• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
cori jj bude to daniel david tady se davaji 2 jmena tak je dobry ze to druhe muze mit po tatinkovi :slight_smile:

jakel ja jsem na uklizeni trosku ujeta :frowning2: ja mam ruzne spreje proti bacilum, bakteriim a dokonce mam i spesl dezinfekcni osvezovac vzduchu co nici bacily praseci chripky :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky, já si ted taky dala mořské plody, mňaminky :grinning: ještě že už je ta bonboška skoro prázdná, práskla bych ji beztak celou :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Cori, tak to máš super dědečka. Tož nechceš mě ho pošťat????? Holky co nejsou z Moravy ani nebudou rozumnět. :grinning: Já teda žehlení moc nemusím, ale udělat se to musí.
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Hajduš, :grinning: :grinning: různé spreje taky mám. Na záchodě už to není kam dávat. Jenom ty bacily prasečí chřipky se asi u nás mají dobře, protože takový osvěžovač vzduchu nemáme. :grinning: :grinning:
Pro mimčo to není úplně ideální, aby se pořád dezinfikovalo, protože je pak náchylné a zhýčkané. Tak to už po porodu nebudeme stíhat a možná nás to přejde. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jakel, tak pošťat bys žehlícího dědečka chtěla, jooo :grinning: když ho za to ostříháš, tak jooo, já se k temu furt nemám a on už je jak vodník :grinning:
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak jsem po kontrole. Ozvy zase nic moc. Jdu v pátek znovu a když se jí to zas nebude líbit tak půjde prcek ven :unamused:
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tak jsem vas moc nedocitala, jen prelitla....

Zuzko, ja nemam cisare na 100 % pry tomu nechame volny prubeh.....

Jinak monitor fyziologicky, malej hlavickou dolu, vaha kolem 3 kg, mam trosku horsi krevni obraz, takze mi napsal zelezo a zitra jdu znovu na krev (rekla jsem mu, ze se mi po minulem naberu spustila z vpichu krev ve 4 hod. odpoledne, sice ne moc, ale spustila). Pribrala jsem 19 kg od zacatku tehu. Kontrola pristi stredu.

Prisel manzel z prace, takze jak jsem cetla vcera na unorovkach, ze prisli dva chlapy domu a jsou bez prace, tak jsme na tom stejne.... Nicmene ja to beru sportovne, pac vim, ze jsou to starosti zivota, to nejhorsi mame za sebou. Manzel to bere hur, nikdy za svoji pracovni karieru nebyl na UP.
17. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jo jinak mame pro prcka jmena - jsou v pasu (Lukáš, Mariana).
17. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jo a při prohlídce mu prý šáhla na hlavu :grinning:
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
ofina,nevíme co to bude. Chceme velké překvápko :wink:
flapi,že bys byla třetí? Nebo to stihne některá před tebou?
Koprovka byla výborná.Všechnu jsem ji snědla. Manža je v Olomouci,nemá ji rád,tak si vyvařuju.
A večer jdu s kolegama na večeři,tak se těším.
zuzule-mořské plody jako čokoládu? Já se lekla,že opravdové. To bych do pousy nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani,co teda? Ty nás napínáš.
Jdu chvilku spočnout.
17. únor 2010 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ani,tak s manžou je mi to líto. To se musí cítit blbě. Já jsem taky na UP nikdy nebyla a nedovedu si to představit.
17. únor 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, tak váhu máte pěknou. Já jdu až příští týden v pondělí. Mám pro doktora dotazník na vyplnění kvůli odběru pupečníkové krve a spoustu dotazů. To tam budu si hodinu. :wink:
17. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Cori, stříhat neumím. Tak to asi budu muset zase vyžehlit sama. Já už nemám nikoho, tak s přiznám, že normálně závidím dědečky a babičky. :cry:
Nemáte někdo nějaké volné co by nás chtěli adoptovat?????? :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
No to jste mě teda s tím mytím trubek od vysavače dostaly! Já jsem absolutně nehnízdící typ, dnes jsem se jen donutila vyprat pračku, vyklidit myčku a upéct chleba.... a to jsem měla tááááákové plány! :grinning:
Okna už taky vypadají drsně, ale to už počkám do jara, až se budu na té mateřské nudit, jak všichni říkají :slight_smile:
Se sexem musím taky přítele přemlouvat, on se furt bojí, že by mohl mimču nějak ublížit, no vysvětlujte mu to. Takže u nás to probíhá taky tak max 1x měsíčně, hrůza.
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ani a to přišlo z čistého nebe, nebo to manžel tušil. Já byla na pracáku po mateřské s Matyášem, ale už bych nechtěla. Ono se těžko něco hledá s třema dětma. Až budu hledat práci po téhle mateřské, tak budu muset dvě děti zapřít, jinak je to bez šance.
Já naštěstí ale pracuju pořád i teď, tak nějaký příjem mám každý měsíc. Jenom to není na klasický pracovní poměr.
17. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
ani to mi je lito manza byl taky na pracaku predtim jezil taxika pak nastoupil do prace a po 10mesicich ho vyrazili takze nedostal ani korunu od UP byl doma tri mesice bez koruny takze taky mazec ted nastoupil do prace ale stoji za h.... takze hledame zatim tam je a chce prestoupit
jakelin tak to ja mam taky ted jsem na UP po materske uz jsem byla tehotna kdyz mi skoncila MD takze jsem sla rovnou na pracak dali mi minimum ale nastesti mam praci neni taky na klasicky pracovni pomer ale vydelam si mam tam docela slusne penize na tri hodky v tydnu
17. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
ani je mi lito manzela, doufam ze neco brzy najde, je u vas v okoli sance neco najit?
17. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
ani :confounded: to je mi lito :confounded: snad neco brzo sezene...

