• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Pajcul-na co ty si děláš masáž hráze? Vždyť ti odklepli toho císaře. :wink: Taky se těším a zároveň bojím zítřka. Nakonec má Petr volno, takže jedeme autem, pokud by jsi chtěla třeba proběhnout město a pak se s námi svést do Olmika, tak dej vědět. :wink:
14. únor 2010 v 10:02  •  4 děti  • Odpověz
a ještě mi udělají police do šatní skříně, takže budu mít kam dát věci malého :grinning:
14. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
pajcu, no vsak to ma byt neprijemny :grinning:

hele tak me napada, ze s Tobikem jsem mela strasnou potrebu stehovat nabytek par dni pred porodem...tak ze by se uz schylovalo??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
maji, taky mě to napadlo, Maja stěhuje, to bude brzy rodit :grinning:
14. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
rin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
jinak já teda se snažím masírovat pravidelně, sice příjemný to není, ale dá se to. Dnes jsem ale fakt špekulovala, jak ta hlavička projde, když jsem hmátla prstíkem směrem nahoru, byla tam nějaká děsná tuhost, myslela jsem, že je to stydká kost, ale ta je jinde a když jsem hmátla dolů, tak tam bylo hned cítit střevo, tak fakt nevím :sweat_smile:
14. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
jdu raději dělat tu svíčkovou :unamused:
14. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
rin, neboj...projde, ona si tam misto udela :wink: ja mam normalne problem s tamponem a taky prolezla :grinning:
14. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
holky, to je parada, po dvou letech v tomhle byte mame peknou loznici a obyvak a zaclonu v kuchyni :grinning:
14. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Zuzko a ty myslíš,že zítra pojedeš domů?
Aronku,taky mám stůl přidělaný ke zdi. Půlkulatý. A je to fajn,že to nezabere tolik místa.
14. únor 2010 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Maji,nafoť to,ať kuknem :wink:
14. únor 2010 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, jeste je tu binec, ale su spokojena, zda se mi to az neuveritelny, ze to najednou slo :grinning:
14. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
doorko, ale je vidět, že to dělají chlapi. Pat a Mat hadr :grinning:
14. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
doorka-no jasně, oni si mě tam nenechají. Kdyby to dopadlo dobře tak císaře dělají až ve 39tt tedy s dvojkama. :wink:
14. únor 2010 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz
aronku :grinning: :grinning:
Zuzko,aha. Já myslela,že už jdeš ležet a během týdne ti klučíky vyndají :slight_smile:
majito je fajn,že jsi spokojená. Tak to má být. :wink:
14. únor 2010 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré dopoledne všem, tak u nás to budou vepřové medailonky, recept z magazínu Albert. A odpoledne udělám flambované banány, jak je dělal včera Babica...to bude Valentýn :slight_smile:
Rin, pořádně těm našim teda fandi, snad se jim v záznamu pokazí časomíra :grinning: Včera jsme na to taky koukali, jsem hleděla teda na tu Slovenu, že vyhrála! Sudová asi není normální s tím kolenem! Co jako čekala? Sáblíková jede v kolik nevíš?
Já co vysadila hořčík, tak v noci mi úplně mrtví prsty na rukách, dnes i dlaň!!!! A taky do mě mimčo k večeru kope jak šílené, asi že už není přiblbé tím hořčíkem :grinning: To jsou už fakt bolestivé kopance a šťouchance!
Broučku, krásný přebalovák, vidím, že už jsi rozmístila i kosmetiku, tu já mám zatím pořád v krabici :slight_smile: Přítel udělal taky velký přebalovák, bo jediná možnost, kam ho bylo dát, je obyvák a tady je dost místa. Zato ložnice se nám tou postýlkou značně zmenšila, k jedné skříni se už nedostanu :grinning: Tak musím udělat přeorganizaci rozmístění oblečení, aby v ní bylo to, co se používá nejmíň.
14. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky do neděle :dizzy_face:
jé koukám co vy už máte všechno nachystáno.
Holky, asi jste to už probíraly, ale já asi jako poslední si dávám teprve dohromady seznam, co do porodnice a tak :slight_smile:)
Nemáte to některá sepsané?
Co a kolik si mám nachystat do porodnice sebou? Doorko neříkali Vám v Kyjově, já už si to nějak nepamatuju :sweat_smile:
14. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
U nás k obědu klasické kuřecí řízky a kaše. K tomu okurkový salát. Pro mě je důležité, že to vaří někdo jiný než já. :slight_smile:
Manžel se do toho pustil, je to jedno z mála jídel, které umí.
Na valentýna jsem dostala plnou tašku ovoce. Mňam. Hroznové víno, to miluju a lázeňské oplatky. Ty si běžně nekoupím, tak na ty se těším.
14. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
cori, ja nekde seznam mam, pockej, pohledam :grinning:
14. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
holky, čauky, krásnou valentýnskou neděli :wink:
ráno jsem tady kukla, ale nestíhala.
Anička včera kulminovala s laryngitidou, v noci byl celkem klid, dala jsem jí čípek a ledový obklad, ale k ránu už to moc neúčinkovalo. teď chodí a pokuckává, tak ledujeme.....
sleduju olympošku, se Sudovou jsem si myslela, že to nebude nic moc, závodit s takovým zraněním byl celkem hazard, ale já se jí nedivím, 4 roky se na to chystá, tak to chtěla zkusit. Martina večer vyhraje, určo, musí - je dobrá, taková sympatická, tak ať to těm Němkám atd. ukáže....
jo a ještě postoupila z rozjížděk Novotná v short tracku.
a chvilku budou dávat záznam ze saní, doufám, že tam zase nebudou donekonečna opakovat tu bouračku Gruzínce, je to dost drasťák, na nově to ukazovali ve zprávách asi 5x za sebou - cvoci.
čt naštěstí jen jednou a ještě upozornili na to, že to nejsou pěkné záběry. když jsem to viděla, nechápu, jak kolem dráhy, byť v závěru, můžou být takové nechráněné sloupy a ne třeba obložená plocha......

