• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
no ja musim vydrzet jeste do ctvrtka, tady u nas, kde chci rodit se svym gyn., rodi az od pocateho 36 tt, tedy 35+1 a to budu ve ctvrtek :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Marti, tak hlavně co nejmíň stresů.
O tom vyprázdnění slyším taky prvně. Při porodu bych to chápala. Tam se říká, že právě klystýr, jak rozehřeje střeva, tak se taky urychlí porod. I když mně to moc neurychlilo. Ani propíchnutí plodovky. Hold každý porod je individuální.
15. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Marti,to chce extra pevný nervy teda,taky myslim,že by se měl nad sebou zamyslet hlavně tatínek.tak si to někdy nahraj,co ti řiká za bludy,ve většině mobilů jsou teď záznamníky...
U nás se taky nic nedělo,dneska jsem měla zase jemně narůžovělej hlen,tak si myslim,že to je opravdu ta zátka a jde to na etapy.
15. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Já bych ráda rodila o víkendu. Případně v pátek večer. Aby si manžel nemusel brát na moc dlouho OČR. Přece jen mě štvou ty první tři neplacený dny. Ono je to pak na výplatě taky znát. A doufám, že mi porod začne stejně jak u Kačenky kontrakcema. Mám lufta z prasknutí plodovky kvůli tomu streptokokovi. Než bychom se dostali do porodnice (hlavně než se k nám dostane babička na hlídání) a pak nám trvá autem do porodky cesta asi 1/4 hodiny, tak to celkově vyjde na dost dlouho. :unamused:
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Zuzzie, to vypadá fakt na hlenovou zátku. Já mám zatím jen světlý výtok.
15. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Vero - taky bych brala víkend. I minule jsem byla v porodnici od čtvrtku do pondělka a pohoda..je ale fakt, že pak chodí hodně návštěv, z čehož teda moc nadšená nejsem, ale co se dá dělat, že...od minula vím, že mě to akorát rozčilovala, neměla jsem na nic čas - přikládat, sprchovat, odstříkávat - to zabere spoustu času a když tam furt někdo leze tak to jde jen stěží :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem někde četla, že porod spouští miminko samo, když je nachystané, začne vylučovat nějaký hormon, který porod nastartuje. Takže asi upustím od všech "osvědčených" vyvolávačů a nechám to na něm :slight_smile: . Doufám, že už to nebude moc dlouho :slight_smile: .
15. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
marti, to je teda sila, ani nevim co rict...:pensive: :pensive: :pensive:

jinak ja zatim furt nic...ani zabolenicko...energie mam, ze bych mohla rozdavat, tak delam mega uklid... :sweat_smile:
15. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
A zkoušela jsi chození do schodů?
15. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
martin, já bych si to taky nahrála a pak je oba konfrontovala oba :angry: hlavně se nenech trápit
15. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Zuzule, já si taky v porodnici vůbec neodpočinula. Když jsme měli chvilku na vyspání, tak tam chodili buď návštěvy, nebo někdo z personálu. A já taky furt jen kojila, odstříkávala, ještě dokrmovala stříkačkou. A malou jsem musela po dvou hodinách budit, takže jsem na spaní fakt čas skoro neměla. Prvních 14 dní jsem spala snad 3 hodiny denně. Pak už se to všechno srovnalo a já už spala líp. Ale začátek jsem měla krizový. Doufám, že tentokrát to bude pohodovější. A já rodila v úterý a pouštěli nás až v pondělí (kvůli Kačenčiný váze - byla droboučká).

Maji, nechceš mi trochu energie předat? :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky, našla jsem tohle: http://www.maminka.cz/clanek/tehotenstvi-a-porod/jak-urychlit-porod

tak třeba to někomu pomůže :wink:
zuzzie ja vim taky uz jsem to rikala ze to priste udelam
holky jeste nerodte :grinning: :grinning:
Marti, tak hodne sil a kdyztak na vsechno prd!!! Ted jsi hlavni ty a malej....

Zuzule, tak ja nachodila do schodu takovejch kilometru a nic....

