• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
vero no právě na všech UTZ jsme byli nomálně velcí a i doktoka podle pohmatu říkala, že jí to nepřipadá menší dítě, jen mi postě nenarostlo obrovské břicho. Asi se spíše jistí
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Lucis, prádko krásně uschlo. Včera bylo nad nulou. Dosušila jsem jenom jednu mikču a ostatní hned vyžehlila.
Jakub se pustil do oken, tak se mu klidím z cesty a raději se na něho nedívám. Pořád bych do něj vrtala, jak to má dělat a ještě by se mi na to příště vykašlal :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
omlouvám se prádlo
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak to já si včera umyla okna i žaluzky sama-a NERODÍM :frowning2:
A prádlo suším i v mrazu venku, trvá to dýl, je to pod stříškou ale krásně to potom voní, když je něco akutního, tak to suším na topení, ale to mi moc nevoní, i když to voní. :grinning:
17. únor 2010 v 11:06  •  4 děti  • Odpověz
ja take potrebuji ymyt okna ale vubec se mi do toho nechce :frowning2: dneska jsem se pustila do drhnuti sporaku a trouby a chci vypulirovat celou kuchyn ale zatim od rana sedim na netu, tak doufam ze se do toho dokopu :slight_smile:
ja susim v susicce (pres zimu) a je to super vcera jsem vyprala 4 pracky :slight_smile: akorat tu nemam nikoho na zehleni :wink:
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Zuzko, já nemám stříšku a u nás pořád poletuje sníh, tak to včera bylo snad po měsíci, co jsem sušila venku. Já to v zimě musím hlídat, protože náš soused občas topí uhlím a to pak smrdí jak z pekla.
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Hajduš, já mám asi ten hnízdící syndrom, protože jsem včera umyla i trubky z vysavače uvnitř a pořád si hledám nějakou práci. Jenom těch oken se bojím, abych neomotala pupeční šňůru kolem krku.
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
maji, to spíš dobré poledne, ne? ty máš zase malého mimo, že si tak vyspáváš? :grinning:
17. únor 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
taky jsem teď přešla na sušičku, koupili jsme si ji do nového bytu a jsem moc spokojená. Miminkovské věci aspoň budou rychleji nachystané
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
luci, neee, ale mm je doma, tak me nechali chrupat, vsak jsem si to po vcerejsku zaslouzila :grinning: a jak zase? :sweat_smile: Tobika jsem nemela u nikoho na hlidani ani nepamatuju :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jaky skoč na vlak a dojeď do Olmika-taky potřebuji umýt trubky vevnitř vysavače a nejen to-tohle mě teda nebaví.
Hajduš a ty skoč na letadlo a šupej sem za námi, jelikož mě ten šporák nejde vyčistit a to na to mám samy spešn přípravky a stejně vždy pomůže jen TORO za 14,-. :grinning:
Takže holky.oblíkat.ať vám to neujede. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:15  •  4 děti  • Odpověz
ježíš, já zase byla o stránku zpět.

jakel, no právě, někteří sousedi topí takovým svinstvem, že pak to prádlo stojí za prd. a s těmi okny máš pravdu, mě minulý týden při propouštění taky varovali, že nemám věšet záclony nebo prádlo a natahovat ruce nahoru kvůli pupeční šňůře. ale jakub je tedy dobrý, ty máš fakt šikovné kluky. si nedovedu představit, že by brácha nebo chlop v jeho věku myli okna. brácha možná doteď a chlopek nevím nevím, asi bych taky musela oedjít jinam..... :grinning:

jinak, umývat trubky vysavače mě v životě nenapadlo, jsem asi čuně, ale tohle jsem ani nikde neslyšela, že se má dělat :confounded: :unamused:
17. únor 2010 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz
jakelin to je dobrej hnizdici syndrom, myt trubky od vysavace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: me fakt pobavilo :grinning:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Holky tak já slyšela jen o věšení záclon a pupeční šňůře(no popravdě dvě záclony jsem včera taky věsila), ale o mytí oken nikdo nic neříkal. No a dělala jsem to i předtím, ale je fakt, že Adam měl 2x omotanou pupeční šňůru, ale to byla asi náhoda. :pensive:
17. únor 2010 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz
donesla jsem si 2 banánové bedny a začnu balit věci, abychom mohli příští týden už část věcí přestěhovat. Blbé je, že skříň bude aý 2.3 a vymalování až příští týden, tak toho moc nemůžu nanosit, aby se to tam nepletlo. Strašně mě štve, že si hromadu věcí nemůžu kvůli bříšku udělat sama, protože mě pak bolí (zvláště při nošení těžších věcí). Mám strašnou chuť se stěhovat. Ach ten hnízdící syndrom.

