• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak mám hotový stů a jde elektika, ale akce celodenní a teď se z ní budu alespoň den léčit :wink:
14. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
zvládli i police do skříně, ale rozměření byla fakt akce :angry: ale už mám kam dávat věci malému :wink:
14. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahojky,
mám takovej dotázek.V pátek ráno mi po kontrole Dr. řikal,že můžu 2dny špinit.Ale nešpinila a až teď malinkato.Myslíte,že to může být ještě po tom vyšetření?
14. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
zuzi, já myslím, že jestli je to jen špinění, tak by to mohlo být ještě po tom vyšetření....
pokud to není jasná krev a ve větším množství.....
14. únor 2010 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz
spíš přemejšlim,jestli to nemohla být zátka...ani u prvního těhu toho nebylo moc,tak uvidíme jestli se bude něco dít.
14. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
zuzie, já tedy nevím, ale myslela jsem, že zátky je víc, než jen malé zašpinění.
14. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
já měla i před prvnim porodem nepatrnou šmouhu :wink: ale to bude asi po tý kontrole,protože jsem v pohodě,ani mě nic nebolí.
14. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Mě se dnes nechce nic dělat.
Lucis já si myslím, že naplánovat porod asi půjde těžko. Třeba se v porodce potkáme, nebo může být mezi mimčama měsíc rozdíl.
Já mám někdy večer stavy, že si myslím, to už snad rodím a ráno vyskočím jak jura a nic. :slight_smile:
U nás je puštěný asi pátý díl Bylo nás pět. Tak jsem se dívala asi na dva a na ten film Stigmata a už nevydržím ani sedět ani ležet. Tak jsem šla na balon k počítači.
14. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
tak nám zítra měli dojet na světla, ale teď už napsali, jestli by nemohli ve středu. Budu vraždit, fakt nechci každý den lítat na nový byt, protože potřebuji začít balit věci ve starém
14. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
aronku,tak vidíš.Lepší než Pat a Mat. Ti by to dělali do večera. :wink:
broučku a jak daleko máš nový byt? Všechno se vám to opožďuje,co? Třeba i rodit budeš později.
14. únor 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
zítra dojdou na žaluzie, pak asi zajedu s bývalými kolegy na oběd a pak by měl ještě dojít opravář na pračku, takže celý den bude v tahu
14. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahojky kuratka, tak dneska jsme se dali do prestavby obyvaku :slight_smile:, proto jsem tu cely den nebyla :slight_smile: Museli jsme dat stoly dale od topeni a porad jsme se k tomu nemeli a pak manzel udelal u dveri takovou ryhu kam dal listu na kabely, co se tahnou pres celou mistnost a akorat se tam nicili, takze si pekne maknul :slight_smile: No co, asi na nej prisel zahnizdovaci syndrom :grinning:

Teda vy jste toho nakecali, doufam, ze se nic zvlastniho nestalo????!!!!
14. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
zuzka72: vždyť se mi ta malá prďola před tou kontrolou v porodnici musela přetočit na "vzornou polohu" :grinning: Protože už měla hlavičku tam, kde vzorná miminka mají :grinning: :grinning: Takže se císař nekoná, pokud zase tedy nelumpačila, snad néééé :sweat_smile: :sweat_smile: A tu masáž hráze dělat nebudu, auau :frowning2:

Díky za nabídku, jsi hodňoučká, ale dohrkám to autobusem :wink:
14. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Pajcul-tak teď jsem teda z toho úplně zmatená, blbá, nebo nevím co. Vždyť jsi psala, že ti schválil toho císaře a udělal ten UTZ až po tom. Tak jsem měla za to, že ať se teď otočí,jak chce, tak, že máš císaře jasnyho. Nebo jsem to pochopila blbě? prosím kvůli mě, můžeš to napsat ještě jednou po lopatě :grinning: . Jsem asi debilek, ale nechápu to.
14. únor 2010 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, v pohodě. Během ozev zaznamenávala ta porodní asistentka - tuším, že to byla PA (u mě se vystřídalo tolik ženskejch :grinning: ) informace do PC a říkala, že konec pánevní bude na určité datum a že se domluvím s primářem. Ještě jsem se ptala, jestli se mimi může ještě přetočit, ona řekla, že bohužel ne, že je už vysoký týden. Dala mi podepsat papíry o císaři a narkózách, on mi potom dělal ten ultrazvuk a miminko bylo v poloze, ve které se rodí :grinning: :grinning: Musela se během toho týdnu od poslední návštěvy gynekoložky přemístit. Takže termín na zákrok nemám. A zítra doladíme ty oficiální termíny. :wink: Mám tři. 28.2., 1. 3., 4.3., :pensive: Já už chci hnedkaaa, dokud ještě jsem schopna pohybu :grinning:
14. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
tak mám uklizeno po pracantech a jsem mrtvá :angry: Fakt toho mám dnes dost. Není nějaké nové miminko??
14. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
aronek :Není :frowning2: a já se tak snažila.. Přítel se k sexu zlákat nedá (mám ho "zakázaný") víno mi nenalije a ještě žertoval, že se budu sprchovat studenou vodou :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Pajcul-aháááááááá, já to cely blbě pochopila a už od začátku. :slight_smile: To víš stáří..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:18  •  4 děti  • Odpověz
koukam ze jste meli skoro vsechny pracovni nedeli my take, uklizeli jsme protoze zitra rano v 9h dorazi ta kontrola :confused: tak jsme vsude vypulirovali cely byt :slight_smile: a odpoledne jsem z toho zacala mit bolesti v brise :frowning2: uz jsem myslela ze pojedeme do porordky ale vyspala jsem se a ted uz je to dobry :slight_smile: od ctvrtka mam kontrakce kazdy den a kazdy den jsou silnejsi a silnejsi tak si myslim ze mimis tu bude za chvilku s nama :slight_smile:

