• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já taky ne, tak to neřeš..nějak to dopadne :grinning:
12. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky,
jen v rychlosti poznatky z dnešní kontroly.otevřená na 1 a půl prstu,tak jsem ráda že se to zas trochu hlo a pohmatem mi odhadl,že nebudeme mít moc velký dítě :grinning: ale jinak řikal,že to neumí odhadnout kdy to přijde :slight_smile: monitor v pořádku,i když prcek chrněl.a porodopis jsem sepisovala dnes(jak psala Zuzule,kde pracuje manža atd.kraviny) aby se s nim nemuselo zabývat potom.A pri prvnim porodu jsem to sepisovala taky až v porodnici,ale i když byli po 3 minutách tak byli nepatrný,takže v poho...
Papír na jména mi tentokrát dávala gyndr a poprvé jsem je dostala taky až v porodnici při porodu,ale když si oně řeknete,tak vám je daj tam i tam podle mýho.
Hajduš,zkus určo tu vanu,ta by ti poslíčky zastavila.
ještě jsem se chtěla zeptat,jestli nevíte někdo která křivka z monitorů ukazuje co.Horní bych tipla srdíčko a dolní činnost dělohy?
12. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
zuzzie, přesně tak. Horní je činnost srdce a spodní děloha....pokud ti vyleti křivka, znamená to stah dělohy.
12. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Už jsem tu. Byla jsem mužovi zavézt oběd.
Ani,ano. Pizza. A zase moc dobrá :slight_smile:
Hajdi,tak co? Jedeš do porodky?
Já půjdu jednoznačně do klystýru,pokud se to stihne. Hezky se to prohřeje a miminko popožduchne.Není to noc hrozného. Měla jsem ho několikrát. Yal taky není špatný-dáte si ho sami,ale zase tolik nevyčistí. No a když už,tak už.
Michell,neboj se toho. Myslím,že lepší,než aby ses jim tam po... A nebo,jak nám říkala PA,že někdy mají děti ho... až za ušima. :confounded:
Ale někdy nemáš klystýr,yal,nic a všecko je ok.
aronku,myslím,že tvůj mudr je trošku flegmouš,ne?
12. únor 2010 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kuřátka :dizzy_face: ,
teď jsem dorazila z KO z nemocnice se starším synem a ještě jsem byla utrácet v DM (opět :wink: ). Musím vše vybalit a pak si vás dočtu.

Nejsou nějaké velké novinky :wink: ??????????????????
12. únor 2010 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz
doorko, taky mi přijde, že to moc neřeší :confounded:
12. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojík, tak jsem taky dočetla.
Hajdu zkusila bych taky teplou vanu, jestli se ti to rozjede nebo zastaví
A žabi já jsem taky zavřěná, takže doufám že to nebudu nosit do apríla :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jinak s tím monitorem, takže když mi na natočení ukazoval tu křivku horní a tvrdil že je to zůžené pásmo, tak já myslela že to má něco společného s dělohou - :grinning: no dobrý teda :grinning: , takže ta čárka právě byla málo klikatá a proto mě poslal do nemocnice, kde už pak ta čárka cca 5 x vykázala rozdíl, čili tedy rozsah srdíčka mimíse, ted už to teda vím.No dobrý
12. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Aronku, maximálně se tam při pododu trochu pokadíš. Tam se na to nehledí a některé maminy nechtějí na vyprázdnění nic a taky s tím musí počítat. Personál je na to zvyklý.
12. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
jakelin, sestřenka byla porodní asistentka a říkala zážitky a někdy je tam i sranda :grinning:
12. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahojte,
já měla klystýr u malé a půjdu do něj znova - sem první taky nechtěla, ale je fatk, že je asi lepší, když se to stihne být vyprázdněná, aby to dítě nemělo hned takový veselý příchod na svět, jen sem četla, že se má klystýr zadržet cca 10 min. a to sem teda nedalal - hned jak přišla první kontrakce tak sem letěla :sweat_smile:

Aronku, taky sem měla první doktorku takovou flegmatickou a když už ke konci tam ani nebyla a střídali se tam jiní doktoři, tak sem si říkala, že u ní končím a teď jsem spokojená...
12. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Aleni, proto se asi má mimčo při těch ozvech hýbat (debatovali jsme tady o tom myslím předevčírem), aby to ukazovalo činnost srdce při zátěži.

