• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
v Podolí v porodnici mají matriku, tak říkali, že se to tam odevzdává, ale moc jsem to nestudovala, až v úterý
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Aronku, tak co si pamatuju z prvního porodu, tak to je asi všude stejný. :grinning:

Broučku, to slyším prvně, že v porodnici mají matriku. Tak to dostaneš rodný list dítěte taky přímo v porodnici, ne?
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
vero, my taky dostaneme rodný list v porodnici :grinning:
17. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Aronku, to vím. To mi PA říkala. Je to super servis. V JI to musí člověk oběhat sám.
17. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Broučku, fakt tam matrika je přímo v porodnici. Nedalo mi to a koukla jsem na net. http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-114
17. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
vero, jakou jsi tam měle PA? My Němcovou
17. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Holky, přeju dobrou noc. Vypínám PC a ještě si jdu chvíli číst.
17. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Taky se loučím, jdu ještě kouknout na olympošku a objevím se tady zítra, papa a dobrou :wink:
17. únor 2010 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz
zítra se objevím až odpoledne, dopoledne jdu na porodní kurz a koupit ozdoby do pokojíčku
17. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
ja jdu taky koukat na olympiadu :slight_smile: Tak dobrou.

Snad nebudu ponocovat jako dneska, to jsem vas docitala ve 4 hodiny rano :grinning:
17. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
taky se loučím a přeji dobrou noc, zítra mám odpo poradnu, tak ze sebe zase musím udělat člověka :wink:
17. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
Holky dobrou, já jsem si dala na večeři lososa, mám z toho pořád žízeň a pak zas chodím čurat. Tak jsem jenom přečetla a psát budu až ráno.
17. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
holky vy jste mi vsechny utekli :cry: :cry: tak nic pujdu konecne napsat porodni plan, chystam se na to uz od ledna, ale nebyla jsem schopna se k tomu dokopat, vetsinou jsem vlezla na konika, pak na fb a bylo po planu :grinning:

ach jo, nejak se dneska vecer nemohu vejit do kuze, nevim jak si sednout, lehnout, boli me uplne vsechno.. uz aby byl mimis venku :slight_smile: :slight_smile:

jeste k tem dvema jmenum, my budeme davat dve ale oslovovat budeme jen prvnim
17. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ranko,
fandíte někdo taky se mnou? :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:43  • Odpověz
No holky, vstávat. :grinning: :grinning: :grinning: 3:1 vedeme, huráááá
18. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
vypravila jsem manžela na zkoušku a můžu na chvíli na net. Ještě jedu dnes na nákupy a do porodnice na předporodní kurz
18. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
zabi :slight_smile: taky fandím :slight_smile: i jsem si přivstala :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
teď už to asi vyhrajeme, to by byla velká ostuda
18. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak jsme vyhrali :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Holky, to byly nervy. :grinning:
18. únor 2010 v 08:36  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: Dnes odpo jdu na kontrolu a dopo se mám stavit v prácí, třeba už bude nástupce :wink:
18. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Já být na té olympošce, tak tomu Růžičkovi jednu vlepím, mám ho ráda, ale s tou žvejkou, jak ju žvejká, jak dobytek mě pěkně štve. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale on za to asi nemůže, už když chodil za Blažkem k nám do práce, tak taky pořád žvejkal. :wink:
18. únor 2010 v 08:38  •  4 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak ananas taky nezabral :grinning:
18. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
dobre rano, akorat jsem vstavala, tak jsem hokej prosvihla :unamused: v noci jsem nemohla spat, opet kycle, trpim i ted. Mate to take nektera? nevite co na to pomaha?
18. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Maja, tak vydrz na uplnek :slight_smile: To se to tu rozjede....
18. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
letím na kurz.
Odpočívejte a neuklízejte pořád :o))))
18. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
ani, kdy je úplněk???
18. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno!

Hajduš, já teda spím, ale budím se tak po hodině. Dnes mě bolely strašně boky z ležení.

Aronku, ať je kontrola v pořádku. Úplněk je posledního února. :wink:
18. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Hajduš,pomůže ti na to porod :grinning: myslim,že nic jinýho asi nezabere :slight_smile:
Já měla hokej střídavmo se Šmoulama :wink:
Tak mě napadla taková hovadina.Když máte poslíčky a zaspíte to,ty stahy dělohy pokračujou nebo se to uklidní?Mě teď šíleně posly trápěj a už mě to teda nebaví.Sice moc nebolej,ale příjemný to neni vůbec ...
18. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ja chci uplneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :grinning: :grinning: dneska, pripada mi ze to nevydrzim do konce unora, vzdyt je teprve 18. :confused:

zuzzie ja poslicky i ty bolesti vzdycky zaspim, ale az tak po hodine, strasne to boli, je to jako kdyby me nekdo natahoval na skripec a pomalu roztahoval se z toho asi picnu uz chci rodit a nejlepe HNED!! :wink:

dneska mam posledni malinikovej caj a nevim jestli mam dalsi kupovat abych ho stihla vypit a hlavne ani nevim zda ho tu prodavaji ja ho mam dovezeny z cech, mam tady ale hromady caju na podporu kojeni, myslite ze se muze zacit pit pred porodem?
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.