• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Janule, o výdajích v lékárně mi povídej. Já jsem tam v pondělí nechala zas 500. A to jsem kupovala jen nějakou lepší mast na tvářičky na mráz (Kačenka je na to hrozně choulostivá a z venku, když mrzne, tak má strašně vysušený a rudý tvářičky). Tak ta byla za 300 a za 200 jsem si koupila pro sebe probiotika, abych si napravila střeva po ATB, co dostanu při porodu.
Se nedivím, že jsi neodolala oblečkům pro holčičky. Když máš doma jen kluky, tak strojení holčičky propadneš raz dva. :grinning: :grinning: :grinning:

Ofi, tak ať se to u tebe nerozjede. To by bylo nepříjemný takhle těsně před porodem. :unamused:
17. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Na Hajdušku jsem si taky včera večer vzpomněla, že se tu za celý den neukázala. Snad je v pořádku.
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojík, pěkné ranko
Taky se hlásím do klubu že chci jaro :grinning:
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Byla jsem u zubaře - fakt paráda, nebyla jsem tam 7 let - našel mi 2 kazy, na jednom předním mi to opravil - cena 1210 Kč a ještě mě čeká jeden zub, jo a odmítl mi dát razítko do průkazky když jsem tam tak dlouho nebyla a nemám tedy ten jeden zub ještě dodělaný - dobrý ne.
nevíte co stane když do porodky nebudu mít to razítko?
17. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Jinak mě neodsuzujte že jsem tam dlouho nebyla, ale mě vážně nic nebylo, já vím že se má chodit pravidelně, taky už budu, :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
aleni,to je ale trouba. Nic by mu to neudělalo. Asi se chtěl pojistit,že příjdeš ještě do porodu.
Jdu na kafe ke známé. Moc se mi teda nechce-jaksi se dnes necítím dobře,ale je to za rohem,tak snad jsem za chvíli doma.
17. únor 2010 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz
Aleni, vůbec nevadí, když tam to razítko mít nebudeš. A tolik peněz za dva kazy? Já teda naštěstí neplatím u mý zubařky nic. A to mám provrtaný zuby skrz na skrz. Je to blbec, když ti nechce dát razítko jen kvůli tomu, že jsi tam tak dlouho nebyla. :angry:
Aleni, já taky neměla minulý týden náladu. Malá dost zlobila a já z ní byla už vyloženě na prášky. Nikdo nemá furt dobrou náladu. :wink:
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Já u zubaře taky platím dost, ale jen za bílé blomby, jinak ne, jenže mně se jak na potvotu kazí přední :wink:
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Doori, právě že já už do porodu nepřijdu, objednal mě až na 12.5., ono stejně když jsem se k němu objednávala tak to bylo v prosinci - u něj je 3 měsíce čekačka.
Vero snad jo , snad mi v porodce nevynadají a stálo to tolik jelikož jsem si to sama vybrala, protože je to na předním zubu a plomba zůstává prý nadoživotí bílou, jelikož co jsem měla tenkrát bílou na předním, tak to zežloutlo, takže jsem si to vybrala sama
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
aleni, tak to jsi dobrá, já tedy raději na preventivky chodím...
ale možná se tvému mudrovi zdálo, že když ti jeden zub opraví za 12 stovek, takže na tobě za ty roky mohl vydělat víc, tak teď tě bude držet v šachu s průkazkou. ale já bych si tím hlavu nelámala, co si myslíš, že ti v porodce udělají, dají ti špunt mezi nohy, stejně malou tak i tak musíš odrodit, tak wo co go, ne? :grinning:
17. únor 2010 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
Aronku - taky přední :wink: :wink: :wink:
Jinak Vero s tou náladou, nevím jak po české republice, ale tady bylo včera úplně nádherně, svítilo odpolko sluníčko a mě to tak nabilo, byla to paráda, jsem zjistila jak jsem na sluníčku závislá, že ho ten lidskej organismus fakt potřebuje
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,tak jsem byla dnes v poradně a na monitoru a na porod to prý vůbec nevypadá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: v úterý mám poslední termín a pokud neporodím,tak mám ve středu přijít a domluvíme se na hospitalizaci.Já už chci rodiiiiiiiiit :angry:
17. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Lucis, přesně tak, wo co go
Ale stejně by si přeci prd vydělal, když jiné kazy nemám, a vše je OK, leda těch 30 kč za preventivky
17. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Kačkap, no jejej, toho se taky bojím, já se ti nedivím - myslím že na tom budem stejně :angry: :angry:
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Aleni, mně už sluníčko taky strašně chybí. U nás bohužel včera bylo celý den pod mrakem. :unamused: Už si pomalu ani nepamatuju, jak sluníčko vypadá. Akorát v neděli dopoledne svítilo krásně, jenže já tvrdla doma u sporáku. Odpoledne už se zas zatáhlo. A zatím to moc na slunečný počasí dle předpovědi nevypadá. :frowning2:
S tím razítkem si fakt nedělej hlavu. Znám jednu holku, co ani nestihla k zubařovi zajet během těhu a v pohodě odrodila i bez razítka. :sunglasses: :wink:
17. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Ali : já taky nemám razítko v průkajdě od plicního ani jsem tam teda nebyla , ale ptala jsem se svého doktora a on říkal, že to nevadí :slight_smile:
Zuby jsou svinstvo já chodím pravidelně a ted v těhotenství mě tahala 3 krát nervy ze zubů takže to odnesli 3 zuby byly to bolesti jako prase tak snad už mi dají pokoj :slight_smile:

Veri: no právě takhle před porodem být oslabená by bylo dost zlé :frowning2: no tak snad to nějak zaženu :frowning2:
17. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Kacko, ty máš cukrovku, že tě chtějí hospitalizovat, když neporodíš do termínu?
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ofi, já na plicní vůbec nemusela. Takže razítko v průkajdě taky nemám. :slight_smile:

Já si užila při prvním těhu. Jednu noc mě tak strašně rozbolel zub, že jsem za celou noc spala snad jen půl hodiny. Ráno jsem naklusala k zubařce, ta mi tam strčila nějakou bílou hmotu na umrtvení a za 14 dní mi vytáhla nerv. Vůbec to ale nebolelo, jak někdo píše, že tahání nervů je šílená bolest.

Já se jdu oblíct a jedu k tý zubařce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se tu opatrujte a doufám, že vás tu večer najdu zase vcelku. :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Doorka, Hajduš psala, že ji to bříško přešlo, tak je snad pořád vcelku.
Já jsem ráno dočítala a dost se nasmála.
Lucis měla bys něco s tou prdelkou dělat, dá se to i oholit :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsme byla včera asi hodinu venku, nemrzlo a byl takový svěží jarní vzduch a dnes to vypadá zase hnusně. Žádné sluníčko, fuj. Včera mi venku uschlo i prádlo a jak vonělo.
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Vero, tak děkuji za uklidnění, já jim to tam nějak vysvětlím
Ofi, taky nemám plicní a i setřička na gyndě mi říkala že tam ani nemusím....
Ježiš tahání nervů neznám a snad nikdy nezažiji.........
Já asi hřeším na to že u nás v rodině moc problémy se zuby nebyly, tak proto jsem tam taky nebyla tolik let, chjo
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
uz jsem tu!!! Doorka, s masirovanim bradavek jsem prestala a prestala jsem mit i kontrakce ufff, ja vubec nevedela ze to muze vyvolat kontrakce, ja myslim ze nema cenu vyvolavat porod predcasne, podle me mimco samo vi, kdy je nejlepsi se vyklubat na svet.

S tim oblecenim mate pravdu, maji tady super oblecky, kdybyste nektera chtela obleceni z mothercare, nebo nextu (hlavne ze slev) tak se muzeme domluvit a ja bych vam to tady koupila

Jinak jsem porad 2 v 1 :slight_smile: kontrakce mam porad nepravidelne a citim hrozne kycle :confounded: vcera jsem se tu skoro neukazala protoze jsem byla ve stresu, se divim ze jsem z toho neporodila :wink: koupili jsme nove auto a dovedeli jsme se ze je na leasing a puvodni majitel ho tedy prodal ilegalne :angry: :angry: :angry: a pokavad prestane platit splatky tak nam ho pry muzou sebrat :confused: tak ted to resime, nic moc prijemneho, je to nove auto 2009 takze by to bylo prijit o nemalou castku a hlavne se tahat nekde po soudech :confounded: no doufam ze se to nejak vyresi
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Já taky nebyla na plicním, ani u jednoho těhu, jen zubař, praktik (který mě poslal na EKG) a toť vše......

jakel: a to prádlo ti uschlo nebo ztvrdlo? ........... ještě si holit zadek, to tak, to by mě asi piclo, mít tam chlupy na holení, víš, jak by to pak svědilo? stačí pipina, holím se a pak když čurám, tak to teče všude :grinning: :grinning: :grinning: sorry za ty podrobnosti, ale nějak jsem na to z dětství zapomněla a pak se divila, že brácha říká mým holčičkám křivochcalky :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
hajduš, pěkné starosti s autem :angry:
mně na plicní ani neposlali :frowning2: Včera jsem se ptala jak douho nechají přenášet tak prý do konce 41tt a pak hospitalizece a hlídání :wink:
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Hajduško, tak to je teda síla s tím autem, přeji aby to proběhlo hladce a snejmenšími problémy
Lucis, jj známý to pojem křivochcalka, taky drahouš říká že jue šiškovnej že jako jedinej chlap z rodiny dokázal vyrobit křivochcalku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Vero cukrovku nemám,mám jen toho blbýho streptokoka
17. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
A je to tady, nechala jsem se zvyklat a nakonec včera koupila monitory dechu´Respisense , z druhé ruky, v záruce, stav baterie 100% 2ks za 2000,-. Jsou to ty za plínku, chci mít děti zatím v jedné postýlce, tak s Nanny by to nešlo. A taky to můžou mít i v autosedačce a na prochajdách,. No uvidíme.
17. únor 2010 v 10:51  •  4 děti  • Odpověz
autor
dobre rano
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Zuzi, já se taky nechla zvyklat, taky jsem tu podložku nejdřív nechtěla, a už jí mám doma, já mám tedy tu nanny, taky z druhé ruky, ale plně funkční - co by jsme pro ty robátka neudělaly
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
A Maja se nám probudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Zuzko tak to je dobrá cena za 2 kusy :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.