Tak teda vyhlašuju ANKETU - jdete do normálního klystýru nebo Yal? A proč? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Takže stále ještě nevím,jak budu rodit :unamused:Jsem zpět z kontroly a to bychom nebyli my,kdyby to šlo vše hladce ,malý se ve mně asi pěkně nudí,protože se raubíř dnes v noci přetočil ,takže na sonu byl KP.Dr mu dává 10 dní,pokud se nepřetočí sám,tak v pondělí 22.2. jdu na hospitalizaci a budou mi ho přetáčet manuálně :astonished: :confused: .Úspěšnost je prý 50%,když se nepovede,naplánují mi císaře.
Takže asi tak :grinning:
12. únor 2010 ve 13:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
autor
katy dalsi akrobat :grinning: urcite se jeste otoci a zadny predbihani, prosim :grinning:
12. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Michelle - já jdu do obyč. klystýru, protože co když si doma dám yal a přijedu do porodnice a oni mi řeknou, že to jsou poslíčci? Tak to bude zbytečná práce... Navíc jsem slyšela že ten klystýr je opravdu účinnější, i když se na něj fakt netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, nevím jaké to je, ale když si to jen představím, tak se mi to vůbec nelíbí :frowning2:
12. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Michell - já du do klystýru - jak psaly holky víš - prohřeje tě to - urychlí to porod a víc tě to vyprázdní a nemám ráda čípky :grinning:
katy, téda to je aktivista, že se ještě přetočil, šak on si hodí ještě jedno kolečko a natočí se správně :wink:
12. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
jo a ja jdu taky do klystyru, neprislo mi na tom nic strasnyho (teda az pak na tom wc, ale byla jsem jen jednou a byl klid) :grinning:
12. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Holky, tak dávám odkaz, kdo chce, přečtěte si to: http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2005091301

je to na téma klystýr vs. yal gel :wink:
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Katy - a co zkusit nějaký cviky na otočení, vím, že to existuje...
12. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Tak já půjdu do klystýru,nějak se toho neděsím a co jsem vyposlechla od známých, tak je to i krásně prohřálo a trochu urychlilo kontrakce.
Hajduš jak je?
12. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
mě taky klystýr nevadí,z osobní i pracovní zkušenosti vím,že je i účinější,některé si samovyčištění Yalen nemusí provést správně :wink:
zuzule a nevíš,které cviky to jsou?
12. únor 2010 ve 14:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
autor
katy, na kurzu mi rikala, byt hodne na ctyrech, delat kocici hrbety...proste vyvesovat brisko dolu aby vzniklo vic mista :wink:
12. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Zuzule, na ten Yal jsem se ptala PA, kdy si ho mám dát. Tak říkala, že to mi řekne až doktor při porodu. No ale vidím, že mě asi zlomíte na ten obyč klystýr :grinning: To prohřátí bude mít určitě něco do sebe.
12. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
maji,tak jdu na to :wink:
12. únor 2010 ve 14:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
čau kočky, tak koukám na můj dotaz žádná odpověď (co se týká té dětské kosmetiky z Lídla) ale neva, prostě koupím co uznám za vhodné a basta, bo selský rozum mi pravý, že u značkové kosmetiky se stejně připlácí akorát za značku (ostatně jako u všeho) a když by mimi na to reagovalo nějak, tak mi to nebude líto vyhodit.
Ad klystýr: pokud vůbec něco tak klystýr než yal, bylo nám řečeno, že yal nemusí dobře zabrat. Nebudou mi ho ale dávat automaticky ale dle situace a s mým souhlasem (věřím, že se dokonale vyprázdním zcela přirozeně) pokud ne, tak už mi také pár holek vyprávělo, jak jim to pomohlo, prohřálo spodek atd.
12. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Já jdu také do klystýru.
Měla jsem ho u obou kluků a v pohodě. Hezky tě to zevnitř prohřeje a taky po nástřihu a zašívání jsem nemusela hned druhý den na velkou, protože jsem byla "hezky vyčištěná". Já u staršího kluka po nástřihu trpěla cca 2 měsíce kdykoliv jsem šla na velkou, vždy jsem u toho plakala :cry: . U mladšího to bylo naštěstí v pohodě :sweat_smile: . Také bych se asi místo soustředění na porod strachovala abych se tam nepo......., nevím asi bych se neuměla co nejvíc uvolnit.
12. únor 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
jo a na ten Yal je prý skutečně potřeba předpis (napadá mě, že možná kvůli anorektičkám)
12. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Rin, mě se zdá, že už jsme tu snad všechny nakoupili kosmetiku v DM :grinning:
12. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem dnes robalila ty plínky Kikko Lux, krabice po 10ks a bylo tam pouze 9ks :unamused: chápu, že se to může stát, ale zamrzí to, Tak jsem jim hned volala, nééé abych dělala humbuk, ale aby si na to dávali pozor, tak prý když půjdu kolem, tak mi plínku dají, tak fajn
12. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Já budu na malou Ellu používat nejdřív Bübchen z lékárny. Měla jsem ho i na Dominika, on měl atopický ekzém a tahle kosmetika mu dělala dobře. Plus na nejvíc postižená místečka jsem používala Lipobase. Ostatní mu to jen zhoršovali. Na DM mimikosmetiku přejdu až později. Na Nikiho jsem ji potom také používala (cca od roka). Já teď v DM kupuju hlavně pleny, ubrousky, ušítka, přebalovací podložky,............, kosmetiku pro sebe a pro moje chlapáky :grinning:
12. únor 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.