• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
dobre ranko, vyrazim do porodnice na kontrolu, tak se objevim az kolem obeda :wink: tak zadny diskuze jestli uz nerodim, jo? :grinning: :grinning: :grinning: preju vsem krasny den a na kontroly drzim palce jestli nekdo jdete taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 04:20  • Odpověz
ahojky, krásné zamračené ránko :slight_smile:

maji, ty musíš na kontrolu tak brzy vstávat nebo jsi čučela na olympošku :grinning: ?
16. únor 2010 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko, já zas vyrážím do práce, ale jen zas tak na 2 hodinky, holt neobejde se to beze mě :slight_smile:
Tak pěkné dopoledne všem.
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
přeji dobré ráno :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobre ranko,
dneska jsem mela noc!!! Spadlo mi bricho, takze 6krat na zachode, malej kopal do stydke spony a jednou tak poradne az jsem musela vstat, bolelo mi pulku bricha.... jeste, ze jdu zitra na kontrolu, tak uvidime....

Lucisa, ja tohle davkovani nedodrzuji :slight_smile: Vezmu si ho treba v noci, kdyz me ta zaha zacne palit, jako renie a mam klidek :slight_smile: Taky jidlo neplanuji....

Vero, to je teprve navrh, bohuzel.....
16. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
mně se v noci zdálo, že rodím. Celkem v pohodě, akorát to byla holka, měla hrozně vlasů a krásné pletené ponožky :grinning: By mně zajímalo, kde je tam vzala :grinning:
16. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojky,
tak já měla dneska zase hrozně reálnej sen,že už se dočkala Zuzka a dneska v noci porodila :grinning: mě chytla nějaká předporodní depka :frowning2: už od včera,nevim do čeho bych píchla,nic mě nebaví.Všechno mám stejně hotový :unamused: a demprimuje mě to sezení doma a jen čekání...navíc jsem ještě pořád trošku nachcípaná,tak mě nenapadá,co bysme podnikli,nerada bych to čapla zpátky...
16. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Zuzzie, tak já nemám všechno doma hotové už asi 20 let. Nechceš přijet????
U nás vykukuje sluníčko. Všichni odjeli lyžovat, jenom já zase vařím a uklízím. Uffffffff
16. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
ani, tak pokud se to může takhle dlabat, tak pak není problém...
a jak to myslíš, že ti spadlo břicho? to jako že už ti mimčo slezlo dolů? tak to už se chystá na porod, ne?
16. únor 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
krasne rano holky, koukam ze jsme porad vsechny pohromade :slight_smile: akorat flapi se tu dlouho neukazala, nevite co s ni je?

zzuzie ja jsem na tom podobne, ze nevim do ceho bych pichla, ale ja tohle mam od zacatku materske :confounded: byla jsem zvykla porad neco delat a ted doma jen sedim, jsem na netu a nebo cucim na telku. Nikam nemuzu protoze mi manza zabavil auto :angry: uz me nechce nechat ridit :angry: :angry:
16. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky,
taky koukám jak Maja byla brzo vzhůru :grinning: , olympiádu nesleduji naspávám dokud to jde :sweat_smile:
Luci já měla břicho spadlé snad od 7 měs. při Káji a narodila se až skoro v termínu :sweat_smile:
Holky jíte ještě magnézium?

Za chvilku se to tu rozjede, jen my někteří nakonec budem přenášet :sweat_smile: a koukat, jak to tu hezky rodí :wink:
16. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
lucisa, rika se, ze kdyz se ti bricho oddeli od prsou a nevidis si poradne na pupik, tak ti spadlo ne? A navic mam takovej tlak na spodek!! Ale porod to jeste neni, to bych poznala :slight_smile: Ale v terminu jisto jiste nebude..... Navic sotva se vycuram uz bych mohla jit zase.....
16. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky,
tak máme bronz, jupíííí :slight_smile:. Dneska se chystám konečně do knihovny, už to říkám od čtvrtka a nedokopala jsem se tam :slight_smile:
Hajduš masáž bradavek jsem včera prubla, nic mi to neudělalo, žádné stahy ani bolení nevyvolalo, tak dneska zas :grinning:
16. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
cori, tak u Honzulky mi vubec bricho nepadlo az na porodnim sale..... Ale jelikoz jsem otehotnela 7 mesicu po porodu a minulou kontrolu jsem mela cipek uz zkracenej, ikdyz to na porod nevypadalo, tak ted uz muze byt nalez uplne jinej.... No zitra rano jdu na kontrolu s prvnim monitorem, tak jsem zvedava....
16. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
ani, tak to nevím, že se to tak říká. já si tedy na pupek nevidím už delší dobu :grinning:
ale moc mi to nespadlo, protože se stále ještě zadýchávám a pálí mě žáha...

