• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jinak olympoška mi tu jede permanentně, ale pořád u toho něco dělám, takže spíš kulisa, akorát když hrála hymna a já se chystala uronit slzu, tak zazvonila pošťačka :unamused:
15. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Zuzu, já myslím, že ten císař vyjde, ale je mi jasné, že bys raději už jistotu a klid :wink:
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Zuzku obdivuju, musíš mít dobré držáky tam dole :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Jake-jj držáky to mám a to dělám všechno i ten ananas jím. :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:21  •  4 děti  • Odpověz
Mojí mamce říkal doktor u obou porodů, že by snad musela skočit z třetího patra, aby jí praskla voda. Já jsem to měla taky u všech porodů, že s tím sestra zápasila, aby mi vůbec tu vodu propíchla. :grinning:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Zuzi - bud ráda, většinou se dvojčátka rodí dřív a s měnší váhou a pak jsou dlouho v inkubátoru...ty, až se narodí, tak budou mít váhu už určitě normální a pustí vás domů hned :wink: :slight_smile: tak to ještě vydrž..já chci aby se malej narodil malilinko dřív a to hlavně proto, aby nebyl moc velkej na ten normální porod..a aby se to zvládlo tudíž bez epi :slight_smile: jinak bych to taky nehrotila a čekala až prostě bude chtít ven sám...
15. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Zuzko držím palce, ať ti ten císař vyjde. Neuvěřitelný, s dvojčátkama takhle dlouho držet pohromadě
:grinning:
Rin taky mám olympiádu jako kulisu skoro pořád puštěnou, když jsem doma.
Jinak mě dostává babička, která mi volá tak 4x do týdne a po každé se mě ptá: ,,Kdy ty to vlastně čekáš?" Dneska jsem jí řekla, ať si to už sakra někam napíše, když si to pořád není schopná zapamatovat. Tak mi odpověděla, proč by si to někam psala, když se mě může vždycky zeptat.
:grinning: :grinning: No,jsem z ní vždycky běsná...
15. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Zabko, hlavně aby ti nevolala až už porodíš a neptala se na to, kdy to čekáš. To by bylo horší. :grinning:
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Jakelin počítám, že pak bude volat několikrát denně a furt se ptát, co dělá Toník :slight_smile: . Znám ji. A mně hrábne, hihi.
15. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
zabi, me babicka taky vola asi tak obden a vzdycky jestli jsme zdravi..uz mi z toho obcas taky hrabe...ale kdyz ona se sama doma nudi, no :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Přijde úředník z berňáku do synagogy za rabínem a říká:
"Mám u vás udělat finanční kontrolu! Takže: co děláte se
zbytky svíček?"
Rabín: "Posbíráme je a pošleme zpátky do továrny na výrobu
svíček. Oni nám pak čas od času pošlou jednu bednu svíček zdarma."
Berňák: "To byste ale měli z toho daru platit daně! A co
děláte s drobky od rozdávaného chleba pro chudé?"
Rabín: "Posbíráme je, pošlem zpět do pekárny a oni nám čas od času
pošlou krabici chleba zdarma."
Berňák: "To byste ale měli zase z tohoto daru platit daně!
A co děláte s předkožkami z obřízek?"
Rabín: Posbíráme je a pošleme na finanční úřad a oni nám pak,
čas od času, pošlou zpátky takového čuráka, jako jste Vy!
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
A teď si vemte, když doktoři řeknou, že to bude možná koncem prosince a ono pořád nic a všichni se neustále ptají....ach jo, už raději a ni nevylezu ven a budu se všem vyhybat. :angry:
15. únor 2010 v 15:45  •  4 děti  • Odpověz
Maji tak to máme podobné :slight_smile: . Moje bábí je taky furt sama doma, špatná na nohy, tak nikam ani nechodí. Já s ní ráda poklábosím, ona je v pohodě, ale někdy se mi trefí do chvilky, že na to prostě nemám. Se pak stydím, když na ní vyjedu.....ale někdy mi to prostě nejde.
15. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Žabko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak ja ted vylezla z baraku a jedna tady odsud rika, jezis, ty jsi jeste doma???? Ja se musela uz pousmat a rikam, doma muzu byt jeste klidne 2 mesice :grinning:
15. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Tak to mě babička volá vždy se strachem, jestli jsem OPRAVDU v pořádku?! Hrůza. Dnes jsem potkala ženské z práce, tak prej, co tu ještě dělám? Říkám a kde mám být? No v porodnici :grinning: Že už jsou zvědavé, co to bude. Tak jsem jim řekla, že tam se chystám až za 2 týdny :sunglasses:
15. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
já už taky musela odpálkovat známou,protože má přesně pod dohledem kdy mám kontroly a ještě mezitim sonduje jak mi je :angry: u mě je to taky tak,jak vyhrožovala dr že bych mohla porodit předčasně,že se mě všichni ptaj už teď.A navíc to mám ještě zažitý v paměti od Fildy,pak už jsem na tyhle SMSky nereagovala...Tuhle jsem se od švagrovky dokonce dověděla,že už jsem porodila,že prej se to tu řiká po vesnici :grinning: vždycky se na sebe ráda něco dozvima dobře u toho pobavim...
15. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Zuzzie, všichni to ví holt líp než my.
Ozvala se někomu Sluni??? Dlouho tady nebyla, neleží už s malým v nemocnici??? Už bude mít pomalu dvě kila ne??? Přibíral jí hezky a myslím, že tu už týden nebyla.
15. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Nevím přesně kdy to bylo, ale as v pátek byl v Olmiku srazík a Sluni tam byla, psala mi. Ale možná už je s malým. :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:04  •  4 děti  • Odpověz
Vcera psala na facebooku, ze maly ma 1980 g a ze ho maminka poprve krmila :slight_smile: a byly tam nove fotky....
15. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Market, tobe preji at jdete brzicko domu....

