• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Rintin-neprovokuj. :grinning:
17. únor 2010 v 11:37  •  4 děti  • Odpověz
Mě na plicní hnali,ale dělo se tam to,že mi dávali nějakej formulář,kdybych nechtěla naočkovat dítě proti TBC hned v nemocnici a ještě že ve 3 měsících se chodí na kontrolu toho dobance po TBC,což jsem u Fildy zapoměla a v půl roce mi přišla stejnak pozvánka.Ale třeba vás na to upozorní pediatr nebo někdo...
Aleni,to razítko od zubaře teda taky nechápu co si tim pomoh.A fajn,že ti ta placenta povylezla.
Tak kolik tady hrozilo císařů,tak z toho nakonec zůstane asi jen u Zuzky...
Kacko,kvuli streptokokovi se nenechá přenášet?To jsou teda vyhlídky.V únorovkách taky řikali spousta,že na porod to vůbec nevypadá a najednou se jim to rozjelo...tak držim palečky,ať se ti to taky co nejdřív rozjede...
17. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
zuzzie-já ho nemám a asi mít nebudu :angry: , ale myslím, že Ani má císaře 100% :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:38  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, myslim, ze u Ani uz taky uvazujou nad normalnim :grinning:
17. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky tak ja dnes vstavala uz v půl seste ted bych sla zas chrnet dnes jsem jeste nevylezla z postele vcera jsem byla cely den na nohacha adnes si davam volnicko
zuzi ja si taky myslela ze kdyz jsem porad na nohacha chodim makat ze to prijde driv ale ono je fakt ze to telo jak je na to navykle tak asi s toho nic nebude chce si to dat voraz treba se jim to fakt libit nebude a půjdou driv
chtela jsem se zeptat mate problem pri sexu?ja mam chute ale kdyz k tomu dojde tak me to zacalo dost bolet je to normalni?
17. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Zuzzie nevím jestli se nenechá přenášet,ale mě doktorka řekla,že když do úterý neporodím,tak se ve středu domluvíme na hospitalizaci,tak nevím proč.To mě napadlo jako jedinné,páč nic jiného mi není
17. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Zuzzie, děkuji s tou placentou, hlavně aby jí to vydrželo :grinning: :grinning: :grinning: a s tím razítkem - no trestá mě za ty roky
Zuz takže tě tam stejně neprohlíželi na tom plicním, vid?
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Jinak u babičky mám Kubíka já,ale je to jen vždycky o víkendu na půl dne :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
rin, to by mě taky zajímalo, proč zrovna dnes, i když 17. je krásné datum (moje šťastné číslo :wink: )

hajdus: to je právě to, na co si vždy vzpomenu, když někdo reptá, že nám snížili mateřskou a a rodičák atd. Je to sice nepříjemné, ale ještě můžeme být rády, že máme tak dlouhý rodičák.....
Ale zase je fakt, že máte úplně jiné podmínky a možnosti v práci. Já když řekla kámoškám, že mi můj zaměstnavatel umožnil kvůli dětem zkrácený úvazek a ještě jsem si mohla šibovat s pracovní dobou, příp. řešit věci po mailu a netu, když byly děti nemocné, tak na mě koukaly jak na zjevení. Tady to tak časté bohužel není a já jsem byla za tu možnost fakt ráda.
17. únor 2010 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
Ahojte,
taky nakukuju estli něco nového a zatím se těm prckům na svět nechce, holt čekají až se trošku oteplí :sweat_smile:
hajduš, vy máte mateřskou jen 9 měsíců a pak nastupují hlídací chůvy?
Pěkný den všem přeju :dizzy_face:
A jak se dneska cítíte?
17. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Cori, já se cítím v poho až na to že začínám cítit třísla, v noci už nevím jak si lehnout, no nic moc příjemného a ty?
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
holky, vůbec nevím, jak mě to napadlo, prostě jen tak :sweat_smile: tak uvidíme, do večera daleko. Nevím proč mě napadla Jakel a to ani netuším v kolikátým je tt
17. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky, já prošvihla Pljuščenka :frowning2: , nevíte někdo kdy to opakujou.... :unamused:
17. únor 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz
tak 36tt už jsem si to našla, tak to ne to Jakel ještě vydrž chvilku :wink: jinak umývání trubek mě také pobavilo, to by mě nenapadlo. Vlastně já po každém vysávání umývám většinu vysavače, bo máme vodní :angry: to byl teda taky nápad
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
moje mamka bydlí taky 200 km daleko, taťka sice bývá v Praze, ale nedokážu si představit, že by hlídal a tchýně bydlí 40 km od nás, ale je hodně zaneprázdněná a zrovna jí bych na několik dní dítě asi nerada půjšovala, takže to zvládneme. Mamka teda jde od 1.3. do důchodu a bude mi pak jezdit občas hlídat, ale sama říká, že je to dost namáhavé a víc jak 2 dny nezvládne
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
presne tak v cechach je snad nejdelsi materska ze vsech zemi EU, zase ale vsude jinde nez v CR jsou zamestnavatele vstricnejsi kdyz zenska pracuje jen na pul uvazku, je to normalni a ne jak u nas. Ja nechci prijit o praci a hlavne budu pracovat jen na pul uvazku cca 4-5h denne a myslim ze to prospeje i me i malemu kdyz bude v jeslickach, zaprve si zvykne ze je tu nekdo jiny nez ja a za druhe ja se dostanu mezi lidi, ja mam naplanovano pracovat jen na pul uvazku nez malemu bude 5 a nebo nez budeme mit druhe :slight_smile:

tady je moznost dat dite v 9-ti mesicich bud do jesli a nebo si sehnat chuvu, ja jeste nevim jak se rozhodnu, ale spis mozna ty jeslicky.

