• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Manzel je informatik (Bc.), ja mam pedagogicke vzdelani (Mgr.) :slight_smile: Ale on neco najde a pri nejhorsim nebude posledni, kdo bude na UP. Musim do lekarny, dali mi spatne leky - Maltofer bez kys. listove a ja mam s - takze to tam jdu vymenit :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
taky jsem premyslela nad tim jak se vyrabi jedna palacinka :grinning:

jakel, no bude to kolem 100km z Opavy, je to mezi Prerovem a Prostejovem, takova dira mala :wink:
17. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Maji, tak to bude asi hodně drahý sýr :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Maji - tak já se taky hlásím na ty sýry - mňam! Jo, včera jsem dostala hroznou chut na kozí sýr a tak jsem letěla do zdravé výživy a prd..prej kozy nemaj mlíko, tak nevím, jak to mám chápat :sweat_smile: že prej až na jaře....ach jo, a já na něj měla takovou chut... :frowning2: nevíte kde ho sehnat? Aby to nebylo za 150,- a balené (Billa) to nechci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Zuzul, kůzlátka se rodí nejvíc na jaře, tak kozy holt nemají mlíko, když jsou březí.
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
zuzu, tady maji velkej vyber kozich a ovcich ve Sparu a obcas vypadaji aj docela cerstve :grinning:
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
a jaro je za chvilku, jak zacneme dojit my, tak zacnou aj kozy a zase bude syr :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jakel, no vidíš, to mě nenapadlo.... :sweat_smile: jsem si říkala, že když maj krávy mlíko, tak proč by kozy mít neměly :grinning:

Maji - :grinning: :grinning: a Spar mám daleko, to je mi na prd :sweat_smile: tak holt počkám :wink:
17. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ani, změna jména - holčička?
17. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Alenin, jj :slight_smile: Jsem musela ustoupit, aby toho nebylo na manzela moc... Nechtel Am(n)alku.... Tak je to jedno, kdyz to bude kluk....
17. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
ani, s tou prací je to na prd. Přítel byl chvilku bez práce když skončily sklárny, teď sice dělá, ale je tam hrozně nešťastný až mi ho je líto
17. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Aha jj jasně chápu :wink: :wink: , jinak je to hrůza s tou prací, zkus v tom najít pozitivum, tak s Vámi bude chvilku doma a za nějaký ten měsíc si práci určo najde....
Já tohle zažívala před 2,5 lety, drahouš byl 4 měsíce doma a už mu houkalo, ale zas jsme neměli mimi - aspo%n ti bude hezky manžílek pomáhat :wink: :wink: :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ani - tak proč to řešíš, když to bude stejně kluk? :grinning: tak my třeba pro holku jméno nemáme, tak jen doufám, že nevykoukne holčička, to by byla legrace :grinning: :sweat_smile: nevím, co bych rychle vymyslela...ale fakt o tom pochybuju,když jsem toho pindíka na vlastní oči viděla...leda, že by se někam vypařil :grinning:
17. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jinak s tím jménem, taky jsem ustoupila u klučičíčího, když vím že to bude holčička / doufám/ :wink:
17. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Aronku, to prave znam, kdyz chodis do prace s nechuti.... Nez sem sla na VS, tak jsem si prozila sve... Ted se sice musim zlobit s detickami a rodici, ale to je nebe a dudy..... Ted je to takove na prd, ale jak rikam, musime vydrzet do zari, ja pak klidne vemu castecny uvazek a budeme zase trochu za vodou.....
17. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Tak já mám jednu babičku asi 0,5km přes vesnici a moje mamka 2-3km ve vedlejší vesnici :grinning: a moje mamina je momentálně ještě nezaměstnaná,takže pohodička.A k tomu manža chodí jednou za 3dny na 24-hodinovou směnu,takže 2dny ho mám taky doma při ruce nebo aspoň ted v zimě,v létě má většinou nějaký kšeftíky navíc,takže s náma neni pořád...takže vcelku neni problem kdykoliv když potřebuju hlídání...a navíc mám doma babánka a tatánka :wink:
U nás teda půst vážně nehrozí,mě teda manža pořád řiká,že ho přitahuju i s bříškem,takže jsme akorát opatrnější a mě to teda rozhodně neni nepříjemný :wink: u Fildy jsme taky sexovali až do konce a v pohodě.
17. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
ani, fakt je mi ho líto, už začal i mluvit ze spaní :frowning2: kdybych nebyla těhotná, tak mu fakt řeknu ať je doma :wink:
17. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ani, pokud může být na UP, tak to ještě není tak hrozné, a je chlap, ti shánějí místo o něco líp než ženská s pár dětmi. Můj mužíček dře jak bulhar za pár šupů u soukromníka, ale je rád, že aspoň to, je totiž cizí státní příslušník a pracuje tu teprve 3. rok, tak kdyby ho propustil, půjdem se nejspíš pást :unamused: .
My sexujem tak 1x týdně, není to úplně ono, hlavně kvůli tomu, že už přichází v úvahu jen poloha na boku, ostatní jsou pro mě děsně nepohodlné, už se těším, až to bude normálně :wink: .
Holky, stalo se někomu, že mu Dr řekli, že bude mít třeba kluka a narodila se holka? Je to při dnešním dost podrobném UTZ možné?
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
hmmm, tak jsem zpátky z kontroly a poprvé za celý těhu jsem z toho pěkně přepadlá :frowning2: asi, že do teďka běželo vše jak po drátkách, tak mě to zarazilo. Dělala UTZ a hlavička je fakt už zavrtaná hoooodně dole, takže se nedala nic moc změřit, ale podle toho co se jí podařilo, a podle dalších parametrů (stehení kost, bříško) jsme se pěkně zastavili v růstu. Jsme prý 2-3 týdny nazpět, což mi přijde hrozně moc :frowning2: a mohlo by to znamenat, že už placenta neslouží tak jak má. Průtoky jsou ale naprosto v poho, akorát se mi zdálo, že máme šňůru kolem krku, ale bála jsem se na to zeptat. Taky plodovky prý není nic moc. Jako ohrožení života to není, ale je prý fajn, že už zítra jdeme do porodky na monitor, že se to bude muset víc hlídat, a kdyby cokoli, tak prčík hned ven :unamused:
17. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jirča, osobně se mi to nestalo, ale slyšela jsem už o pár případech...
17. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jirca - já myslím, že možné to asi je, ale jen tehdy, pokud si nejsou až do konce jistí..a spíš si myslím, že když pořád nevidí pindíka, tak že to pak je holka, ale naopak je to asi blbost..že..když je pindík vidět, tak jako u nás, tak z toho holka asi fakt nebude... :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ted koukám, že jsem napsala pěknou blbost.. :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
aronku,to je taky na houby,když není v práci spokojený.
maji,to bys nám ten sýr mohla posílat i nějakou rychloslužbou-pošta ani ppl to asi nebude,že? :slight_smile: Já bych si to koupila i když to bude dražší. Ráda podporuju lidi,co dělají dobré věci,navíc mladé...čechy... koupím kilo hned. :grinning:
aleni a jaké máte klučičí jméno?
ani,pokud je manža schopný,tak snad najde práci brzy.
17. únor 2010 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - Jindřich - po dědovi.
Já chtěla Radima
17. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jé,ale Jindřich je pěkné jméno.
17. únor 2010 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jirčo, taky osobně nikoho neznám,jen asi 2 případy z vyprávění.
To je jako to samé, nevím jestli to bylo u nás na diskuzi na kuřátkách a nebo na jiné, tak někdo psal, že čeká jednu holčičku a nakonec / ted abych tedy si nevymýšlela/ tak jestli u porodu a nebo až prostě hodně pozdě se přišlo na to že je tam ještě jedno miminko - taky dobrý ne :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
ale Radimeček se mi líbí víc :wink: :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Rin, naprosto tě chápu, já mám mimčo o 10 dní menší, ale říkal druhý doktor, ke kterému mě na přeměření poslala moje doktorka (i na ty průtoky), že +- 14 dní je v pohodě. Ale jeslti tobě řekli 2-3 týdny, tak to ti ty nervy nezávidím :unamused: Já jdu v pátek už na kontrolu do porodnice, tak snad dopadnu dobře.
S těma jménama, my jsme stále nezměnili, co jsme vybrali na začátku, to asi bude platit až do konce :slight_smile: Matyáš nebo Laura.
17. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Rin,tak uvidíš zítra. Budu na tebe myslet. Ono,každý doktor to vidí jinak.
17. únor 2010 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
Rin, mi taky Mudr říkal, že + - 14 dní je normální. A v odhadu hmotnosti se prý tolerance pohybuje + - 400g. To je teda docela dost.
17. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.