• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci,mě včera zvedali v obchodě,když jsem si klekla k mladýmu na bobek :grinning: manža už je naučenej mi být v tomto případě po ruce,ale včera měl premieru muj táta :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Já mám od včera naložené masko, udělám k tomu brambory a když budou babizny mrčet, tak dostanou jenom ty kobzole, prdím na ně, člověk jim furt vyvařuje, stará se a ony mě pak tak vytočí, že mám hned ukázkový tlak :grinning:
18. únor 2010 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz
Moje sestřenka prodávala nedávno golfky pár měsíců starý(má dítě něco přes rok),taky jsem se divila.Pak mi bylo vysvětleno,že její manža dostal v práci od někoho za něco novej kočárek a ten se jí líbil víc.Takže důvody můžou být asi různý...
18. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Jakel,na ty palačinky jsem si taky myslela. Možná budou k večeři. Teď dělám těstovinový salát.
A ten brambororvý salát,hm. Dala bych si říct. A zase by mi po něm bylo špatně-jako vždy.
18. únor 2010 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Lucis, lidi jsou divní. Moje skoro sousedka má jedno dítě, bude mít v březnu rok a má už 4!!!!! kočár, jenom proto, že se jí líbí co chvilku jiný. Já to taky nechápu. Já mám trojkombinaci a plánuju už jenom nějaké skládací golfky, když jedeme všichni někam třeba do Zoo, nebo na nějaký výlet a bobeš ještě neujde takový kus.
18. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
ani my v rodine mame zase opacny problem nam se kluci rodi s trombocytopenii ja ji mam taky ale v lehke forme ale vsichni kluci co ji meli tak nam umreli mlady :confounded: tak mam strach
18. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Doorka, mě je z něho taky vždycky špatně. :frowning2:
Ale kluci to sní a já jenom ochutnala. Stačil mi o vánocích.
18. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
ajkel,když já nedokážu jen ochutnat :unamused:
18. únor 2010 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel,mělo být :wink:
18. únor 2010 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
holky tady vsichni delaji palacinky jak jste o nich mluvili vcera tak ja je delala taky tak tady jeste zustaly a mame tady jeste rajskou tak dnes bude mit manza k veceri maso a brambory a holky maji na vyber ze dvou jidel
18. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojte do čtvrence,
jak se dneska daří mimískům v bříšku?
Už vaříte obídky? Jé tu čtu o palačinkách, tož to bych si taky hned dala :grinning:
Holky kolikatery jednorázovky si bererete do porodnice?
18. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Marti, s tou trombocytopenii mě nestraš, mě to vyšlo z testů!!! Ale jen mírná odchylka od povolené normy, tak snad je to jen tím těhotenstvím.
Ráno si přítel přivstal na hokej, tak jsem akorát slyšela, jak vyjekl při gólu :grinning: Pak šel do práce a já se nedonutila vstát a jít se dívat. Vstala jsem až bylo po všem.
Za chvíli se chystám do práce, máme dnes oslavy - 2x narozeniny (i moje) a jeden svátek.
18. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
cori, já měla z porodnice napsáno, že mám mít 50 ks.....tak mám 2 balíky po 24 ks.
18. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
a těch porodnických vložek jsem si radši vzala 3 balíky
18. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Michel, tak vše nej a na ten nejhezčí dárek si holt musíš ještě počkat. :slight_smile:
Cori, já beru celý balík a je jich tam 28 a dva mám ještě doma. To mi pak manža přinese na návštěvu. Nechci to tam táhnout hned k porodu.
18. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
50ks? Tak to musím ještě přibalit. :grinning:
Michelle,všecko nejlepší k narozkám. Hodně zdravíčka a sil do neznáma. :wink:
18. únor 2010 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
těstovinovej salát bych si taky dala,ale manža je absolutní masožravec a Filda to taky dvakrát nemusí.Manža by moh mít řízky 5krát do tejdne :grinning: dneska máme teda vyjímku,buchtičky se šódo(jsem líná vařit a mám ještě půlku od minule v mrazáku :slight_smile: ) ale protože večer půjdem na véču :wink: a zítra mám v plánu tu čočku,dokud jí ještě můžu...
doorko,jak si zvládla včera povinnou vycházku.Jsem na tebe myslela,3km je už přece jen pěknej kousek.Nemělas ty posly po tom?
Já bych si vzhledově teď taky vybrala už uplně jinej kočár,ale co mám po F je furt plně funkční a byla jsem s nim absolutně spokojená,tak mi to taky přišlo zbytečný...
musim říct,že dneska je docela klid s poslama,akorát parkrát zatim...
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Já jdu smažit, už mám těsto. Sedám si u toho na barový stolek, ať nestojím u sporáku hodinu v kuse.
Pak se musím vrhnout na účto. 25 se blíží a s ním DPH. Včera mi přinesl pán z firmy složku a peníze, tak alespoň ty peníze mě potěšily. Sice to byly eura, tak to budu zase muset měnit a nebo s nimi platím v Kaufu a Globusu.
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Holky, ještě mi nepřejte, narozky mám až 23.2. :slight_smile: Ale my to vždycky v práci slavíme dokupy
18. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
holky dík, tak to taky mosím přikoupit :grinning:
a kalhotky jednorázové kolikatery? sice mám jeden porod za sebou, ale já už si fakt nic nepamatuju :grinning:
Kočár mám taky po Káji - ted bych si taky hned vybrala jiný, ale sice mám klasičtější houpací verzi, ale byli jsme sním spokojeni - lehučký, jen neskladný... Jen teda nevím co s tou naší treperendou, jí se pořád nechce moc chodit, tak to pak bude asi boj o kočár, ona by se furt totiž vozila :confused: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Já mámnachystaný jeden balík newbornek v tašce, ale doma mámdalší, to může manža přinést později a vložek ám nachystané 2 balíky...

