• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
broučku, hezky připraveno :grinning:
13. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
brouči nádhera :dizzy_face: úplně závidím ten velký přebalovák s tolika prostorem na věcičky, my jsme tady omezeni prostorem, tak snad to všechno nějak pořeším. Jinak zásilka z ebutiku by měla dorazit tento týden, tak se snad taky brzy pochlubím :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ofina - já jím semínko a maliník taky piju :slight_smile: Právě jsem se vás, holky chtěla zeptat, kolik šálků vypijete toho maliníku? Já piju teda jeden, ale asi by se mohlo i víc, že? A to semínko? Já dávám jednu malou lžičku denně :slight_smile: Zejtra chci přidat i tu Arnicu...5 kuliček rozpustit pod jazykem že?

Koukám, že jsem snad jediná, koho olympiáda nebere :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
zuzul, já taky na olympiádu nekoukám :wink:
13. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
zuzule na olympiádu ještě nebyl čas kouknout
13. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
rin tak snad dojde. Dnes nám dodali i kočárek, ale nechali jsme jej na prodejně u známého
13. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
ten přebalovák je super, máme ještě i skříň. Koupili jsme to z druhé ruky, ale super
13. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
tak čekám, že přítel dorazí z nohejbalu a nevypadáto, takže se loučím a jdu do hajan :wink: Přeji dobrou noc :slight_smile:
13. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
Brouček-mooooc hezký. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 23:51  •  4 děti  • Odpověz
Zase sněží....odkud to furt padá? :frowning2:
14. únor 2010 v 01:02  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink:
14. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko. Broučku moc pěkná postýlka i ostatní věcičky. Mám ráda tady tu zelenkavou. Jestli to bude příště chlapeček, tak nebudeš muset měnit růžovou za vhodnější barvu. :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky
14. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
jake právě proto jsem kupovala povlečení a podobné věci v neutrálu. Oblečení mám neutrální, růžové i modré, protože bráška měl kluka i holku, tak jsme hodně podědili.
14. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
dobre ranko,
vcera nebyl cas se sem ani dostat, po obede mi trochu otrnulo, tak jsme vyrazili na prochazku a koupili v Hornbachu zavesy a brectan do obyvaku...a kdyz uz bylo pekny okno, tak jsme prestehovali aj kompletne nabytek... :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak mi fakt jak pred porodem neni :grinning:
14. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Maja-fuj už jsem se lekla, že jsi mě předběhla. :grinning:
Holky zítra je pondělí-už ať je a neděle uteče, jako voda.
14. únor 2010 v 09:36  •  4 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne.
zuzle,maliníku piji jeden hrnek,ale může se i víc.
Lněného semínka se má jen jedna malá lžička. Víc nee. Pak by ses nevykakala :grinning: .
brouči,máš to moc hezké. A ten přebalovák je skvělý.Snad to stihnete. Bude to na knap.
Dnes jsem už od 5 vzhůru. Nějak už jsem nemohla zabrat.
Mám v troubě buchtičku,ze které budu vykrajovat srdíčka k Valentýnovi. Snad udělám manžovi radost.
Jel se starším synem na fotbal,tak ho překvapím. :wink:
Co vaříte na obídek? Budu dělat čevapčiči. A pro sebe řízečky,bo mleté maso,cibuli a česnek nejím :confounded:
14. únor 2010 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko72,asi ti závidím,že už to máš tak blízko. :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzi, neboj, myslim na to, ze ses na rade :grinning:
zuzu, ja piju jak kdy, nekdy jeden hrnek, nekdy treba litr :wink: a seminka 1 polivkovou lzici, ale varim si ho na sliz :grinning:
14. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Doorka-ale to nevíš, že ty půjdeš dřív, tuším to v kostech. :grinning:
Chlapečci si dnes objednali kyselicu a hranolky s ražničim, takže pohoda.
14. únor 2010 v 09:43  •  4 děti  • Odpověz
autor
dori, na obed jeste netusim...asi spagety, nic jinyho me nenapada :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
mně předělávají v kuchyni stůl, takže nevařím :grinning:
14. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
krásného Valentýna všem :dizzy_face: já chci dělat svíčkovou, tak mi držte palce. Holky praly jste i polštář a peřinku, nebo jen povlečení :confused: díky za odpovědi. Jinak včera jsem čučela ještě na biatlon a dnes ho opakujou, tak čučím znova, co kdyby to náhodou zaběhli jinak :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
I polštář i peřinu-i když to bylo nové, jsem magor, peru i nové ponožky než je dám na nohy. :grinning:
14. únor 2010 v 09:49  •  4 děti  • Odpověz
Jinak Sudová nic, akorát si domrvila to pochroumaný koleno, ale večer pojede Sáblíková :dizzy_face:
14. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Aha, tak fajn, taky vyperu, dík :wink:
14. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jinak se mi nepodařilo zjistit v jaké disciplíně soutěží ta paní z Iránu, jak mě tak dojala a pořád nad tím špekuluju, co by to jako mohlo být :confused:
14. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Zuzko,že by dnes? :grinning: :grinning: Ale ty máš přednost :wink:

rinti,já jsem to prala. I když to teď nebudem potřebovat,tak ať je to nachystané. Svíčkovou mám taky ráda,ale měla jsem ji ve čtvrtek.
aronku,jak to? Vy taky furt budujete?
maji,taky už jsem se strachovala,jestli nerodíš. Ale potřebuješ až 20-tého,ne? :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, nic nového, špatně spím :frowning2: , piju ten maliník a zkoušela jsem včera poprvé masáž hráze. Poprvé - a naposledy. :angry: Je to hooodně nepříjemné.. takže se mám nač "těšít"

Zítra do porodky, těším se :wink:
14. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
donutila jsem přítele vyhodit stůl, sice chápu, že ho dělal jeho otec, ale k ničemu. Nízký, kýval se a byl kulatý v malé kuchyni, takže mi přidělávají takovou desku ke stěně. Bude víc místa a mohu ho použít jako další pracovní prostor :wink:
14. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.