• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
mě pálí žáha akorát večer v posteli.Někdy mě chytne chuť na maliníkovej čaj a to je pak žůžo,takže toho už se vyvarovávám.
Já měla Yal a absolutně v pohodě bez nehody.a dávali mi ho až v porodnici.
já si teda taky myslim,že to co je drahý zdaleka neznamená,že je dobrý.přece nedávno bylo něco s Hippem atd.Johnson je taky dražší a přitom naprd.
12. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
holky tak mě napadá, kde je Pajcul? A Kackap?
12. únor 2010 v 16:37  •  4 děti  • Odpověz
zuzi, já myslím, že pajcul ani kackap sem nechodí denně, nebo se mi aspoň zdá, a kackap jsem tu myslím někde zahlédla, teď nevím :confused:
12. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
No já jen,aby mě zase někdo nepředběhl. :grinning:
12. únor 2010 v 16:40  •  4 děti  • Odpověz
žabi, vtip je príma řeknu ho manželovi on rád vtipy s peprnými výrazy. Jinak já vstala asi o půl deváté a v deset už jsem musela zase lehnout a probrala se kolem 13:00, udělala jsem si oběd, trochu pokoníkovala, vyprala ty plýny, koukla kámošce do karet na cosi a už bych zase spala. Tak to máme dnes asik stejné :grinning:
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Zuzko,ty máš teda strach aby tě nepředběhli,co? :grinning:
Asi pojedem ke tchýni :confounded: ,tak vás dočtu večer.
Anička to dneska taky fláká! Aniiiiiiiii,kde jsi?
12. únor 2010 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko,tak jsi rychlejší :grinning:
12. únor 2010 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
rinti,děláš karty? Klobouk dolů.
12. únor 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem vyžunkla už skoro celej aloe džus,abych mohla Zuzku předběhnout a myslim,že učínek je možná spíš tak 50Kč v pr... :grinning:
12. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
zuzzie :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
doorka-se třepu strachy :grinning:

zuzzie :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:51  •  4 děti  • Odpověz
doori nedělám, jenom do nich čučím a pak ze sebe něco vypotím :grinning:
12. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
žabi, můj chlap se smál snad 3 minuty :grinning:
Jinak já vyčetla, že na ty šupinky ve vlasech je nejlepší modrá indulona, takže tu mám v zásobě, pak mám jen bepanthen a na umývání zadečku budu mít tu směs olejíčku a čaje na ubrousky. Jo a koupila jsem krém do nepříznivého počasí od Nivey. Toť celá má kosmetika na mimčo.
Zuzzie, tak teď se chlamu víc, jak tomu vtipu o Ostravákovi :grinning: :grinning: :grinning:
Tak přemýšlím, jak nás ten průjem většinu trápí, že by to mohla být vlastně taková příprava na pročištění před porodem, možná to tak příroda zařídila schválně.
12. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Ty šupinky měl můj mladší syn a nemohli jsme se toho zbavit, navíc měl světlé vlasy tak to bylo dost vidět. :confounded:
12. únor 2010 v 17:03  •  4 děti  • Odpověz
autor
jen ja mam furt zacpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nikdy neporodim :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
nejak me chyta druha vlna hnizdeni, uz mam opet prerovnany skrine :grinning:
12. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Doorka, ja jsem tady :slight_smile: Jak me boli ty upony, tak se musim vzdycky na chvili lehnout. Za hodku prijde manza z pincesu a bude delat prestavbu meho kompu, tak tu taky nebudu :grinning: a zitra se nestrachujte, nerodim (snad!!!???!!!!), ale jedeme ke tchanovcum :slight_smile:

Me s tou kosmetikou davate, ja snad koupim zitra rano az pujdu pro rohliky ten Aviril olejicek, abych alespon neco mela :grinning:.

