• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
maji ty papírové utěrky máš na utírání spodku? jako že je to jemnější jak ručník?
14. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
luci, pekne jsi to zuzce naplanovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
jakel, jak to vypadá s tebou, potkáme se v té porodce nebo se tam mineme?
ze mě pořád teče asi ten výtok, tak nevím........
14. únor 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
autor
rin, jj, ale ne proto, ze by to bylo jemnejsi, ale nezaspinis si rucnik, ono z tebe furt neco tece a ten rucnik pak podle toho vypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
tak já dostala k Valentýnovi růži a čokoládové srdce. Příteli jsem dala Valentýnku a sladkost (flamb. banány) bude až po obědě :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
jůů díky, já už bych zapomněla věcí :slight_smile: rovnou to sepisuju aj pro švagrovou, Maji dík, to se hodit bude...
a těch jednorázových gatěk si berete sebou kolikero?
14. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
luci a neni to voda? :grinning:

jo a ja dostala tulipany, ale uz v patek, ze prej, kdo by se o vikendu otravoval v kvetinarstvi ve frontach :grinning: jinak Valentyna moc neslavime, vecer si udelame svarak a pustime film...bylo to v planu uz vcera, ale pak jsme zacli stehovat... :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
cori, ja mam troje sitovany, ty co jdou preprat :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
jo jeste uvazuju jestli si nabrat nejaky CDcka na porodni box, je tam prehravac...u Tobika jsem mela pusteny radio, tak mozna bych uvitala aj neco co mam radsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
u nás v porodce jsou takové ty obyčejné ručníky (ne froté, bez uzlíků), které jsou na spodek, zvlášť šitý, nejlepší a jsou tam jako erár v neomezeném použití, tak já si beru jen osušku po sprchování....

tak já už asi najedu na arnicu.......

jo a já mám doma nachystaný přebalovák a postýlku, ale všechno přikryté takovou tou igelitovou plachtou, co se používá při malování......ať se nepráší.....
a holky to úplně irituje, pořád mi tam do té vyprané a načančané postýlky chtějí strkat panenky nebo to zkoušet samy, kozy hromské....... :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Rintin zkus tyhle, mám je od babičky a jsou super.
Kynuté knedle
50dkg pol. mouky, 1vejce, trochu soli, 1nakrájený rohlík, 3dkgdroždí, 1/4vody. Zpracujeme těsto, uděláme 2 knedle a necháme 10minut kynout. Vaříme 20-25minut nad párou.
Sladké knedle s ovocem-místo vody dáme mléko a přidáme cukr, bez rohlíků.
Miiskování? Důvod se vždycky najde. :grinning:
14. únor 2010 v 11:11  •  4 děti  • Odpověz
autor
luci, me v postylce taky Tobik furt hompe :grinning: nejlepsi hracka je ted hrazdicka pro mimi, vcera si s ni vyhral asi 2 hodiny :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Luci to zní krásně, to by se mi tak líbilo. :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz
maji, nevím, doufám, že ještě ne, ještě bych chvilku s rozením počkala, nechce se mi trávit první dny zavřená doma, lézt ven s miminkem a tlačit kočár ve sněhu se mi nechce. já si naplánovala jarní miminko, jen jsem na začátku prázdnin netušila, jaká zima nás letos čeká..... :grinning:

zuzi, recept si píšu, vyzkouším, ale dnes tedy ne :wink: ta voda to je 1/4 litru?
14. únor 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi díky, ale zůstanu u mámina nepřesného receptu :sweat_smile: bo já ty knedlíky miluju. Naproti tomu všechno co se zove kynuté je mi na hony vzdálené :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
luci, jj, taky jsem myslela, ze uz bude krasny jaro az se prdous narodi :sweat_smile: uz se vidim jak tlacim breckou tricetikilovej dvojkocar :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
tak já postýlku budu muset zase chránit před kocourem, už se mi chtěl přibalit do tašky do porodnice :sweat_smile: teda spíš chtěl ty sušenky, co tam mám nachystané :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Luci-jj 1/4litru :slight_smile:
Rinty-tak to jo, to chápu, jak je to od maminky, já to přehlídla. :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:19  •  4 děti  • Odpověz
nooo akorát do nich přidám petrželku pro barvu a bílky zkusím našlehat, aby to bylo fakticky eňo ňoňo :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
že, zuzi? taky bych to tak brala, jen by nemusel být ten císař.... nějak nemám odvahu nechat si řezat panděrko.

