• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michelle, díky, no my jsme menší od začátku, co se týká data poslední MS (vím díky měření BT, že ovlulka byla až 25Dc) ale od té doby jsme přibývaly naprosto pravidelně, takže teď mě to fakt dostalo, bo 3 týdny jsou fakt moc. Jinak váhový odhad tedy je 2,2kg, což by samo o sobě nebylo tak strašné. Fakt je dobře, že tam jedeme už zítra i tak toho asi moc nenaspím. Je zajímavé jak to dokáže člověku změnit najednou celkový pohled, doteď jsem chtěla rodit co nejpřirozeněji a na druhou stranu, kdyby mělo dítě v děloze nějak strádat, tak raději hned ven :pensive:
17. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
navic jsem si já blbec začala na netu hledat info co se týká těch poruch placenty a právě jeden z ukazatelů i i ten úbytek plodovky :pensive:
17. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Rintin, neplas, vsechno bude dobre..... Zitra zkontroluji a kdyz to k tomu nebude, tak pujde ven a dohoni vsechno v inkubatoru... Hlavni je, ze te chlidaji. Koukni na Sluni, ty snad maji jit pristi tyden domu.....

I me rikal dr. ze +- 14 dni je tolerance a ve vaze je to +- 500 g a to sedelo i na vahu maleho, mel odhad 3200 g a nakonec vazil buh vi kolik.....
17. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
holky díky jste zlatý, noooo aspoň mi pak hned dovezli konečně ten balík z ebutiku, tak se můžu kochat a dát to konečně prát. Máme to se vzorkem včely, bo manželovi se říká tlustá včela a nám oboum včelákovi :dizzy_face: a pak mám teda ještě jedno náhradní povlečení v pastelových barvách :wink:
17. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
rintin, hlavně klid, kdyby bylo něco špatně, tak tě pošlou do porodky rovnou :wink:
jinak sestřenka čekala kluka a má holku :grinning: jsou jí dva, takže to není ani tak dlouho a již byly tyto UTZ :grinning:
17. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
ty palacinky uz kupuji hotove proto jsem mela jen jednu :grinning: jsou daleko lepsi nez domaci a hlavne jsou za minutu hotove :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Aronku,tak o je pak ale sranda. Jestli měli nakoupené všechno na klučíka. A tvrdili jí to až do porodu?
Já myslím,že se můžou splést. Ale zase na druhou stranu ve velkých centrech,kde se tím víc zabývají-myslím tam,kde dělají třeba NT nebo velké utz by se to snad stávat nemělo,ne?
Jdu pomalu do města. Mám to skoro 3km,tak snad to zvládnu bo nemám to auto. Večeře je v 17hod,tak mám rezervu :grinning: Dočtu vás večer nebo zítra dopo. Zatím páčko.
17. únor 2010 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku, tak to by byla bomba teda :grinning: Muj gyn. se ale snad jeste u nikoho nespletl a potvrdil nam to i jiny lekar, tak snad ... a kdyz ne, tak co!! Hlavne zdravi!!
17. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Rin,mám dojem,že jsem slyšela,že děti v tomhle stádiu rostou dost skokově.Že můžou nějakou dobu být jakoby ve stagnaci a pak během krátký doby to naráz rychle dohoněj a navrh si myslim,že to může být po tobě drobek,tak nevěš hlavu...
17. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
To mé známé tvrdil zdejší gynekolog (pochybuju, že má vůbec diplom!) až do porodu, že to bude holka. Ona šťastná, bo mají doma už kluka, takže nakupovala růžově....no a pak najednou vykoukl kluk! Tak myslím, že drsnější je oblíkat klukovi růžovou, než holce modrou :grinning:
Já ten neutrál preferuji i proto, že se mi bude hodit i na příští dítko třeba jiného pohlaví.
17. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
no toto, vcera jsem si dala na balkon vyvetrat nakupni tasku a dnes tam neni...doufam, ze ju uklidil Martin a ne ze uletela, to by me teda nastvalo :confused:
17. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Rin, koukni na me :slight_smile: Pred 14 dny mel maly 2873 g a ted ma neco kolem 3 kg, takze pribral cca 200 g za 3 tydny.... Coz me prijde dost malo, ale hybe se tam (coz je hlavni!!), tak beru vahu s nadhledem :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Maja, nemeli jste tam navstevnika? Jako my na chlebickach :grinning: Ted tam vysi asi 3 tydny hadry na uklizeni podlahy (vzdycky jen vezmu vytru a povesim zpet) a ten nikdo nechce :grinning:
17. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Rin, pred 3 tydny ma byt v cele vete... bych to po sobe taky mela cist :grinning:
17. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
ani, no nevim kdo by lezl do 6.patra kvuli tasce :grinning: vam nekdo sezral chlebicky? :grinning:
17. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
aninam, bezdomovci nemají co uklízet, ti mají jen hlad :grinning:
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Maja, no preci na silvestra.... tak to tu nekdo prosvihl tu nasi aferku s tacem chlebicku a hubek :grinning:

Michell, jen at po sobe i uklidi!!!
17. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
ani, no jo, ja byla cely vanoce mimo az do ledna...tak si aspon nekdo pochutnal :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Maji, to je jedno, ze to sezral, ale mohl alespon vratit ten stribrnej tac se zlatymi doplnky s diky, ze to bylo dobry :grinning:
17. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Rin, bude to dobré uvidíš. Hlavně jsi sledovaná a kdyby něco tak porodíš o pár dní dřív, ale budete vpořádku.
17. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
No teď vás pobavím, to je jobovka - ta moje nástupkyně je ve druhém měsící těhotenství :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
michelle :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Michel, tys ji asi nakazila. :grinning:
My jdem dnes na večeři a mě honí mlsná, ale nechci už nic moc jíst, abych pak nenechala půlku na talíři. Dala jsme si jenom ten sliz ze semínek. Doufám, že večeře bude lepší. :frowning2:
17. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
jo psala mi to kolegyně, že prej ta moje židle je asi spermicidní :grinning: No je to drsný, sama ještě všechno neumí a měla by zaučovat někoho nového :grinning: No snad nepůjde na rizikové!
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Michel, to se pak o to místo asi bude losovat, až se budete vracet z mateřské. :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Michell: :grinning: Tak to je jobovka :slight_smile: a kdy nastoupila???? To uz byla tehule ne?
17. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Michele :confused: a šéfové to vědí :confused: bych se nedivila, kdyby ji propustili ve zkušebce :rolling_eyes: jako je to sice blbé, ale na druhou stranu i vůči nim. Našim šéfům už taky docela došla trpělivost a teď když shání už třetí hlavní účetní, tak hlavně, ať je to někdo, kdo neplánuje rodinu, nooo je to těžké...
17. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
já když jsem nastupovala za kámošku, tak jsem tak nějak na půl huby slíbila, že tam počkám, dokud se nevrátí. Nakonec se zadařilo dřív, ale nedopadlo to. Ve výsledku vše zlé pro něco dobré. Nakonec jsem otěhu a šla na rizikové v červenci a ona dala od září malého do školky, takže jsme se úplně perfektně prostřídaly :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
tam je to trochu složitější, ona byla na úřad přijatá min. rok v červenci na veřejně prospěšné práce, tzn. na 1 rok a placená je z úřadu práce. Od ledna jí přidali tu moji práci na dohodu s tím, že od července, až jí skončí ty veřejně prospěšné práce, dostane normální smlouvu....tak se sama blbka připraví o mateřskou!
17. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
hmmmm, tak třeba si to miminko už přála. Když jsem chodila ještě na bazalky, tak spousta holek, co dlouho marně čekaly, tak se zadařilo právě, když změnili zaměstnání a pak se třepaly, co na to zaměstnavatelé :confused:
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.