• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzi, mě přijde, že máš bříško ještě dost nahoře, to je u dvojčat běžné? :confounded:
16. únor 2010 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz
TLuci tak to mnevím, mě se zase zdá dost dole, ale to je blbá fotka, vyfotím lepší, tahle se moc nepovedla.
16. únor 2010 v 19:17  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak si dva dny jenom lehni a ani se nehni a kluci se budou určitě chtít podívat, co se stalo, že jim skončil ten báječný kolotoč a vykouknou na svět.
16. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Ani, já brala vitamíny při Kačence až do konce těhu (ke konci tuším tak obden) a malá měla stejně jen 2,7 kg. Doktor mi říkal, že je to spíš fáma, že se po vitamínech rodí velký děti. Maximálně kdyby se kombinovalo víc těhotenských vitamínů najednou.
16. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vas tak nejak prolitla michelle1 jo tak to je ten stejny vek ted ji bude trinact ale mluveni nejak nepomaha :confounded: jinak devcatka dnes rano jsem odvedla malou ke kamaradce a jela jsem uklizet prijela jsem domu ve dvanact dosla pro malou a letela jsem s ni k dr pak domu uvarit mezi tim jsem uklidila cely byt dovarila a ted jsem mrtva pred chvilkou jsem si sedla od rana jinak ja mam Ani taky problem jak ty tlaci me to na spodek chodim porad na velkou a na malou a o zadech ani radeji nemluvim mam pocit ze mi upadnou musim si davat ty naplasti zahrivaci jinak bych umrela :angry: a s tim ptanim jestli jsem cela je moje sestra nejlepsi vola mi i dvacetkrat za sebou az se mi vypne telefon pak mi napise sms jestli uz rodim a pak vola znovu a vynada mi ze ji to neberu nebo vola mamce jestli o me neco nevi mam od ni kolikrat takovych neprijatych hovoru ze to je do knihy rekordů :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jaky-to je báječnej nápad-jenže :confounded: to já neumím a ani se nedonutím....
16. únor 2010 v 19:39  •  4 děti  • Odpověz
Marti,to teda mají o tebe starost.
Mě volala v neděli mamka,jestli nejsem v porodnici,že se taťkovi zdálo,že rodím a on se k nám nemohl dostat s kočárkem,protože bylo moc sněhu.
A kamarádka dnes,že nejsem na skypu,tak jestli nerodím. Doufám,že to nebude pokračovat. :confounded:
Zuzko,jak píše jakel,zkus si na den dva lehnout. Klukům se to líbit nebude,když je teď pořád houpeš. :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Marti, no jsem zvedava jestli se neco pohlo nebo ne, zitra jdu na kontrolu :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak navíc k té dnešní tetě volala ještě přítelova ségra, jestli se nám to už narodilo! :grinning:
Dívala jsem se na zprávy, zas mluvili o mateřské, že o ni budou poslanci jednat myslím příští středu a Topolánek řekl, že jak bude většina sněmovny pro zvýšení, tak to nebudou bojkotovat. No tak jsem teda FAKT zvědavá! Při mé smůle by to zvýšení platilo, až už budu na rodičáku :grinning:
Vitamíny beru celou dobu a mimčo je o týden menší.
16. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Já byla teď odpol mimo...
Doorka,bude mnohem hůř :wink: mě se pak ozývali lidi,s kterýma až tak v kontaktu nejsem,ale v dobrym a mimochodem jak mi je a tak,ale když se ti sejde každej den několik takových SMS,tak už jsem pak nepříčetná a lidi nechápou o co jde.Takže jsem z toho otravená už teď na začátku...
16. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Michell, ja zas slysela, ze jestli to schvali, tak ze budou vracet zpetne vsem, to co vzali.... tak se nechame prekvapit....
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Zuzi,možná že jsou vážně spokojený,že je tak krásně pořád houpeš :wink:
my byli dnes u tchánovců a žasli jak se mi za asi ty dva tejdny co mě neviděli zvětšilo břicho,no hustý :slight_smile:
o velikosti mimi a závislosti braní vitamínů jsem slyšela taky,že jsou to jen pověry.U Fildy jsem brala celý těhu a měl 3170g teď to dost flákám a počítám,že bude o kousíček větší.
