• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Markétko, je fajn, že to bereš takhle v klidu a rozumně. Když mlíčko prostě není, tak dáš co bude a dokrmíš a hlavní je klidná a spokojená maminka. :grinning:

Holky já ještě u všech dětí měla doma na návštěvě dětskou dr. i se sestrou a mě to teda spíš stresovalo. Tak jsem celkem ráda, že už teď nechodí a taky nevím co by mi po čtrvrté chtěla radit :grinning: :grinning: Chodily totiž až večer po ordinačnílch hodinách a u nás zrovna koupání divé zvěře, do toho řvalo mimino, dodělávala se večeře, úkoly atd...
Mám úžasnou paní doktorku i sestra je sympatická, ale přišlo mi to zbytečné. Jiné to je u prvního dítěte, tam určitě poradí a pomůže.
15. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Lucis já taky prázdninuju, na konci týdne už se budeme těšit až ty naše poklady zmizí zase do školy. :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
market take ti preji at mas maleho brzy doma :slight_smile:

ted bych fakt rodit nechtela, o vikendu fazole a dneska diky doorce cocka :grinning:

ted jsem se docetla na fb od moji kolegyne, ze ztraceny syn reditele se nasel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to muselo byt hrozny si to ani nedokazi predstavit ze by se mi ztratilo dite :fearful:
15. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky užijte si luštěnin, pak si je nejmíň půl roku nedáte. Já teď taky vařím čočky a hrách ať si to vychutnám, dokud můžu. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
jakel, no to si piš, ty kocoure!!!!

tak naše dětská na první prohlídku domů chodí, ale většinou po obědě, nejpozději do 16 hodin. ale ne na zkontrolování vhodných podmínek nebo na nějaké radění, ale abych nemusela s čerstvým mimčem valit do poradny. další kontrola je pak tuším za 2 týdny, tzn., že mimčo má už něco přes 3, skoro 4 týdny a to je pak už paráda.....

musím jít povysávat a vytáhnout nádobí z myčky a dát tam nové a nějak se mi taky nechce, holky leží u pohádek, aspoň že se nehádají, jen ten čurbes v pokojíku mají pořád, moc s tím nepohnuly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

když ten koník a teď ještě olympoška mě tak svádí k nicnedělání :unamused: :wink:
15. únor 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
hajduš, jaký syn ředitele, utekla mi nějaká kauza? :astonished:
15. únor 2010 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz
Lucis a u vás není žádná škola a školka, že holky dojíždí???Nebo je to daleko???
15. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Přišel mi vtip. Teď se to na mě docela hodí. :grinning:

Žena: "Dneska ráno v metru tři chlapi vstali, aby mi uvolnili místo."
Muž: "A vešla ses?"
15. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
lucis, mymu rediteli pravdepodobne unesli 17 leteho syna v lednu, on bydli totiz na filipinach a ten syn se zamiloval do holciny, ktera uz od narozeni byla prislibena nekomu jinemu a v lednu nahodne zmizeli ten syn i ta pritelkyne, takze v tom mela prsty asi ta rodina te holky, zatim nic podrobnejsiho nevim jen to ze ho nasli zdraveho, ziveho :slight_smile:

juchuu dovarila se mi cockova polevka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu mlsat :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
jakel :grinning: to je o mě, ne? až na to metro....... :grinning:

u nás v dědině není škola a školka, ale je hned ve vedlejší (patříme pod jednu obecní správu - celkem 4 vesnice okolo, víš?), cca 1,5 km, 4 zastávky busem. přes léto jezdíme na kole, ale v zimě je to o ústa.....

