• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakelin, čím dezinfikuješ hračky?
15. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Holky, co si balite pro mimčo na cestu z porodnice?
Já tu mám body s dl. rukávem, punčocháče, tepláčky, mikinku, silnou čepici a rukavice a na to takovej teplej overal, materiál jako zimní bunda. Bude to stačit? Termín mám 11.3. Díky.
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
duzame, budu mít něco podobného, kdyžtak připrav ještě jinou variantu pro jiné počasí (třeba bude to jaro) a může jí tatínek přivézt :wink:
15. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
tak ja mam dneska za sebou akcni den, prevleceny postele, vyluxovano, utrenej prach, vyprany a poveseny dve pracky, umyty nadobi, zality kytky...Tobik vypada taky docela spokojene :grinning: akorat se mi s nim vubec nechce ven, nebavi me nas oblikat a obouvat a za pul hodiny zase vyzouvat a svlikat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

duzame, ja mam nachystany body s dl. rukavem, tricko, polodupacky nebo puncosky (nebo oboje), bavlnenou cepici a rukavicky a kombinezku, pres sedacku hodime deku a hotovo. v aute bude teplo a nikde trajdat po venku urcite nebudem, tak at se mi hned cestou nezapari chudak :grinning:
15. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Maji, já po příjezdu, jak jsem měla nervy v kýblu jsem udělla to co ty-převlíkla 4 postele, pověsila 4pračky-další peru, uvařila hladovcům, byla s čoklíkama venku, vysála 4místnosti, vytřela podlahu, akorát ty kytky mám v plánu až ve středu. :grinning:
15. únor 2010 v 17:19  •  4 děti  • Odpověz
Jo a teď žehlím, ale myšlenkama jsem jinde. :cry:
15. únor 2010 v 17:20  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, ja nezehlim (pri poslednim pokusu mi shorela zehlicka) :grinning: :grinning: :grinning: jo vidis na vareni jsem zapomnela... :grinning:
15. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Ty vole, to jsou tresty.... podminecne s odkladem na 2 roky........to je daji mimo sluzbu delat papiry a maji vystarano, zadnej pruser, zadne vezeni..... Koukam neco podobneho jako u nas, akorat tam otaleli s cisarem....
15. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
aronku, jinak si z toho nic nedelej, pac takovejch pruseru vsude kolem je, jen par jich vyplave na povrch.... o nasem se ani nepsalo....
15. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Maji,Zuzko,vy jste hrozně pilné.Vy chcete porodit co nejdřív!!!
Hajdi,postýlku máš krásně nachystanou.
15. únor 2010 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, zuzka ma aspon jasno, ze nebude prenaset...ale me se to klidne stat muze :grinning: :grinning: :grinning: kdyz ja bych se doma asi unudila k smrti kdybych nemela co delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Zuzi: dobře, příští pondělí se polepším :grinning: :grinning: Jdu zase na 10 hodin. :wink:

Dnešní kontrola: ty ozvy byly lepší než minule, ale žádná sláva. Prý je to možné tím, že chrušká. Jsem z toho nervózní. Druhé mi už jako minule nedělali. Vážíme 2755 g. Termín se upravil podle genetiky na 4. března (ještě sepříště zeptám, protože tam je jen věta: termín upraven dle výsledku I. trimestru ultrazvuku) Podle tohoto jsme prcci a odpovídáme pořád cca 36 týdnu. Fakt to nechápu. :angry: :angry: jako by se zastavil čas.. Už mě to taky nebaví, pořád někomu vysvětlovat, že váážně netuším, kdy to příjde. Přesně jak píšete: pořád nějaké ozvy typy: "ještě nerodíš?" Prďolka je hlavičkou dolů. Jupíí. Čípek drží, ale začal měkknout, což je prý už příprava na porod. Tlak semi zlepšil na 120/70.
15. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Maji,ty s tvým nasazením rozhodně přenášet nebudeš :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
pajcul, tak poradna dobry, kdyby se neco delo, tak te jen tak nepusti, neboj :slight_smile:
dori, s Tobikem jsem mela litacku jeste vetsi a rodila jsem az v terminu :sweat_smile:

jeee, ja su zvedava na zitrejsi poradnu jestli uz se treba otviram nebo taaaaak :grinning: :grinning: :grinning: moje CS0 mi zacina lehce lizt na nervy :grinning:
15. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Majatob: já doufám. Jen mi dělalá osypky ten termín. :frowning2: snad se zítra pochlubíš váhou miminka, abych byla trošku v obraze, jestli jsem vážně ten 38. týden. Nějak se to tu špatně počítá, měla bych být po úpravě až ve čt.

