• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakelin, já taky nákupy nemám ráda, ale to bychom umřeli hlady :wink:
12. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
tak jsme hodili Aňu babičce, je doma sama, taťka je v nemocnici a mamka holkám slíbila nocování. akorát po jedné, obě dvě najednou jsou u ní lumpaté a mamka už to nedává. navíc obě s ní chtějí spát ve velké posteli "pod křidélkem" a mamka pak spí uprostřed v ďuře... :grinning:
zítra se babky prohodí, tak to je fajn.....

ještě že jsou babičky :grinning:
12. únor 2010 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz
Lucis a odkud???Holky ze školky, nebo školy???
12. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
můj manža miluje nakupování a plantání po obchodech, až mě to někdy štve, zvlášť když jsem těhu, bo to na mě v těch vydýchaných obchodech jdou mdloby. tak mu napíšu lístek a pošlu, akorát mi co chvíli volá, bo řeší každou blbost, neřídí se jako my ženské intuicí..... :grinning:
12. únor 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
Ty vši jsou prý hrozně odolné, my jsme ještě nikdy neměli. Tak jenom z vyprávění. Potvory, jak se jim daří i v takové zimě. :frowning2:
12. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Lucis to mě právě taky irituje to telefonování. Nakonec provolá víc než ušetří.
12. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Právě, že z obojího. my máme malotřídku a dole v přízemí školku. Nejdříve to bylo ve škole, tak mi Nelka nosila v deníčku vzkazy, že máme prohlížet vlasy, pak to asi nějaký sourozenec přenesl na mladšího a už to bylo i ve školce. Nejhorší je, že objevím hnidy, hned to likvidujeme, vyčistíme a ony mi to za 2 dny přinesou zase zpátky. A ty přípravky mi fungují tak 2-3 x použití a musím koupit nový, bo ty mrchy breberky si na to získají odolnost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz
Podobnou situaci už jsem zažial asi 4 roky zpět, pak byl celkem klid, ale jak se teď nosí čepice a chodí do bazénu, tak se to mezi dětma pořád točí. U Aňuly je to v klidu, má jemné a řídší vlásky na mikádo, ale Noemi je má dlouhé, husté, částečně se jí vlní a to je pakárna vyčesávat to.
Známá kadeřnice mi poradila jemné přebarvení nebo vyžehlit. Barvu mi Nela odmítla, ať jí nezničím vlasy (nevím, odkud to má :unamused: ), tak jsem ty hnidy přehelila, sice jsme je zabila, ale z vlasů se to stejěn musí vytáhnout.

Tak jsem koupila hřeben všiváček (za 80 kč - málem mě švihlo) a nový přípravek, starý už neúčinkoval. Tenhle je prý vhodný právě pro dlouhé vlasy,kde se to blbě likviduje, ale taky to stáloskoro 250 kč (šampon a balzám). Akorát je blbé, že šampon má působit 60 minut a balzám nejlépe přes noc, tak na to dnes jdeme..... :unamused:

Jakel, buď ráda, že máš kluky, u nich je to vždycky míň, nosí většinou krátké vlasy nebo vyholené a ty potvory nemají kam ty vajíčka uchytit...
12. únor 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
holky, jak jsem před chvíli vařila a stála chvílku dýl u sporáku, tak najednou cítím, jak ze mě něco teče. docela jsem se lekla, hned jsem valila na wecko a budu doufat, že je to jen nějaký výtok, akorát jsem fakt měla během malé chvilky půlku spoďárů mokrou. teď už zase nic, tak nevím, co si o tom myslet... sotva jem vylezla z nemocnice..
12. únor 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
Musím si vám postěžovat. Pokud teda přes slzy uvidím na klávesy. Jsem nasraná jak pasta.
Odpoledne jsem půjčila manžovému synovi auto-tomu mladšímu 18-letému,vždy se ptám,jestli se domluvil s taťkou. Já sama bych mu ho nepůjčila,protože mám strach. No,samo,že jsem na to dnes zapoměla a už mu to nechtěla volat,protože řídil. Jel do 20km vzdálené vesnice na trénink a on volá o půl 7 taťkovi,že se naboural. Myslela jsem,že porodím. Plné auto mladých kluků!!! Naštěstí se jim nic nestalo,ale auto-fabia je v prdeli.A to jsem teď v úterý platila opravu 8900,-
Jeli jsme hned tam,no když jsem to viděla,udělalo se mi špatně. Teď čekám,až mi muž zavolá,abych pro ně přijela. Achjo. Teď si to budu vyčítat.
Doufám,že z toho do rána neporodím. :confounded:
12. únor 2010 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
doori, to je smůla, ale aspoň že se klukům nic nestalo, je to nepříjemné, pokud je to auto domlácené, ale jestli to odnesly jen plechy, a ne syn, tak je to ještě štětsí, kdyby se stalo něco jemu nebo on způsobil něco někomu jinému, byly by ty výčitky a následky ještě horší.
Ale já ti rozumím, teď s námi navíc mávají hormony a tobě přijde, že je to tvá vina...
12. únor 2010 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz
No právě. Být na mě,tak mu to vůbec nepůjčím. Mám teď o všechny strach. Papíry má sotva půl roku. Vím,že se to může stát komukoliv,ale ...............
Jsem taková hodná macecha a mám pocit,že toho kluci někdy zneužívají. No a já jsem teď z toho v háji.
12. únor 2010 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, to je smůla, ještě že nikomu nic není. Narazil do někoho, nebo jen nezvládl řízení?
12. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky! Nestíhám dočítat a po pravdě na to nemám dneska ani náladu. Doufám, že máme zatím jen dvě miminka a ostatní se drží 2 v 1. Já jsem si říkala, že jestli mě dneska nepoveze manžel do porodnice, tak asi už nikdy. To, co mi dnes předvedla Kačenka ve městě, byla asi vrchol jejího hysterickýho vztekacího umění. Tak mě to rozhodilo, že jsem se celá normálně klepala. Ruply mi nervy a já pak probulela skoro celý odpoledne. Fakt už jsem se silama na dně. Včera měla malá taky blbý den, že jsem v osm zalezla hned do postele s bolestí hlavy, ale dnešek byl opravdu vrchol.

