• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
doorko já na odpočinek moc nejsem :wink: Asi až v porodnici, tam mně k ničemu nepustí a jestli malý bude spát, tak se tam zcvoknu :confounded:
15. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
aronku, jen neboj, po porodu budes rada nabirat sily v intervalech spanku maleho....
15. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
ty jo holky, super zazitek, rozepisovat radsi nebudu...ale Tobik umi novy slovo "bomban" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Maji,přelož nám to :grinning:
15. únor 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
maji, co to slovo znamená???
15. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Maji, to bude asi bombón??? :grinning:

Aronku dezinfekci koupíš v lékárně. Možná i v drogerii, ale to nevím jistě.

Dnes jsem koupila v lékárně líh na pupílk, slunečnicový olej na tělíčko a Bepanthen. O smývání Bepanthenu není v letáku nic, tak jsem se ptala lékárnice, jestli se před kojením musí umýt a řekla, že ne. Jenom se nesmí používat do těch ranek dlouhodobě. Tak jsem z toho jelen.
Pílšou tam doslova. Po každém kojení namazat bradavky.
Já jsem moc bolavé prsa neměla, jenom první dny a tak spoléhám na to, že to tak bude zas.
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj, tak jsme zpátky z návštěvky, byly jsme s mamkou a holkama u tety, takový babinec, strejda to asi neměl jednoduché. Naštěstí byli doma i bratránci, jeden se stihl zašít, ale druhého holky odlaply a pořád ho otravovaly. je to sranda, když byli kluci malí, tak jsem je hlídala a všude s sebou tahala a teď je jim přes 20 a pro změnu se otravujou s mýma dětma....
holky jsou z těch starších "strejdů" nadšené.... ještě že existuje širší příbuzenstvo a jsou super vztahy :wink:

aron, já už jsem z té žáhy taky nešťastná, ale jak jsem dnes byla s malou u dětské, tak jsem se jí hned ptala na homeo, protože ona se tím zabývá, tak mi hned vše vysvětlila a ještě mi dala takovou brožurku a tam na pálení žáhy doporučují (přesněji řečeno na překyselení žaludku a pálení jícnu) Robinia pseudo-acacia (5CH nebo 9 CH) - dávkování 5 granulí 3-4x denně. hned si to jdu koupit, ať furt nemusím dlabat rennie. A na pálení žaludku Iris versicolor (5CH nebo 9CH) - stejné dávkování.
15. únor 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz
Lucis mě někdy pomůže obyčejná Vitar Soda.
15. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
jakel- nám říkala PA,že se Bepanthen umývat nemusí.
15. únor 2010 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
jakel, to jsem ještě neslyšela - vitar soda? znám jen klasickou sodu bikarbonu (jedlou sodu), je to stejné? ale někde jsem slyšela, že soda není moc v těhu vhodná, ale už nevím kde a proč.... čert se v tom vyznej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
Já žáhu dnes zahnala mlékem, ale je to hnus, normálně ho ani nepiju :angry:
jakelin dík za rady :wink:
15. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
aron, já mléko a mléčné výrobky miluju, i ty zakysané, které jsou na žáhu taky dobré, hlavně studené, ale teď je mám na týden zakázané kvůli té střevní viroze, aby se nevrátila, mléčné výrobky prý podporují recidivu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkal dr. z infekčního.....
15. únor 2010 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
holky se mi nasáčkovaly do ložnice, že chtějí koukat na olympošku, úplně jsem je dnes zblbla s martinou, pořád sledují opakování a hymnu......

doufám, že je za chvilku vypendím :wink:
15. únor 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
kde jste?
15. únor 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
lucis, chvílema tady, ale ještě vařím a věším prádlo :wink:
15. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
no já taky koukám na střídačku na Vyprávěj, holky pořád somrují olympiádu, teda ta starší, mladší za chvilku zalomí, tak to asi taky budu mít prodlevy... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
Byla jsem ve vaně. :wink:
Ale asi už to pc dnes vypnu,aťse mi nezavaří :slight_smile:
Přeji klidnou noc,kuřátka.
15. únor 2010 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
jo, já se taky loučím, papa zítra!!!!!!!!!
15. únor 2010 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, ani vás nezvládám dočítat. Téměř všechny chcete rodit dřív, to já právě naopak (ráda bych v termínu, abych stihla aspoň něco odstěhovat, ale mně naopak říkala doktorka, že to na přenášení nevypadá. Bříško mám tvrdé a spíše níž. Uvidíme, zítra jdu poprvé do poradny, tak uvidím, co mi řeknou
15. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
tak ja cucela na vypravej...