Jirco, jsem jak ty.... Beru akorat homeopatika a ostanti nechavam na malem. Kdyz si vezmu jak jsem pri Honzulkovi byla aktivni a na prd a ostatni, co si jen odpocivali, tak odrodili raz dva.........tak ted taky jen odpocivam a delam svoji praci doma....
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
taky bych snesla trochu energie :wink:
Já myslela, že teď vysaju barák, ale manžel je se mnou doma, tak to udělá místo mne. A já jen vyžehlím (mám to tak na čtvrt hodinky), takže mám celkem leháro. :sweat_smile:
No me ceka vareni obeda. Mam tu uzene, tak k nemu udelam kasi a salat z rajcat a polevku mam od vcera a po obede si dachnu a pak musim vyzehlit, manzel si stezoval, ze nema jedine tricko :slight_smile: Jo a do toho teda jeste peru :slight_smile: Ale to me vzdycky odnesou k susaku a ja povesim v sede, na snury uz nevesim.... bojim se pupecniku kolem krcku u maleho jako cert krize....
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Tak jsem zpátky z lékárny a dočítám.
Holky ananas je taky babská rada na vyvolání porodu, asi něco jako to aloe, jak tady někdo psal. Podle mě asi na nic, ale pro ten pocit... :grinning:
Hajduš tak já z kusím masírovat ty bradavky a jestli budu mít kontrakce,tak je jasný, že to máš taky z toho. A jakým krémem? Třeba bepanthenem?
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vidím že se tady bavíte o urychlení :slight_smile:
Zuzu ta stránka je dost dobrá přečetla jsem si ji jedním dechem a třeba něco z toho zapůsobí, ale je fakt že PA mě říkala že když to prostě není " dozrálé " tak se asi nic moc neuspíší :slight_smile: no tak uvidíme jak to zvládnem snad nebudeme dlouho přenášet :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Zabka, treba tim.... doporucuje se kremem na bradavky a ten na bradavky je :wink: Ja uz chci, aby mi taky v pasu svitil 38tt, ted se to tu pekne rozjede a ja budu jen tise zavidet..
15. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
jdu číst urychlení, stejně myslím, že vyleze kdy bude chtít :wink:
15. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ani, třeba budeš ještě předbíhat :wink: . Já jsem zatím zašpuntovaná a na porod to vůbec nevypadá,podle poslední kontroly. Přenášet ale nechci :unamused: .
Zuzu hezký článek
15. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
holky, tak ja posilam energii..................uz proletela..............chytly jste ji? :grinning:
ja mam prevleceny postele, dopira mi prvni varka v pracce a mam vyluxovanej byt.... :grinning: :grinning: :grinning: jeste, ze je furt co delat, jinak bych se tu umlatila nudou :grinning:
15. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás...
Byla jsem na kontrole u doktora a ten říkal, že na porod to vůbec nevypadá, že malý je moc nahoře...Tak jsem z toho byla smutná...Už jsem si přečetla článek...jak urychlit porod...právě piji čaj z maliníku... :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
majatob taky bych brala tvou energii ja tu musim taky vysat umyt nadobi udelat pradlo a uvarit ale jsem taky nachcipana tak se mi nic delat nechce lezim a koukam na telku a na net :frowning2:
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
já teda slyšela,že se i stává,že prcek může dávat impulzy že pujde ven,že je připraven a matčino tělo na to nemusí reagovat...tak proč ho nezkoušet,jestli už třeba náhodou nechce,že :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
haha, tak krome masirovani bradavek, naparovani a ricinaku uz jsem zkusila vsechno :grinning: :grinning: :grinning: a prd :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Já dneska zkusím tu masáž bradavek, ale nechce se mně do toho, jak je mám citlivý. A večer, že bych znásilnila manžu? :grinning:
15. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
máte už nachystanou postýlku? nebo ji bude chystat mužík jak budete v porodnici ???

u mě to taky na porod nevypadá drobek je taky moc nahoře taky bych nerada přenášela :frowning2: jdu si uvařit taky ten maliník :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
ofi, ja jo, uz docela dlouho :slight_smile: ikdyz to natazeni prosteradla by zvladl aj mm :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.