• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tedy, člověk si odskočí na poradu a tady toho přibyde :wink:
Jinak tlak mám normálně nízký, teď normální a natýkají mi nohy, ale předpokládám, že když o té bílkovině nemluvil doktor, tak jí bylo málo a nebude problém :wink:
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
aronku, ono je normalni, ze ti ted natykaji nohy a ruce, jen nesmi natykat mimo klouby a hlavne i ten tlak nesmi byt vysoky, nesmi presahnout 145/90 (uz to tu nekdo psal), pak je ohrozen plod i ty. Takze to trochu hlidat....
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Ani ty jsi šikulka. :slight_smile:
Hajduš, taky bych to zrcadlo asi nedala, mě sestra řekla, že si můžu sáhnout mezi nohy a ucítím hlavičku a ještě jednou zatlačím a už to bude. Tak jsem nedala ani to, mám pocit, že bych si tam nedosáhla a fakt už jsem tlačila jenom jednou. Někoho to možná povzbudí, když vidí černou šošolku vlásků. Každý si může vybrat, ale u nás jsem o tom ještě neslyšela.
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz
ani, mně přijde, že taky musím mít všechno :frowning2: Fakt závidím těm, co jsou bez problémů, jen doufám, že si to vybírám teď a konec budeo to lepší :wink:
15. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Hajduš zrdcadlo? Jeminkote, to si neumím představit, do toho bych nešla :grinning:
Já mám talk tak na hranici, úměrně mi s pokročilým těhotenstvím stoupá, napodledy jsem měla 140/90. Prý ještě na hranici normy, snad už se nezvýší.
Já uklízím,přes víkend tady bude kamarád. Manžovi rodiče to mají jednoduché, on jim rekonstruuje byt, vzal si na to dovču, a když má nějaké pomocníky, tak jím navařím já. Je ani nenapadne, že by jim mohli dát taky něco k jídlu.
15. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
taky mi lehce stoupa tlak, normalne mam spis nizkej...posledne mi ho merila 3x jestli prece jen trochu neklesne, ale jeste furt se drzim v normalu, mam nejakych 125/85 :slight_smile:
15. led 2010 v 11:09  • Odpověz
holky, tak jsem tady..... :wink:
Aničce je po včerejším píchnutí už nějak moc dobře, nechce ležet, tak se tady s ní musím zlobit, protože jet to opice.

u mě šly s klystýrem i předešlé dva dny, měla jsem ten pocit, ale strašně mi to pomohlo, první dcera byla dost velká a i tak jsem s ní porodila nějaké zbytkové hnědé dvojče (ale prý je to normální, tehdy jsem se potom taky styděla) a nedovedu si představit, že bych byla úplně bez vyprázdnění, protože ten tlak miminka na okolí při porodu je tak velký a potřebuje co nejvíc místa, že jsem za něj byla ráda.

jo, holky, a co se týče zrcadla, tak já jsem tedy exot.
Když jsem rodila podruhé, už u nás byla nová porodka, sálek samostatný pro každou rodičku vč. sociálky. a když přišla sestra, že už jsem na 6 cm a že počítá, že tak do půlhoďky na to půjdeme, tak když odešla, tak jsem poslala manžu vedle do koupelny, ať sundá ze zdi zrcadlo a ukáže mi, jak to vypadá na 6 cm. nejdříve jsem se ho ptala, on se podíval a celý hotový, že prý normálně, proto jsem ho poslala pro to zrcadlo.
moc se mu nechtělo, tak jsem mu řekla, že už to možná nikdy neuvidím a že mě to zajímá, zvlášť když je to moje, že jo....
a ten můj trdlík, jak z toho byl hotový, mi nastavil to zrcadlo tak perfektně, že jsem viděla zářivky na stropě :grinning:
musela jsem ho usměrnit, abych vůbec něco viděla. přišlo mi to jak rozšklebená žába :grinning: , nic extra, ale taky nic hrozného, nebyla jsem ani nějak v šoku. manža to komentoval slovy: vždyť jsem ti to říkal, že to není nic extra.
tak se klidně podívejte.........
15. led 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
No holky, ja mam doma video z porodu, je tam i do vody..... Ale na sebe bych se fakt koukat nemusela!! Prijde mi, ze je horsi to videt, nez prozivat :grinning:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz
jééé tak to já jsem na tom podobně jak lucisa, taky bych vše zkoumala a nic lidského mi není cizí no ale uvidíme pak v reálu. Jinak jsem se právě poprala s novorozeneckým skladem na plínce, tak mám radost jak malé děcko a neustále přebaluju plyšového králíka :grinning: Jakel, ten vosk jste pořítili kde, v nějaké prodejně nábytku, či v sortimentu barvy-laky atd :confused:
15. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak já mám stáhnuty videa z porodu, různé polohy, i do té vody, je jich tam asi 30, ale všichni mi připadyj nějak v pohodě. Tak nevím, asi jsem divná, nebo jsem měla divny porody. :slight_smile: Teď jsem to zrovna dosledovala a jdu to smazat-úplně se třepu.
15. led 2010 v 11:48  •  4 děti  • Odpověz
Rintin, barvy laky. Ale je to velká speciálka. Asi to taky nemají všude.
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Zuzko, kde jsi to stahovala. Normálně z netu??? Mě to zatím nenapadlo hledat. Pošli nějaký odkaz.
15. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Já to mám z megatorentu, ale tam musíš být hlášená. Zkusím se zeptat Petra až dojde, jestli to nejde nějak přeposlat, možná přes ICQ by to šlo, pokud máš.
15. led 2010 ve 12:17  •  4 děti  • Odpověz
Jé Zuzi kdyby to šlo, tak bych taky chtěla poslat, prosím.
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
jakel díky, nakonec použijeme ten olej, bo manžel říkal, že vosk sice u nich taky nabízejí, ale ten jejich uvolňuje nějaká rozpouštědla, kdežto ten olej je určen i na kuchyňská prkýnka a pracovní desky, takže fakt v poho :wink:
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
aninam, díky za odkaz, ten už funguje. Jen nechápu to vytištění poukazu na terminálu, to se jak dělá? :confused:
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Michelle podle mě musíš k vytištění mít tu kartu,jak jsem ti psala na min.stránce. Myslím, že tahle slevová knížečka, co platí do 24.1.je pro všechny, tak jí dají na požádání na pokladně.
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Michell, oni ti poradi....

