• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci- mě taky do močáku v tu chvíli nikdo nekopal a teklo to proudem, ale vysvětluj to doktorům, podle mě to u mě byla plodovka, ale je možny, že jsi měla výtok, podle toho, jak to popisuješ a když ti to na gaťkách ztvrdlo, tak to tomu nasvědšuje. :wink:
12. únor 2010 ve 22:39  •  4 děti  • Odpověz
no já si hlenovou zátku v prvním těhu představovala jak hlen, vodnatá mě vůbec nenapadla, tak jsem letěla do porodky, ale nezlobili se na mě :wink: A k ránu jsme měla mokro zase, mě ta plodovka nerupla, jen asi prosakovala, tak mě manža vlekl do porodky skoro po smyku, jsem nechtěla být za blbce podruhé :grinning:

Zuzi: takže příští týden už máš jasnej :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Niki-kdyby, ale já už v to nedoufám, po tom co doktoři řekli, že to bude v prosinci a je pomalu březen a já nic, tak věřím, že ještě v květnu budu mít pupek. :frowning2:
12. únor 2010 ve 22:44  •  4 děti  • Odpověz
já myslím, že příšítí týden se Zuzi už dočkáš :wink:
Moje sousedka ležela od 20tt, chuděra stresovaná, aby to vůbec udržela a nakonec rodila v termínu a mohla se na hlavu stavět a dělat vše možný a mimču se nechtělo :sweat_smile:

Ještě k té zátce: mě v porodce dělali ten test na plodovky, jak polejou vložku tím činidlem, to vyšlo negativní, ale ještě mi pak dělal dr nějakej jinej test, kdy mi udělal stěr přímo z čípku a vyšlo to taky negativní
12. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
tak doufám, že výtok, ale proč? že by následek té střevní infekce?

snad je to jen něco banálního....

zuzi, vyber si na příští týden nějaké pěkné datum (radím 17 - moje šťastné číslo :grinning: , nebo 20.02.), nebo to zkus vyprovokovat sexíkem na valentýna :wink:

nikit, to je sranda, jak si říkáme, jestli to poznáme, jsme trochu nejisté, ale pořád váháme, ale chlopi jsou z toho hotoví a hned nás tam ženou, co?
já si vzpomínám, že jsem u první dcerky jela taky jednou zkušebně, řekli mi, že jsem jen tak na 1-2 cenťáky a že mám jet ještě domů, může to být až za několik dní a bolesti můžou být poslíčci. jenže druhý den večer mě to chytlo znovu. ale taky jsem nechtěla být za debila, tak říkám nic, počkám, až to bude fest a chlop co 5 minut, tak jedem? taky jsem mu říkala, co mě tam furt honíš, kdyby tě čekalo to, co mě, tak se tam taky nehrneš......
12. únor 2010 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz
Luci-nene, na Valentýna ne, to ne, musím vydržet do toho pondělka, pokud mi přiklepnou toho císaře, tak je mi to datum úplně jedno, hlavně ať klapne ten císař. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:50  •  4 děti  • Odpověz
Niki, mě ty stěry a ten postřik dělali taky, ale až za 4dny co mě tam přijali, takže trošku s křížkem po funuse. :confounded:
12. únor 2010 ve 22:52  •  4 děti  • Odpověz
:grinning: zuzi, neboj, já si dělám srandu....

přemýšlím, jestli mám čekat do slavnostního zahájení olympošky, ale asi to nechám až zítra odpo na reprízu...
12. únor 2010 ve 22:52  •  3 děti  • Odpověz
Luci taky přemýšlím o té olympiádě. Vůbec se mi nechce spát. Chudák ten, jak se zabil na té bobové dráze, to je hrůza. :confounded:
12. únor 2010 ve 22:55  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi:Tak to neměli šanci moc zjistit po 4 dnech, jestli jsi ležela v klidu, tak se ti ta pididirka v plodovém obalu mohla zacelit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asi jdu do hajan, manža šel po nohejbale na "jedno"a asi u jednoho nezůstalo, když ještě není doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co, ať si ještě užije, pak bude pěkně zapřaženej na nějakou dobu :grinning:

