• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ofina1, ja z jistych duvodu postylku nachystanou nemam, to udela manzel s babi nez se vratim z porodnice a dalsi veci k tomu :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj dobré ráno, tedy dopoledne, teda já tu Sáblíkovou včera tak prožívala, že jsem div neporodila, byly to fakt nervy, bo zajela megadobře, ale pak ještě dvě dvojice, takže spousta minut vzrůša :confused: jsem samo šťastná jak blecha, bo ta kočenka si to fakt zaslouží :dizzy_face: jinač je mi záhadou, proč Vás tu chce většina v 38tt už rodit, ale asi to sama brzy pochopím, teda hned, jak Vás doženu, he, he. Je pravda, že kdybych asi měla intenzivnější bolesti atd, tak bych to už taky chtěla mít za sebou, ale když vidím venku to počasí, tak ne ne, já si pěkně počkám na jaro :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
rin, ja jeste rodit nechcu, ale hodilo by se mi to kvuli hlidani Tobika :grinning:
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Jak už jsem psala, dostala jsem novou žehličku, včera k tomu nový potah na prkno, tak jdu asi žehlit :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
a ja chci rodit driv, pac ze sebe nechci tlacit 4 kg dite :grinning: a navic uz ho nejak nemohu unest, je silene tezky..... :confused:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
jinak svíčková včera, tak prý nejlepší se mi povedlo maso, omáčku jsem sice měla jemnější jak moje máma, ale i tak byla na manžela kyselá :confused: no jo, je zvyklý z domu spíš na takové jalové chuti. A knedlíky prý dobrý, i když dle mého úsudku vůbec nebyly jako ty od mámy, rohlíky se mi rozmožili moc a v tom řezu nebyly vidět, no ale dost sebekritiky, jíst se to dalo :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Ani : četla jsem tvůj příběh a chápu tě . jsi statečná :slight_smile: sice nevím jak se citíš, ale pracuju v dost těžkém prostředí, takže věřím, že to muselo být strašně těžké.

já právě přemýšlím, ale asi ji nachystáme příští týden :slight_smile:

Riti: taky jsem to sledovali byly to teda nervy, ale moc jsem ji to přála :slight_smile: je to šikulka ještě by mohla dát tu 5000m a to by byla naprostá bomba :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
jak říkám, chápu vyjímečné situace... ale to hlídání Ti maji neuznávám :wink:
15. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
nééé teď vážně, je mi jasné, že to máš těžší jako mamina v tomto, že musíš se postarat a zajistit celou rodinu, ale ono to hlídání určo nějak dopadne, neboj :wink:
15. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
offfi, já myslím, že to dá, a když ne, tak neva už teď je to naša hvězda :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Já teda osobně pro urychlování před termínem moc nejsem. Dítě nejlíp ví, kdy se přihlásit. Neříkám, když se přenáší víc jak týden, tak už je to něco jinýho. Ale do termínu času dost. Já to uspěchávat nebudu.

Ani, ty jsi užívala homeo i při prvním porodu? Nebo je to pro tebe teď taky premiéra?

Maji, já jsem to posílání energie nějak prošvihla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ofino, my postýlku máme ještě rozloženou na půdě. Stejně tak kolíbku. Myslela jsem, že ji dáme dneska dopo s manžou dohromady, když jsem spolu doma sami a malá je u našich. Ale manžel to chce dělat právě s malou, aby se cítila trochu do toho zasvěcená. Asi má pravdu. Tak ještě pár dní počkáme. Asi až o víkendu, jestli bude vhodná chvilka. Ale do týdne bych byla ráda, kdyby to bylo už připavený.
15. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
tak uz mam po kontrole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pani mi tady davala prednasku co mam a co nemam s mimcem delat, vyla unesena z postylky pro maleho :slight_smile: nahodou super takovahle pece to by meli zavest i u nas, ona bude dochazet i po narozeni mimca, rikala mi o ruznych centrech a skupinach kam muzu s mimcem a hlavne tohle je vsechno zadara :confused: i ty centra, tak me to mile prekvapilo :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Ani, tak tvůj důvod dřívějšího porodu chápu. Já čekám spíš drobečka, takže takový problém jako ty nemám. :grinning:

