• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko.
aronku,ať dopadne kontrola dobře a v práci se moc nezdržuj.
Maji,ani ananas nezabral?
Hajdi,vydrž..........Mám ti ten maliník poslat? Myslíš,že bys neporodila,než by doletěl?
Večer jsem měla slabé kontrakce po 10 min,ale pak jsem to zaspala. Akorát jsem byla 8krát!!! čůrat a jsem teď uplně KO. Jako by mě něčím přejeli :unamused:
18. únor 2010 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
diky za nabidku doorka :slight_smile: ja ale myslim ze uz to nema cenu piji ho uz od 34t tak snad :slight_smile: to bude mit nejake ucinky v patek jdu na kurzy, tak se zeptam zda ho tu maji a nebo jestli maji neco podobneho a nebo zacnu znova masirovat bradavky :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
V noci mě ty kyčle taky bolí. A všechno okolo. Když se přetáčím,tak prý naříkám,vzdychám,povídal můj muž. Že mám vždycky strach,že UŽ.
18. únor 2010 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
No,není za co,hajdi. Já bych ti ho poslala. A myslím,že ty čaje na kojení můžeš.
18. únor 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Hajdus, uplnek je pristi nedeli :slight_smile: Ale rika se, ze par dni pred a par dni po.... Hele nebyla jsi jedna z tech, co se bala rodit? :slight_smile: Ja jen jak to priroda dokaze zaridit, aby se ta zenska na ten porod i tesila :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
mě to vystřeluje do kyčlí jen při těch stahách,ale mě spíš víc bolej záda.já je mám nepravidelně poslední 2dny(nebo spíš mě nebaví sledovat intervaly :wink: ) včera to dalo pokoj asi až ve 3 odpol a asi v 7 už to zas jelo :unamused:
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Hajdi, já mám i čaj pro těhotné a v něm je maliník taky obsažený. Sice v malém množství, ale je. Určitě ho seženeš i tam. Je to normální bylinka a nepoužívá se jenom před porodem.
Mě zatím kyčle nebolí a v noci se moc netočím. Když už si najdu nějakou dobrou polohu, tak vydržím dost dlouho a nepřetáčím se. Ráno mám v posteli čurbes. Samé polštáře, kojo polštář a zmuchlanou deku + peřinu.
18. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Dnes ráno mi přišla sms od kámošky a já už jsme nadskočila, že někdo porodil a píše mi to. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
No holky, uz je na to cas.... i ja mela vcera na monitoru 3 kopecky za 30 minut, ale takovy malinkaty, zadny hory doly, ale zase to nebyla lajna rovna jako jsem mela v minulem tehu ve 40 tt :grinning:

Jo a dneska mel primar v nemocnici peci uz :grinning: Jsem si myslela sve..... V poledne mam volat na vysledky krve. Pac jsem dr. rekla, ze se mi z minuleho naberu spustila trosku krev jeste ve 4 hod odpoledne, tak radeji nabral nejake nabery. Ja se preci jen bojim, kdyz mam tu Leidenskou mutaci.... normalne se pri tom picha Heparin na redeni krve, ale me prijde, ze ji mam ridkou az dost!!! No tak uvidime s cim prijdou v poledne....
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Holky mě svitla naděje ohledně toho císaře. :grinning: Já včera o půlnoci už ze zoufalství si vylila srdce Mudrovi, co nám dělal IVF-ICSI-ET v CARU a prostě mu napsala email, fakt jsem říkala, že je to to poslední, co asi můžu a že za zeptání nic nedám. Má kliniku v Brně, a v Olomouci pracoval a teď tu má pobočku. No a on mi obratem napsal, že je na dovolené a ať mu v neděli zavolám na jeho mobil a domluvíme se. Tak možná to klapne.... :wink:
18. únor 2010 v 10:04  •  4 děti  • Odpověz
Ani, raději zkontrolovat vše. A u porodu to nevadí? Horší je asi když máš krev řídkou a můžeš moc krvácet, ale tady o tom jsem ještě neslyšela.
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Zuzko, no tak super. Já ti od začátku říkám, že to vyjde.
18. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
ani, zavidim, ja mela na monitoru nadherne rovnou caru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi, super, tak su zvedava s cim v nedeli prijdes :slight_smile:

ehm, asi zacnu masirovat bradavky (ikdyz mi to prijde dost divny :grinning: )
18. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Maji, já si myslím, že na někoho to působí a na někoho vůbec. Moje kamarádka kojila prvního syna až do porodu a taky jí říkali, že někdy to musí zastavit, tu laktaci aby předčasně neporodila a jí to vůbec nevadilo a ještě přenášela.
18. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Maji,ale co bys pro brzký porod neudělala,že? To jsi ještě nezkoušela? :wink:
18. únor 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jakelin, jak vidis, tak jsem porodila jedno dite a o Leidenske mutaci jsem nevedela :grinning: az kdyz jsme si nechali delat testy po malem.... jsem heterozitotni nosickou, tzn. ze nemam tak velke "postizeni" srazlivosti krve jako homozigotni nosici. Mam sklon k trombozam 6krat vic nez nermalni clovek (s tou druhou variantou bych byla az 60krat)....

