• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis, mě chodí kolem 20 v měsíci, zatím to celkem jde.
Já taky nerada řídím. Nemůžu se otočit, když couvám a jsem ráda, že vůbec do auta vlezu a vylezu. :frowning2:
16. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky, koukám, že už tady začínáme být pěkně nervozní :grinning: já jdu dnes na tu poslední poradnu a taky mě prcek dole dost tlačí, tak uvidíme, ale ještě času dost..chtěla bych tak na začátku března... kdyby to tak šlo naplánovat :sweat_smile:

Holky, kolik hrnků maliníku dáte na den? Jeden nebo víc? Já zatím piju furt jeden, ale nevím, jestli by se už nemohlo i víc...začla jsem i s tou arnicou, tak snad to k něčemu bude :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
zuzu, muzes aj vic, ja nekdy vypiju klidne litr a jak vidis, zadny nasledky to na me nezanechava :rolling_eyes: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Maji - tak dnes začnu pít víc...když nic tak aspon zvýším spotřebu tekutin..občas to flákám :confused:

a arnicu zobeš? a co to acteae racemosa? budeš pít při porodu? holky, zjištovaly jste to některá, jestli vám dovolí pít to při porodu?
16. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
čau, čau, mám dilema, vím že perete i plyšáky, ale co s opičkou, která má hrací strojek, který bohužel nejde vyndat :confused: to asi prát nemůžu, co teď :confused: ?
16. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Rin - no, to určitě neper..kdyžtak ručně..ale nevím..zničila jsem tak jednu hračku :frowning2: ta moje byla pískací..a už teda nepíská, ale zas je čistá..
16. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
zuzu, jj, arnicu zobu, to druhy jeste nejsu rozhodnuta jestli jo nebo ne..zas tak tomu neverim :grinning:
rin, taky jsem tak znicila piskaci hracku, takze se strojkem bych neprala stopro :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak už se blíží konec, co? Chodila jsem sem ze začátku, ale pak nějak nebyl čas :pensive: .... Mám dotaz na ty, které jsou ještě na rodičáku s prvním dítkem a teď dostávají mateřskou na druhé. Já totiž nevím, kam mám hlásit, že už pobírám mateřskou na druhý dítě. Za leden mi ještě přišel celý rodičák na malou a od 22.1.10 už mám i mateřskou na druhý dítko :sweat_smile: , tak jsem teď zjistila, že jsem vlastně dostala dvojí peníze a nevím, co s tím, kam to nahlásit, popř. jak a hlavně jestli mi za to neutrhnou hlavu :sweat_smile: :pensive: .... máte některá zkušenost?
16. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jsem opět zde.
Rin,hračku neper. Máš ji po někom nebo je nová?
vlnka-já ti neporadím. Vůbec netuším.
Very,pak mi to došlo,že se aronek bude ptát za tebe :wink:
Já asi ten maliník teď na týden vysadím,abych zjistila,jestli mě to nesvědí z těch čajů. Vypiju tak 2,5 litru,ale míchám je dohromady,tak nevím,co by mohl být spouštěč. :unamused:
16. únor 2010 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
rintin, vyper jenom tou pěnou, co vznikne z pracího prášku. Jako by jsi čistila koberec. Potom vytři do sucha a nech usušit.
16. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Vlnka musíš jít zrušit ten rodičák co máš na Julinku,jinak to budeš muset vracet
16. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Já už si maliník dělám do 0,5 hrnku. Autem ještě jezdím, břicho mi ani nepřekáží :slight_smile: Ale teď už pojedu na poradnu do porodnice a říkala mi moje doktorka, ať už si beru sebou tašku, kdyby si mě tam chtěli nechat. Takže teď už pojedu s přítelem, kdyby náhodou.
Dnes mě potkala teta: ty jsi ještě celá???? Bože, už ať to skončí :grinning:
16. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Michel, tak jí řekni. Ne nejsem - mimčo spí doma, jenom se mi nedaří zhubnout. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kačko, žádní poslíčci???? Jak se cítíš???
Už se tě asi nikdo dlouho neptal a asi ti to leze na nervy, ale já to myslím vážně??
16. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
jakel díky, super rada :dizzy_face: Michel, viděla jsi včera Bauera? Já ne, manžel mě přemluvil, at jdu spát :angry: tak číhám na opáčko :dizzy_face:
16. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Rintin, já ho taky neviděla. Nějak jsem na chvilku zavřela oči a vzbudila se až potom. :unamused:
16. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
holky, já ho viděla, heč :wink: ale martinu jsem nějak prožívala víc, nechápu to, přitom on je taky dobrý a zaslouží si to.... že by ta ženská soudržnost, nebo jsem se s marťou vrátila pár let zpátky, ta její postava a kila, hmmm (171/54), to už je u mě pravěk......
16. únor 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz
Jake u mě pořád nic,už aby to bylo :wink:
16. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
jééé tak jsem si udělala banánový koktejl s čokoládovým gravimilkem, mana, mana :dizzy_face:
16. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak už mám všechno porobíno. Dneska se musím vyloženě pochválit, co všechno jsem stihla doma udělat. A teď se mi v troubě pečou borůvkový muffinky (zkouším nový recept), tak jsem zvědavá, jak se povedou. A zbytek dne už budu jen odpočívat. :sweat_smile:

Jak, v JI pupíky kroutili asi třetí den. Kačence to nešlo, tak jí ho stříhali. Taky docela hustý pohled. Ale prý je to nebolí. Malá ani nijak neřvala, tak je to asi pravda. A my byli v porodce celý týden, takže hned po odstřižení pahýlku jsem začla pupík čistit lihem. Vlastně všechny maminky to tam taky dělali hned.

Janule, já mám podobný příznaky jak ty. A taky se mi špatně vstává, i ze sedu. Při chůzi mě pobolívá celý zadek a stehna zezadu a mezi nohama. Přisuzuju to taky roztahování pánve. Ale těch pár dní už to vydržím. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale sezení mi naštěstí nevadí.
16. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak lezení a vylézání z auta je kapitola sama o sobě, ale řízení mi zatím neva. A fakt jsem ráda, že se můžu všude dovézt. Kdybych měla všechno obíhat pěšo, tak se z toho asi zblázním. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,

Zuzule, já teď piju dva šálky maliníkovýho čaje denně. A od příštího týdne najedu asi na tři šálky. Taky jsem četla, že se může vypít klidně i litr maliníku denně. Určitě víc jak jeden šálek neuškodí. :wink:
Já se v porodce ptala na homeopatika. Akorát se PA divila, když jsem řekla, že se to míchá do vody. Že spíš vídá maminky, jak to cumlají v puse. Já si to asi taky nebudu ředit. Jen cumlat.

Rintin, já bych tu opičku s hracím strojkem vzala jen zlehka mokrým hadrem, případně vysavačem. :wink:

Vlnko, musíš to nahlásit na pracáku, kde vyplácí sociální dávky. Já mám MD od 2. února a paní mi tam říkala, že za únor už nebudu mít na rodičák nárok, takže do konce února musím formulář s žádostí o pozastavení rodičáku odevzdat.

Rin, tak banánový koktejl s čokoládovým Gravimilkem mě teda nenapadl. To bych mohla vyzkoušet taky. Zrovna mám rozdělaný čokoládový Gravimilk. A to sis udělala normálně mlíko s banánem a do toho zamíchala ten prášek?
16. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak já si podle vás taky přitáhla k pc balon, ale manža mi ho nedávno nějak moc přifoukl, takže u toho stolu taktak chytám balanc a furt se nějak bambelám....
řekla jsem trochu přifoukni (bo jak jsem se po delší době posadila, měla jsem kolena skoro výš, než zadek :grinning: ) a on to přehnal. no nic, asi si dám zpátky židli....