michelle: všechno nej nej, hlavně zdravíčko :wink:

já se dnes taky chystám na skok do práce, doufám, že to stihnu, protože teď mi volala mamka, že přivezla taťku z nemocnice, tak se za ním jdeme podívat a pak pofičím do práce. kolegyně už minulý týden něco chtěla, ale byla jsem v nemocnici, teď zase Anina s laryngitidou, tak dneska už můžu. doufám, že to ještě bude aktuální... :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
cori, tak si pořiď skejt ke kočárku, děti to na něm baví..
já měla holky taky v jednom kočáru, jsou 2 roky od sebe a taky mi přišlo škoda peněz, pak jsem ho střelila za symbolickou pětistovku (byl polský a po 4 letech a 2 dětech byl už jetý), a teď jsme koupili v bazárku, funkční. líbí se nám, tak na co utrácet za nový...

kalhotky mám dvoje balení po 5 ks z DM a pak 2 ks síťovaných z lékárny. mám jich dost, ale já počítám, že je budu nosit ještě i doma, dokud mi půjdou očistky, tak ať si neničím své spodní prádlo...
18. únor 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz
Zuzzie. Představ si,ž jsem volala manžovi,že už teda vycházím z domu,(on byl v Olomouci), a on na to,že za 2 minuty mě nabere,že je už skoro doma. Takže jsem ušla 500m a zbytek mě zavezl. :grinning:
18. únor 2010 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Michelle,mě se zdálo,že jsi říkala až 23.2. No neva.Popřejem ti i pak :wink:
sexykalhotek mám 2 balíčky po 5ks.
18. únor 2010 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Michelle vse nejlepsi,hodne stesticka,zdravicka,lasky a hlavne krasneho a zdraveho prcka :wink:
jinak to je v tehu normalni stava se to ale pak to ustoupi my to mame vrozene tak se neboj nic :wink:
jinak s tema kocarama ja taky kupovala na aukru protoze jsem mela po natalce a znicil se a hlavne jsem netusila ze bude doma jeste ten jeden malej chlap :grinning: ja si taky myslim ze to nektere ty zenske prehaneji s kocarkama ja mam za souseda Vondracka Petra narodila se jim Anicka myslela jsem ze si Bara taky koupi nejaky drahy kocar kdyz na to maji a aby se ukazali a fakt me dost prekvapila koupila trojkolku trojkombinaci hnedou takovou normalni zadnou extra znacku myslim ze to neni důlezite se ridit podle znacky kdyz kocar neni funkcni
18. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
ani to mas pravdu ze jsem se bala a bojim se porad, ale ta bolest je fakt ukrutna a tak si preji at uz je to za mnou