ale včera mi moje zubařka hádala kluka, že prý jsem pěkná v obličeji (haha, to mi říká spousta lidí a já přitom nejsem pěkná ani normálně, natož teď, zvlášť teď v zimě, když jsem bledule a mám jemné žilky, takže mám make-up :grinning: ) a břicho trčí dopředu.... ostatně to tipuje i rodina, tak uvidíme, co z toho bude....

a s tím čuráním je to stejné, mám pocit, že už už musím, jinak to pustím a pak si cvrnknu pár kapek, jak chlap při prostatě :grinning: a za chvilku valím znovu....
16. únor 2010 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, presne tak...... si snad dojdu koupit inkontinencni vlozky :grinning:

No jsem zvedava, co mi zitra rekne dr. Docela se tam tesim. Jo a poboliva mi v horni casti delohy jak se spojuji hrudni kose.... bobajz tam ma asi malo mista.....
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Dobré dopoledne! Já dnes chrupkala až do devíti. To je taková slast. :sweat_smile: Občas je fakt paráda odklidit dítko k prarodičům. :grinning:

Jak, asi tě moc nepotěším, ale teploměry takhle brzy po ránu fungují pořád. Nebo aspoň před třema rokama v JI to tak bylo. :confounded:

Hajduš, tak já budu asi autem jezdit až do porodu. Byla bych bez něj asi v koncích. Busem s malou v tomhle marastu se mi tahat teda nechce. Já bych zas brala víc volnýho času. Nějak s malou nestíhám doma uklízet.

Já se asi dopo stavím za známou. Předminulý týden rodila a domlouvaly jsme se, že mi nechá půl balíku těch dlouhých porodnických vložek, že by celý balík stejně nespotřebovala. Ta se aspoň pokochám čerstvým novorozeňátkem. :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
vero, jakel: že se vracím k teploměrům, jak jsem teď ležela na infekčním, tak tam už chodí jen s takovou tou pistolí, ráno vejdou, "odstřelí" ti během vteřiny čelo a zase můžeš chrápat. mě to tedy moc neotravovalo, přišlo mi to fajn, když člověk nemusel držet teploměr a pak čekat, aby řekl, kolik měl. a chodili až tak kolem půl sedmé, sedmé, což celkem jde.
a můj taťka teď leží pooperaci na chíře a měří stejně, tak předpokládám, že v porodce to bude také tak.
jen když jim ta pistole ukáže víc, tak to pro jistotu přeměří klasikou.....

aninam: já si dokonce dělala srandu na valentýna, že mi má chlopek koupit takové ty kalhotky pro staré, abych nemusela kvůli každé kapce běhat, že to pak vyhodím až ráno :grinning: chvilku nad tím přemýšlel, jestli to myslím vážně :grinning:
16. únor 2010 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
Luci, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A s těma teploměrama - možná taky záleží na porodnici, ne? Myslíš, že to takhle praktikují v celé republice? :confused:
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Lucis, tak to je pokrok. Už se těším až mě odstřelí místo toho, abych se pět minut měříla. Já jsem to zažila tak, že sestra bez upozornění rozsvítila ráno před šestou všechny zářivky a strčila do ruky teploměr. To byl vždycky takový šok, že se divím, že jsem nepřišla o mléko hned tam. :wink:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jak, tak já naštěstí zažila příjemnější přístup s teploměrama. Roznášela je po ránu uklízečka - sanitářka (taková ta pomocná síla). Byla to nejpříjemnější osoba z personálu na šestinedělí. Tak tu jsme rády viděly. Akorát to bylo vždycky dost brzy. Navíc člověk ani někdy neměl čas si tu teplotu změřit. :unamused: Pokud by to měřili těmahle rychlýma teploměrama, tak by to bylo fajn. :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
zuzzie-krásnej sen, díky-ale jenom sen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani-mě břicho spadlo už před 2měsíci a nic. :cry:
16. únor 2010 v 10:21  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, snad se už brzy dočkáš. A snad ti opravdu klapne ten císař.

