• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak jsem vas v rychlosti prolitla a nekdo si tu delal srandu s tim, ze dite lezi doma a mamka jen nemuze zhubnout.... Tak kdyz jsem odchazela z porodnice, tak me potkala jedna sousedka a rika, tak tebe jeste pustili domu, to si delas srandu ne? A ja, to mam po porodu, malej je na JIRPu v CB..... Takze taky docela sranda.....
16. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
a ja se jdu jeste natahnout, jsem nejaka unavena, tak buh vi, jak budu spat v noci :grinning:
16. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky byla jsem v práci pro poslední výplatní pásku :frowning2:
koupila lněné semínko a dneska to zkusím uvidím co mě to udělá :slight_smile:
tak nějak jsem se Vás snažila dočíst, ale jste moc rychlé :frowning2:

prosím dotaz kolik máte nakoupených vložek do porodky ?? a jakých ?
16. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Holky, je tu nekdo, kdo kupoval ty celopropinaci body? Takovehle: http://www.cunda.de/Shop/ProductImg/FRONT_zoom1x/30128_1.jpg a za kolik???
16. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Já si Gravimilk míchám jen s vodou a to mi chutná moc. Je to takový lehčí pití než s mlíkem.

Ofi, já mám asi 25 dlouhých vložek (jsou to teda jakoby inkontineční, ale pro začáteční očistky jsou super - jsou fakt dost dlouhý, takže neprotečou) a pak mám asi 40 přímo porodnických (ne z lékárny, ale ze zdravotních potřeb). V lékárně prodávají na můj vkus moc krátký porodnický vložky. Možná až tak na druhou půlku šestinedělí, ale pro první dny bych si je já osobně nevzala. Ze zdravotních potřeb jsou o něco delší. Hlavně si nekupuj ty vatový, protože ty jsou blbý kvůli stehům.
16. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Ani, já mám nakoupený tyhle bodíčka. Jsou super. Krásně se oblíkají oproti těm přes hlavu. Prodávají je třeba i v CA. Tuším dvoje asi za necelý 200. Ale je to jen odhad. Už si to přesně nepamatuju. Tak abych nekecala.
16. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Ofi, ja mam tyhle: http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-20ks/ a byla jsem s nimi spokojena i minule, akorat jsem mela minimalne tri na zacatku, takze mam do porodky 3 baleni a kdyztak si je dojdu prikoupit do lekarny tam, nebo mi je prinese navsteva :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
vero : a prosím tě nevíš jak se ty dlouhé jmenují? nebo jaká firma je vyrábí? já mám totiž jen ty poporodnické SAMU a taky jsem slyšela, že jsou dost krátké :frowning2:

Ani: taky mám ty rozepínací body z CA a stáli kolem 170 Kč za dvoje.
16. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Taky mám ty samé vložky jako ani a koupila jsem je ve zdrav. potřebách, u nás asi za 42 kč - 20 ks, a mám tedy zatím jen jedno balení.
16. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Ani já je taky mám ty body, kupovala jsem je v tescu v akci před vánoci 2ks za 69,- :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz
http://www.cunda.de/Shop/HtmlOver/over_babies.html?l1=%27Babies%27&l3=%27Erstlingsbekleidung%27&l4=%27Erstlings-W%E4sche%27#24795_1

