• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
holky jak dlabete to lnene seminko a od kdy?
18. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Marti já jednou denně, povařím jednu malou lžičku semínka v hrnku vody a po deseti minutách varu vypiju. Jak to úplně vychladne, tak je to pro mě nepoživatelné. Musím to konzumovat zatepla a hlavně rychle.
Piju týden.
18. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Holky, vy teda jedete .......... Ja jsem se asi zblaznila :grinning: Podavam si prihlasku do skoly :grinning: s manzelem pujdeme na rok studovat a budeme mit vyucni list :grinning:
18. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpátky...

holky vylezly z baráku a už byly jako čuňata, Aňa zapráskané rifle pod kolena a Nela pro jistotu i bundu na zádech. Já nechápu, jak někdo může koupit svým dětem světlé oblečení, nebo někam dorazit a mít děti čisté. já mám doma holky čuňátka. říkám jim, nehoňte se, obcházejte kaluže a on schválně, jak do dubu....
a to jsem dorazila do práce do "svého" kanclu, sednu a za chvilku mi přijde Anička ukázat, že se jí rozlepila kozajda, ale tak šíleně, že to úplně vylezlo z té podešve, takže měla venku prsty i s půlkou nártu. kolegyně byla mrtvá smíchy, já málem odpadla, tak jsme to lepily izolepou, ať aspoň dojdeme domů, šly jsme jak bezdomovci :angry:

jo a s tím půjčováním jsem stejná, ale asi jsem taky vyléčená. vždycky jsem si říkala, je to drahé, je to na chvilku, tak to půjčím a pak jsem koukala, že to byla tak akorát na doma nebo na vyhození a já blb si to kupovala znovu.... ale to byla zkušenost jen s jednou kámoškou a té už nic nepůjčuju. když se náhodou zeptala, tak buď nemám, půjčila jsem nebo že jí to rovnou prodám, že už to nebudu potřebovat. a to už najednou ani nepotřebovala ona....

ani, já obdivuju lidi, kteří zvládnou na mateřské studovat. já bych to neskloubila časově ani s mou leností.... :confounded:
18. únor 2010 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz
Jinak to pujcovani jsem tu resila s tou autosedackou, taky jsem na tohle blbec, pomaham vsem okolo, ale sama rikam, bud koupim a pak znovu odprodam (pro pripad, ze by to deti znicily) nebo to radeji nechci....
18. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Ani a co je to tza školu? To jsem nevěděla, že když máš vysokou, že si můžeš udělat až potom výuční list, ale asi to jde. Já to znám spíše naopak. :wink:
18. únor 2010 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz
Jak, vidíš, 8. března, to je vlastně MDŽ. Ani mě to nedošlo, protože ho taky neslavíme. Ale pro porod by to bylo zajímavý datum. :sweat_smile:

Já nevím, jestli si to namlouvám, ale přijde mi, že mi dnes nějak kleslo břicho. :confused:

Ani, to jsi teda fakt blázen. :grinning: A co chceš studovat? Já bych se při mateřský taky do učení nehnala.

Marti, já lněný semínko nebaštím, takže neporadím.

Já se půjdu oblíct a v pět vyrážím na těhujogu.
18. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
No holky je to ucnak - Elektrikar :grinning: Manzel to potrebuje, bez toho oficialne nesmi montovat kompy a ja se jen tak prifarim..... papir se neztrati :grinning:
18. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Vero ja se toho nebojim, je to obor pro vystudovane stredoskolaky a uz tam neni matika, cestina..... jen odborne predmety :slight_smile: A pri nejhorsim skolu neudelam no, tak nebudu mit ten papir, co mi chybi do vzdelani - vyucak :grinning:
18. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
ani a to te bude bavit?
18. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
tak manžel dnes udělal zkoušku a ještě byl pochválen, že byl nejlepší z celého dne, navíc se moc neučil, myslela jsem si, že vyletí, ale ne, naštěstí. Teď zase šel vyřídit nějaké dluhy, co u něj má už 2 měsíce jedna firma.
18. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky, sluni pise na facebooku: nas den D zda se nadesel...vcera jsme meli 2130 gramu, vypijeme 6 lahvicek a mamka zitra nastupuje za mnou do nemocnice...takze v pondeli budeme vsichni tri doma...jsme ti nejstastnejsi rodice na svete :slight_smile:

