• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
holky, to je parada kdyz prijde navsteva a deti se zabavi samy :grinning: :grinning: :grinning: odpoledne uteklo jak voda, manza prijde za hodinku...Tobik zrovna bobuje v obyvaku a ja mam klidecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Rin, na Bauera jsem se dívala, byl to stejný nervák jak se Sáblíkovou, fakt to stálo za to!
Jakel, dobrý nápad s tím nezhozeným břichem po porodu :grinning: To rozhodně použiju!
Vložky mám taky SAMU, všude byly vychvalované, ale přijdou mi taky krátké....no snad to nebude až tak vadit. A na doma mám jedny černé Kotex.
16. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jsem nahraná, tak jsem koukala na netu po "zaručené" radě, jak uspíšit porod..a.. NEJ je prý horká koupel. My máme sprcháč :angry: :angry: :angry: :grinning:
16. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Pajcul, tak jedině k sousedům s tím, že máte pokažený odpad. :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Pajcul, ona staci i horka sprcha.... ja byla v porodnici cervena jak racek :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Já jsem Matyho porodila o týden dřív. Zašla jsem na nákup do Globu a koupila tři kila masa na sekanou, že si udělám zásoby. Pokazil se mi robot a musela jsem to namlít na ručním masovém strojku a už při posledním kile mi začaly bolesti. :grinning: :grinning:
Tak holky honem pro maso, manžela poslat někam ven, ať nemůže pomáhat a točit a točit. :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
jakelin, ja uz nemam masinku (teda je nekde schovana) mam robota, to asi nepomuze co? :grinning:
16. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Ani spíš rak, červeného racka jsem ještě neviděla :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Ani, to právě ne. Já už tu mašinku taky někam zahrabala, protože to byla dřina.
16. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
ja nemam mlynek na maso :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a koupel nezabira... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja asi nikdy neporodim :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Maja, porodis, az to budes nejmin cekat :slight_smile: a neboj oni te moc prenaset nenechaji :grinning:
16. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
jakelin, kdyz ja jsem takova drobonka, jak ten racek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Maji, nepomůže nic, když se tam mimču líbí. Já jsem to nikdy neřešila, až to přišlo, tak to bylo. Mimčo si to spustí samo a pokud nechce, tak ho odtamtud nedostaneš ani párem volů.
16. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
jakelin, to rikam ja... a kdyz se mu naopak chce, tak pujde v jakykoliv cas :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Aha, tak to mě Ani nenapadlo. Jak jsem to četla bez háčků a čárek :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky, v unorovkach kazdy den nekdo rodi..........jsem zvedava, kdy to vypukne u nas :grinning:
16. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
ani to ja taky a doufam, ze puknu jako prvni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Majatob, vždyť to máš za pár, to jen já jsem zaseklá na tom 35-36 týdnu :angry: :angry:

leda, že je to vážně drobeček..
16. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
pajcul, pokud to nema po kom zdedit, tak muze byt drobnejsi.......neboj, on vsechno dozene....

Holky, co mate velke deti, berete jeste vitaminy pro tehotne? A naopak vy co mate male, take je berete nebo ne?
16. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Ani, přítel vážil prý 2900 g, možná na tom něco bude. eď má 104 kg :grinning: :grinning:

K těm vitamínům, u "mého" Elevitu je psáno, že jej mám užívat i během kojení. Určitě budu, má na mě výborné účinky, hodně se mi zlepšila pleť a zpevnily nehty
16. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Me totiz dneska rekla znama PA, ze vaha meho ditete muze byt i tim, jak beru vitaminy, ze pry se ma u me dobre.... :grinning:
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ani,já vitamíny neberu už mooc dlouho. Občas si dám kys.listovou,ale mám spoustu jídla,takže má mimi vitamíny odsud :slight_smile:
Mlýnek na maso taky nemám,sakryš.
Byla jsem cvičit a už nám tam 3 porodily. Ještě jedna a pak jsem na řadě.
16. únor 2010 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ani ja vitaminy neberu a nebrala jsem a vahu mame idealni :wink:
16. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
No ja u maleho Honzulky brala jen prvni 3 mesice a pak ne a ted je beru do ted. Teda mam jeste na tyden a pak si nasadim jen kyselinu listovou, kterou neumi me telo zpracovat z normalni stravy.....
16. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Ani, bylo to v Sama doma minulý týden. Vitamíny můžou u maminek, které je pojídají celé těhu zvýšit váhu o 250 g.
Mluvil na to téma nějaký doktor. Bude to možná i na internetovém vysílání.
Doporučoval spíš přirozené, stravou dodané, ale teď je všechna ta zelenina tak vyhnojená, že teda jím tak normálně a raději zobnu i vitamín.
O hořčíku říkal, že začne působit až za 14 dní, kdy se ho v těle udělá zásoba. Proto se má asi vysadit před porodem tři týdny, ať se stihne spotřebovat. Já jsem to tak pochopila.
16. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
jakelin, to mi presne rikal dr., ze ta zelenina a ovoce v zime stoji za prd, proto mam ty vitaminy brat, jinak, ze pro to neni.... No tak to neni tak moc o 250 g vic :grinning:
16. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Holky já napsala asi 20řádků a vše se mi kurnik smazalo.
Já vitamíny brala jen do 3měsíců, hořčík do 7měsíců , od té doby nic.
Já mám horkou koupel denně, lítám jako šus tam a zpátky všude pěšky, stěhuji nábytek, vše nosím, včera jsem umyla okna, dnes jsem dělala čevabčiči, takže jsem mlela maso na mlýnku Ideál 5 :grinning:, sex je skoro každej den, včera i červeny víno, ale jak píše Ani, pokud dítě nechce, tak nepomůže ani svěcená. A pokud chce, tak jde i dřív-viz Sluni :slight_smile:.
:grinning: Ale pravdou je, že by to někdo prolomit mohl, ale se mnou holky nepočítejte, já to vzdala, takže je to na Vás. :grinning:
16. únor 2010 v 19:05  •  4 děti  • Odpověz
holky, tak mě dneska nějak pobolívají záda, ale to bude asi i tím, že sedím skoro celý den u kompu, musím se haltovat, jinak budu závislačka. jo a zase mě šíleně rvou nohy......

já tedy moc vitamínů nebrala, kromě listovky a E. a o tom přibírání jsem tak yslyšela, že se pak rodí větší děti, u mě právě měla první dcera 3950 g, tak jsem u druhé přestala asi v půlce a měla jen 3300 gr. ale jestli to souviselo fakt nevím.... :confounded:
16. únor 2010 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz
zuzi, ty tam musíš mít kurník nějaké magnety nebo tam máš kluky přilepené suchým zipem či co..... :grinning: :grinning: :grinning: to je šílené, jak se snažíš dělat všechny babské rady a prdlajs.
moje mamka porodila dřív bráchu po rodinné oslavě taťkových narozenin, kdy se honila jak cyp a večer dostala kontrakce :grinning:

a už vidím, že porodíš malé škodolibáčky, beztak se vevnitř oba uculují, jak tu mamku dráždí a jak ji zatím vždycky vypekli. možná se oba drží každý za šňůru nebo si zamotali obaly do sebe a jsou tam jak na řetízkáči :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz
Foto, ale upozorňuji-hrozny v albu 38tt. Musím nafotit jiny, zatím tam bude tohle.
16. únor 2010 v 19:11  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.