Takze to vychazi stejne jako v nemecku? Mam prave moznost si je nechat privest, takze bych je brala na prelom jaro/leto.....
16. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Zuzko, ale ty nejsou asi z C&A ze? Ne ze bych si na znackove potrpela....
16. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ofi, jmenují se Sentina. Akorát u nás v Jihlavě je mají snad jen v jedné lékárně (nebo aspoň jsem slyšela, že je jinde nemají). Je to teda balík po 50 kusech, takže já si je rozdělila napůl s jednou mamčou, co rodila teď v únoru. Samu jsem právě v lékárně odmítla, protože jsou fakt dost krátký.
16. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ani, dle mých zkušeností, v Tescu mají super ceny a fakt dobrou kvalitu bodíček a oblečků pro mimča. Takže bych se toho nebála. :wink:
16. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Vero, to je hezky, ale ja mam tesko vzdalene 60 km :grinning:
16. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
16. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Vero : děkuji mrknu jestli je mají i u nás :slight_smile:
Ani, tak to pak jo. :grinning:
Ofi, tak si musíš zkopčit celý odkaz, protože to nějak nejde vložit do diskuze. :sunglasses:
16. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Ne,ne, je to Cherroke, ale mě je to fuk. :grinning:
16. únor 2010 v 16:58  •  4 děti  • Odpověz
vero: aha už to mám :slight_smile: tak se na to mrknu díky :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojík holky. Tak jsem zpátky z poslední poradny a vše ok. Jsem zavřená, na porod to zatím vůbec nevypadá.

Jinak, ty porodnické vložky Samu mám taky koupené, zatím dva balíky a plus jedny černé kotex, někdo psal, že jsou dobrý...v porodnici je ale nepotřebuju, tam dostanem, takže to mám pak na doma.

Jo, a k těm tesco oblečkům - my je kupovali už Kubíkovi a jsou super, jak cenově, tak kvalitně, takže já taky doporučuju, maj tam třeba super balení 7 ks bodyček za necelé tři stovky nebo pyžamka po 3 ks taky za dobrou cenu...měkoučké, bavlněné..C-áčko je taky super, ale cenově už malinko jinde, i když občas maj i slevy :wink:
16. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Já kupuju Kačence Cherokee oblečení i teď. Kor když mají v Tescu slevy. Třeba 3 trička s dlouhým rukávem mne stálo něco přes stovku, což je naprostá nádhera. :sweat_smile:
16. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
V CA kupuju taky hlavně ve slevách.
16. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Zuzko, me by to taky bylo fuk, mit tu tesko :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Já vždycky čekám, až v Tescu za půl roku sleví novou kolekci Cherokee a pak třeba na podzim koupím letní nebo jarní věci na další rok, jen vezmu tak o 1-2 čísla větší. Vezmu to 2x a pak mám holky jak dvojčata, jen s rozdílnou výškou..... :grinning:

Teď jsem se začetla na jiné diskusi o mánii některých maminek nakupovat pořád něco dětem v tak šíleném množství, že oblečení kolikrát ani neunosí, hračky je nezajímají a maminky pořád nakupují. Málem mi vypadly oči z důlků, nic proti různým úchylkám, ale u té jedné maminky to myslím už hraničí s nějakou nemocí. Navíc ani nechce už další dítě, chce zůstat u jednoho. Buď je milionářka nebo blázen......
16. únor 2010 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, já taky chodím do Tesca, jenom pro mimčo jsem nakoupila spoustu slevněných body v tom trojbalení.
16. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
jakel, na ně mám taky zálusk, jen chci ještě počkat, jak se vyvine počasí. nějaké body mám a pak přikoupím, nechci koupit třeba s dlouhým rukávem a najednou ze zimy skočí léto bez jara a v dlouhém rukávku a dupajdách nebo overálku by možná bylo horko a naopak, koupím krátkéa bude dlouho zimka a jábudu navlíkat.
a já navíc nevím, estli nakoupit ty holčičkovské nebo s medvídkem pú, ale ty můžou být i pro holky, jsou fakt suprácké.
nebo ty kožišinkové overálky, ale to koupit nemůžu, mám po holkách krásné medvídkové, málo nošené, tak to bych byla jak ty holky na té diskusi, co o nich píšu výš :grinning:
16. únor 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
Ani, taky mám ty propínací body, ale až teď pro malého. Předtím jsem je nikde neviděla. Asi se nedělají tak dlouho.
Já když měla Matyáše, tak teprve body začínaly, do té doby se nosily košilky a to byl děs, jak se to pořád shrnovalo.
16. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.