• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Rinti,já jsem věděla,že jsem chtěla ještě na něco reagovat,ale bylo na předchozí stránce a než dočtu,tak zapomenu.
Já bych do té kosmetiky nešla,ale to jen z toho,že do Lidlu nechodím vůbec. Byla jsem jen jednou a není mi sympatický a výrobky taky ne,takře jen proto.
Kosmetiku mám z lékárny-dostala jsem od kolegů z práce,něco jsem koupila v DM a pak se uvidí. :wink:
12. únor 2010 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Rintin, mě ten leták z Lidlu přišel taky, ale vůbec tu kosmetiku neznám, tak neporadím. Můžeš koupit a když se noeosvědčí tak použiješ na mazání svého těla. Možná bude dobrá, fakt je, že někdy se platí jenom za značku.
Kolikrát se ti mimčo opupínkuje a je to z toho, že jsi něco snědla a přešlo to do mléka a ne z kosmetiky.
12. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpomněla, že jsem tam jednou nouzově koupila opalovací krém a pak ho vyhodila. To byl strašný smrad, jako ropa. :frowning2:
12. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Tak ja klistyr mela, ale ze by me to urychlilo kontrakce nevim nevim a prohralo telo? No spis jak jsem hodinu po nem litala sem tam ze sprchy, kde jsem se omyla a honem na wecko.... Chtela bych ted zkusit ten YAL :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jo a s kosmetikou pockam az co me doporuci v porodnici, nebudu predbihat, abych nakoupila drahou kosmetiku a malemu to delalo neplechu.... Z porodky nas pusti dopoledne a koupe se preci az vecer :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
holky můžu vám říct, že já bych už nikdy nekoupila pro děcka kosmetiku Johnson&Johnson :unamused: . Mě se po tom kluci tááááááááák osypali - chuděrkové :frowning2:
12. únor 2010 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz
jj, tak díky moc, ještě to nechám projít hlavou, asi bych to nepřeháněla nijak, nějaký uchošťoury, vložky do podprdy pro sebe, přebalovací podložky a tu kosmetiku uvidím ještě, stejně PA říkala nepoužívat ze začátku vůbec nic, maximálně rybí mast na zadeček a olej na hlavičku, když je taková ta stroupkatá, jinak prý když se mimčo moc olejuje, tak se tím brzdí přirozená hydratace :confused: šampony a mýdla prý ze začátku vůbec, že stačí voda
12. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
rintin, tak vidis.... Nakonec koupim olejicek, co pouzivali nase mamky na nas (nevim jak se jmenuje, ale prodavaji ho u nas v jednote!!) a lih na pupek a bude :slight_smile:. Navic se dostane plno vzorku v krabici pro mimco v porodnici, alespon u nas...
12. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ani, oni ti v porodce poradí, ale stejně ti nezaručí, že to zrovna malému bude sedět.
12. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ad klystýr- já jdu do něj znova, měla jsem ho 2x a bylo to v pohodě. :grinning:
Na kosmetiku mám stejný názor, jako Ani. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:53  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jenom nakukuju, jestli už se rodí:slight_smile:. Mě od rána drsně tvrdne břicho, ale doufám, že to zase přejde... ted rodit fakt nechci, když se ten malej lumpík pořád ještě nepřetočil....