marti my uz nesexujem :wink: prijde mi to divny, hlavne kdyz se malej hejbe u nas uz mesic nic :cry: ale nestezuji ji, da se to vydrzet :wink: nastesti ma manza na to stejny nazor jako ja take mu to je hodneproti srsti sexovat, kdyz vi ze uz je prdis velkej, prece jen je tam malej clovicek, ale je to asi subjektivni :wink:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
jeee, holky, me se ulevilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a uz nekdo rodte at je sranda :grinning:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
zuzi, já se na krátký program taky nedívala. ale dnes od 14 hodin je na čt4 nějaké další krasobruslení, nevím kdo. ale volné jízdy mužů jsou na programu čt2 ze čtvrtku na pátek ve 4 hoďky ráno.... :wink: tak jestli vydržíš na přímý přenos, jinak to asi budou opakovat pak během pátku ve dne :wink:

kuřátka, papa, já se teď loučím, fičím s holkama na nákup , tak se sem dostanu až odpo, doufám, že nestrhnete server :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz
hajdus to manza se mnou nechce sexovat od zacatku meli jsme sex snad trikrat a od te doby co mam vetsi bricho tak utika kdyz neco chci ale prekecala jsem ho nebo spis to bylo spontalni v :slight_smile: stejne s toho nic nebylo hned mu jde dolu :grinning: a me to zacalo dost bolet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak s tou materskou to tam je na prd ale s praci zas dobry chtelo by to aby to slo udelat vse dohromady :wink:
ja hlidani nastesti mam bydli kousek o de me segra a kdyz je zle tak zavolam mamce bydli sice 150km ale kdyz zavolam za dve hodky dorazej a malou si odvezou dokud je treba nebo prijede sem a hlida tady tak jsem rada za to ze ji mam
17. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky já jsem právě dodrhla ledničku. Asi mi už fakt šibe. Byla celkem čistá. :grinning:
Manžel mi vždycky říká, že bych umyla i zahradní hadici zevnitř, když mě to chytne.
17. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Teda ženy vy uklízíte o 106
hajduš, pravda tady to má své výhody, ale i nevýhody, ale to je tak všude :grinning: ale myslím, že na délku mateřšké si stěžovat fakt nemůžem :grinning:
jakel, bych chtěla mít kus tvého uklízecího elánu :sweat_smile: , my jak sme ted u našich, tož už ani žehlit nemosím - žehlí nám děda, ted si chudák hraje s těma prtavoučkýma věcičkama, on je totiž stráááášně pečlivý :grinning:
17. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
marti se nedivim ze mu jde hned dolu :wink: me teda moc tehotne zenske sexy nepripadaji spis naopak :wink:

jakel ty jsi dobra, ja lednicku drhla minuly tyden ale chystam se na ni dneska znova :grinning: uklizim celou kuchyn :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Už jsem doma. Uvařila jsem si koprovku a jdu vás dočíst :wink:
17. únor 2010 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
Hajduš, tak to jsem ráda, že nejsem sama tak ujetá a v ledničce je prý nejvíc bacilů.
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
přítel jel něco vyřizovat do města v devět ráno a ještě není zpátky, měl i nakoupit, tak tu umírám hlady :angry:
17. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Doorka: vy jste si taky nenechali říct co to bude? a tušíš to ?
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
hajduš malý se bude jmenovat Daniel David nebo ještě nemáte rozhodnuto mezi těmito jmény?
Ahoj Doorka, mnám koprovka, teda ty si vyvařuješ :sweat_smile: :wink:
17. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Holky vy jste akční, mě to nějak přešlo a mám lenivou
čekám jestli dorazí ten hnízdicí syndrom a pořád nic, ted už tak si lehnout k tv a nic nedělat :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Aleni, já bydlet v bytě tak si asi taky koušu nehty, ale máme velký dům a tam je pořád co dělat. Jenom těch oken a dveří. Schody od půdy až do sklepa a spoustu nebytových prostor. Na mě se to valí ze všech stran.
Rintin, ty mě už posíláš do porodky. :grinning: Ještě tak týden bych potřebovala na dodělávky, hadice od vysavače ještě není umytá. Začala jsem jenom trubkama :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Aleninko, to sme na tom opdobě :slight_smile: já si ted teda vytáhla čokoládku a baštím :grinning: , bodejd by pak malý neměl už 2,7 v 35 týdnu, že :unamused: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.