• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michelle, já to viděla už ráno, ale Petr né, ten spal, na čem to běží?
13. únor 2010 v 16:42  •  4 děti  • Odpověz
no asi si to už mezitím zjistila, už jen zapálení ohně. Moc pěkná show to byla, jen krapet delší :grinning:
13. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Holky tady není fakt nikdo. Já jsem taky nakoukla na olympiádu. Moc pěkné. Jágr s tou vlajkou mával, jako by se mu nechtělo :grinning:
13. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Jakel,měli jsme opravdu "hezký" večer. A musím říct,že se z toho nějak nemůžem vzpamatovat. Máme tu nějak smutno. Jen se objímáme a tulíme.
Na zahájení jsem se nedívala,ale určitě to muselo být dojemné. Taky bych zaslzela.
Dnes se tu moc kuřátek nenachází. Ani je u tchánovců,co Maja? Nerodí náhodou,když jí nebylo dobře?
Zuzko,já vím,že jsi na řadě ty :wink:
13. únor 2010 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
čau, tak já na zahájení koukala a asi teď budu koukat hodně na olympošku, večer je finále středního můstku s naším Jandou, tak budu asi fandit, jinak kdo má rád bubu a zároveň romantiku a nemůže spát nebo může nahrávat tak doporučuju Stigmata v 0,15 na čt1
13. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Michele mě vyhrkli slzy, když šel Irán a říkaly, že ho poprvé v historii může reprezentovat žena, nesla tu vlajku tak hrdě, tak mě to jako ženského zástupce děsně dojalo :cry: :sweat_smile:
13. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
no a pak samo ta minuta ticha za gruzinského sáňkaře :pensive:
13. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
a pak Gretzky, kterého si velice vážím jako člověka, tak že mohl taky zapálit ohýnek :grinning:
13. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky do sobotěnky :slight_smile:
tak já asi jako poslední ze všech tady se dneska konečně pustila do prozkoumávání oblečků a toho co mám po malé :grinning: Tak sme prošly s babí xtero krabic a můžem začít prát a žehlit, ale stejně sem spoustu věcí neobjevila, no jo ztráty být musí :confused: :sweat_smile:
Malou mám u tchánovců s mužem, tak mám aspoň trochu klidu si projít oblečky. Malá bude mít zanedlouho 2 roky a jak sem tak třídila, tak sem objevila nějaké trička ještě ve velikosti 68 - tož teda nevím :grinning: , asi rostly s ní.

Doorko, teda to je zážitek, ale je fakt, že včera tak rychle tady u nás na jihu zatuhlo, že to holt asi jako nezkušený řidič nezvládl.... ale naštěstí se nic nestalo, snad se aspoň omluvil - mezulán jeden :grinning:

Pěkný večér přejem :dizzy_face:
13. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Cori, tak to máš kvalitní trika, když jí vydrží dva roky jedna velikost. To bych taky potřebovala, ať to s dětma takhle roste. :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
doorka- :grinning: dík, že to víš :grinning: :grinning:
Michel-my to ještě chytli na slovákách, ale ti to měli strašně sestříhany, ale to ještě budou dávat. Takže to potom uvidím po 4té. Ale přímý přenos byl nejlepší. :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:47  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko a spíš už lip, nebo pořád tak málo??? Já poslední dobou usínám líp a budí se jednou, nebo dvakrát na čurání.
Naspi si do zásoby, pak to bude horší. :frowning2:
13. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Jake-jak mám naspat, když nemůžu spát. :unamused: Pořád je to stejné, snad i horší.. :unamused:
13. únor 2010 v 18:53  •  4 děti  • Odpověz
Doorko,hlavně když se nikomu nic nestalo,když je auto total zdemolovaný.U nás nedavno na ledovce zbušil brácha(19) auto našim ale tam byl v autě sám a skočila mu tam srnka,ale aspoň už je poučenej,že se to stát může i jemu...byli jsme taky na mrtvici.Příště už budeš obezřetnější i ty :wink:
13. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
mně to spaní teď taky nějak nejde. Tak do té půlnoci ještě jo, ale pak se budím co půl hodiny na každé otočení, zakašlání a pod. No naspat to dopředu mi tedy nějak nejde :confounded:
13. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Já zas mám opačný problém - nemůžu usnout (občas zabírám i 2 hodky), ale jak už usnu, tak spím dobře a ráno se mi nechce vstávat :sweat_smile:
Jakel - no právě snad ty trika ani moc kvalitní nebyla, takže proto se možná tak poroztahovala :grinning: , ale uvidím kdy budou prckovi, ten bude asi větší... jen teda ty růžové šatičky a bodíčka můžu schovat pěkně hluboko do krabice :grinning:
13. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
cori, já mám taky oblečení po dvou holkách a čekám kluka :grinning:
13. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
aronku - tož kdyžtak budu ti naši kluci jak Jára Cimmerman - taky ho oblíkali do holčičího :grinning:
ale něco se dá, červená je v poho, ale ta růůůůžová, já ji ani malé moc neoblíkala :sweat_smile:
13. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Dobry podvecer, jsme zpet....