Do albíčka jsem dala tři fotky, ve kterých už mám nachystanou postýlku a přebalovací pult.. Nelinka si na vlastní pokojíček počká.. Chci si ji v ložnici nechat tak do 1,5 roku.. možná déle :grinning:
15. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
pajcu, myslim, ze zitra mit utz nebudu, delala mi ho minule, protoze si nebyla jista polohou, jinak uz v porodnici utz nedelaji :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Majatob. tak mně ho dělají. V porodce jsem byla podruhé :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Pajcul, mě taky říkali, že to berou podle UTZ v I trimestru-což taky nechápu.
Jinak já jdu v pondělí taky na 10hodin-takže to se potkáme 100% tím spíš, že jedu autobusem. :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:08  •  4 děti  • Odpověz
Pajcul-to je krásnej pokojček a ty obrázky to jsou koupeny, nebo vystříhany a nalepeny, fakt krásny. :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:12  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi a jak to máš podle PM? Souhlasí? Já nechápu, jak můžeme být tak malinkatí, že mi pořád podle druhé kontroly "věští" 36-37 týden. Jestli to bude i příští týden, tak mě mrskne. Závidím Ti, že nebudeš přenášet a víš, kdy to spustí. Já už jsem nervózní, aby nečekali na ideální rozměry :sweat_smile: Přitom se mi ta váha nezdá být malinkatá..

Jak už jsem psala - autobus jede v 8:40 :wink: z 5. autobusobého nádru nebo 8.47 od pošty :wink: Tentrokrát se mnou pocestuje i přítel, má jinou směnu. Prý už v práci uzavírají sázky, kdy už to na mě příjde..
15. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Zuzi, to jsou dekorace na zeď. http://www.mimistyl.cz/dekorace-pokojicku-doplnky/

samolepící - jen se to slouplo a rozmístilo podle fantazie :wink: Usoudila jsem, že hračky zatím nebudou třeba - máme kolotoč nad postýlku a dvě hračky Lamaze. Ty dekorace přišly celkem s poštovným okolo 800Kč.
15. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Pajcu-já jsem z těch termínu zmatená, řekli mi ve FN Ol, jak jsem tam ležela, že termín budu mít 10.2. , což, jak vidím už bylo a teď podle Štr-toho I trim 13.3. No je to sakra rozdíl, ale jak jsem psala v Ol bych už rodila, ale normálně, tady to bude trvat o 2týdny dýl, ale možná bude císař-snad.... :frowning2:
15. únor 2010 v 18:21  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, jéjé, můžeme si podat ruce - o přesnějším termínu si můžeme nechat zdát.. Já myslím, že Tě trápit nebudou.. Vždycky jsem si myslela, že dvojčátka se už ani "normálně" nerodí..

Mně ty papíry na císaře nechali, mám jemít u sebe, kdyby nááhodou. Já osobně jsem ráda, že by mě neřezali, ale v tém případě Tě plně chápu. :wink: Snad budeme v pondělí chytřejší :grinning: :wink:
15. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
fuj tajksl, mně tak pálí žáha a to jsem už měla i Renie :angry:
15. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Aninam: abych aspoň něco naspala, zakoupili jsme monitor dechu. Snad budeme klidnější.. Známé se to bohužel ve 3. měsících u jejího chlapečka přihodilo. Jen dodám, že porodila v 16. letech a byla silná kuřačka. Ale - jak už se píše, není to 100%
15. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Pajcul, ja ho mam taky a doufam, ze kdyz se rozvuci varovny signal, tak to bude jen plany poplach....
15. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Aronek - mě taky pořád děsně pálí žáhá..hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
tak jsem dala vařit zelňačku, pověsila prádlo a hodila tam další, mám nějaký zklus :frowning2:
15. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
aronku,ty nebudeš odpočívat???!!!
15. únor 2010 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.