ja doufam, ze mi to vyjde tak abych na pracak vubec nemusela, ze nez dostuduju tak rozjedeme aspon na minimum farmu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Maji a jakou, nějaké ekologické zemědělství???
17. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
jake, jj, ovecky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
No prislo a neprislo. Manzel ma smlouvu do konce dubna a pry ho drzet nebudou a samozrejme, ze se po tehle zprave, ze mu smlouvu tak nebo tak neprodlouzi, uz tam vo** delat nechce. Nedivim se mu. No s praci je to ted na houby, ale nikdy neni tak spatne, aby nemohlo byt hur. Narok na podporu mit bude, dela v kuse vic jak 5 let, takze nez neco najde, tak holt budeme priskrcovat oprate na jidle (kde jinde usetrit ze?). S praci je to tu ted na houby. Ma uplne skoncit posledni odvetvi Madety - susene mleko, CZta ma propoustet atd. Snad neco najde a kdyz ne, tak pujdu od zari alespon na castecny uvazek k rodicaku ucit.....
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jo jinak mam GBS negativni :slight_smile: Cekala jsem, ze kdyz minule bylo pozitivni, tak ted ze bude take a neni :slight_smile: Alespon jedna z pozitivnich zprav....
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
ani, super :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jejda, ty miluju. Jestli budeme v kontaktu, tak se určitě někdy přijedeme podívat. Manžel dodává software pro dvě farmy. Je to dost složité, vyznat se ve všech těch dotacích a podmínkách, které se musí splnit a dodržet. Mají taky často kontroly ze všech možných úřadů, kvůli těm dotacím.
17. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ani, jestli má pedagogické vzdělání, tak to snad nebude tak hrozné. Určitě něco najde.
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
ani to je dobre, ze by jsi se kdyztak mohla alespon vratit do prace ty, budu drzet palce at manza nec brzy najde

holky vy jste mi s tim mlsanim dali, dostala jsem take na neco chut a tak jsem si dala palacinku se slehackou ale tou jsem fakt nesetrila jsem k jedne palacince vyplytvala snad pulku tuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Aninam: přeji Tobě, ale hlavně manželovi štěstíčko, ať něco sežene... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
jakel, jj, o dotace chceme zadat taky, ale prvne si musim udelat zemedelsky minimum, tak kdyz to vyjde tak mozna pristi rok :slight_smile:
hehe, pak se budeme potrebovat zbavovat syru a tak...tak s vama pocitam holky :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Hajduš to se ti chtěla dělat jedna palačinka, nebo máš nějaké polotovary???
17. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Maji no už se nám sbíhají sliny. Jestli ti to nevadí, napiš kde to budete mít. Třeba do IP, ať vím jak to bude daleko a na kolik nás s cestou vyjde kilo sýru :grinning: :grinning: Jestlli na 500,- korun, tak máš po kšeftu. :cry:
17. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.