a zítra jdou děti ze školky na masopustní průvod, tak jsem domluvená s učitelkama, že přivedu obě holky a půjdeme se projít s ostatními. akorát letos bez muziky (harmonikáře nečekaně minulý týden hospitalizovali s akutním stavem střev či co, takže operace) a pán, který jezdí s oslíkem a vozíčkem taky nemůže vyjet kvůli ledu na cestě, oslík by si mohl ublížit, takže letos se děti nepovezou, ale budou hezky ťapat :slight_smile: a hrát si budou samy na píšťalky, řehtačky a tak....
obě už se těší, až je nahastroším a půjdou koledovat, hlavně do Opavie, tam dětem vždycky nachystají obrovský koš sladkostí, víš?
15. únor 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
hajdus, ty bído, no to je šílené, vždycky žasnu, jak se něco takového v dnešní době ještě může stát. fakt jsem ráda, že žiju tady a ne někde, kde bych byla od plenek už pro někoho určená (nic proti jiným zvyklostem, ale já bych to nedala). ještěže to tak dopadlo.....
tohle bych jako rodič nebo příbuzný v životě zažít nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, kde bydlis? to mi povidej, ja take nechapu ze se tohle v dnesni dobe deje, ale jak je videt tak nekde je to porad normalni :frowning2:
15. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Lucis, tak to budou mít holky zážitek. Za co půjdou??? U nás nic takového není, tak to máte pěkné zvyky.
Matyášek je dnes na bruslení za to, že chodil na Tříkrálovou sbírku. Tak jim to zaplatili na dvě hoďky na zimáku. Má přijet za půl hoďky, to bude propocený jak myš. Jinak manžel byl s klukama v neděli na Sádráku bruslit. Zajeďte si tam, kolem celého jezera je to odhrnuté a byli nadšení. Já jsem ani nejela, někde bych tam zmrzala na břehu, dost foukalo.
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Lucis, je to blbé s tou školou a školkou. Ale zase takové ty menší školy jsou lepší, než ve velkých městech. Žádná šikana a jiné vztahy mezi dětma a sborem. Taky jsou určitě výjimky, ale u nás je taky škola jenom do 5 třídy a pak musí dojílždět do Opavy. Takže u nás se znají všechny děti ze všech tříd a je to víc domácké. :grinning:
15. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Omlouvám se za zdržení,byla jsem za tou účetní. Čočku posílám až teď. Ohřejte si ji v mkrvl. :wink:
15. únor 2010 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky od první tř. dojížděla a jsou to príma zážitky.
Hajdi,to je dobře,že ho našli.Ale je to mazec,co ještě v dnešní době existuje.

Jsem asi natvrdlá,ale až teď mi došlo,díky Lucis,že Opavia je odvozená od Opavy. Nikdy jsem nad tím teda nepřemýšlela,ale teď mi to docvaklo. :grinning:
Jdu zalehnout a něco přečíst.
15. únor 2010 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem úspěšně vypravila přítele do práce a mám celé odpo volno :grinning:
15. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
aroku,tak nohy nahoru a klídek. :wink:
15. únor 2010 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, mám to v plánu :grinning:
15. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Zuzzie tak u nás už všichni píšou volaj a vyptávaj se jestli už jsem se rozsypala.Už mě to neba
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahojte, tak mám za sebou kadeřnici a můžu směle rodit :grinning: I když já se do toho taky nějak extra neženu.
Marti, kolik let je té tvé "dceři"? My měli ze začátku taky problém, přistěhovala jsem se k příteli s tehdy 13tiletou dcerou. Začátky byly hodně kruté, až nás přítel donutil všechny sednout ke stolu a vyříkat si, co se komu nelíbí. Řekla bych, že to pomohlo, ale časem. Teď po 3 letech už je to bezva, žádné extra kámošky z nás sice nejsou, ale pobavit se dokážem :slight_smile: Jinak jsem měla stejné problémy, jako ty...přítel jí dával peníze, pouštěl ji dlouho do noci a to bylo něco na mě s mojí sparťánskou výchovou....asi už jsem si po těch letech zvykla a teď je mi to vesměs fuk :slight_smile: Taky hlavně hodně mluv se svým partnerem, já dřív mlčela a dusila to v sobě, teď mu rovnou řeknu, co si myslím a on se většinou přikloní ke mě....ale ne ve všech případech :slight_smile: Teď je dcera přes týden na intru, tak to je úplné bájo :grinning: :sweat_smile:
Pro olympioničky - dnes v 21.30 jedou muži 15 km na běžkách!!!!
15. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Kackap, tak je to logicke v tomhle tydnu. Ale taky me to stvalo jak vsichni rikaji, jeste? A ukaz jsi cela? a ja rikam, vzdyt vam povidam, ze mam termin koncem brezna, tak muzu byt cela jeste v dubnu :grinning: (jen v duchu si rikam, ze to snad ne!!!)