Doorka, to rozbite auto docela zamrzi, ale zase na druhou stranu mohlo byt hur.

S tim "vytokem". Tak ja trpim na to, ze pri zvysene hladine hormonu mam zvysenou vaginalni sekreci, takze cele tehu nosim intimky, protoze jakmile se sekrece nahromadi, pak jde ven jako vytok.....

A se spanim problem nemam a ani s usinanim. Je to pravy opak jak u Honzulky, tam jsem od 6teho mesice ponocovala a v noci zehlila, skladala pradlo, brouzdala po netu, cetla, usinala v kresle..... Ted lehnu a spim jak mrtvolka :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
No nic, jsem utahana jako prasatko. Jdu do sprchy a do hajan... Zitra pa
13. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Měli jsme návštěvu. Přišla kamarádka,tak jsme splkly.
Ani,hezky odpočívej.
Maji,tak kde jsi? Vše ok?
aronku,bude tvůj klučík chodit v růžovém? :wink:
cori,máš novou fotku,že?
zuzzie-brácha musel být taky v šoku.
Náš mladý dnes plakal,jak byly s mužem na fotbalu. Bylo mu to líto. A taťka myslím nabíral taky.
Jdu do vany. Hezký večer-zítra je novoluní,tak bacha!!!! Zuzka72 má přednost. :wink:
13. únor 2010 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
rinti-máš ty sportovce zmáknuté. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:nestíhám Vás dočíst :slight_smile: dívala jsem se na Olympiádu a pekla bábovku :slight_smile:

chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo jí ty lněná semínka a pijete maliníkový čaj?

všechny Vás zdravím

Door to je mi líto s tím autem to by mě taky asi hodně nas..... drž se
13. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
hmmm tak střední můstek nakonec ani první desítka :unamused: zhoršilo se počasí a neměli jsme štěstíčko. Ale mám radost i za Švýcara, vypadal sympaticky, tak si to asi zasloužil :dizzy_face: jinak teď ženskej hokej, škoda, že se češky těsně nedostaly :unamused:
13. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Taky koukám na hokej :wink:
13. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
doorko, no ta růžová bude spíš jen na doma. Kámoška mi půjčila i po klučíkovi, takže oblečení je plno. Já si dělala srandu, že holt bude růžový panter :grinning:
13. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Já usínám celkem dobře. Ale pak se v noci probudím (buď sama od sebe, nebo mě vzbudí Kačenka) a pak dobu čumákuju do zdi. Ráno se budím kolem sedmý automaticky sama, takže to taky nějak nemůžu dospat. :unamused: A přes den nemám šanci spát, protože Kačenka už taky nespí. Při prvním těhu si nepamatuju, že bych takhle blbě ke konci spala. Nebo jsem to zapomněla, fakt nevím. :confused:

Cori, to já růžové u Kačenky propadla a má hoooooooodně oblečení v růžovým. :grinning: Ale na první měsíc dva jsem měla naštěstí dost neutrálního oblečení, takže jsem teď nemusela ani moc dokupovat. Po porodu uvidím, jestli si vystačím s holčičími kousky, nebo budu kupovat klučičí. :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
tak to já se budím sama :angry: nemůžu se ani v klidu otočit a jak jsem dýl v jedné poloze tak se ozve malý. Asi se tam nudí, jenže taky by mohl někdy spát :wink:
13. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky, tak máme skoro nachystáno vše pro malou, už jen naházet věci do tašky do porodnice, vyvařit láhve a dožehlit poslední pračku prádla. Budu na tom dělat v pondělí, kdy nám dojdou změřit žaluzie a namontovat 2 světla. Taky se asi objeví opravář na novou pračku, nějak moc při ždímání poskakuje. Jinak nevím, kdy se budeme stěhovat, protože nám zase o týden posunuli termín vymalování, takže asi 14 dní před porodem teprve bude část dokončena a ještě 2.a 3. přijdou montovat skříně.
Včera jsem byla na kontrole a vše je v pořádku. Prý to zatím nevypadá, že bych měla přenášet, což je na jednu stranu super, ale na druhou se chci přestěhovat
13. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
do alba přídám fotku nachystané postýlky a vydražený přebalovák
13. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.