Jdu chrnět,jsem teď večer vždycky hrozně utahaná a přes den se mi vůbec nechce spát,i když tu možnost mám
16. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Zuzule,ty už máš tu žádost o mateřskou vypsanou?Mě dnes sestřička od Gyndr řekla,že mi to vypíšou po porodu v nemocnici,ale sestřička v porodce z toho byla nějak mimo...tak jsem zvědavá co vymyslej v pátek až pujdu na KO :wink:
16. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ty blaho, tak na unorovkach uz maji za dnesek asi 3 mimco :grinning: a jedna tam zacina mit kontrakce-.......
16. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
že by vážně nejlepší čas byl pár dní po novu a úplňku?Kdy jste to psali,že bylo novoluní
16. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak máme po porodním kurzu, jsme poučení a můžem jít na to :grinning:
16. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
myslím, že v sobotu...
16. únor 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
jj v sobotu bylo novoluni a ted v nedeli 28.2 bude uplnek, tak to vypukne i u nas ne???
16. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
tak já nevím, já žádný porodní kurz neabsolvovala nikdy, ale nějak mám pocit, že by mi šlo všechno jedním uchem tam a druhým ven a na sále stejně začnu zmatkovat..... :unamused:
já si tak nějak asi musím nejdříve všechno vyzkoušet na vlastní kůži, jsem v tomhle hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz
ne ted... jako ze ted bude v nedeli .....
16. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
lucisa, ja taky nechodila na kurzy, jen na cviceni a tam nas ucili dychat a ja stejne mela vykladni skrin :grinning:
16. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky, tak dnes mě moje opice zase dobře vytáčely, aspoň že už částečě uklidily ten pokojík. ale teď večer zase naše Aňa perlila. pořád už chtěly miminko, teď se mě celou dobu vyptávají, kdy už se miminko narodí a dnes se mě zeptá a mami, proč máš v bříšku miminko? nějak jsem to nepochopila..... :unamused:
16. únor 2010 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz
My se na cvičení taky učili dýchat, ale stejně mi musela PA při porodu radit, jak mám dýchat. :grinning:

Luci, ty už to máš potřetí, tak předporodní kurz nepotřebuješ, ne? Já jsem ho teď taky vynechala. Absolvovala jsem ho při prvním těhu. Akorát jsme se v lednu zajeli podívat do porodnice, protože jsem rozhodnutá rodit tentokrát jinde.
16. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ani, to už by se dalo toho 28. února. Kdyby se kontrakce rozjeli večer a rodilo by se v pondělí, tak to už je březen. :grinning:
16. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
jo a musím vám napsat perličku mého synovce. brácha má někdy takové dost svérázné způsoby výchovy. oba kluci letos začali chodit do školky (dvojčata 3,5 roku) a mají naučenou větu, jmenuju se vojtisek ...., bydlím na .... a ve skouce mám zvonecek (značku v šatně), druhý: jmenuju se matysek ....., bydlím na ...... a ve skouce mám jablicko. a brácha je jednou, když to kluci mleli už celý den doplnil o větu: a já jsem tatínek..., bydlím na ... a v práci mám hovno.
samo, že se toho kluci chytli a nadšeně to všem vykládali, švagrovka musela vyvinout značné úsilí, aby je to odnaučila. no a minulý pátek je vezl do školky brácha a jeden z kluků zase začal s tou svou omeldovávačkou a brácha na to: a co mám já? a vojta hned pohotově: hovno zikat nemuzu, tak nemas nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz
...rozjely (omlouvám se za tu hrubici).
16. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Luci, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: mají to v hlavě srovnané :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
lucisa, tohle uz je krasnej vek..... reknou vsechno, co slysi....

Si pamatuju jak kamoska s nemecka prijela s tim nejstarsim synem (ma 3 kluky, prvniho a pak dvojcata) a rika: "Danieli, rekni, co maminka rika, kdyz pred ni jede pomalu auto!" a Daniel rika: "Ty debile jed, na co mas ty kone pod kapotou!" :grinning:
16. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ani, taky dobrý. :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.