Vice tady: http://www.genomac.cz/cz/dedicna-trombofilie.php
Lidi, kteri jsou heterozigot Leidenske mutace je 3-8 % a casto o tom ani nevi..... V tom clanku je to hezky popsane...
18. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
dobre ranko holky tak jse dorazila z nakupu a chystam se dnes uklizet :grinning: zuzzie no ja kdyz mam poslicky a zaspim je tak jsou i kdyz spim nekdy me to probudi a nekdy kdyz spim tvrde tak se mi to prolina do snu ta bolest takze se mi pak zda ze me boli bricho ve snu ale vlastne me boli ve skutecnosti :grinning:
posledniho unora se narodila moje segra tak mamka ceka jestli nevyleze mimi driv porad rika ze ceka na 28 unora :grinning:
moje druha segra uz mi to naplanovala musim pry porodit v utery a podle toho vybira datumy :grinning:
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak jsem to po hokeji ještě zalomila :sweat_smile:
Zuzko tak snad to ten doktor nějak zařídí.
Maji tak už ti chybí jen ten riciňák :grinning: , to ale nevim nevim...
Ani já jsem taky říkala, že nechci rodit a teď už bych i chtěla. Příroda to má dobře zařízené.
18. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj, holky, tak já hokej sledovala,ale až poslední třetinu. Říkala jsem si, že kdybych neměla spaní, budu se koukat i dřív, ale když jsem spala, tak až mě vzbudily holky kolem 7.15....
Kompík jsem zapnula až teď, ale je mi dneska tak blbě... Holky mě hned ráno vytočily, jsem myslela, že z toho rozčilení začnu rodit, chudák mimísek... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, vy máte samé monitory, vyšetření, krev, ne že by mi to až tak chybělo, ale já jdu skoro po měsíci až příští týden na poradnu ve čt, ale v po mám zase UZV těch ledvin, jinak nic....
18. únor 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
autor
jake, ja jsem taky chtela kojit, ale Tobik se odstavil kdyz jsem otehotnela...mlicko zmenilo chut a uz ho nechtel :sweat_smile:
dori, ne jeste ne, prislo mi to divny solichat si bradavky :grinning:
zabi, mozna aj na ten dojde, ale to kdyztak az pristi tyden :wink:
18. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Chtěla jsem k těm bolestem, já si třeba nemůžu sednout na zem, když něco chtějí holky pomoct. Resp. já si sednu, ale pak mám problém se zvednout, chytnou mě kyčle, stydká kost a zase jsem jak kačena po piglování, neumím to rozchodit... Chvilku jsem na všech čtyřech, pak chvilku klečím a pak se snažím zvedat, přijde mi to jako zrychlený vývoj homo sapiens podle Darwina či co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
Maji po tom co ti už nepřijde divné Epino, jsou nějaké bradavky to poslední. :grinning: Zapoj manžu. Mě to taky bolí, ale snažím se je trochu zvyknout na přisáté mimčo. Ono to ze začátku není nic příjemného. Mám je teď mnohem citlivější než třeba před měsícem a navíc se mi po tom spouští mlezivo. :frowning2:
18. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
luci :grinning: :grinning: :grinning:
jake, to neeee, pekne sama kdyz uz :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
hmmm...za 4 dny prvni termin... :sweat_smile: myslela jsem, ze v tehle fazi tehotenstvi budu z porodu nervozni jak sanky v lete a ono su cim dal vic v pohode :grinning:
18. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Lucis, to stáří je hnusná věc co :grinning: :grinning:
Teď si vem, že mě je 39 a já si raději ani nestěžuju, beru to tak jak to je.
Když jsem čekala prvního a druhého syna, tak si na nějaké bolesti ani nevzpomínám. Nějak ani nevím, že jsem byla těhotná a zvládala to dobře.
18. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Maji, když máš nacvičeno přes 30 cm a už víš do čeho jdeš, tak kde je problém??? :grinning:
18. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Zuzko,to je super,že by jste se domluvily. Ty si to nějak ujednáš. :wink:
Maji,tak šolíchej :grinning: Ty jsi tu takový náš experimentátor.
Co vaříte k obědu?
18. únor 2010 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, tak to Tě budou víc sledovat kvůli tromboze. No je to tak, že člověk ani neví co všechno mu doktoři najdou, když se do toho pustí. :unamused:
18. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Dorka, já čičkovou polévku a palačinky.
Manža s klukama jsou v Beskydech a tak si dajíl nějaký oběd na lyžích a já jenom něco malého. A mám v lednici plnou mísu bramborového salátu.
18. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
maji, už za 4 dny? hm, tak to máš dobré, až na ten sníh....

Holky, teď odbočím, já jsem asi nějaká divná, ale koukáte občas na inzeráty, které se tady objevují? Proč si někdo koupí kombinovaný kočár, pak využije jen korbičku, max. autosedačku a po půlroce prodává i s vůbec nepoužitým sporťákem za cenu zlomkovou...
Nebo si koupí korbičku v barvě, která se jim pak nehodí k pohlaví (já jsem holky vozila v modro-oranžovém, teď mám oranžovo-černý a je mi šumák, co to bude) a zase ji za zlomek prodávají. Buď jsou ty lidi praštění nebo neví, co s penězi, mě to přijde zvláštní :unamused:
Ještě mě napadla možnost, že koupili jen podle vzhledu a už si nepozjišťovali jízdní vlastnosti, praktičnost, váhu, údržbu a tak a teď jim to vadí... jinak si to nedovedu představit.....
18. únor 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.