• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
je to přesně tak ,jake,jak píšeš.Kdybych rodila přirozeně,tak si o epi každopádně řeknu.
Jen já šla do sprchy ještě předtím ,než mi to píchli,pak jsem už nohy opravdu necítila a porodu jsme v nich neměla cit ještě dobré dvě hodiny
15. led 2010 v 08:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja to mam jednoduchy, me ho na pozadani nepichnou, takze mi nezbyde nez se obejit bez :grinning:
15. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Maji a proč??
15. led 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
jake, to kdybych vedela...u Tobika jsem chtela a rekli mi, ze mam smulu, ze ho na pozadani nepichaj :sweat_smile: a taky jsem to zvladla, takze tentokrat asi budu drzet hubu rovnou :grinning:
15. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:
bože vy toho nakecáte, dočítat vás to je na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jakž-takž jsem to zvládla :wink: .

jakelin : pinďa je SUPER :grinning: . Malej ho krásně vystrkuje

maji : Tobík je opravdu šikulka :slight_smile: . Nechci ti brát iluze, ale ty moje kluky to v tomhle věku taky hrozně bavilo a všechno se snažili dělat se mnou (a i sami), ale čím jsou starší, tím je to víc a víc na štýru. Puberta a předpuberta dělají své :confounded:

Jinak téma - záchodové prkénko - je u nás nekonečné !!! 3 chlapy v baráku, to je katastrofa :frowning2: (alespoň u nás). Já už ten hajzlík taky nemyju - stávkuju. Ať si ho mejou sami, když je pro ně "špatné" (a asi potupující-já nevím :rolling_eyes:) si sednout nebo koukat kam to stříká. Prostě nervy :angry:.

Koukala jsem, že jste řešili i klystýr. Mě ho dělali u obou kluků a nemůžu si stěžovat. Alespoň se mi potom nechtělo následující 2-3 dny na velkou :wink:.