Dobrou a klidnou noc :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
zuzi, no mě se právě zatím taky moc nechce, asi to skoro 3hodinové odpolední spaní na mě působí, ale zase nevím, jak bude zítra vypadat Nathy, když přijde ráno od babi, tak kdyby byla moc rozjetá, tak ať jsem zase fit. Nějak začala pokuckávat (spíš tedy štěkat, doufám, že z toho zase nebude laryngitida) a rýmka. Jo a trochu začala mutovat :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:17  •  3 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko, jdu vas jen pozdravit, ani nedocitam... musim se jit ucit, po 4 hodkach spanku su vazne "fit" :rolling_eyes: jeste, ze je to v tomhle semestru naposled, jinak by me z toho uz asi kleplo :sweat_smile:
13. únor 2010 v 01:53  • Odpověz
Luci-tak já se kukala na to zahájení, to byla krááááááása, no jsou to machři, jak to tak umí udělat a ty šik oblečky některých států a ty bílé prošívané bundičky, normálně jsem učurávala. Taky jsem večer čučela na Klímu a pak na Krausa, a ten poslední host mě dostal, každopádně je to blbost, ale je to zajímavé, ale zasmála jsem se při tom až jsem se za břicho popadala, tak mě dokáže rozesmát jenom Wimmer a Ostrava. :grinning:
13. únor 2010 v 07:58  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj přeji dobré ráno :grinning:
13. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
ahoj, holky,

zuzi, já sice šla nakonec spát, ale kolem třetí jsem se probudila a přemýšlela, jestli se mi chce na telku koukat. než jsem se rozmyslela, tak jsem znovu zalomila.

ten poslední krausův host byl pěkný kolík, když si myslí, s jakou převratnou novinkou přišel. vždyť to je všeobecně známé, že holky jsou ze starších spermií a kluci z novějších, ale u nikoho to nemusí přesně vyjít, každá nezná přesně den a hodinu ovulace.....
13. únor 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
autor
tak jeste jednou dobre rano,
na zkousku nejedu, v noci mi zacalo byt pekne spatne, prd jsem se naucila a citim se jak prejeta buldozerem :rolling_eyes: takze dneska pekne klidovej rezim a akustiku si holt zopaknu pristi rok taky :frowning2:
13. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
majatob, tak si oraž, lepší když budeš v klidu, než se nervovat na zkoušce na kterou ses stejně nestihla naučit :wink: Pokud máš možnost to udělat příští rok, tak není co řešit
13. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Dobré dopoledne. Děkuji vám za včerejší podporu.
Auto je na odpis.Takže jsem bez auta.
Panuje u nás nálada neveselá. Ale zase si říkáme,ještě,že nejel jejich
starým favoritem,nechci ani domýšlet,co se mohlo stát.

Maji,příští rok zvládneš všechny zkoušky. Teď se tím netrap. Ještě bys jim tam porodila a to by byla akustika :wink:
13. únor 2010 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Luci-oni to stejně opakují a budou ještě několikrát.
A co se týká toho "génia" od Krause z pořadu, tak podle jeho teorie by všichni po 5dením půstu, takže všichni, kdo mají za sebou IVF, jako já měli holku. Já mám kluky i jiní. Takže doufám, že mu někdo zase neuvěří, ale lidi jsou hloupý a důvěřiví a skočí na vše. :wink:
Maji-v klidu mě vyrazila taky ze zkoušky a mám si dělat opravnou do konce února. Navíc já vše věděla, ale tím, že nechodím teď tak často, tak se jí to nelíbí. KRÁVA. :astonished:
13. únor 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz
Já pamatuji, jak mně jednou vyhodila od zkoušky, protože jsem měla žvejkačku. Tedy já jí ve dveřích vyndala a hodila do koše. Vše jsem věděla a nedala mi to, protože prý žvýkačka není slušná. Jsem předtím celou noc zvracela a měla jsem pocit že je to cítit. Na podruhé mi dala za tři a opět připoměla tu žvejku. :angry:
13. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Učitelky jsou namyšleny kráááávy. Máme 1 v rodině a to bohatě stačí. :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz
hlavně, já studovala dvě VŠ najednou, lítala jsem jak hadr na holi a většinu zkoušek jsem měla napoprvé a taková čůza mně vyhodí ne kvůli tomu, že neumím, ale protože mně viděla, že si vyndavám žvejkačku až mezi dveřma :angry:
13. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj! :slight_smile:

Nikitko, to sis taky užila s malým na plaváku. To vážně nezávidím. A co se týká pozastavení rodičáku, no coment. Já jsem lítala z jednoho úřadu na další a stejně ještě nic nemám vyřízený, protože na sociálce ještě neměli spočítanou výši nový mateřský. Taky nechápu, proč to tam musí mít uvedeno, když konkrétně já mám MD už od 2. února, tudíž na rodičák za únor stopro mít nárok nebudu. Asi fakt chtějí těhule (obzvláště ty, co mají dítě už doma) nějak zaměstnat, protože se doma kopou akorát nudou do zadnice. :angry:

