• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
pajcul, ja se klidne hlasim (samo az po zuzce!!), uz bych chtela mit toho prcka u sebe, ziveho a zdraveho.... Takze si jeste tak 3 tydny pockam a pak uz ho zacnu premlouvat :grinning:
11. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Já už bych taky mohla. Všecko je nachystané.
A hlavně-obuju jedny boty a ty tkaničky-to je fakt hrůza
11. únor 2010 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
No teda, tady je to samá uklizečka, kaju se :grinning: Já mám taky lehátko, tak bude cestovat po bytě v něm. Holení jsem provedla včera, to byla taky sranda, holila jsem se 2x dýl jak obvykle a stejně nedodělky :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Aninam - já to vidím stejně, ve 38. týdnu začnu zkoušet všechno možné :slight_smile: :wink:
11. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
ja se holim sama, stydim se chtit to po manzelovi :sweat_smile:
jej, dnes byla docela sranda jak jsem epinovala, on to nejak nezaregistroval a vlezl mi do loznice zrovna kdyz jsem tlacila "hlavicku" :grinning: nevim kdo z nas dvou byl cervenejsi :grinning: :grinning: :grinning:
a my zaciname vyhanet mimi pristi vikend... :wink:
11. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ani postýlka dobrýýý, a parádní cena :slight_smile: .Díky za odkaz.
Aleni taky se mi Toník furt boulí, ale když přejedu přes bouličku rukou, tak se někam ztratí :grinning:
Já možná začnu vypuzovat prcka už dneska - mám hroznou chuť na červený víno,tak si večer asi dám. To je prý taky jeden z vypuzovačů, jsem někde četla :slight_smile:.
11. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
zabi, vidis, vinko bysme si mohli taky otevrit, nebo udelat svaracek...:dizzy_face: hehe, snad neporodim jeste dnes :grinning:
11. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
a červený víno nebo i bílé?
11. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
aleni, vzdycky jsem cetla jen o cervenym :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Maji ono by to chtělo spíš nakombinovat nějakou dlouhou procházku, horkou koupel, vínko a sexík... tak třeba v neděli na valentýna :grinning:
Ali prý červený :wink:
Maji,taky bych se červenala. Koupila jse dnes ten olej na hráz,tak nevím,co z toho bude :wink:
zabko,tak to já bych tím červeným vínem vypuzovala mimi celé těhu. Taky si dávám. Moc mi chutná :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
K tomu zkulturnení - tam dole - já jsem schopna se zrcátkem a to ještě s vypětím sil upravit nůžkami. Na žiletku se necítím a když jsem tam pustila jednou a naposledy přítele, málem jsem padala do mdlob, že mu ujede ruka :grinning: :grinning: Já už bych taky miminko raději držela v náruči, .. i když ten pupík je tak krásný..

Maji, kolik má Tvůj prcek v bříšku?
11. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Dori tak to už je na něj mimouš asi zvyklej. Leda zvýšit dávky,hihi :wink:
11. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Já se ještě k té hrázi nedokopala, snad to dnes výjde :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
zabi ja to tak mam naplanovany na 20. :grinning: odpoledne ven na dlooouhou prochazku, vecer uspat Tobika, horkou koupel, pak svareny vinko se skorici a hrebickem, sexik... :grinning: :grinning: :grinning:
dori, tak pak dej vedet pocity z masaze :wink:
pajcu, nevim, naposledy ve 34tt (myslim) kolem 2350g, takze pocitam, ze kolem 3 kil uz by to mohlo pomalu byt :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
majatob načuřilo mě, že mám v tm termínu porodu takový hokej :frowning2: Miminko mělo v pondělí 2628 g, ale velikostí odpovídalo prý na 35-36 týden. Já se asi nedočkám. Ale jasně, přijít to může kdykoliv, kdekoliv, že :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
pajcu a jak to mas s tema terminama? uz v tom mam zmatek co kdy kde kdo :sweat_smile: :confused:
11. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Podle první genetiky v 13. týdnu první týden v březnu, cca 4.3. Podle PM 28. února. V porodce jsem neměla ten papír z genetiky, musím ho příští pondělí dodat, protože podle primáře je to prcek a ten mi vykouzlil až 13.3. Prý se na to v to pondělí podíváme..
11. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
pajcu, no rozdil 14 dni je teda peknej :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Budu se řídit podle té genetiky, prý se to tak nejvíce pozná, když je to 13 týden. Takže snad 4.3. :sweat_smile: Pane Bože, jen ať nepřenáším :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
holky nestraste s rozenim :grinning: no ja myslim ze jim to je jedno jak to oholime myslim ze je nic neprekvapi uz jich videli tolik a starsich :grinning: :grinning: kde porad berete ty terminy?ja mam porad jen jeden jinak zadny :unamused: ale je jedno jak jsou velci moje prvni holka mela 2800 a delali mi celou dobu zle ze po genetice neni neco v poradku hnali me na potrat a chteli brat krev s pupecniku vedela jsem ze je vse v poradku tak jsem se nenechala a terce je 10 let je to sice blondyna :grinning: :grinning: ale uci se dobre a je zdrava pekna a velka holka nezalezi jak jsou velky kdyz jsou v brisku nebo kdyz se narodej :wink:
11. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
já mám taky divné termíny. Dle MS 18.3. dle prvních UTZ 16.3. a 14.3. a dle velikosti mimča 4.3. tak si může vybrat
11. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
martinka2000: ten Babylon mi nastal v porodnici. Dokonce mi raději dvakrát dělali ovzy, miminko bylo ospalé a nějak se jim to nezdálo. Když tak přemýšlím.. To by mě asi akutně šoupli na řezačku, že :confused: To druhé snímání bylo vzornější. A jak už jsem psala, bylo to na porodním sále :grinning: a mně se tam vážně líbilo :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
začnu s maliníkem :grinning: Mají ho běžně v lékárně? :wink:
11. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
pajcul,většinou ho mají. Stojí kolem 20,-
11. únor 2010 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
doorka: Díky :wink:
11. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj, kuřátka, tak jsem zpět z nemocnice, jdu vás zběžně přečíst a jsem tu zpátky jak na koni, možná i dřív, zdá se mi, že je toho tady nějak moc :wink:
11. únor 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
Já už bych taky nejraději měla malou u sebe,ale zítra jdu ke kadeřnici a Kuba e na turnaji v Ostrově,tak ještě nemůžu :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Jinak já jsem měla na Kubíka tu dřevěnou ohrádku,ale moc v ní být nechtěl,ale on nechtěl být ani v postýlce.
11. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.