• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky nechte toho!!!! já mám dnes hroznou lenoru. :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:27  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, ty na to mas narok, ty ses 3v1 :grinning:
11. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
jakel,ta houpačka je dobrá.
11. únor 2010 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel super houpajda :slight_smile:.
Co říkáte na ten můj odkaz na ohrádku? Zbytečnost? :unamused:
11. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
zabi, nam by se to sem uz neveslo, ale jestli mate dost mista, tak proc ne :grinning:
11. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Dost místa zrovna ne, vešlo by se to akorát mezi obývák a kuchyň, ťip ťop :grinning: a jednu kytku bych musela někam přemýstit. Akorát mi ta ohrádka přijde skoro jak postýlka :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
zabi, to jo no, ja jsem s Tobikem sem tam postylku z loznice do obyvaku stehovala, mela jsem ju na koleckach :grinning: ale stejnak byl nejspokojenejsi na zemi na dece :grinning:
11. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
To věřím že se mu nejlíp líbilo na dece, ono asi ležet za mřížema celý den nic moc .V noci v postýlce, ve dne v ohrádce... :grinning: :grinning:
Hrací deku máme taky, já to spíš řeším kvůli pesanovi, abych se nebála spustit mimčo na chvilku z očí. Než si na sebe zvyknou. Ale jsem teda nerozhodná, sama nevím co chci :unamused:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Zabko, taky jsem o tom uvazovala o nejake ohradce. Ale nakonec jsem upustila a vyresim to prenosnou postylkou. Stejne dokud bude co nejvice spinkat, tak bude v loznici v postylce s chuvickami a nebo v kocarku v chodbe (kdyz prijdeme z venku) a pak to budu resit tou prenostnou postylkou....
11. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
zabi a izolovat dite od psa by nejak neslo? treba branku ve dverich, nebo neco takovyho?
11. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Tak prvně....OBROVSKÁ GRATULACE MARKETCE A VÍTÁM NAŠE DRUHÉ KUŘÁTKO TOMÁŠKA :slight_smile: :dizzy_face:

Zuzko,já mám dneska taky děsnou lenoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jedu na první kontrolu do rizikovky do porodnice,kde budu rodit,tak jsem napnutá jako trenky,jak to bude probíhat.A musím do sprchy,shodit chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mi taky nechce :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Díky za názory holky, já to ještě prokoumám. My postýlku právě přenášet nemůžeme, neprojeli bysme s ní chodbičkou, máme tam takový blbý roh,kvůli skříni. Kočár budeme nechávat v kočárkárně, ale budeme mít jeden starý na balkóně, tak bych z toho mohla sundavat tu korbičku a mohl by spát v ní, to by šlo :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
maji,taky máme psa a rozhodně bych ho neizolovala.musím se spolu skamarádit a pes jej musí přijmout jako dalšího člena rodiny.
Zabko,já to budu řešit postýlkou,aspoň ze začátku,když už bude větší,bude na zemi na dece
11. únor 2010 v 16:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Maji mně se nechce takhle izolovat, on je náš pes zvyklý, že může všude, to by kňučel... já doufám, že se brzy s mimčem sčuchnou, ale pro začátek se budu asi trochu bát.
11. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
katy, ja nerikam furt, jen pokud by nebyli oba dva pod dohledem :wink:
11. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
prijde mi trochu zvlastni, ze dite bude zavreny v ohradce kvuli psovi, kterej muze po celym byte...ale treba je to jen muj pocit, psa nemame :grinning:
11. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Katy taky jdu na první poradnu do porodky zítra, chlupy už mám shozeny :wink:
11. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Jéé,tak jsem to nemyslela Maji. Já myslela pro můj pocit pro začátek, když třeba budu vařit, tak že bych měla mimčo kam šoupnout. Samozřejmě ho můžu dát do postýlky v ložnici, já jen hledala alternativu do obýváku. Ono panelákoví psíci jsou takoví mazánci většinou, tak nevím jak to bude ten náš snášet...ale doufám, že se skámoší s Toňasem brzy a pak se nebudu bát nechávat je pospolu.
11. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
náš pes taky může kamkoliv,teda kromě postele a sedačky :grinning: ,ale je celkem větší,má 25kg,takže ze začátku bude malý v postýlce,aby na něj náhodou nešlápl.
Zabko,překecalas mě,tak já teda jdu :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
náš je taky mazlíček,tak snad prcka přijme v pohodě
11. únor 2010 v 17:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy máš na to odchlupení lidi? Já dneska jela po hmatu,jak si tam nevidím. Tak snad se mě zítra u Dr.neleknou :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahojík, taky se hlásím.
Gratuluji dalšímu kuřátku na svět, jojojo ted to pojede,
Ani super dortík
žabi já budu mít pojízdný proutěný košíček, taky hlavně kvuli pejsáčkovi
11. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
jinak v uterý proběhla kontrola u mého gyndaře, opět se mu monitor nelíbil, takže dneska do nemocnice , tak už to bylo lepčí. Měla jsem prý zůžené pásmo.
Jinak naše Elenka začíná také řádit, asi se jí ty monitory moc nelíbí a řádí v bříšku jako blázen, na pravé straně se mi dělá pěkná boule od nožičky, takže si s ní celý den hraju a za tu nožku jí chytám :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Zabko, ja mam tohle - http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=16154 Taky bych normalni postylkou neprojela, ale tohle se da slozit a budu maleho co nejvice ucit spat v te drevene v obyvaku.... Ja o nase psa strach nemam, on hlida vsechny deti a kdyz jsem se z porodnice nevratila s malym, tak to hodne spatne nesl, silene zesedivel a dostal tresavku od nervu. Veterinar nam sam rekl, ze to nesl spatne....
Vzdycky vecer me pred koupeli olizuje brisko, jak kdyby se s tim nasim prckem bavil :grinning: Jinak on vazi 11 kg - zde jsou fota: http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Kamion_-_tedy_DAF_-/
11. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Ani, hihihi dobré fotky.
Musím ti říct že ještě min, týden sem měla stejně povlečeno i barva prostěradla... :sunglasses:
11. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
žabi já se taky v pondělí holila, je to mazec - dala jsem si vanu, pak jsem začla taky poslepu a když jsem chtěla detail, tak jelikož nosím brýle , tak když si je nasadím tak se okamžitě zamlží od teplé vody, to samé ze zrcátkem - takže docela dobré boje a ve finále mi to stejně bylo platné k ničemu, jelikož mě stejně vaginálně nevyšetřoval :unamused:
11. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Aleni, ja je dostala od svagrove uz pred lety.......mate stejny vkus :slight_smile: Moc dobre se pod nimi spinka :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
jj já ho mám taky už hrozně dlouho, takových 7 let a hlavně teda pořád drží....
11. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
marketa137: gratulujiii :wink:

kdo další na řadě? :grinning:
11. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky, tak ja od holeni mam manzela v tehle dobe. Uz bych si nejspise rizla do kocandy, pac pres ten pupek prd vidim :grinning:

Kdyby jste vedeli, kolik vyrizovani mam s materskou........ Musim dohledat vsechny ty dny, co jsem za posledni dva roky makala........ Volam jedne ucetni a ta, mam to pro vas pripravene. Tak volam druhe, ze to pro ni budu mit a ona mi ta prvni posle misto prilohu k zadosti o penezitou pomoc v materstvi podklady pro vypocet dane z prijmu, no me by svihlo, takze znovu volam zitra.....
11. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.