rinti: to máš gravimilk z DM? přemýšlela jsem, jestli si ho mám koupit a nakonec jsem to ještě neudělala. je to dobré nebo to chutná jak klasické mléko s grankem?
já si totiž v DM koupila tem mamadrink a celkem mě zklamal, sice tam mají nějaké vitamíny a bůhví co a žádná chemie, ale já právě měla pocit, že to je takové nijaké, chemické, ani jsem nepoznala, že by v tom měla být brusinka a dokonce jsem ani nepoznala rozdíl mezi brusinkou a jasmínem, tak nevím, asi jsem divná.... :confounded:
16. únor 2010 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz
Jé, to je supr nápad. Mně tentokrát balon zahálí v rohu obýváku (při prvním těhu jsem pravidelně denně cvičila, ale teď nějak není čas, případně chuť). Tak já si taky vezmu k PC balon. :sweat_smile:

Lucis, Gravimilk seženeš třeba i v lékárně. :wink: Já kupuju hlavně vanilkový, je to taková zdravá mňamka s vitamíny. Můžeš ho pít v těhu a pak i při kojení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamadrink jsem si koupila jen jednou. Taky mě extra nezaujal. Ale Gravimilk miluju.
16. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojík kočendy tak se hlásím z KO, monitor byl o něco lepší než minule , ale přesto jdu zas ve čtvrtek na další, nějak nám to dítě pořád spí, ale jinak říkal že placenta zas kousínek povylezla, takže to vypadá na normal porod, jinak se držím 2 v 1 a myslím že dlouho budu, jelikož prý nejsem otevřená ani na milimetr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takže máme začít se sexem, já na všech 4 :grinning: :grinning: :grinning:

Nějaká nová miminka?
já poslední dobou nějak nestíhám, pořád někde trajdám
jdu vás dočíst
16. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Aleni, tak to je dobrá zpráva s tou placentou. :slight_smile:

Tak ty borůvkový muffinky jsou naprosto úžasný. Teď jsem je vytáhla z formy, neodolala jsem a hned jsem jednu zbaštila ještě teplou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Holky neptejte se furt jestli jsou nějaká nová miminka! :grinning: Mám z toho už depku. :grinning:
Maji, já makám, jako pako, dělám skoro stojky a taky nic -už mě to dost se.. A už piju aji ten maliník, taky tak litr denně a nic.
Pajcul-špatnej tip-Maja jo, ale já až snad o vánocích. :grinning:
Teď jsem byla pěšo tam a zpět s chlapcama ve městě-docela záhul-a nic.
16. únor 2010 v 16:15  •  4 děti  • Odpověz
Vero, to jo , děkuji.
Jinak taky ujíždím na vanilkovém gravimilku, čoko je taky dobrej, ale ten vanilkovej je luxusnííí.
Mamadrink mi taky nechutnal
16. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Zuzi já muserla, když jsem tu asi 3 dny nebyla a vy jste toho nakeckaly :grinning: :grinning: :grinning: , tak abych o něco nepřišla.
16. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
dala jsem do mixéru 2 změklé banány, asi půl litru mléka a asi tak čtyři lžičky gravimilku, těžko říct, prostě jsem ho tam trochu nasypala, aby to nepřebilo tu banánovou chuť. Jinak mi ten gravimilk chutná, když ho smíchám s mlékem, s vodou, tak jak říká návod, je to takové nic moc a koupila jsem ho v lékárně :wink:
16. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
A jinak taky piji maliník, jsem zatím na 0,5 l denně, ale dle dnešni KO, bych potřebovala asi 5 litrů, tak snad to nebudu nosit do aprýla
Nevím kdo to tu psal, ale taky mě pěkně začínají bolet kyčle a hlavně v noci, takže se hezky budím tak každé 3 hodky, jak to bolí, no aspo'ň budu mít trénink na noční vstáváníé k mimísovi
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.