Doorko, koukám, že jsi dnes měla taky blbý den. To chápu, že jsi z toho totálně rozhozená. Jediný pozitivum, že se fakt nikomu nic nestalo.
12. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
doori, jen taková blbina, možná tě trochu pobaví. ale musím ti napsat, jak takové věci berou mé děti. vždycky jsem si myslela, že mám něžné holčičky, a pak jsem zjistila, jak jsou morbidní...
jeden večer k nám volala teta, že se sestřenka s bratrancem vybourali a jestli by ji manža k nim neovezl, tak pro ni jel. holky se ptaly, co se stalo, tak jim říkám, že se mladí vybourali, nic víc. a ta starší hned: jo a jsou mrtví?!?!
úplně zblblé, asi jak jim chlopek dovolil párkrát koukat na Kobru 11.....

nenervuj se, nebo z toho předčasně porodíš a zuzka bude na nervy, že ji zase někdo předběhl.... :wink:
12. únor 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
lucis, já taky jednou pěkně perlila. Přišla jsem domu, mamka byla nějaká přešlá, tak se ptám co se stalo a ona, že známá spáchala sebevraždu a já se zeptala jestli se jí to povedlo. No blbá, to by byl přece pokus. A to jsem už nebyla tak malá, chodila jsem už do tanečních
12. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Vero já držím 3v1 :grinning: . Ale dnes je opravdu den blbec a je mi nějak divně. :angry:
12. únor 2010 ve 20:49  •  4 děti  • Odpověz
Narazil do druhého auta, a to skončilo na kolejích. Vrazilo do semaforu-takže škoda kolem 10tisíc,to se bude muset zaplatit. Naštěstí tam vlak jede 2krát za den.
Bouchl mu i airback. Už dojely. Teda muž se starším synem,ten je dovezl. A ten mladší-darebák,že půjde na ples. No,šlak by mně trefil. Tak my jsme z toho v prdeli a on to má asi na háku.
Achjo.
Nebudu vám kazit večer. Ozvu se zítra. Pa
12. únor 2010 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka-je to hrůza, ale buď ráda, že se nic horšího nestalo. Hlavně se snaž být v klidu, i když to se mi řekne, že? :cry:
12. únor 2010 ve 20:59  •  4 děti  • Odpověz
doorko, to můžeš být ráda, že jsou v pořádku a zrovna se netrefili do toho vlaku. Hlavně že jsou celí
12. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
doorko, tak takový den ti nezávidím :unamused: Po mladém bych vyžadovala, ať se na té škodě finančně podílí! Jestli nevydělává, tak ať dává třeba z kapesného nebo tak něco. Ale to je na manželovi že, jak si to s ním vyřídí. To je ta hnusná bezmoc nás "macech" :zipper_mouth:
Jinak mimčo se po dvouhodinovém pořádném řádění uklidnilo, díkybohu. Už mě z toho fakt bolelo celé břicho!
12. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky :wink:
včera jsem nestihla nakouknout, tak doufám, že mi jsem neprošvihla žádné miminko :sweat_smile:
Zuzi: co tu ještě strašíš? Tebe jsem tipovala, že porodíš první. Ty jsi teda držák. Máš nějakej termín, do kdy musíš porodit, mám pocit, že dvojčata ukončujou ve 38tt????

