowning2:
10. únor 2010 ve 14:58  •  4 děti  • Odpověz
Zuzzie - já už ji mám vypsanou :slight_smile: i když na ni nemám nárok, měla jsem si ji normálně nechat vypsat, nechápu to, ale tak mi to řekli když jsem volala na socku...

Maji - super, jsi dobrá...já dnes budu "cvičit" posedmé a jsem na 21,5 cm (prvně jsem dala 18,5 cm, tak mi to přijde dobrý po týdnu) a hlavně je ještě času dost, tak pokud se to nějak nesekne, tak bych už brzo taky mohla být v cíli (na 31 cm) uvidíme, ale každopádně z toho mám dobrej pocit, a navíc mi doktor řekl, že bych mohla rodit bez nástřihu, tak když k tomu navíc přidám ten balonek, tak by to mělo bejt v cajku :grinning: a když ne, tak se taky nezblázním, každopádně si říkám, že tím nic nezkazím :slight_smile:

Jo a k tomu sprcháči bez parfemace..akorát mi doma došel, tak jsem si řekla, že kouknu v DM-ku jestli taky nemaj něco bez parfemace a koupila jsem z řady Balea - ph neutral a vůně med, a pokud neseženu ten v tom tescu, tak beru do porodky, protože téměř není cítit, voní úplně zanedbatelně, tak kdyby někdo nesehnal, tak doporučuju tenhle....
10. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Hajduska - tak to zkus jako já...já to lněné semínko koupila drcené a jím každý den lžičku a jde to...ten sliz bych asi taky nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenom ta představa...maliník piju normálně jako čaj a to lněný semínko takhle a je to...
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
ja ho mam v celku, tak ho rozdrtim v mixeru a je to a budu ho jist po lzickach :slight_smile: diky za radu zuzul
10. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Tak vás zase zdravím. Dočetla jsem.
Maji,jak to? Co jsi dělala? Kdy jdeš zase na kontrolu?
Byla jsem na té kosmetice,za paní účetní,miminkovi jsem koupila troje rifle, z toho jedny s laclem a tričko. Manželovému synovi 2 košile na ples a pěkně mě to unavilo,tak si jdu schrupnout. :wink:
10. únor 2010 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Hajdus - není za co :slight_smile: Je fakt, že když jsem čekala Kubíka tak jsem lněné semínko vůbec nejedla (nějak jsem o tom ani nevěděla) a pila jsem jen maliník a porod v pohodě, tak víš jak..taky by se asi nic nestalo..ale jistota je jistota, už po té psychické stránce je lepší vyzkoušet asi všechno. Já kromě masáže hráze zkusím vše co by mohlo pomoct..homeopatika, maliník, lněné semínko a epi-no, tak není možná :grinning:

Doorka - tak hezky odpočívej..já dnes taky dala s malým maxi procházku a jsem tak příjemně unavená...ale spát jít nemůžu, zaprvé to by musel jít i malej a to nehrozí, přes den už téměř nespí a navíc za chvíli přijde manžel a pak tchýně, takže není čas, ale aspon se hezky vyspím pak v noci...když jsem spávala přes den s Kubíkem, tak jsem pak v noci "lovila myši" :grinning:
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
zuzule, :grinning: Tak já ty myši budu lovit dnes. Manža není doma,přijede zítra,tak se zase budu bát.
10. únor 2010 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - neboj :wink: Jo, a jsi přímo z Hodonína? Znám z Hodonína dvě kámošky...
10. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Já to semínko jím jen tak, prostě ho rozkoušu a docela mi chutná :slight_smile: .
Dneska jsem šla k Mudr oční, protože jedna mamča, co nosí jako já brýle, na minulé poradně strašila, že má změny na sítnici a tak nesmí při porodu tlačit a jde na císaře. Mudr byla děsně nepříjemná, prý mám mít žádanku z gyndy, a to k ní normálně chodím kontrolovat dioptrie. Nakonec mi napsala latinsky nějakou zprávu a že s ní mám okamžitě naklusat k obvodnímu, tak jsem tam celá vystresovaná dorazila a obvoďák se divil, proč mi má kontrolovat tlak, když mi ho kontrolují na poradně. Nakonec mi ho změřil (135/85), což je prý vzhledem k tomu, jak mě ta koza vyděsila, málo :grinning: . Jo a přeložil mi, že oční napsala, že změny na sítnici jsou, ale minimální a že to mám pustit z hlavy. Někteří doktoři jsou fakt k sežrání...
10. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Tak mi dort tvrdne na balkone, jeste musim udelat marcipan a nazdobit.... Uz me tyhle moje aktivity nejak moc unavujou....
10. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Juj, uz mam zas o tyden vice, dneska vecer zacinam s arnicou :slight_smile: Tak jsem na to zvedava :slight_smile: Malej se tam zas bouli a jak ma vyjezdeny ty svoje drahy na paticky a rucicky a co ja vim, co jeste, tak to docela boli...
10. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
haha, tak uz je zas hlavou dole :grinning: akrobat fakt :grinning: napadlo me, ze se muze tocit kdyz nosim Tobika na brise, ze ho treba nejak postiskam a pak se toci, ono by to aj tak odpovidalo tomu jak moc jsem Tudlu nosila :grinning: no a jak to poznam...lehnu na zada a prohmatam bricho, jde citit kde je "prazdno", tvrdy boule jsou hlavicka a zadek, no a nozicky a rucicky podle kopani a stouchani... :grinning:
10. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Už jsem zase tu. Schrupla jsem si a je mi líp :wink:
Maji,s tím Epi jsi dobrá.
Ani,ukážeš nám ho,až bude nazdobený? Ať si uděláme chutě :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Maji tak to já nemám šanci poznat, mě to kope všude a boule mám taky všude. :grinning:
Ani-já chci taky foto dortu. :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:40  •  4 děti  • Odpověz
Kde jste všechny?
Zuzko,tobě se musí boulet celé břucho.Od prsou až po pipi :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.