Ohledně kosmetiky - do neznámé značky z Lidlu bych teda nešla. Já mám vrozený problémy s kůží a chodím často ke kožní. Ta mi ohledně Emči radila (možná vám to bude znít divně), ale koupat co nejméně... malý miminko se nemá kde ušpinit, stačí večer otřít čistou vodou, vykoupat co dva tři dny, taky nejlépe jenom v čisté vodě (já jsem jí do kyblíku teda dala pokaždý pár kapek weledy https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-dite/mesickova-kojenecka-koupel/, krásně voní a byla pak tak heboučká, že jsem jí ničím ani nemazali). Mazat se prý děti taky zbytečně nemají, narušuje se jim přirozený film na kůži. Doporučila nám tohle http://www.docsimon.cz/zbozi/a-derma-exomega-lait-emollient-zvlacnujici-mleko-400ml, mají to v lékárnách, tak jednou dvakrát týdně promáznout prý úplně stačí. Krásně se roztírá a je fakt univerzálně použitelnej na všechno. Kromě těchto dvou věcí už mám jenom měsíčkovou mastičku na zadeček od weledy a tím s kosmetikou končím. Ta je sice dražší, ale hezky se roztírá a vydrží dlouho...a emča byla za dva roky opruzená jenom jednou, když se v noci pokadila a my si nevšimli....
12. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
u nás v porodce doporučují koupat co dva dny a v čisté vodě
12. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-dite/mesickova-kojenecka-koupel/ tady ještě jednouj odkaz na koupel.... fakt krásně voní...
12. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
kalaoka díky moc :wink: a všem ostatním samo taky
12. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
12. únor 2010 v 15:07  •  4 děti  • Odpověz
Ani,myslíš olejíček Aviril? Tak ten jsem koupila taky. Stál asi 20,- :grinning:
12. únor 2010 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
A tady mají asi ty šátky nejlevnější.
http://www.kocarky.as/inzerat/3166-nositko-satek-senda
12. únor 2010 v 15:12  •  4 děti  • Odpověz
zuzka: tak tohle lehátko je naprosto supr. máme ho taky... emču jsme do něj dávali občas před den tak v jejích třech, čtyřech měsících... když se nudila v postýlce nebo na dece a já si jí v tom přenášela po bytě...občas si v tom i schrupla... pak jsme to využili na prvních pár měsíců na krmení, když ještě neseděla... asi tak v roce jsme to museli zrušit, protože na něm začala dělat blbosti a hrozil úraz a před pár týdny jsme ho zase vytáhli... hrozně ráda se v něm ted houpe, kouká na večerníček, prohlíží si knížky.... z těch lehátek, co se na trhu nabízí mi přijde jako jedno uz nejlepších, hlavně se dá využít fakt hodně dlouho
12. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
koukam resite kosmetiku :slight_smile: ja si nemyslim, ze u drazsich znacek se plati jen za znacku...radsi bych teda nakoupila kvalitni a min nez milion olejicku a kremicku levnych znacek :slight_smile: ja mam koupeny akorat mesickovy mydlo od Weledy a Bepanthen na prdelku. Na supinky ve vlasech je skvelej ABCDerm Babysquam (tak nejak), nam nic jinyho nezabralo a tohle staci parkrat namazat a je klid (a hlavne zadny otravny vycesavani, u vlasatych deti fakt neni o co stat).
jinak Tobika jsme koupali kazdej den, ve vode se mu libilo, mydlili jsme taky obden. Se suchou kuzi jsme nikdy problem nemeli :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Ještě se vám holky pochlubím, co mi dneska přišlo:slight_smile: Emča toho přece jenom ještě tolik nenachodí a na nějaký rychlejší a delší přesuny mi skate přišel nepohodlnej... hlavně jsem si nedokázala představit, jak bychom s ním zdolávali obrubníky u nás na sídlišti, tak jsem nakonec pořídila tohle http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/stupatka-za-kocarek/Buggypod-Smorph2-Pridavne-sedatko-pro-druhe-dite-Novinka Koupila jsem to přes net, dneska to vyzkoušíme a kdyby se nám to nelíbilo, tak to vrátíme:wink:, doufám ale , že to bude dobrý.
12. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky vím, že za Vámi nechodím, ale našla jsem Vás tady na diskusích tak jsem si říkala že když Vám to nebude vadit že bych se k Vám přidala :slight_smile: mám podobný termín jako vy :slight_smile:

ale pokud bych Vám vadila tak v pohodě:slight_smile:

jinak Vás moc zdravím
12. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
ofi a proc bys mela vadit? jasne ze se pridej :slight_smile:
kalaoka, tak pak dej vedet jak se to Emi libilo, ja jsem nad tim taky uvazovala, ale nakonec jsme koupili sourozeneckej :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
kalaoka,to vypadá moc dobře. Pak dej vědět,jak jste spokojení.
ofina,vítáme každou maminku s kuřátkem.Čím víc,tím líp. :slight_smile: A kde jsi byla celých těch 37tt?
12. únor 2010 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
kalaoka : týýýý brďóóóóó to je vyčůraný :wink: , to jsem ještě neviděla :confused: . A jak je to se sluníčkem nebo s deštěm? Dá se k tomu přidělat třeba slunečník a pláštěnka?

ofi : vítám mezi kuřátky :wink:
12. únor 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz
ofi a odkud jsi?
12. únor 2010 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz
Holky díky za milé přivítání :slight_smile:
no já chodím do jiné diskuse, ale tam už všechny holky porodily tak mě chybí takové to vykládání s těmi ještě těhulkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a chodila jsem dlouho do práce takže jsem neměla moc času :frowning2: tedka už jsem doma tak ráda načerpám rady a zkušenosti od jiných "kuřátek "
12. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
chci zkusit, jestli na to nepujde pláštěnka z golfáčů...
12. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Jé,no teď mě napadlo,když čtu o těch pláštěnkách,že žádnou nemáme. Píšu si.... :wink:
12. únor 2010 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ofi-vítej. :slight_smile:
Kalaoka-to je super, mají to jedni odnaproti z paneláku. :wink:
Holky to je divny ten odkaz byl normálně i s cenou, jako inzerát a teď když to otevřu, tak je tam jen fotka, to nechápu asi už to někdo koupil. :cry:
12. únor 2010 v 15:42  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.