zitra odpoledne jdu na utz doktorka si neni jista jestli je malej hlavou dolu tak se moc tesim ze ho znova uvidime, naposledy jsme ho videli ve 20t preji vsem krasny vecer
14. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
haha, vsechny valentynujete, co?
kdybych se tu par dni neukazala, tak vite proc...dnes jsem pracovala, koupala se v horke vane, popijim svaracek a vecer jeste neni u konce... :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Maja, tak hodne stesti at to vyjde!!! :slight_smile:

Ani nechci tipovat, kdo bude dalsi....
14. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
koukám, že prvně se snažíme aby malý udržel o nejdéle a teď je chudáčky začneme vyhánět :grinning:
14. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj těhule :wink:
Tak koukám kolika z Vás už v profilu svítí 38tt :astonished: Já jsem v 38tt rodila :sweat_smile: Jsem zvědavá, ale myslím, že to v týdnu už pěkně vypukne :wink:

My jsme dneska taky dost popracovali doma, jsem pěkně manžu zapojila, převlíkli jsme peřiny, vyluxovali, vytřeli, poklidili, prali,manža zvednul patro v postýlce, tak si ji už můžu taky přichystat. já dneska probrala 62 velikost a tu prát nebudu, ještě to krásně voní, jak to ségra nedávno uklidila, tak jsme to naskládala rovnou do komody. No ještě mi chybí vypucovat kočár a nachystat tašku do porodky a až můžu být taky víc v klidu, že je vše nachystané, i když já mám ještě do termínu měsíc....ale co kdyby se chtělo prckovi na svět dřív jako Čendovi, nezlobila bych se :grinning:

Jdu Vás dočíst :wink:
14. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
My dneska byli s Kubíkem zase bobovat a já jsem vždycky utahaná víc než on a to tam jen stojím :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
jdu do hajan, přeji dobrou noc :wink:
14. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Já čekám, až pojede Sáblíková, do hajan až pak :slight_smile: Snad vydržím.
No taky jsem zvědavá, jak rychle se nám to tady začne plnit přírůstkama, teď už by to mělo jít jako po másle! Abysme stihli doplňovat tabulku :wink:
Já se k tomu porodu teda zatím moc neženu, ještě minimálně týden bych ráda vydržela...asi obavy z neznáma :sweat_smile: Mě se líbí, že je mimčo v břiše, jemu se to zřejmě líbí taky, tak proč to měnit ne? :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
dobre rano, koukam ze jsem tu prvni :confused: tak to se mi jeste nestalo :slight_smile:

holky ja uz z tech poslicku nemohu :frowning2: dneska nespim od 1h kazdou chvili jsem se budila a mela kontrakce, vzdycky jsem je ale zaspala, dneska jdu na utz tak jsem zvedava co mi reknou, doufam ze si me tam nenechaji :wink:
15. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobre ranko, kuratka!!

Hajdus, chybim ti tam ja ve 34 tt :slight_smile: Fotku mam v albicku. A jeste bych ke kuratkum prendala tu "moji" tabulku..... Pokud ma nekdo navrh, co v ni pridat nebo ubrat, tak at napise bud sem, nebo lepe do IP :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno kuřátka :slight_smile: ,

tak já jdu dneska na kontrolu s Ellou. Celý víkend mě pobolívalo břicho jako při menzes a nohy mi natejkaj jako balóny :rolling_eyes: . Tak to řeknu MUDrovi a uvidíme. Dnes dostanu i papíry na mateřskou (nástup 18.2.) a ještě s nima pofrčím do práce, ať už to mám z krku.

Jestli jde dnes ještě někdo na KO, tak držím pěstičky ať je vše v pořádku. No jak tak koukám, tak některé z vás to tu mají opravdu už "za pár" :slight_smile: . Takže se nám to tu co nevidět začne plnit fotečkama miminek :grinning: :grinning: :grinning: . No a já budu poslední, jako slonice :rolling_eyes: . Vy se už budete ňuchlat s mimískama a já ještě budu funět s pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Přeji všem hezký den a snad se sem dnes ještě dostanu, abych si vás holky alespoň trošičku dočetla :wink:
15. únor 2010 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.