• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Market, to rikam ja. Hlavne at to zvladnou mimca, my mamky se s tim nejak poperem!!
10. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Holky, nekoukali jste se ted nekdo na tu reportaz s Petrou Cernockou v Top Staru?
10. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
market velká gratulace a ať pškně rostete
10. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
tak jsem si dnes donesla matraci a kolotoč domů, pak jsem se stavovala v páci a pomáhala ještě kolegům a donesla si práci i domů. Zíta budu s mamkou celý den uklízet byt a chystat postýlku a oblečení pro malou
10. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
ani reportáž jsem viděla
10. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ránko. Dneska jsem první? No,to se mi snad ještě nepodařilo :slight_smile:
Hlásím,že u nás -5 a sněží. Asi půjdu umést snížek.
11. únor 2010 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz
Marky,tak velká gratulace s obrovským přáním,aby jste byly zdraví. To je paraáda. Máme druhé miminko.
Zuzko,jsi na řadě. My tě necháme :wink:
11. únor 2010 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
Market, velika gratulace k Tomaskovi, je fakt mooooc krasnouckej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no zuzi, nevim nevim...ja musim rodit nejlip kolem 20.2., tak aby sis pohla, protoze my budeme vyhanet jak to jen pujde abych to stihla :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Market - gratuluji :dizzy_face: Hlavně at je Tomášek zdravý a dělá vám jen samou radost :slight_smile: Já už chci taky :frowning2:
11. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Maji,ty brďo a to už máš příští víkend :slight_smile:
Zuzko72,v pondělí jdeš na kontrolu,tak jim řekni,že chceš být třetí.
11. únor 2010 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink:
koukám, že včera přibylo miminko, markét, moc a moc gratuluji :wink:
11. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko
Markétko moc gratulací k malému. Ještě, že jsi měla vnuknutí a šla dřív a vše dobře dopadlo. Malý je krásný a vypadá jako dvouměsíční mimčo. Já chci taky takového vlasáčka.
Holky před 16 lety jsem už měla u sebe na pokoji čerstvé miminko Jakuba. V noci jak mi asi třikrát tvrdlo břicho, tak jsem si říkala, ty brďo snad nebudu mít dvě děti narozené ve stejný den :grinning: :grinning:
Ani gratulace k dortu. Povedl se ti. To já sem ten svůj výtvor ani nemůžu dát. Já jsem jenom namazala krémem a posypala ořechy, ale chuťově prý dobrý. Mě bylo včera divně od žaludku, tak jsem raději ani neochutnala.
Lucis, by měli dnes pustit domů, tak jí držíme palce. :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky, co Kackap - nevíte nic? Včera tu nebyla, tak třeba.... :grinning: a myslím, že už je 39.tt...ale nechci plašit :sweat_smile:
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Zuzul, možná už máme třetí mimčo :slight_smile:
Někdo se tu neukáže dva dny a už plašíme.
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
A možná klidně i někdo jiný...než Kacka..
Fain bude až budem mít všechny svoje poklady na světě, to teprv bude pořádná diskuze

:grinning:
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko, tak gratuluju k druhému "březňátku", je to teda pořádný macík! :sunglasses: Za chvíli jedu k doktorce, snad tam dojedu, venku sněží a fouká :unamused:
Jinak dnes se mi zdál sen, že mi praskla plodovka, navíc v jakési kadibudce :grinning: Asi jak jsem se včera dívala na Topstar na Belohorcovou. Ale už nic dál se mi nezdálo, asi jsem se rychle probrala šokem :grinning:
11. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
To pak bude foteček, já jsem na to maniak. Z dřívějších dob, kdy ještě nebyly digitální foťáky máme asi dvacet alb kluků. Teď už nechám udělat jenom pár fotek co se obzvlášť povedou jednou za dva roky. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Michel, tak to je sen. :frowning2: Já teď taky mívám takové kraviny ve snu. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Michelle - :grinning: teda v kadibudce bych rodit nechtěla :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Krásné ráno holčiny :slight_smile:,