Já na olympiádu vůbec nekoukám. Ale manžel se včera chtěl podívat na Sáblíkovou. Já šla spát v jedenáct a on zůstal u TV. Nakonec u toho prý vytuhl a probudil se, až když Sáblíkové předávali zlatou medaili. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Hajduš, tak to je parádní servis. To u nás opravdu chybí. Pokud se nepletu, tak dřív (za našich maminek) chodívaly PA domů taky, není to tak?
15. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
rin, nejak to dopadne, to jo, ale byla bych mnohem klidnejsi, kdyby byl Tobias s manzelem. Tim ze jsme se odstehovali tak daleko od rodiny, tak je zvyklej v podstate jen na nas dva (kdyz nepocitam sem tam dve hodinky hlidani kamaradkou nebo neco podobnyho)...takhle bych ho musela nechat u nektere z prababicek a bojim se, ze by to zvladali horko tezko oba dva :unamused: navic manzel bude mit pristi tyden volno v praci, takze by mohl aj prijit kazdej den na chvilu do porodnice, kdyz to nestihnem, tak bude u porodu a pak si me asi az vyzvedne :frowning2:
15. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ofi my asi smontujeme postýlku příští víkend, chtěla bych, aby se trochu vyluftovala ta matrace. Jinak přebalovák asi smontuje M až budu v porodnici.
15. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Hajdi,to je super,že se paní u vás líbilo. Dobrá služba. Mohli by ji zavest i u nás.
Dovařila jsem čočku,zanesu účetní nějaké papíry a budu obědvat. Nedáte si někdo? Mám toho zase jak pro rotu vojáků :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, ja bych si cocku dala, posles mi trochu v IP? :grinning:
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Door : taky bych si dala :slight_smile: já budu dělat asi zapečeného pangasiase :slight_smile: s bramborem nic se mi nechce vymýšlet.
15. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Doorko, já bych si čočku dala taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
ofina a vsichni: nikomu nepreju znat pocity mamy, ktere umira dite.... Ted uz budu mit plnou naruc!!! :sunglasses: a jestli ne, tak me tu par let nepotkate, pac tentokrat by to blazinec jistil..
15. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
dori, inspirovalas me na zitrejsi obed :dizzy_face: udelam polivku z cervene cocky, mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
doorka ja mam takovou chut ze se mi vari na plotne cockava polevka :grinning: :grinning: sice mam pripravene jidlo na dnesek od vcera ale ta chut na cocku je diky tobe neodolatelna :angry: :wink:

pridala jsem foto postylky do alba
15. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj, jdu Vás jen pozdravit, odpoledne nastupuju k malýmu, už jen aby se naučil jíst a můžem domů, už jsem souhlasila s převedenim na lahev, na mě nefungujou ani homeopatika a víc jak 30ml ze sebe nedostanu a malej pije 70ml takže to nemá cenu ho nutit jíst alternativně když doma bych stejně lahev dala. Hlavně že jinak je ok, svalový tonus je prý taky už lepší tak snad tam dlouho nebudem, Viki tohle dost blbě snáší a teď zase budu pryč tak to bude asi dost náročný. Viki pořád o mimču nechtěl nic slyšet a te´d se pořád ptá kdy už bude malej doma a je těžký mu vysvětlovat že Tomášek je sice velikej ale musí být ještě v nemocnici :unamused:
15. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
market, tak držím palečky, aby jsi byla i s prťousem brzo doma :wink:
15. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
market, taky drzim palecky, malej je sikula a urcite pujdete brzo domu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Markét taky se přidávám k držení palečků. Snad vše půjde hladce a pomažete brzy domů.
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Já dnes dostala chuť na buřty na pivě :slight_smile: zdravá strava :wink: ale uzeniny skoro vůbec nejim,tak se to jednou nepo...,že
na čočku jsem měla nedavno taky chuť ale byla mi bojkotována :slight_smile:
od ukončenýho 38tt už to ale neni předčasnej porod ale porod v termínu,což už máme všichni opravdu za pár.Mě řekla dr už v 36tt,že kdybych náhodou porodila,že už to je v pohodě,tak nevim...taky už u vás začíná bombardování,jestli jste ještě celý? :angry:
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
zuzzie, nastesti jeste ne :grinning: vsichni pocitaji az s tim breznem, tak mam zatim klid a modlim se at to prijde uz v unoru :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky, ahoj....
já měla včera výpadek, užívali jsme si s chlopkem jeden druhého i s holkama, tušila jsem.že dnes už pofičí. a taky, že jo, dopo odjel.......

já v noci koukala na martinu a můj tep se tedy splašil, do toho mrňous začal kopat, asi jel s martinou.... :grinning: pak jsem čekala na rozhovor a vytuhla jsem ...... ale ta holka je fakt dobrá, strašně jí to přeju :wink:

jinak, četla jsem, že jste měli většinou pracovní víkendy, u nás jen tak lehce...

já byla ráno u zubařky, minulý týden jsem v té nemocnici párkrát cítila zub, hlavně při čištění. tak jsem se dozvěděla, že je to citlivý krček a teď s tím nejde nic moc dělat (prý snad vytrhnout nerv a do toho se mi v mém stavu tedy nechce, a ani to prý není jisté), tak mi doporučila jinou zubní pastu, uvidím...
pak jsem hned skočila s malou vedle k dětské, potvrdila mi laryngitidu i mou léčbu, takže budeme pokračovat, ale už je mnohem lepší, naštěstí...

jinak já bych tedy energii potřebovala, za chůze nezvládám už nic jiného, schody jsou šílené, plazím se po zábradlí, obouvání a šněrování botů ani nekomentuju.

navíc teď máme prázdniny, tak si sice moc neodpočinu přes den, když mám obě holky doma, ale zase nemusím ráno vstávat na autobus.
15. únor 2010 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.