• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
takze nadeji mas zase zpatky :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Maji promiň-Já měla předevčerejškem ananas a dnes pomelo a nic. :frowning2:
18. únor 2010 ve 14:12  •  4 děti  • Odpověz
autor
marti :grinning:
18. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
zuzi, my jsme dva dobri zoufalci, co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Martinko, já jsem taky takový dobrák a vůl v jednom. Je mi vždycky někoho líto, jak se má špatně a snažím se mu pomoct a kolikrát na to doplatím.
Darovala jsem jedné paní v krizové situaci, kdy se odstěhovala od manžela dvě válendy s úložným prostorem a nějaké povlečení a věci do kuchyně ať má něco do začátku a ona mi pak volala a chtěla po mě ještě pořád peníze a nebo něco do bytu.
Někdy je to za dobrotu na žebrotu. Teď už jsem opatrnější a hlavně nedávám telefonní číslo jenom tak. Ještě, že nevěděla, kde bydlíme. My jsme jí to na svoje náklady ještě i zavezli. Manžel z toho pak byl na nervy, protože já jsem chtěla udělat dobrý skutek a dopadlo to takhle.
18. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
maja ja ja to nemyslela spatne :wink: zacni masirovat ty bradavky :wink: :wink: a vecer mas mimco u sebe :wink: koukam akorat ze mas termin 3 dny prede mnou. Holky je tady nektera ktera prenasi?
18. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Nejblíž k porodu má myslím Kačka
18. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
ja mam prvni termin 22., kacka 23. a pak je myslim az brezen.. :wink:
18. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
hajdus, ja vim, ze ne, vsak ja to taky myslela ze srandy :grinning: a jak je mam masirovat? je na to nejakej spesl postup nebo proste sudlat? :grinning:
18. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Maji-já myslím, že jsem větší zoufalec než ty, kdybych čekala jedno, tak budiž, ale při dvouch a takovej tt-tak to bych fakt nečekala. Všichni co byly stejně těhu jako já už mají mimča doma a některé už mají i 2měsíce-to je co? A já stále niiiiccccc. :cry:
18. únor 2010 ve 14:17  •  4 děti  • Odpověz
Maji já až 21.3. podle ultrazvuku. To už tvoje mimčé bude mít pomalu zuby, než já porodím :grinning:
18. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Zuzko, zase budou bez jakýchkoliv problémů a půjdete brzo domů. Kdyby se narodili dřív, stejně bys ležela v nemocnici.
18. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
zuzi :grinning: taky jsem si myslela, ze touhle dobou uz budes mit prdolky davno doma :grinning: :grinning: :grinning:
jake :grinning:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Maji to nevím, nastuduj to na netu a pak poraď. Podle mě je to nejlepší po teplé vaně, nebo sprše a přidat k tomu sex. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
jakelin tak to jsem na tom stejne kdyz se zminim pred manzou tak mi rekne NIC NERIKEJ JA TO SLYSET NECHCI vi ze jsem hlupak ja se taky muzu rozdat v lete jsem taky porad vozila kamarku na chatu za darmo vozila jsemji tam nakupy naftu jsem si kupovala sama a pak kdyz jsem potrebovala na chvilku pohlidat tak mi rekla at se nezlobim ze by toho na ni bylo moc nebo jsem hlidala holku jedne zenske z ulice rekla ja prijdu za hodku prisla asi za pet hodin jako by nic to jsem ji jeste rikala ze ji malou hlidat nebudu ze mala je nemocna porad volala pak tu zvonila tak jsem si ji sem vzala a ona druhy den na me zvonila a rvala na me ze mi teda moc dekuje ze mala to od nas chytla ze s ni byla na pohotovosti jecela na me jak prokopla a tak je to se mnou porad :grinning: :grinning: takze koukam ze v tom nejsem sama to jsem rada :grinning:
18. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ale Zuzko 8. 3. je MDŽ, to by byl dárek. Já to sice neslavím, ale je to takové profláknuté datum.
18. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Marti, jenom se poučit. Já už se snažím, ale samo, že znám lildi, kterým pomůžu vždycky ráda. Tím chci řílct, že se ze mě nestala chladná necitlivá baba. :grinning:
18. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
holky tady na konikovy jsou recepty jakporodit tak se tam kouknete je to v tematu porod
maja ja mylsim ze to je asi jedno jak je budes solichat hlavne aby to nemelo jine ucinky aby manza nekoukal az dorazi domu a ty na neco skocis :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
na neho skocis nejak jsem to blbe napsala a blbe to vyznelo :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
jakelin to ja uz taky pomuzu jen tomu kdo si to zaslouzi a komu verim ale stalo to praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
marti, to na neho stejne skocim, ale az usne malej....no prej to taky pomaha na vyvolani porodu :grinning: chudak mel od zacatku smulu a ted ho nutim kazdej den :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
maja ja je masirovala pod sprchou houbou na myti, jezdila jsem s ni po bradavkach dokola a trosku na ne tlacila, bylo to docela neprijemne protoze bradavky mam citlive a pak po koupani jsem je promazala kremem na bradavky a chvilku jsem je mnula (nevim jak to popsat :grinning: :grinning: )
18. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
ehm, nekde jsem vycetla, ze prej je sudlat kartackem na zuby nebo frote rucnikem... :sweat_smile: brrrr.....
18. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Maji - kartáčkem na zuby? au :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ty jo kartackem na zuby, no to teda musi asi byt hodne neprijemne

holky ja se s vama ted na chvili rozloucim, jdu si cist betynku a mozna si i chvilku schrupnu :wink:
18. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
holky vy mate veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
majo ty uz to mas taky za par :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo chudaci chlapi to odnesou na zacatku museli porad aby se to povedlo pak meli utrum a ted museji znovu aby se rozjel porod :grinning: :grinning:
jinak ten odkaz je tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
marti, jo tys myslela ricinak..no k tomu se mozna taky nakonec odhodlam :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
no oni tam jsou ruzne veci co si tam takhle predavaly zkusenosti je tam i nejaky caj atd jen to chce si k tomu sednout a cist ale je toho docela dost tak jen tak to projet rychlikem :wink:
18. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky teda kartáček na zuby, to už mi přijde jako brutalita. :confounded:
18. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.