• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky!

Marti, já jsem byla ve 36. tt otevřená na prst. Ale nic to prý neznamená. Klidně můžu rodit v termínu.

Já si dnes vyzvedla v lékárně objednaný homeo k porodu - Arnicu a Acteu. Tak doufám, že pomůžou a porod bude v pohodě. :sweat_smile:

Tohle je blbý období na ty střevní chřipajzny. My se z toho loni taky nemohli vyhrabat. Ale letos (ťuk, ťuk) se zatím držíme. Tak doufám, že nám to dá pokoj.

Ani, to jsi dobrá, že si troufneš na potahování. Já dělala dorty jen krémový. To ještě zvládnu, ale do potahování se fakt nehrnu. Marcipánový dorty jsou krásný, ale u nás to nemá nikdo rád (maximálně můj brácha :grinning: ), takže se u nás ani nedělají. Ale taky se ráda podívám na tvůj výtvor. :wink:
10. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Vero, delala jsem tenhle dort a hlavne marcipan poprve :slight_smile: Tak jsem zvedava jakou dostanu zitra pochvalu, ale od mamky jsem ji uz sklidila... pry by se s tim takhle neparala a polila by to coko polevou :grinning: Taky bych ho asi nedelala, kdybych chodila do prace :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ani, to jsi měla koupený marcipán, nebo jsi ho vyráběla sama? Nebo jsi dělala nějakou jinou potahovací hmotu?
10. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Vero, domaci marcipan :slight_smile: a barvila potravinarskym barvivem.... Nakonec mi hrali ruce vsema barvama :grinning:
10. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ani a děláš ho z mandlí, nebo mléka sušeného???
10. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ani, to věřím. Já teda už nemám k potravinářským barvivům důvěru. Jsou tam akorát samá škodlivá éčka. Dřív jsem to neřešila, ale teď to hlídám kvůli malé. A nejhorší je, že nějaký bio potravinářský barviva neexistujou, nebo jsem je aspoň nikde nesehnala. :frowning2: V žádný zdravý výživě nic takovýho nemají.
10. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke-dorty/kniha---skladany-dort
z tohohle jsem vzala korpus a recept na marcipan, akorat jsem delala jinej tvar :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ani, a chuťově to vychází jak kupovaný marcipán?
10. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Vero, tak to je mi jasny, ze je to samy ecko, ale jednou za rok nam to neuskoci.... Navic jsem marcipan mela naposledy pred 10ti lety :slight_smile: Proste ten dort vypada lip s marcipanem nez s polevou. Si nemuzu pomoci.... No neni jak od profiku, ale je delanej s laskou :slight_smile: Holky, ja to musim do zitra vydrzet, nejradeji bych mu ho dala hned :grinning:
10. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Vero, chutove byl vybornej!! I pes si pochutnal :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak jsem to nevydrzela :grinning:
10. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A reakce?
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
No nic, jdu si přečíst ještě kousek časáku a pak půjdu spát. Dobrou. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Vero, no jiskricka v ocich........

http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Dortove_auto/

tak to omrknete :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ani,ten se ti povedl. To musela být pěkná piplačka. Ale klobouk dolů. Já bych to v půlce vzdala a to svého muže miluju nejvíc na světě. :slight_smile:
Cori,co já ti vím. Tady na koníkovi nee,ale doktor mi to nějak šteluje. :unamused: Podle ms je to 21.3. Podle utz v 11tt je to 14.3 a naposled říkal doktor,že tak kolem 11.3.
Tož nevím. Třeba ještě 2 kontroly a budu v únoru :grinning:
10. únor 2010 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, delala jsem se s nim od 13 hodin do 19 hodin :slight_smile: Ale za ten vysledek to stalo :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak to určitě,Ani. Mám ráda,když tak můžu obdarovat.

Jdu si číst. Dobrou noc
10. únor 2010 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to máme za sebou :wink: . Akutnim císařem se narodil Tomášek 3.2. v 35+4tt měl 4140gramů a 50 cm. Tim že byl hodně velkej tak i kvůli cukrovce je ještě na JIP, museli mu pomáhat s kyslíkem ale ode dneška jsme bez kyslíku a snad příští týden půjdem domů.
10. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Market-velká gratulace, ty jo, vy jste to vzali hopem, ty brďo 35tt a 4,14kg-tak to je síla. Ať se jen daří.
10. únor 2010 ve 21:50  •  4 děti  • Odpověz
Market, tak to gratuluji!! At je vsechno v poradku!!!
10. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
10. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Zuzko, to uz je 36 tt :slight_smile:
Holky díky, no byla to docela dost akutka takže hlavně že je malej ok a na JIp by rádi aby zhubnul, kvůli váze a cukrovce hůř dýchá ale ode dneška je i bez přidání kyslíku http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2669477, fotka z dnešní návštěvy. Tak snad příští týden už půjde domů :wink:
Market, ten je krasnouckej a tech vlasku....
10. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ani-já vím, že 36tt. :grinning: A já pořád nic, chci být v tabulce třetí, max čtvrtá-holky můžu? Nebo mě zase někdo předběhne!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 22:09  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak sup sup!!! Ty jeste nejsi v porodnici?????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Market-týýýý brďo-to je šikula vlasatej. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:10  •  4 děti  • Odpověz
Market, velká gratulace, teda prcek je opravdu už velký, tak at ho máte brzo doma :wink: Budem se těšit na bližší info o porodu. Ted se opatruj a odpočívej.

Zuzko, mno máš co dělat, jestli chceš být 3 v tabulce :grinning: , kdoví jestli od nás někdo už nerodí :wink:

Dobrou a hezké sny :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Holky vy si ze mě děláte prču, vy víte, že budu poslední a nechcete mi to říct. :grinning:
10. únor 2010 ve 22:20  •  4 děti  • Odpověz
No Viki byl skoro bez vlasů a tak teď jsme docela koukali, navíc termín byl až 6.3. :wink: . Jsou si dost podobný ale Tomášek bude asi víc po mě :wink: . Porod byl klasický císař s lokálnim umrtvenim. Šla jsem jen na ozvy, původně jsem měla jít až 8.2 ani nevim co mě to napadlo ale šla jsem tam a z monitoru okamžitě na příjem, prý patologický záznam a císař za 2h a když mě otevřeli tak byl uzel na pupečníku a strašně plodovky takže docela rychlovka. te´d už ani břicho moc nebolí a počítam že za mylym půjdu příští týden si lehnout a až se uvidí jak to bude s jídlem tak půjdeme domů. Všem přeju hlavně rychlý a bez komplikací porody a je fakt jedno jestli normálně nebo císařem, hlavně když to zvládnou mimča v pořádku a maminky taky :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.