• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
já vím, že když jsem hlídala kamarádce holčičku, tak jsem jí říkala, že se kroutí jak opička a ona všude vykládala, že jí říkám pička, ještě, že jsem podala rodičům vysvětlení :grinning:
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ani :grinning: :grinning: :grinning:
aron :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že má malá chápavé rodiče. to jsou někdy trapasy jak cyp :grinning:

a to nemluvím o tom, co mi kolikrát nenápadně prozradí učitelka (kámoška z klubu rodičů) ze školky, co všechno tam děti vykládají, co se děje doma nebo co tam slyší.
dokonce tam jednou probírali rodinu a zkoušeli děti, jestli znají jména rodičů. a tehdy byla Noemi malinká, sotva 3 roky a nemohla si vzpomenout, jak se jmenuju (manža mi většinou před holkama říkám maminko a maminečko a tak), a učitelka jí chtěla napovědět, tak říká: jak říká tatínek doma mamince? a ona: prdelinko moje chlupatá!!!!
chápete to, manža mi tak v životě neřekl, vůbec nechápu, kde to slyšela, ale učitelky pobavila......
16. únor 2010 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
lucis :grinning: takže dávat bacha na to co kde slyší
16. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdu do hajan, přeji dobrou noc :grinning:
16. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Teda holky, já se fakt bavím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale asi mě smích brzy přejde, jak malá začne chodit do školky taky. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Taky už půjdu chrupkat. Tak dobrou a hezký sny. :wink:
16. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
vero: to si piš, ty kocoure!!! :grinning:

děcka nepoví jen to, co neví.....
holky taky se loučím, ty nohy mě pekelně rvou, tak si je jdu hodit nahoru, dobrou a zítra pa :wink:
16. únor 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
taj jsem byla dnes na kontrole v porodce. Monitor mi nedělali, až příště, ale protože se nějak doktorce nezdála velikost bříška, jdeme za týden i na velký UTZ. Asi mají strach, že bude malá. Jinak jsme se z pravé strany přetočili na levou. Zatím prý žádné kontrakce a nic podobného není poznat a vše je klidné, takže snad nebudeme rodit dřív.
16. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ránko. No,neříkejte mi,že jsem dnes první??? Juchůůůůůůůůů. :grinning:
17. únor 2010 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, no u nás zase sněží, jemně, ale hustě.... :unamused: :unamused: To je šílené, dávám zimě 14 dní, max. o týden víc, pak už chci jaro, nebudu tlačit kočárek v takovém marastu bléééééé :frowning2:
17. únor 2010 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
Luci,tak to budeš muset někam na jih.
17. únor 2010 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
ahojky, jdu nakoupit.
Jinak říkají, že zima má být do konce února a pak se má oteplit, ale moc tomu nevěřím
17. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj přeji hezké ráno :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno!

Luci, moje řeč. Já chci, aby ten sníh slezl nejdýl začátkem března. Aby to taky zavčas stihlo trochu vyschnout.