No nic, já pádím, abych něco porobila. Jinak bych zas prokoníkovala celý den. :sunglasses:
16. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Vero, tak já mám tady s tou sanitářkou taky zážitek z porodnice. Každé ráno chodila utírat noční stolky a první den se zastavila nad postýlkou s Matyáškem a řekla mi. VY ANI NEVÍTE KOLIK TADY MÁTE ANDĚLŮ.
Já nejsem věřící, ale protože moje mamka zemřela, když jsem byla v 3 měsíci a taťka několik let před ní, tak si dodnes říkám, že se přišli podívat na vnoučka.
16. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Jakel,neřikám teda,že by to tu bylo přepichově uklizený,ale dá se říct,že tu jsou rozbordelený převážně hračky mladýho.A do podrobnýho úklidu se mi nechce.
U nás v nemocnici ještě minulej rok,co jsem tam byla se v 6 s teploměrama ještě chodilo a pochybuju,že se to od tý doby změnilo.Pak jsem byla tak zblblá,že jsem se budila i doma v 6.
Na záchod chodim i v noci max co 2hodiny a kolikrát se budim i po hodině a už celkem dloho,ale většinou lehnu a spim dál.Akorát dneska se mi zdálo o tý Zuzce,tak jsem přemejšlela,jestli se mi to zdálo nebo to bylo fakt,tak jsem byla chvíli vzhůru.Jak jako že neni vidět pupík,když klesne břicho?Mě se teda šoupnul jakoby nad tu dělohu.A teprv teď začínám občas pocitovat kopnutí do žeber,jak je asi mimouš o fous větší.
Tahám pány aspoň do ZOO(manža má z práce volňásky),ale manža má strach,kdyby mi tam praskla voda nebo něco,že to nestihnem přes Prahu zpátky,kdyby byla zasekaná :unamused: a tak.Chjo!
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
hajduska: jsem tu, jen jsem taková bez nálady, nachcípaná a ani nevím o čem psát. Na kontrolu jdu zítra, tak snad se dozvím něco nového a ty ozvy už budou v pohodě. Tenhle týden bych ještě chtěla vydržet, ale pak už by prcek mohl vykouknout
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
tak to já si břicho nevidím vůbec. Mám tak veliké prsa, že ho asi nikdy neuvidím, jen v zrcadle či když si proklestím cestu zkrz přednosti :angry:
16. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
zabka ono to masirovani podle me zabere az kdyz budes masirovat ponekolikate, takze nevzdavej a masiruj :grinning:

vero ja bych jezdila take, mam to povolene jen kdyz vedle me manza sedi, pry co kdyby to nahodou na me prislo, nebo do me nikdo naboural atd... po pravde auto ale nepotrebuji, stejne bych asi coura

lucisa ten teplomer co popisujes je super, ja ho budu kupovat na mimco, ale jeste nevim jestli tenhle a nebo ten jak se strka do ucha, oba ale zmeri za 3s teplootu

zuzzie neblni ze zoo :wink: tam je to na celodenni chozeni a z toho by jsi opravdu mohla porodit prece jen uz ti sviti 38tt :wink: a hlavne tam mate peknou kosu, nech to na jaro to budete moc vyrazit uz i s mrnouskem :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky nějak to tu usíná, poroďte někdo, ať máme co probírat :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
vero, dnes jdu na ten předporodní kurz. Na co všechno se mám zeptat?
16. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.