holky proc mi delate kazdy den nekdo chute? zacalo to cockovou polevkou a dneska jakel bramborovy salat, kdyby me ty kycle tak neboleli tak ho udelam, ale asi budou k obedu hranolky na vsechno dneska kaslu a vite co zazdim to palacinkou :grinning: :grinning: jeste mam posledni :slight_smile: Uzjste nekdo chutnal ty kupovane? Ja se jich mohu ujist, jednou jsem dokonca narazila uz na naplnene cokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
luci tys měla takový ten tandem kočík pro holky? nad tím se mi furt škytá, ale to bych pak byla taky zakočárkovaná :slight_smile: a i ty skaty sou docela drahé :angry:
18. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
jeee, holky, kdybych na to mela, tak si kupuju novej kocarek treba co pul roku :grinning: :grinning: :grinning: ale protoze nemam, tak jsem u Tobika mela hlubokej po brachovi a kdyz mu zacaly az moc upadavat kolecka, koupili jsme levnej sportak (kterej uz je taky lehce na odpis) a ted mam nachystanej jetej sourozenak po dvou dvojickach....a su taky spokojena :grinning: akorat premyslim jeste nad nejakym starsim hlubokym, protoze Tobik naopak tape docela dost a pekne, takze bych na prochazky nemusela tahat dvojkocar :grinning:
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tak jste mě včera inspirovaly s těma palačinkama a teď je akorát smažím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: K tomu jsem uvařila fazolovou polívku (ať si ještě vychutnám luštěniny, dokud můžu). Jakelin, koukám, že máme dost podobný meníčko. :grinning:

Ty poslíčky vám teda vůbec nezávidím. Já jsem je nezažila ani jednou u Kačenky a teď zatím taky ne (ťuk, ťuk).

Zuzko, tak se třeba fakt nakonec s doktorem domluvíte. To by bylo fajn. :slight_smile:

Já dnes měla blbý sen. Zdálo se mi, že jsem začla krvácet, tak jsme hned začli balit tašku do porodnice a volali echo babičce, aby přijela hlídat malou. :grinning:
18. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
cori, neměla, ale před 5 lety to ještě nebylo tak běžné, objevovalo se to sporadicky, spíš byly víc klasické dvojčatové. a ještě to bylo dost drahé. a když už se to rozjelo, tak bylo léto, Noemi měla 2,5 roku a bylo to celkem v klidu.
nejhorší v zimě, když byl sníh, já spěchala na bus, tak jsem čapla nelku a posadila ji na ten okraj kočáru a držela se rukojeti. Já měla kočár s pevným krajem (byla tam kovová hrana obtáhnutá polstrováním), takže to šlo, akorát jsem pak byla jak soumar, dvě děcka na kočárku, taška, sníh a já letěla. Vždycky jsem byla zpocená až na pr...i :grinning:
Skejty tehdy byly úplně minimálně, spíš podomácku dělané, chlopek nad tím spekuloval, že to taky udělá, ale znáš to, tak dlouho se nad tím uvažuje...
Ale jinak ty použité skejty nejsou zase až tak taková hrůza, zkus chvilku hledat na bazarech na netu, viděla jsem je i za cenu kolem 300 kč, jen to hlídat a pak rychle zareagovat...
18. únor 2010 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.