Dorko: nepříjemný zážitek, je jasný, že to naštve, ale jak píšou holky, hlavně, že se jim nic nestalo :pensive:

Vero: buď v klidu, tento týden má Čenda taky výborné vsteky a ještě zvládnul v úterý na plavání pokousat jednoho kluka, co je o hlavu větší a o půl roku starší, sice si ten kluk začal a srazil ho na zem a Čenda hold věděl, že to silou nepořeší, tak se do něj zakous a dost hustě, do takové té jemné kůže u podpaží, do krve, kluk řval ještě 10 minut, a o 1/4 hoďky později mi ještě ztropil vstekací scénu, pač nechtěl ze šatny, zrovna si na něco hrál a já ho po 10 minutách čekání dovolila vyrušit. Takže taky máme doma veselo :grinning: Ale je fakt, že mě to taky vyčerpává.

Jinak jsem byla dneska po měsíci na ko. Zatím vše dobrý, CS mi poskočilo na 3/4, sice přesně nevím co to znamená, ale neotvírám, jen se čípek už zkracuje a měkne. Udělala mi stěr na GBS a odebrala krevní obraz. Říkala jsem jí, že tento týden mi hodně tvrdne břicho a mám dost tlaky na spodek a do podbřišku, tak mám pít magnézko aspoň obden, když se sním už nechci tolik ládovat a mám prej odpočívat, haha jako by to šlo s tím naším neposedou. Příští týden jsou u nás jarničky, takže dr není, ale mám přijít na monitor, že to sestřička zhodnotí a když tak mě pošle do nemocnice.

A zvládla jsem v týdnu zubaře, takže už mám obě razítka v průkajdě. Včera jsem došla na sociálku kvůli pozastavení rodičáku na Čendu, ale dala mi jen formulář, že si to musím nechat potvrdit na správě sociálního zabezpečení, až mi tam pošle zaměstnavatel podklady pro výpočet MD a pak jim to zase donést. Fakt logika, kdybych po nich ty dávky chtěla, tak to chápu, ale že to chci pozastavit, tak mi to přijde teda postavené na hlavu. Asi mají pocit,ž e se těhule na konci těhu nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a moje bříško v 34tt
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3799503&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%2
komu to mám poslat??? Hajdušce????

Jdu Vás trošku dočíst :wink:
12. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Luci: to mohla být hlenová zátka. Já jí měla vodnatou a bylo to jak když jsem se počůrala :grinning:
12. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
jak moc dopředu může odejít zátka??
12. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
někdy je to 24 hod před porodem, někdy pi několik týdnů :confused:
U mě cca 12 hod po té zátce začala odtékat plodovka :wink:
12. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
nikit, dík za info, já myslela, že to nějak hned následuje :wink:
12. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdu do pelíšku, nějak se mi zavírají oči :wink: Přeji dobrou noc
12. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Nikitka-v pondělí mi řeknou snad už konečný termín. :slight_smile: Už mě nebaví strašit. :grinning:
Luci-to já měla taky a sledovali mě týden v nemocnici a nic nezjistili, tak to uzavřeli s tím, že mě mimča kopli do močáku a já si cvrnkla-asi tak nějak po lopatě řečeno- podle mě to byla opět plodovka, jako předtím, ale tím, že jsem se osprchovala než jsem tam jela, tak už nic nezjistili. :cry:
12. únor 2010 ve 22:31  •  4 děti  • Odpověz
Nikit: no nedělej si prdel (pardon), to jako fakt....? tak doufám, že to zátka nebyla.
já si vůbec nevzpomínám, jak to bylo u holek... u Noemi jsem už byla v porodce na hekárně a naráz mokro, ale najednou. a u Nathy jsem šla čurat, pak jsem cítila, že mám zase nějak mokro v kalhotkách, tak jsem se na wecko vrátila a tak nějak jsem si řekla, že to asi bude voda. hodila jsem si vložku, než jsem si stihla umýt ruce, tak byla skrz, tak jsem si šla dát dvojitou a splašit bráchu, aby mě odvezl.....
ale dnes mě to tedy překvapilo, jen jednou a teď už nic. a schválně jsem se šla podívat do prádla, jak ty gaťky uschly a je to jako výtok, světle žluté, trošku to ztvrdlo, tak nevím.....
12. únor 2010 ve 22:32  •  3 děti  • Odpověz
mě mrně kope do močáku co chvilku, ale to přesně cítím a dokážu to jakoby zadržet, stáhnu močák, ale tohle teklo a zastavit to nešlo....

jako já bch se nedivila, že si cvrnknu, někdy k tomu nemám daleko, ale tohle bylo fakt jiné, měla jsem v rozkroku mokré i domácí kalhoty, takže to fakt nebyla kapka......
12. únor 2010 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.