tak ja na paleni zahy pouzivam homeopatikum Gastrocynesine - ihned jak me zacne palit a pomaha :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Tak já jdu do pelechu. Pověsila jsem další pračku a zítra se vrhnu na žehlení :grinning:
15. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak u nas uz se uzaviraji sazky, do kdy to vydrzim 2 v 1 :grinning:
Ja mizim taky do sprchy a pak do hajan...........Dobrou.
15. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
ani, tenhle přípravek je tady uvedený taky jako polykomponentní přípravek. nevím přesně co si pod tímto názvem představit, ale pro mě je asi nereálné to dávkování: 1 - 2 tablety nechat pomalu rozpustit v ústech 15 min. před jídlem.....
já totiž nikdy nevím, kdy mě přepadne hlad, resp. oběd nebo večeři dokážu odhadnout, ale jinak si nedovedu představit jak pomalu cucám a poté ještě čtvrthoďky čučím na jídlo, než se do něj zakousnu :grinning:
15. únor 2010 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz
Zdravím při večeru!

Dnešní poradna v pořádku. Monitor taky bez problému. Doktor má teda tenhle týden dovču, takže mne nekontroloval, jen sestra mi udělala klasickou poradnu a natočila monitor. Další kontrola zas příští pondělí.

Naše dětská taky jezdí na první kontrolu domů. Ale pak už se chodí klasicky k ní do ordinace. Když jsme jeli s Kačenkou z porodnice, tak jsem za ní skočila domluvit se, co a jak (měli jsme to tenkrát při cestě domů) a zrovna v ordinaci nikoho neměla, tak nás hned zkontrolovala tam, takže osobní návštěva se nekonala. Ale k druhýmu mimču určitě přijede, plánuju rodit v jiný porodnici, takže kolem doktorky nepojedem.

Aronku, se divím, že tě takhle otravují s telefony, když jsi prvorodička a termín máš až za měsíc. :fearful:
15. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Zuzko, snad ti ten císař vyjde. Takhle tě trápit. Fakt jsi dobrá, že ještě držíš pohromadě.
15. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Lucis, to já to mám s tím jídlem taky tak, jím pořád v malých dávkách.
15. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Pajcul, termín by se neměl od 12. tt měnit, ne? Závazně se prý bere právě termín určený při UTZ kolem toho 12. tt. To nechápu, že ti tak šachují s termínama. :unamused: A máš supr fotečku pupíku a musím pochválit ten dětský koutek. Moc pěkný. :wink:

Aronku, já bych se tím případem v HB moc nestresovala. Ono je to vážně všude. Akorát jak píše Ani, něco se na veřejnosti rozpatlává a něco se naopak ututlá. :wink:

Ani, jak jsi dávala odkaz na ten moderní očkovací kalendář. To je teprve návrh, viď? To asi pro naše mimísky hned tak platit nebude, ne? :confused:
15. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Aronku, já taky nejsem přes den zvyklá odpočívat a spát. Ale po porodu jsem byla vděčná za každou minutku spánku. :wink: A v porodnici toho teda člověk taky moc nenaspí, protože se tam furt někdo courá - buď personál, nebo návštěvy. :confounded:

Broučku, já taky nechci rodit před termínem. Ale dlouho přenášet bych taky nemusela. :grinning:

Já půjdu taky do hajan. Tak dobrou.
15. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Vero, tak to znám. Z porodnice jsem přijela totálně nevyspaná. Sotva malý zabral, tak se přiřítila sestra, nebo nějaký doktor a dělalo se nějaké vyšetření. Tak pořád dokola a do toho návštěvy, které ho ponosily a pak mi nechtěl vůbec usnout atd...Snad už nebudou teploměry v 6 ráno a podobně.
15. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Dobrou holky.
15. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.