já dnes dělám kotel polévky a ohřívám zbytky ze včerejška, měli jsme brambory a špízy.

manžílkovi jsem už včera večer upekla buchtu margotku, má ji rád, tak už si ji včera dal a dnes pokračuje... i s holkama
14. únor 2010 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
Cori, nám to dali v porodnici, ten seznam. Každá porodka to má trochu jinak. Podívej se třeba na jejich stránky, jestli tam nemají seznam co sebou.
14. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Tak já Valentýna neslavím, neuznávám to. :grinning:
14. únor 2010 v 10:57  •  4 děti  • Odpověz
Michelle celé to začíná ve 21:45, kdy bude přesně Sáblíková to nevím.Cori co do porodnice, to asi je taky různé, bo třeba v Neratkách vložky a plínky jsou normálně v ceně příplatku, ale i tak je beru. Takže všechny možné potřebné doklady a papíry a přezůvky mít někde napovrchu, pak tedy nějaké noční košile, pokud nechceš erár, ručníky, osušku, ty vložky a porodnické kalhotky, kojošprndy a ty vložky do nich, hygienické potřeby pro sebe, pro prcka by měli v každé porodnici mít, no a pak nějaké jídlo a pití, ale v některých porodnicích je zákaz konzumace před porodem
14. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
ta buchta je taky k valentýnovi, díky mému pobytu v nemocnici jsme s chlopkem nějak nestíhali domluvit nějaké překvápko, navíc zase onemocněla Ani, tak to řešíme dlabancem....
holky nám oběma udělaly srdíčková přáníčka a pak se ptaly, proč něco nedostávají i děti. tak jim říkám, že klidně můžou i děti, a aby jim to nebylo líto, včera jsem jim cestou z návštěvy taťky v nemocnici koupila obrovská lízátka. tak byly spokojené.... :grinning:
14. únor 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi, ale nějaké miliskování bude ne? :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
cori, tak co mam ja..
k porodu:
-pití, hroznový cukr, piškoty, müsli tyčinky
-foťák s nabíječkou, mobil s nabíječkou
-olejíček na masáž zad
-doklady
-ručník a velká osuška
-boty do sprchy pro mě i mm
-teplé ponožky
-radši toaleťák
-peníze (manžel u porodu, vana apod....)

po porodu:
-stahovací pás
-podprda bez kostic+vložky na kojení
-kojící kloboučky
-vložky (2 balíky), kapesníčky
-jednorázové gaťky
-ponožky
-propisku
-2 látkové pleny
-hyg. potřeby (kartáček, pasta, intim mýdlo, obal a roztok na čočky, brýle, deodorant) a kartáč na vlasy
-2xručník a papírové utěrky
-plenky vel. newborn+ubrousky
-oblečky na parádu v návštěvních hodinách
-Bepanthen, nafukovací kruh

snad jsem na nic nezapomněla :wink:
14. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
no nic jdu krájet rohlíky na karlovarský knedlíky, z toho mám větší obavy, jak z té svíčkové, bo ta prostě nějak dopadne, ale ty knedle :confused: mám na to recept typu přiměřeně, přiměřeně :unamused: :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
cori,seznam nám nedávali. Jen říkala Pa,že si máme vzít vložky,plenky.Těch je nedostatek.
14. únor 2010 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
zuzi, třeba tě v porodce překvapí, udělají kontrolu, domluví císaře, ty si oddechneš a začnou kontrakce, tak si tě tam nechají, ty odrodíš a taťka pojede domů natěšený, že jde hned slavit dva pořádné chlapíky :grinning:

v rodině mu to nebudou věřit, tak tě ani nebudou první dny otravovat telefony, ty se v klidu rozkojíš a než tomu příbuzní uvěří, tak už pošupajdíš domů se dvěma autosedačkami.

a maji to prubne hned za tebou, když už si to doma všechno tak pěkně nachystala...... :wink:
14. únor 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz
autor
no a pak samozrejme na odjezd obleceni, rychlozavinku a autosedacku, ale to doveze az mm :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.