Ja valim dat nohy nahoru (napadlo me naspat na rondel :grinning:)
15. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jsem zpět, těm mým princeznám jsem se jen s polívkou nezavděčila, tak jsem jim ještě udělala těstoviny s kečupem, ještě, že je to jednoduché a ony to milujou....

hajdus, jsem z Opavy, jako jakel a katy.m :wink:

dori :wink: opavia je latinský název pro Opavu, ale my místní spíš říkáme Fidor podle původního majitele a zakladatele, Opavia je celkem nový název (i když majitelů neurekom, furt se to mění)....

jakel, něco na ně navleču, přes to zimní oblečení to moc na parádu není, spíš na maškarádu, nějaké kloboučky s mašličkama, možná škraboška, kus nějakých starších šatů, podkasaných nebo zkrácených, vždycky jdu na půdu do starých pytlů s hadrama..... :grinning:
u nás je to taky do 5. tř. a pak do Opavy, ale mě to vyhovuje, škola a školka jsou v jedné budově a já to měla před tím při cestě do práce, takže proto. a jak říkáš, všechny děti ze znají od školky, přechází většina do školy, setkávají se i odpoledne na lítačce, my jako Klub rodičů pro ně pořád něco děláme, i o letních prázdninách, tak se znají i rodiče a nějaký průšvih mezi dětma se vždycky líp vysvětlí a vyžehlí mezi dospěláky na nějaké akci :wink:

kackap: no jo, jsi první na řadě (kromě zuzky, ta už to chce mít s dvojčaty za sebou :wink:), tak to se prostě bude pořád někdo ptát, ale chápu, že to časem leze na nervy....
15. únor 2010 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz
Holky, jsem zpět, jak je možné, že když tu nejsem tak nakecáte 5stran a když jsem tu, tak žádnou :unamused:
Jdu vás dočíst-to bude ale fuška....
Pajculu jsem viděla,ale z toho šoku, že jsme se srazili ve dveřích a ona mi vykala, tak já ji taky, takže Pajcul, příště natvrdo a tykačka-jasny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Jinak já jsem dobře nepochodila. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vše prý v pořádku, děti prospívají, to je asi jediny pozitivum :slight_smile:, není důvod je vyndávat teď. :angry: Poloha A hlavou dolů a B bylo hlvou dolů příčně a jak se dělal UTZ tak se při tom otočil koncem pánevním, což by bylo taky dobry kdyby tak zůstal do příště. Primář řekl, kontrola příští týden, pokud se neotočí tak císař za 2týdny i to tam napsal, že na tom trvám a pokud budou obě hlavou dolů tak normálně na vyvolání za 2týdny. Takže při mé smůle....... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Takže klidně mě můžete předběhnout, já už třetí být nemohu. :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale třeba budu poslední, nebo třetí od konce, taky dobry, hlavně, když tu nebudu strašit do vánoc. :grinning:
15. únor 2010 ve 14:37  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, tak to jeste neni tak hrozny prece, lekla jsem se, co se nestalo... :sweat_smile:
a treba uz se tocit nebude :wink: akorat si jeste pockas, ale tos prece vedela, ze tam nechavaji az do 39tt :slight_smile: a ze nebudes treti, z toho si nic nedelej, treba pata je taky hezky, ne? :grinning:
15. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Maja-já vím, ale s tím císařem mě to ranilo, já už jsem to chtěla mít na 100% :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2010 ve 14:59  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, dopadne to dobre uvidis :wink: z pricne se spis otoci nez z KP... :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
koukám, že všechny jsme zatím v kuse :grinning: mně furt někdo volá, jestli už nerodím, nemůžu si v klidu dojít ani na WC :frowning2:
15. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Lucis, tak to je fajn, že se využijou staré hadry na půdě a holky se namaškaří.
Já jsem se vrátila z nákupu a knihovny. Čekala jsem prázdnější město, když jsou ty prázdniny, ale bylo to jako jindy. :cry:
Tak mě se zatím nikdo neptá jestli jsem celá. Jenom manžel mi dvakrát denně volá co a jak.
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
jééé tak z toho mám asi největší obavy, že v závěru bude každej natěšenej a mě to bude akorát deptat, ty telefonáty atd, z tohoto důvodu bych třeba také preferovala porodit trochu dříve. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.