Jinak máme zase novou verzi jména. Příští týden už musíme odevzdat papíry v porodnici, takže na to moc šasu nemáme. Teď to vypadá na Veroniku
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
maji, tak sorry, já už se v těch dětech ztrácím, tady v poslední době některá psala, že ma dítě co chvíli u babičky, tak teď nevím, kdo to byl, asi jsem si tě spletla s vero nebo kackap nebo s kým :grinning: :grinning: :grinning: ...... a pokud to nejsou vero nebo kackap, tak se taky omlouvám..... :slight_smile:

zuzi, já nejlíp vyčistím sporák, když mi vyskype nějaká polívka nebo voda z těstovin, to horké pěkně zaleze a pak to jde jedna radost, tedy sporák, trouba uvnitř ne.... :grinning:
17. únor 2010 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz
to já se za chvíli chystám, že obleču holky a valíme na velký nákup, u nás je to jak u snědeného krámu, tak se asi taky budu tahat s taškama, naštěstí jen do auta a z auta, ale i tak...
17. únor 2010 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
zuzka ja koupila super pripravek na troubu, (oven pride) http://www.homeprideuk.com/product_detail.php?id=10 tady to prodavaji treba v tescu, jestli tohle maji i u nas tak doporucuji, je to ziravina a musi se s tim zachazet v rukavicich, ale je to opravdu zazrak. Mam skleneny pekac, ktery byl hodne napeceny uz nebyl pruhledny ale cely hnedy a neslo to umyt at jsem delala co jsem chtela, pouzila jsem tenhle pripravek nechala to pusobit pres noc a rano kdyz jsem umyla pekac tak byl opet pruhledny cumela jsem jak puk :slight_smile: :slight_smile: krasne to vycisti i celou troubu, doporucuji!!!
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Luci-trouba je horší, hůř přístupná a sporák mám keramickej, tak to je taky nanic, není nad klasickej plotýnkovej sporák MORA. No ale co už, vaří, naučila jsem se z 6stupňů přejít na 9, tak to s ním nějak přetrpím. :grinning: Akorát když něco uteče, tak je to všude a smrad, jelikož to žhavy nemůžeš utřít-takže to stojí za starou Bellu. :frowning2:
17. únor 2010 v 11:24  •  4 děti  • Odpověz
autor
luci, v pohode :slight_smile: ale obcas bych nejakou babicku (teticku, sestrenku nebo neco podobnyho) pobliz docela uvitala :pensive:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
broucku: Veroniku schvaluji :wink:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
my máme úplně debilní sporák ve starém bytě (je plynový s hořáky, ale jako podklad je sklokeramická deska a díky těm hořákům a ovládacím čudlům to vůbec nejde očistit. Tanto opravdu nedoporučuji
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
maja a co mam rikat ja, my tady nemame vubec nikoho :confounded: vsichni jsou v cr, jsme tu jen ja a manza, obcas mam obavy jak to budeme zvladat kdyz bude treba malej nemocnej nebo tak... :unamused: dneska jsem zabukovala mame letenku na 9.4 sem poleti na tyden tak mam radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Tak jsme z kontroly doma, vic po obede.... Musim varit :grinning:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
hajdus, ja vim, ze sou na tom nekteri aj hur :grinning: to si vzdycky rikam, kdyz uz fakt melu z posledniho :grinning:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Ani-ty umíš napínat, oběd počká, my chcem info. :slight_smile:
Hajduš-no jo, ono to tak je, ale duben je za chvilku a uvidíš své blízké. :slight_smile: A máš nás, né? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:34  •  4 děti  • Odpověz
čau kočky, hajduš tak to je fajn, že aspoň mamka přijede, já mám rodinu sice jen 3 hodinky vzdálenou, ale nějak moc se sem nehrnou :grinning: každopádně mě uklidňuje, že kdyby cokoli, tak se to dá nějak řešit. Teda, vsadila bych krk, že dnes někdo bude rodit, ale zatím koukám nikde nic :confused: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
maja to si rikam take :slight_smile: rikam si ze nekdo je bez rodiny uplne a zvlada to a to si vem ze ja se musim vratit do prace uz v lednu tady je materska jen 9 mesicu :fearful:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
rin a z ceho jsi tak usuzovala? :grinning: me se to dnes nehodi... :grinning:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
hajdus a manza by to neutahl aspon treba ten prvni rok? prijde mi to strasne brzo :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.