Broucku, neboj. Kačenka byla taky drobeček (bříško jsem taky neměla moc velký) a teď to vypadá taky na menší dítě. Hold některý maminy asi nemůžou mít větší děti. :wink: Důležitý je, že miminko v bříšku roste a sílí, i když je menší než průměr.
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
A mne dnes čeká návštěva u zubařky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že mi nic nenajde.
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Lucis :grinning: :grinning: :grinning:
Filda zatim moc nějak takovýhle seky nemá,ale teď začne chodit do školky,doufám,tak to taky asi brzo přijde.
Jinak u nás asi -3.Včera jsem byla s chlapama po nějaký době venku,jak jsem byla nemocná a byla překvapená jaká je ještě zima :wink: aspoň že silnice už jsou suchý...
jinak mě taky dělá největší problém do auta nalézt a vylézt :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
U nás -2 a je hnusně mlhavo. A fouká vítr. :unamused:
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás 0 st., zataženo, ale nesněží. Taky doufám, že kočárek už vyjede na suché cesty! Dnes se mi zdál zas bezva sen, bourali moji porodnici :grinning: Doufám, že to není nějaké znamení!
Já mám taky menší mimčo a říkal mi doktor, ať jsem ráda, že aspoň nebudu rodit nějakého 4 kg "drobka"! Jen teda mám nachystaných spoustu oblečků až vel. 62, tak bude chudák asi chvilku plavat :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
jak se nedá parkovat, tak jsem jednou zastavila tak, že nešlo vylézt a musela jsem přelézt na spolujezdce a to byl opravdu zážitek :grinning: pobavila jsem celou ulici :angry:
17. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
my máme auto dost vysoké, takže to jde, ale naši mají takového prcka peugeota a do něj lezu pozpátku, vždycky žuchnu a čekám, jestli tam už třeba někdo nesedí....
ale je fakt, že jak mě minulý týden manža vezl do nemocnice, tak jsem měla problém vylézt z auta, protože jsem měla zrovna takové křeče. hned jsem si vzpomněla, že až budu rodit, můžu vylézt až mimo kontrakci :wink: jinak mě budou tahat jak z tanku......
17. únor 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz
Michelle, tak takhle jsem to měla s Kačenku. Všechno na ní ze začátku plandalo. :grinning: Měla jsem snad jen 2 bodíčka, který ji byly akorát, protože to byla nějaká velikost 50, nebo dokonce ještě menší. :grinning: :grinning: :grinning:
Ono stejně jde o to, jak velkou má miminko hlavičku. Prý až tak na váze nezáleží.

Aronku, tak to si dokážu představit, že se všichni pořádně bavili. Ono je umění přelízt na sedačku spolujezdce jen tak, natož s bříškem. To jsi stejně borka, že se ti to povedlo. :sunglasses: :grinning:
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
aron, no to je taky síla. člověk nemůže zaparkovat úplně těsně u kraje, bo tam je hromada sněhu a neotevřeš dveře anebo stojíš moc do cesty.....

jo a mě se dnes zdál taky super sen. v sobotu se vdává kámoška a mě se zdálo, že jsem zapomněla hodinu obřadu a přišla jsem tam pozdě......
17. únor 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
Nejhorší je, když mám vylízt z auta a to je trochu nakloněný na mý straně nahoru. To se z něj hrabu snad hodinu. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
vero hrabání z auta do kopce je taky supr :confounded: ještě se mi zavírají dveře a venku to většinou klouže, takže supr :angry:
17. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak já dnes půjdu do lékárny dokoupit mazání na mimi a nějaké "nezbytnosti" pro mě. To bude zase peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera mi volala kolegyně (má 5-ti měs. chlapečka), ať se stavím, že jí přišlo oblečení od kamarádky z Anglie a má tam i pro holčičky. Já se už před nedávnem zařekla, že UŽ NIC NEKOUPÍM, protože toho mám hodně. No a co si myslíte holky, vydržela jsem to ?????? No né, jsem zase o 2000,- lehčí :sweat_smile: . Ale naštěstí to jsou oblečky na už trošku větší mimčo a těch zase tolik nemám :wink: . Ale jsou tááááááák kouzelný :slight_smile: , to se prostě nedalo odolat :wink: .
Tak já se jdu zkulturnit a mažu do lékárny. A pak ještě k té kamarádce, poňuchlat se trošku s malým Kryštofem.

Jinak já když lezu z auta, tak se baví celé okolí :grinning: (a já nejvíc)
17. únor 2010 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: manžel je trochu nemocný a obávám se že to začínám chytat od něho tak snad se to nerozjede :frowning2: jdu na citrony a udělám si bombu

taky chci jarooooo :slight_smile: nechci už tu hnusnou zimu a tlačit kočár v tom hnusu :slight_smile: tak snad se už oteplí :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Tak to máme asi všichni stejnou zkušenost to lezení z auta.
Kdepak máme Hajdušku? Chtěla jsem se zeptat,jestli jí to bolení bříška přešlo,po tom co přestala masírovat bradavky nebo jestli to pokračuje? Hajdííííí
17. únor 2010 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jani,já mám taky pár oblečků z UK a je to nádhera. Hajdi,závidím ti. A ty slevy tam...
17. únor 2010 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
hlásím se k těm, co chcou jaro :wink:
17. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.