Jo a nekdo se tu ptal a nevim kdo, jestli jsem v prvnim tehu pouzivala homeo, tak nepouzivala, tenkrat jsem neposlouchala sve city, ale rozum doktoru....bohuzel.
15. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Žába se ptá vlka: "Co to kouříš?"
Vlk: Trávu.
Žába: "A jak se to kouří?"
Vlk: "Hele žábo, to si musíš dát toho největšího práska přímo
do plic a dlouho to udržet."
Žába: A jak dlouho to mám v sobě podržet?
Vlk odpoví: Tak dlouho, jako bys plavala pod vodou, na druhou
stranu řeky a zpátky."
Žába si dá práska a skočí do vody. Nevydrží to a na druhém
břehu se vynoří a vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se
ptá:
"Žábo, co to tady provádíš??"
Žába: "Ale... učím se kouřit trávu."
Hroch: Já chci taky.
Žába: "Tak to musíš plavat na druhý břeh, tam je vlk a on tě
to naučí.
Hroch plave, plave, vynoří se na druhým břehu. Tam na něj
vejrá zhulenej vlk s vypoulenýma očima a křičí:
"TY VOLE ŽÁÁÁBO!!!! UŽ VYFOUKNI!!!!"
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jirčo :grinning:
15. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
hlasim ze jsem zpet, mimco je hlavou dolu :slight_smile: :slight_smile: ufff a je to 100% kluk meli tam mailnkej monitor tak 20x20cm a videli jsme pindika pres celou obrazovku :grinning: :grinning: :grinning:

jsem moc rada ze je malej hlavou dolu :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2010_03.htm

tohle by vas mohlo zajimat, myslim si (po konzultaci s maminkou Milenky - andilek, co na nasledky ockovani zemrela), ze je to dobre postavene....
15. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
To je pech, jak někdo je šťastnej za hlavičku dolů-Hajduš, Pajcul atd. a co já bych za to dala, aby byl konec pánevní...... :pensive:
15. únor 2010 v 16:54  •  4 děti  • Odpověz
tak jsem tu doteď měla skorotchýni, no to jsem toho zase udělala :angry:
15. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
aronku, me tu stoji to zehlici prkno od rana a taky nic :grinning: Musim to udelat nez prijde manzel v 7 hod domu :slight_smile: Ale nejak uz u toho nemuzu stat....
15. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Aronku, alespoň jsi si odpočinula. Jinak bys zase něco dělala.
Já jsem umyla pár hraček, je to brzo, ale spíš takové ozdůbky, aby nebyla postýlka a koš prázdný. Tak to suším a smrdí to tou dezinfekcí. Fuj, jak u doktora.
Po půl roce to malý strčí přímo ze země do pusy a bude po dezinfekci :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.