Jinak dneska se vedle v baraku znamym narodil chlapecek Danielek, sel cisarskym rezem, pac byl koncem panevnim a vazil 3300 g. Tak ted me jeste ceka jedna holcina co ma rodice u nas v baraku a pak jsem na rade ja :grinning:
12. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahojky,tak já byla dneska u kadeřnice se nechat trochu zkulturnit a pak jsme byli u babičky v kanclu a pak vyzvednout tatíka z turnaje,takže jsem měla rozlítáno.A ráno jsem vysávala celej byt a utřela prach.Teď mám Kubovo zpocený prádlo v pračce a ještě ho budu muset pověsit,ale už se mi tááák nechce.

Jinak u mě to zatím nevypadá,třeba budu přenášet :grinning:
12. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Kackap, neboj oni dlouho prenaset nenechaji... Akorat ti nezavidim, to vyvolavani postinem. To bych radeji sla na cisare....
12. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
ani, proc hned desit vyvolavanim? :sweat_smile: prenaset nechavaji aj 14 dni a to je dloooouha doba na to aby se mimi umoudrilo :wink:
12. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
no už snad hodinu se mi mimčo v břiše mele, celé ho mám tuhé........ není to už porod že? :grinning:
12. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Maji, to me taky rikal dr. a nastoupila jsem do spitalu 40+5 a 41+1 me vyvolavali porod.... Tak Kackap do toho ma jeste cas a treba se mala umoudri...... a ja nedesim, jen rikam praktiky nasi porodnice.....
12. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
michell, :slight_smile: Ja kdyz rodila, tak mi bricho tuhlo od prsou dolu, jak bych to popsala jako, kdyz ti projizdi brneni od zhora dolu :slight_smile: Nevim jestli jsem v tech pravejch kontrakcich vubec citila maleho :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
ani, kazdej doktor nechava jinak dlouho...a jak pises, kacka ma jeste vic nez tyden do terminu, takze bych to s tim prenasenim nevidela jeste tak tragicky :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Maji, ja taky nerikala, ze musi prenaset....

No nic, manzel dorazil a tak jdu delat vecu a vypukne prestavba PC, takze se odmlcim, alespon tu nebudu nikoho "strasit".
12. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Holky co máte častější stolici v těhu, tak to prý většínou je naopak, ale průjem může způsobovat i Magnezium. Jinak lepší jít častěji, než vůbec. :slight_smile:

Lucis, mě jak bylo jeden den špatně, tak jsem byla jenom na rohlíkách a dětské přesnídávce a od té doby mě pálí žáha už druhý den v kuse i po trochu větším nadechnutí a nemusím ani nic sníst. Asi se trochu rozhodí ta vnitřní mikroflora, ikdyž já jsem nezvracela a průjem jsem měla jenom půl dne. :frowning2:
Mléčné výrobky si mám taky strach dát a přestala jsem s maliníkem i semínkem, než se to zklidní.
12. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Jj,já brala magnosolv a pomáhalo mi to i od zácpy.
A poprvé jsem byla před porodem ráno na monitoru a kontrole,kde nebylo ani vidu ani slechu,že by se něco dělo a večer už jsem frčela :wink: takže dr vědi taky prd jak to dopadne...
už mám běhavku a je mi blbě od žaludku,to mi ještě scházelo k tý chřipajzně :angry:
12. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
tak jsem sjela s přítelem nakoupit, teď jsem tu měla skoro tchýni a mám vyprané první dvě pračky pro malého :wink:
vítám nové kuřátko :grinning:
12. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Aronku, já bych taky potřebovala aby mi někdo nakoupil. Manža ještě pracuje a kluci nakoupí to co jim řeknu, ale když něco nemůžou najít, nebo to nemají, tak mi volají a já na to nemám nervy. Nejraději sama, ale už jsem se zařekla, že do marketu jedině v noci, nebo pozdě večer, aby tam nikdo nebyl.
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
jakel, ty mléčné výrobky můžou po prodělané viroze vyvolat v oslabeném těle recidivu, víš... tak proto....

ale ty průjmy a zvracení, virozy jsou prý teď všude.

no a my k tomu máme ještě na střídačku vši :frowning2:
12. únor 2010 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.