Lucis, já teda nosím pořád slipovku, protože mám trochu výtok. A nikdy ji nemám večer suchou. Tak snad to byl u tebe taky jen nějaký výtok. :wink:

Mně odešla hlenová zátka v pondělí (doktorka v porodce se ve mně trochu povrtala a "pozlobila mne"), tak jsem trošinku po kontrole krvácela a ještě ten den před půlnocí se mi rozjely kontrakce. Malá se narodila před druhou v úterý odpoledne.
13. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Maji, stejně tě obdivuju, že se máš sílu ještě učit. Těsně před porodem.

Já jsem dnes zas dvě hodiny kvůli naší princezničce ponocovala, takže jsem docela dost vyčerpaná. Manžel odjel na oběd s malou k tchánovcům, tak mám aspoň klidný odpoledne. Najím se a půjdu se na chvíli natáhnout. :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Dočítám a vidím, že Dorka měla super den. :frowning2: A je fakt hlavní, že se nestalo nic jemu, nebo nezpůsobil něco někomu jinému.
Lucis, já myslím, že ten výtok může být i z toho průjmu a zvracení. Matýskovi doporučili probiotika, aby se mu obnovila mikroflora v žaludku a střevech. To máš jako po antibiotikách, taky často bývají výtoky.

U nás dnes pracovní den. Klucí mi umyli tři velké okna, dělali to poprvé. Musím je pochválit. Sundali a pověsili i záclony a tak mi to tu krásně voní. Vytřepali na sněhu všechny kusové koberce a odtáhli nábytek a vytřeli fakt důkladně všechny podlahy. Teď jsem ještě nahnala manžela ať vymaluje jednu stěnu v obýváku za topením na bílo. Byla celá šedá a šmouhatá. Je to jenom kousek, protože je to zrovna v šikmině pod střešním oknem. Tak ten má ze mě radost. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
jakel, teda ty si to umíš zařídit, plný barák chlapů a jak kmitají :grinning:
tak na ně, jednou se jim to bude v životě hodit..... snachy ti poděkují :wink:

veru, já nejsem účetní, ale mám dojem, že když mi končil rodičák a já se vracela do práce, tak mi na sociálce řekli, že oni nevyplácejí poměrnou část, ale vždycky za celý měsíc, takže když se někomu dítě narodí 1. v měsíci (nebo třeba jako mě 2.) a druhý den po narozeninách nastoupí do práce, tak dostane rodičák i za celý tenhle měsíc, přesto, že já měla nárok třeba jen za dva dny. takže ten jeden měsíc jsem dostala rodičák i výplatu, což bylo dobrý...
tak možná proto tě s tím tak honí...........
13. únor 2010 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to doufám, že mi poděkují za vychované a pracovité kluky :slight_smile: :slight_smile:
Já jdu ještě žehlit, tak to dnes budu mít hotové doma skoro všechno a můžu jít rodit :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Vero-jestli ti neudělala ten Hemiltonův hmat, někde to dělají bez souhlasu a ani neřeknou. :wink:
A slipovku nosím taky. :grinning:
13. únor 2010 ve 14:27  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, já myslím, že to bylo ono. Doktorka akorát říkala, že mě trochu pozlobí. A docela dost to teda bolelo. Říkala, že to urychlí porod. Že můžu rodit třeba ještě ten den, ale i třeba za dva tři dny. A nijak mi to nevadilo, protože jsem termín měla 10. (dle MS 14.), na kontrolu jsem šla 11. a Kačenka se narodila 12. Tak jsem aspoň nepřenášela, což jsem ani nechtěla. :slight_smile:

Luci, mně teda paní na sociálce (kde se vyřizuje rodičák) tvrdila, že nárok na rodičák za únor už mít nebudu. Asi je rozdíl mezi začátkem a koncem rodičáku. Fakt netuším. Tohle jsem nějak extra neřešila.

Já si teď na hodinku dáchla a hned je mi líp. :sweat_smile:
13. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
tady je dnes nějak polomrtvo :slight_smile: dívám se na zahájení olympiády, paráda! U toho úplného začátku, jak odpočítávali, mi až slzy vyhrkly :grinning: ach ty hormony.
13. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.