tady vám přikládám odkaz na mluvícího Amorka, aby jste mohli svým miláčkům a blízkým poslat vzkaz na VALENTÝNA :wink: . Je to hezký :dizzy_face:.
Tak tady je: www.reknitosmilkou.cz/
Pak jenom kliknete na: Řekni to s Milkou a na POŠLI MLUVÍCÍHO AMORA a můžete psát a posílat přáníčka do "alelujá" :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz
dobre ranko, market take se pridavam ke gratulaci :slight_smile: hlavne at jste oba v poradku.
Ja se dneska moc nevyspala :frowning2: neustale jsem se budila :unamused: od rana me strasne boli bricho a kycle a je mi divne po tele radeji si dam dneska voraz a budu cely den lezet. V 11 jdu k dokotrce tak jsem zvedava co mi rekne.
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Jejda, Hajdus - tak odpočívej, a co ty víš, třeba tě doktorka pošle rovnou do porodnice :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak jsem vás konečně dočetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Market: veliká gratulace k Tomáškovi, je úžasně vlasatej a mocinky hezkej :wink:

Ani: ty jsi šikulka, já bych takový dort nikdy neudělala :unamused:, úplně se mi sbíhají sliny, když ho vidím - mňam mňam mlask mlask - pošli kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzko: neboj !!!!!! poslední budu já :wink:
11. únor 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
Market, to teda koukám. Tak moc gratuluju k Tomáškovi. Je to teda kus chlapa, i když se narodil tak brzy. :confused: Ať je to vaše sluníčko. :wink: Vypadá moc krásně. Ani bych neřekla, že je to novorozeně. Fakt krásnej klučík. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jéé,máme další mimi. MOc gratuluju Markét, Tomáška je teda kus a je krásnej :dizzy_face:
Ani ten dort je bombovej, jsi šikovná.
Jinak dobré ranko všem. Zase nasněžilo...
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Maji, proč musíš rodit tak brzy? :confused:

Já dnes měla sen, že mi miminko místo v bříšku plave v akvárku. Máme doma závojnatku v takovým tom kulatým menším akvárku, tak přesně v tom bylo miminko. :grinning: :grinning: :grinning: A byl to kluk. Tak jsem zvědavá, co na nás nakonec vykoukne. :confused:

Ani, dortík se ti vážně povedl. :slight_smile:

Já jsem dnes taky blbě spala. Kačenka měla večer před spaním hysterický záchvat, protože jsme se jí snažili ostříhat nehty na nohou, což ona nesnáší (přitom na ručkách je stříháme naprosto bez problémů). Takže samo pak blbě spala a já jsem za ní akorát musela furt lítat, takže jsem taky nevyspaná. :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky,
taky ooobr gratulace Market k Tomáškovi :wink: ať je co nejdřív vše v pořádku a pustí vás domu.
Jinak mě už se zase zhoršilo to nachlazení a jsem totálně zahleněná.Bojim se,aby se mi to ještě nějak víc nerozjelo,takže asi přistoupim k paralenum,což se mi teda vůbec nechce :unamused:
11. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
teda holky, vy mate sny :grinning: :grinning: :grinning: me se nic nestiha zdat, Tobik je nejakej lehce nakraplej a ma teplotku, tak se mi cely noci prevaluje v posteli a ja su co pul hodiny vzhuru a mezitim se jeste budim na curani a otoceni na druhej bok...:unamused:
vero, protoze ma manzel tyden volna a mohl by byt s Tobiasem doma, pak uz bysme ho museli nechavat u nektere z prababicek a to nechci. Neni zvyklej byt sam pres noc s nekym jinym nez s nama a navic by po tech 5 dnech vypadal jak jedna velka prezrana koule :sweat_smile: No proste bych byla klidnejsi kdybych vedela, ze tech par dni se o nej postara manzel :slight_smile: a kdyby to nahodou nevyslo, tak nesmim prenaset, protoze po breznovym terminu manza odjizdi na tyden do Plzne :sweat_smile:
11. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Markét taky moc gratuluju :grinning:
11. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.