Holky a co je to ten Yal :confused: ??????? To vůbec neznám :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz
Janul, to je místo klystýru. Múžeš s to zavést sama. Doporučuje se až v porodnici, protože si můžeš doma myslet, že už budeš rodit a v porodnici ti pak řeknou, že to jsou jenom poslíčky a pošlou Tě domů.
15. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Maji, já bych se skusila zeptat, to se mi zdá divné, že se nedává na požádání. V Opavě se už na příjmu ptají, jestli ho chceš, nebo nějakou jinou formu úlevu od bolesti a v případě, že ano odeberou krev na srážlivost. Přece si ho zaplatíš, tak nevidím problém, jestliže není nějaká zdravotní kokntraindikace z tvé strany. A to asi není, to by ti řekli.
15. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Jinak Dan v nemocnici včera dobrý. Měl radost, že jsem přijela :slight_smile: . Chudáček ale měl VELIKÁNSKEJ hlad, jak moc nejedl den před operací a včera nesměl vůbec. Večer až dostal prý asi jen 5 piškotů a čaj (ten tedy mohl pít už odpoledne). Takže mu bylo už zle jen z hladu. Jinak to vše zvládl na 1* !!! Je to můj šikulka :slight_smile: .
No a dneska ráno mi volal, že už může jíst a že se přežral ! :wink: , že snědl 2 chleby, bílé kafe, nějaký koláč a ječtě čaj. Prostě to do sebe pral pod tlakem. Taky už může chodit (včera nesměl po narkóze), takže mu to tam bude rychleji utíkat. Doktor říkal, že když mu pinďas moc nenateče, tak by ho mohli v pondělí pustit domů. Tak snad to bude OK :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
jani, krasny zpravy, je sikovnej, ze to tak zvlada :slight_smile:
15. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Holky já tu mám bordel a vůbec nic se mi nechce dělat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. led 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz
maji děkuju :slight_smile: , mám z něho také velkou radost :slight_smile:
15. led 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
kuřátka já si zítra jedu pro kočárek a přebalovák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Už se móóóc těším, až to budu doma všeho zkoušet, kam co patří, jak se s tím jezdí, ............ jůůůůůů já snad ani do rána nedospím :wink:. Těším se jak malá holka na panenku :grinning:
15. led 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
autor
jani, to mi vykladej, byla jsem na sebe tak pysna, jak krasne mam doma uklizeno a vsechno zvladam a presly vanoce a ja se do toho nemuzu absolutne dostat :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Dobré dopoledne. Žehlím prďůsovi věci a je to hrozná sranda,když to srovnávám s tričkem svého 105kilového manžela :grinning:
15. led 2010 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori :grinning:
15. led 2010 v 09:32  • Odpověz
maji to je katastrofa co :confounded: . Fakt mě už nebaví dělat pořád to samé dokola, několik měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to pěknej vopruz. Já si už fakt připadám jak pradlena, sušička, žehlička, uklízečka, kuchařka, zběračka (tím myslím špinavé prádlo),.....atd v jednom. Mě by mohli naklonovat a prodávat :wink: jako více v 1 :grinning: . Normálně mi to už leze na mozek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . To je pořád mamííííí tohle a mamííííí tamto a Janíííí tohle a ............ Normálně ty smráďata - a myslím tím všechny 3 - zneužívají toho, že jsem doma !!!!!! Asi vyhlásím stávku :slight_smile: . Hodím si fajfky na stůl a budu na ně pořvávat já :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
autor
jani :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Holky jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím. Kdyby mi teď přišla návštěva, tak bych fááákt asi styděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Mám tady všude chlupance od psa, musím tu naší potvůrku ostříhat, vykoupat a dát do kupy (nejraději bych jí vzala strojkem na "3", ale vypadala by jak debil :fearful: )
15. led 2010 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
K tomu epidurálu: říkala ještě PA, že pak se dává i kapačka, kvůli vyrovnání nějaké hladiny, že po epidurálu klesá tlak...no tak nevím, když už tak ho mám nižší.... chci být odvážná a zkusit to bez něho, ale pak se určitě budu mlátit do hlavy, až bude pozdě! Myslím, že práh bolesti mám vysoko, nevadí mi ani vrtání zubů, ale copak můžu vědět, co je to za bolest? :grinning: Ještě se nás PA ptala, jestli jsme si už prohlíželi porodní plán (dala nám takový základ), že bysme to probrali, čemu nerozumíme. No ale co mám probírat, když o porodu taky prd vím a nevím, co chtít a nechtít. Já si myslím, že porodní plán je bezva tak na druhé dítě, když už vím, do čeho jdu.
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Janule, jdu tě následovat, taky bych sem nemohla nikoho pozvat :grinning:
15. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Michell, to jsem si myslela taky, ale stejne bych si ho udelala.........tak se ptej, bud tady nebo PA.... ja ho treba poslala i zname PA, co dela tady v nemocnic, zda je to realne ci neni....Muzes zkonzultovat se svym gyndarem.
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Někdo tu psal o té akci v DM, sleva na nákup. Jak to je?
15. led 2010 v 09:45  • Odpověz
C:\Documents and Settings\Majka\Plocha\dm drogerie markt Česká republika.mht
15. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Hledal jsem to a nejde mi ten odkaz zkopčit. Ještě to zkusím najít, nevím kam jsem si ho uložila.
15. led 2010 v 09:55  • Odpověz
čau kočky, tak dnes je nálada o hodně lepší než včera :dizzy_face: budu na netu hledat nějaké levné plínky, kamarádka doporučovala Libštejnské, nebo tak nějak, tak mrknu, kde je v Praze mají levno, možná i ten šátek už konečně pořeším. Postýlku už máme sice doma, ale furt rozloženou, bo jí manžel chce ještě olejovat, aby se v budoucnu neumazala, když nemá povrchovou úpravu. Ten olej není problém je určen na nábytek a dítěti nemůže uškodit, ale i tak to chce manžel po natření tak měsíc nechat vyprchávat, tak snad Prča v bříšku vydrží :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Notak jsem to nenašla a to co mám uložené nejde otevřít, tak nevím co jsem s tím dělala. Jenom vím, že to platí do 24.1. a musíš si tu knížku vytisknout na prodejně.
15. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Rintintin, my jsem použili vosk. Je to úplně přírodní. Od včeliček. Dá se to koupit běžně jako vosk na nábytek a má atest.
15. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Michelle jak jsem byla nakupovat teď v DM, tak tu slevovou knížku pokladní dávala po nákupu každému. Asi záleží na prodejně. Jinak existuje taková kartička Active Beauty myslím, že se jmenuje, tu dostaneš po vyplnění formuláře. Napřed papírovou pak tipřijde poštou plastová s tvým jménem. Při každém nákupu jim ji dáš a sbírají se na to bodíky, co 20 Kč, to 1 bod. No a podle určitého počtu bodů jsou potom různé slevy a výhody. Ale nevím, jestli by se ti ta karta vyplatila, když nemáte DM moc blízko.
15. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Michel, poslala jsem ti ten odkaz do IP, jde mi otevřít na ploše, ale vložený odkaz řve nějkou chybu. :cry:
15. led 2010 v 10:06  • Odpověz
dobre ranko holky,

mate uz nektera sestaven porodni plan? Ja stahla z netu (anglicky) predvyplneny plan a docela me povabilo kdyz jsem se docetla ze si mohu pozadat i o zrcadlo abych videla jak rodim :confused: :confused: :confused: do toho ale nejdu, fakt tak odvazna nejsem :fearful: :fearful:

maja: je dobre ze tobika ucis k takovymhle vecem, moje zlata tchyne mi takhle vychovala meho manzela a mohu potvrdit ze je to k nezaplaceni! Na tohle jsem nebyla z domova zvykla mam dva starsi brachy a vetsinou jsme pracovali doma my s mamkou :wink: takze hodlam vychovat danielka podobne jako ty tobika :wink: urcite to jeho nastavajici oceni :slight_smile:
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.