• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
dobry ranko :grinning:
tak hlasim, ze nic...mimousovi se jeste nechce :grinning: ale jak jsem byla ze vseho utahana, tak se mi aspon hezky spalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko holky,
nikdo neporodil? Já o víkendu dala procházku, vínko, ananas...zkoušela jsem,jestli to Toňase náhodou třeba nerozhýbe a nic. (koukám Maji,že ty taky :grinning: ).
JInak máme zlato, hurááááááá :sweat_smile: !
15. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
zabi :grinning: :grinning: :grinning: ananas zkusim priste :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj přeji dobré ráno :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
dobre, aronku :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
...by mě zajímalo, jak budu kojit. Mám posl.dobou dost citlivé bradavky, je to pěkně nepříjemný. Máte to taky?
Mizim do lékárny na chvilku.
15. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko,kuřátka. Vrátila jsem se od zubařky,protože mě od včera večera moc bolel zoubek. Jdu vás dočíst.
15. únor 2010 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
ani uz mas pupik v albicku :slight_smile:

zabka ja to mivala citlive bradavky ale cca uz dva tydny je masiruji a mazi kremem na bradavky a pomaha to, pry je to i lepsi ze pak tolik neboli kdyz se zacina kojit

ja ted cekam na zdravotnici ma dorazit v 9h, jsem zvedava jestli nebude mit nejake pripominky, ale doufam ze ne :wink:
15. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
na co je dobrý ananas?
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
dobre ranko tak jak jste se měli? ja mam malou nemocnou ma teploty a kasel a jinak jsme meli nadherny vikend kvuli me nevlastni dceri od patku jsem nebyla doma s detma :angry:
15. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
zabi, ony si casem zvyknou, ja mam normalne taky dost citlivy a kojeni slo :slight_smile:
hajdus, urcite bude spokojena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
je a mohla bys jeste pridat muj pupek ve 37tt? je v albu :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Marti, co zas provadela?
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
marti copak zase? Už tu alespoň dostala?
15. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Marti,co vám zase provedla?
Hajdi,někde jsem četla,že masírováním bradavek se vyvolávají kontrakce. Tož nemáš to z toho? Paní bude určo spokojená.
janule,ať kontrola dobře dopadne.
Já bych dnes měla taky fotit. :wink:
15. únor 2010 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj!

Janule, mně taky přes víkend pobolívalo v podbřišku jak při MS. Naštěstí to vždycky přešlo. Jestli se mimísek tlačí dolů, nevím. Nějak si tohle z prvního těhu nevybavuju.

Mne dnes čeká v jednu poradna a monitor.

A dnes mi přišlo z rodiny, že mám termín za 20 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do porodu se zatím neženu. Fakt bych ráda vydržela aspoň do toho března.

Maji, já jsem se dnes taky krásně vyspala. Malou jsme nechali u našich na noc a já jsem vstávala jen jednou na záchod a pak jsem mohla chrupkat (samozřejmě s několikerým probuzením a otáčením z boku na bok) skoro až do osmi. Naprostá nádhera. :sweat_smile: Další dvě noci mám domluvený, že bude malá spát u tchánovců, tak se snad konečně aspoň párkrát za sebou pořádně vyspím. Samozřejmě v rámci možností s pupíkem. :grinning:

Zabko, ananas je na vyvolání porodu? :confused: To bych musela rodit už dávno, protože my ho teď baštíme dost často. Malé moc chutná, tak ho furt kupuju. :sunglasses:

Marti, tak ať je malá brzy fit. :wink:
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Hajduš, připojuju se k Doorce. Masírováním bradavek můžeš rozdráždit dělohu.
15. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky. O ananasu jsem teda neslyšela, ale jestli to může pomoct, tak určitě zkusím, mám ho moooc ráda..víte ještě o něčem co by pak mohlo pomoct? Já slyšela o aloe, č. víno, chození do schodů, sex, masáž bradavek...napadá vás ještě něco at pak můžem zkusit? díky, taky po 38. tt budu zlehka zkoušet :wink: :sweat_smile: a jestli to pomůže to je další věc :slight_smile:

