• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
zatim drzi na miste :grinning: snad uz to bylo posledni toceni, docela me to uz stvalo, ze nevim kam teda muzu nebo nemuzu jet rodit :grinning:
ach jo, dnes mam nejakou krizi, sedim doma, protoze Tobikovi neni dobre, uceni mi do hlavy vubec neleze, uz nemam ani co chystat...nesnasim nicnedelani :confounded: :confounded: :confounded:
11. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
netušíte co můžu na bolest hlavy???
11. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Paralen se může
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
aronek, postel a studenej obklad? :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Maji, to věřím. S nemocným bobkem je to na pendrek. Ani jeho určitě nic nebaví. :unamused:
11. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Aronku, někomu pomůže i káva a nebo šumivý vitamín C, nebo Calcium.
11. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jo a čípek mám měkký, hodnota 2-3....nevíte, co to jako znamená? :confused:
Aronku, můžeš jen paralen
11. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
zkusila jsem všechno. Paralen, spát, obklad, čerstvý vzduch a už dva dny jsem mimo
11. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
vitamín C ještě ne, jdu na něj
11. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
dej si medunkovy cajik a lehni si do postele ale je fakt ze za leky nic nez paralen ne
michelle ze by to jak jsi otevrena?
11. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Maji tak ať ti to výjde :slight_smile: , já stejně budu mít pupek eště aji v květnu. :grinning:
Doorka-to víš, že to v pondělí řeknu,ale jen jestli mě budou chtít vyslechnout. :grinning:
11. únor 2010 ve 14:45  •  4 děti  • Odpověz
aronku, muzes i paracetamol. Holky ja jsem dneska jak prejeta chyta me nejaka deprese z nic nedelani :frowning2: me to strasne nebavi lezet a nic nedelat :frowning2:
11. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
hajdus jen zatim odpocivej za chvilku nebudes mit cas si ani sednout tak zatim vyuzivej kazde chvilky kterou mas az bude miminko tak nebudes mit cas ja litala porad ted jsem rada ze lezim rikala jsem ze ten posledni mesic provalim at se to uziju ale je taky fakt ze jsem unavena jak v noci malo spim a taky jak chodim po 10minutach na malou :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
hajdus, su na tom uplne stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Maji,Hajdi,tak uvařte něco dobrého ať zabijete čas.
Hajdi,to je smutní s tím říďovým synem. Snad ho najdou v pořádku.
Zuzko72,prostě řekni,že musíš být třetí a basta.
aronku,ať tě zkusí manža namasírovat.
Byla jsem dnes s kamarádkou v solné jeskyni a na obědě a jdu asi odpočívat. Jo a koupila jsem olej na masáž hráze,tak to zkusím :sweat_smile:
11. únor 2010 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Hajduš, Majo já se k vám přidávám. Dneska se nudím jak blázen, taky nesnáším nicnedělání.
Tak mě tak napadlo holky, kam si budete pokládat mimčo v obýváku nebo v kuchyni při vaření? Do lehátka? Já přemýšlela o nějaké té zvýšené ohrádce,aby bylo mimčo nedostupný našemu hafovi ze začátku. Ale nevím nevím. Jak to budete dělat vy?
11. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Co je to s tím koněm dneska? Máte to taky tak pomalý? :angry:
11. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
zabi, taky mi nejak blbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimco budu mit v obyvaku na dece na zemi a do kuchyne mam hlubokou korbicku ze staryho kocarku :wink:
11. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Zabko já dávala do lehátka a až seděl tak do krmící židličky, nebo se mi motal pod nohama a nejraději vytahoval něco z kuchyně. :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Doorka- :grinning: :grinning: :grinning:
Maji-já dát mimčo na zem, tak už nemusím ani koupat. Pejsci by je vypucovali od hlavy až k patě. :grinning:
Holky tak dumám, že kdyby mě vzali na ten císař, to by byla má životní výhra :slight_smile: , tak zda jít na celkovou, nebo spinál? Máte s tím někdo zkušenosti?
11. únor 2010 v 16:08  •  4 děti  • Odpověz
Objednala jsem toto http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1669
Dostanem to jako dárek od našich. Mimi v tom bude v obýváku i v kuchyni. Snad se mu tam bude líbit.
11. únor 2010 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko,tak to já ti fakt neporadím
11. únor 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzi, ja bych chtela spinal, ale zkusenost teda nemam :grinning:
11. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Zuzko doporučuju nedávat celkovou. Já ji měla a zvracela jsem z té narkozy ještě druhý den a nevidíš hned ty mimča.
11. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky to nudění závidím. Já vytřela kuchyňskou linku, uklidila políčky v koupelně + vana a umyvadla a teď jdu utřít prach. Nechcete některá přijet na brigádu??? Ještě chci dodělat oběd pro manžu a upéct chleba.
11. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
jake, ja bych klidne prijela :grinning: ale tak me napada, ze bych mohla umyt dvirka od skrinek v kuchyni, jsou trochu upackany od Tobika...a vycistit takovej ten suplik na prasek v pracce, to uz jsem taky aspon mesic nedelala :grinning:
11. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
to nic nedelani je fakt hrozne, ale dneska opravdu nic nedelam porad se citim na h...... :angry:

jee dorka ty se mas, ja bych sla hned do solne jeskyne ale tady zadna neni :angry:

ja mam lehatko ve kterym mimco budu mit uz od narozeni a nebo mam jeste prenosnej kosik kde muze byt, tak uvidim kde se bude lepe citit :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Já přemýšlím nad něčím takovým http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30460116&tab=0
Jen nevím,jestli to není zbytečné a z té nudy mě nenapadají blbosti :grinning:
Maji já bych mohla osprchovat kytky...to už jsem dlouho nedělala a ty kuchyňský dvířka bych taky mohla umýt, máme takový, že jsou upatlaný dost často.
11. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
jo a jeste pocitam s tim, ze se bude mimi hodne nosit v satku nebo babaslingu, takze nebude potreba nejaky specialni "odkladiste" :grinning:
11. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.