Zuzko, lepsi je posilat pres skype.....
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Michelle, tak jsem si teď četla nějaký recept na ty domácí vlkhé ubrousky (ne ten od Tebe) ty tu směs budeš nanášet na co? že tu holky psaly, že musíš hodně stříhat? já bych to asi zkusila na separačky, hmm?
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
jo Michel a když bych použila nastříhané plínky, tak můžu je pak vyprat a použít opakovaně? :confused: to by neměl být problém ne? Docelo mě to začalo znít sympaticky. Víc tedy než praní ve slizu, ale o tom možná také popřemýšlím, ale toto fakt může být dobré, bo ty vlhčené klasiky i když jsou určené dětem, tak můžou prudit. :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Zuzko mám jen Skype. To by taky mohlo jít.
Teď jsem zase skoro dvě hodiny žehlila a jdu se natáhnout jsem zlámaná. Včera jsme byli s Matesovýma lyžema na seřízení před lyžákem. Chtějí to písemně, kvůli pojištění. Byla jsem připos.... na tom ledu. Manžel mě držel jak starou babičku a v druhé ruce táhl ty lyže a boty. No určitě pohled pro bohy.
Rintin, určitě je toho spousta. Ten vosk je bez nějakých rozpouštědel. Musí se jenom před nanášením nahřát a ten olej jsme používali na zahradní nábytek. Tak ten je taky dobrý. Když jsem používalli ten vosk, tak to ještě měsíc vonělo jak v úle. Taková jemná květinovo svíčková vůně. Uááá. Dělali jsme s tím i poschoďovou posltel pro kluky.
15. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Holky zjistím, jak ti moji chlapi dojdou, já Skype nemám,ale Kuba jo, tak to zjistím adám vědět.
15. led 2010 ve 13:21  •  4 děti  • Odpověz
Hezký den všem
Jsem ztahaná. Byla jsem u doktorky ukončit neschopnost, v práci odnést papír na mateřskou, nakoupit a nějak mě to celý zmohlo. Ale od zítřka jsem oficiálně na mateřský :grinning:
Jo a při přechodu mezi mateřskou a rodičákem i proplatí 33 dní dovolený :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
TAk mně dnes celý den bolí hlava. Včera jsme měli rorloučení s paní ředitelkou, jde do důchodu, byla jsem tam jen do osmi, ale asi nejsem zvyklá. :frowning2: Už se těším z práce domů, jen sjedem nakoupit a zalezu někam tiše úpět :confounded:
15. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Flapi,to budeš ve vatě :wink:
15. led 2010 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky. Tak mám za sebou návštěvu praktické doktorky. Ptala se na vše možné, protože jsem u ní byla jen jednou, tak si tam toho chtěla napsat co nejvíc. Jinak, vše v pohodě. Byla jsem tam předevčírem a dnes jinde na EKG a taky dobrý. Bála jsem se, že to nebude dobrý, protože jsem chvíli před tím zdolala dost schodů a funěla jsem jak lokomotiva :grinning: ale i přesto mám prej fyziologickou křivku, takže dobrý. V úterý jdu do poradny, tak jsem ráda, že už to mám oběhnutý a nebudou zas rýpat, jakto že jsem tam ještě nebyla...Normálně, uvědomila jsem si, že už jdu do poradny asi jen dvakrát...ted jsem 32.tt a pak jdu ve 33. tt na nějaké ještě odběry, ale jinam, do Gennetu a pak další týden zas ve 34.tt do poradny (asi naposled) a pak se přece už od 36. chodí do porodnice, ne? Tyyyyjo, to je hustý :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Rin, já koupila přímo plenkové ubrousky, myslím 30x30 cm, ale určitě můžeš nastříhat, ale asi by se normální plenka třepila, tak zapošít. A četla jsem, že používají i ty separačky. Takže ubrousky hodím do nějaké krabičky a namočím tou směsí, nemá to plavat, má to být jen nasáklé. No prostě aby z toho nekapala voda, až to budeš používat :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jo a prát to pak budu normálně s plínkama
15. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
lucisa: ty jsi teda odvazlivec, ja bych asi nemela silu se na to podivat

rintin coze prebalujes plysoveho kralika?

nekdo se ptal na videa z porodu tak je jich dost na youtube (a je to zadara :slight_smile: :wink: )

holky a neni lepsi ty mokre ubrousky koupit? nakonec to mozna vyjde levneji a bude to bez prace, takhle se budou muset pri prani vyvarovat aby nezustali spinave ne?
15. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.