Jinak, držím palečky všem co jdou dnes do poradny, já jdu zítra - naposled :wink:
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
zuzule-Maja včera vyzkoušela všechno a nerodí :grinning:
15. únor 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
ne ne nedostala ale porad lze lhala mi do oci pred manzelem uplne vse zaprela co dela a tak zase mi nakopla holku a ma neskutecne reci jak nas rozdeli atd a muj drahy veril ji a ne me tak jsem se snim dost pohadala a rekla jsem mu ze od nej odchazim rikal mi ze ja za vse muzu ze se tady citi jak v pastaku jaka je chudinka a ja ta svi... tak jsem sla k segre on ji půstil druhy den ven od rana do vecera a jeste ji dal penize aby jsi mohla neco koupit takze me shodil uplne co mohl takze dalsi hadka az jsem do nej mlatila tak volal segre at mi domluvi tak jsem druhy den sla znovu k segre mala dostala průjem a zacala se pocuravat s tech nervů pak v nedeli poslal svoji dcerusku k moji segre kde jsem ji rekla vse co mi vadi priznala se ze lze dela naschvaly ze rika ze by byla rada kdyby jsme umreli a tak rekla jsem ji ze bud to u taty urovna protoze diky ni mi neveri a ze mu rekne pravdu jaka je nebo ze si zarizuji zivot podle sebe ale bez taty a bez ni a ona mi na to rekla ze si to rozmysli :astonished: tak to me nakoplo jeji matka ji znici zivot ja ji prijmu k sobe snazim se dam ji vse a takovy zmetek bude mit muj osud v rukach a to co jsem budovala devet let mi behem chvilky znici?kde to jsme i moje segra uz brecela mela jsem chut ji zabit tak nakonec po dvou hodinach vysvetlovani atd sla za tatou domu a rekla mu ze lhala a ze nas chtela rozdelit a muj drahy se ani neomluvil dela ze se nic nestalo ale dva dny jsem nespala nejedla a brecela jen kvuli takovemu zmetkovy ktery mi nici zivot a nejen me ale i mym detem mala byla taky hotova tak jsem se rozhodla ze az se to uklidni ze zajdu na socialku a tam to vyresim jinak ona odbornou pomoc nechce a ja nejsem jeji zastupce takze s tim stejne nic neudelam a jeji maminka misto toho aby s ni sla do azylaku tak dala prednost klukovi co mu je 24 a radeji s nim spi uz od prosince v aute a ji zase koupila nove malovatka tohle nikam nepovede mysli si ze ji vse projde a bude to jeste horsi pardon za takove vyliti srdicka ale i tak to je jen mini zkratka
15. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Zuzule, ty pak budeš chodit na kontroly do porodnice, že jdeš už zítra naposled do poradny? Já chodím až do termínu k mému gynekologovi. Do porodnice mě posílá až po termínu.
Mně teda nic u prvního těhu taky nevyvolalo porod. Až se ve mně doktorka v porodnici povrtala, tak se to rozjelo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
ty vado a to jste mi to nemohli rict drive :wink: :wink: ja masiruji kazdy den a od ctvrtka mam kontrakce, tak s tim ode dneska prestavam ale nevim zda to pomuze :confounded: ja mam zatim falesne ale jsem zvedava az prijdou ty prave to bude asi masakr, v noci jsem vubec bolesti nemohla spat :angry:

holky jestli chcete rozpohybovat delohu tak zacnete masirovat bradavky :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Marti a jak to dopadlo na te gynde? Byly jste tam?
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Marti,to je hrůza!!!!!!!!!!To bych nerozdýchala.Přeju ti pevné nervy a hodně sil.
15. únor 2010 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Hajdus, ty bradavky ti urcite pomohly.... Ja uz bych neprestavala, pac uz muzes klido rodit... Co ja bych za to dala, rodit v 38 tt :grinning:
15. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Hajduš,tak už to máš nacvičené :wink:
15. únor 2010 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Martinko, tak to jsi měla těžký víkend. Tatínek by se měl nad sebou zamyslet. :frowning2: Pro malého to taky není nic dobrého se takhle stresovat.

Vero, tak to ti udělali Hamiltna, to často urychlí porod.
15. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
jakelin, me ani Hamiltn nepomohl :grinning: Ty jo snad to bude ted jiny a neco zabere, nebo se prdelka umoudri a misto bouleni se pohrne ven......
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Vero - jo, budu pak chodit na poradnu do porodnice, i u Kubíka to tak bylo...
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky já už chci ať mi tady svítí alespoň 37 týden. Jsem ráda, že jsem vydržela vcelku doteď, protože u nás se rodí až od 35 týdne, jinak převážejí do Ostravy. Ale teď už klíďo píďo můžu rodit. Malý už má určitě plíce lepší než já, protože každý den nejmíň pětkrát škytá a přes 2500 g má určitě taky :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
ani ne ne ja se rozhodla ze na ni v tomhle smeru uz kaslu at pak tatinek si drbe hlavu ze ji veril
holky ja myslela ze s tech nervu taky porodim a musim zaklepat ze malej se drzi jak kliste ono pry rozpohybuje delohu kdyz se poradne vyprazdnis neco hodne projimaveho tady na konikovy delaji holky pred porodem nejaky koktejl podle nejake knihy co napsala nejaka PA
15. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.