můj taťka leží v nemocnici po operaci břišní kýly, včera jsme tam s mamkou za ním byly a cítil se už fajn, a dnes mu ráno mamka volala a říkal, že se mu na té jedné straně jizvy asi udělal zánět, má to červené, bolestivé a zvýšila se mu teplota a na druhé mu zase pro změnu sestry nebo dr., teď fakt nevím, při odkrývání a kontrole strhli kus kůže až do živého, tak ho teď bolí břicho na obou stranách..... :unamused:

maji, u nás si ty opice myslely, že se vlezou i do autosedačky vajíčka :sweat_smile: na poslední chvíli jsem tu starší 20kilovou čapla, jak se snažila vmontovat pod rukojeť a vlézt si tam. a hrazdička u nás taky vede, tu po nich jsem ještě nevytáhla, ale tady na koníkovi jsme od jedné maminy koupila novou, kterou neznaly a hned to zkoušely a ta písnička hrála pořád dokola....
chudák mimčo, než se dorve k hračkám, tak z nich vyroste, holky si s tím budou nejspíš pořád hrát...... :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
škoda, že nemám ty brusinky, no co. Jinak jsem dostala také novou žehličku, už asi 4. v pořadí, bo vždycky nám nějak nešťasně spadne, nebo jí kocour shodí a pak začne téct, tak mám novou a i potah na prkno pořídíme nový, bo ten starý už je opravdu fuj :angry:
14. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
holky, zatím čau, doprala mi pračka, musím dodělat tu polívku, bo mě za chvilku všichni se...ou hlady..... :wink:
14. únor 2010 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz
autor
taky se loucim, ja jdu teprve zacit varit, ale uz mam hlad jak vlk :grinning:
14. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
tak mně tady pokračuje Pat s Matem a asi nebude ani večeře :angry: jsou tu od devíti a ještě není ani stůl :confounded:
14. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky, hlasim se ze jsem zatim cela :slight_smile: kontrakce nastesti ustali, vcera jsem se neozvala protoze jsme meli navstevu
14. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
hajduš-tak to jo :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:58  •  4 děti  • Odpověz
tak pro změnu přestala jít elektrika :angry:
14. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
aronku,ale to se Patovi a Matovi stává,ne? :grinning:
Hajdi ahoj.
Poobědvala jsem a jdu zalehnout. :wink:
14. únor 2010 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme po obědě, nádobí v myčce a jdu zalehnout k Homolkovým....

Měla jsem takové tendence nahnat holky pouklízet si v pokoji, bo tam mají bordel jak v tanku, ale nestojí mi to za rozčilování, ještě jsem se z toho zadýchala...
Stejně jsem se dozvěděla, že je to děsná práce, která je nebaví (mě asi jo, či co), a že tam nemám chodit, když mi to vadí a že je rozptyluju, jim to nevadí......

Doufám, že se tam aspoň něco pohne k lepšímu, jinak mají celý týden zákaz počítače (což bude trest jako hrom, vzhledem k tomu, že nám zítra začínají prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Páček odpo nebo večer....... :wink:
14. únor 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz
aronku jo to je tak, když si člověk myslím, že to zvládnou v rozumnou dobu. Blbý je, že mě teď toto štve, protože sama bych hodně věcí zvládla rychleji, ale s pupíkem teď moc nemůžu
14. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.