No velke gratulace!!!!!
18. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
ani, to budete jak Pat a Mat :grinning: :grinning: :grinning:

maji, já taky teď chodím na velkou i 2x denně, až mě to někdy otravuje po takové době spíš zácpových akcí... ale mám obavy, že u mě to ještě nebude začínajícím porodem, spíš jsem asi zařadila do jídelníčku ještě víc pití, než dosud....
18. únor 2010 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz
Hajdus, ja jsem technickej typ, takze bude a navic to fakt vyuziju..... Jen kdyz treba menis zvukovku, nebo procesor, ci jine "zelezo" v kompu, tak musis mit elektrikarkej ucnak......
18. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Elektriky se bojím a moc.....Ani to tě obdivuji.
SLUNI----SUPER.
18. únor 2010 v 17:01  •  4 děti  • Odpověz
Ani,to budeš paní magistra,učitelka-elektrikářka? :grinning: No to bude sranda :grinning:
Se sluni je to super. Moc jí to přeju. Taky si vytrpěli všichni tři.
8.března je hezké datum. Můj tatínek je 6.3. tak by to nebyl špatný dárek,co?
Co se týká toho půjčování-mám kamarádky s malýma dětma,které mi chtěly spoustu věcí půjčit,ale já právě z obavy,že bych to mohla poškodit,tak si to raději koupím.
18. únor 2010 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
ani no popravdě tchýni minulý týden měnil zdroj v PC nějaký "expert", který prý všechny školy má a zvládl při tom odpálit celé PC. Přitom si myslím, že stačilo vyměnit pouze ventilátor.
18. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Broucku, i takovy jsou experti :grinning: Ja nerikam, ze bych to nezvladla vymenit, ale prakticky nesmim :grinning:
18. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
doorka, tam jde spis o to, ze ja jako ucitelka nesmim v ucebne vlastne vymenit ani mys, kdyz je vadna (kdyz to vezmu do dusledku), natoz abych vymenila napr. ten zdroj v PC.....
18. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
ani no když si vezmu, že jsem si to zvládla vyměnit na svém PC sama, tak mě to fakt dosti naštvalo.
Myslela jsem si, že na sestavení PC nemusíš mít elektro, celkem mě to překvapilo
18. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Broucku, musis, bohuzel, kdyz to chces delat na kseft, tak na sestaveni PC potrebujes padesatku.... Jinak bych tam nikomu misto nezaclanela :slight_smile: a hlavne nesmis ani delat treba pocitacovou sit, instalovat kamerove systemy atd.
18. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Ani, manžel dělal tyhle zkoušky ještě na Vysoké, ale od té doby na žádném přezkoušení nebyl. Ten jeho papír je už z pravěku, ale protože není zaměstnanec, tak to po něm nikdy nikdo nechtěl. On má Elektro fakultu.
18. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky, co mi uniklo se Sluni? Už jsou doma? Jsem nějak mimo......

A teď mě napadlo, kromě katy.m jsem tady už dlouho neviděla strouzek. Chodila tady taky, ne? Nebo si ji pletu z jiné diskuse?
18. únor 2010 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak poradna jen z rychlíku, doktor spěchal :frowning2: Vzal mi to na toho streptokoka a další kontrola za čtrnáct dní. Naštěstí má doktor dovolenou, takže jdu do nemocnice, tak snad bude čas se i poptat. Jinak hlavička dole a prý se otvírám přiměřeně, to tedy netuším co je. Při odchodu mi ještě řekl, že kdyby mi rupla voda, tak nemám čekat těch čtrnáct dní to by mně fakt nenapadlo
:grinning:
18. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
18. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
aronku,to jsem se zas pobavila :grinning: řežu se u PC každou chvíli smíchy a manža na mě vždycky hledí jestli jsem se nezbláznila.U prdelinky mjí chlupatý mi tekli až slzy :grinning: :grinning:
Vero,já jak někde řekla,že mám termín 8.března tak hned všichni,že to bude na MDŽ,což já už nějak vůbec neregistruju tyhle svátky :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
zuzie, já si taky myslím, že čekat čtrnáct dní po odchodu vody jen naprostý trotl :grinning:
18. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
aronek tabe celkem slušně trápí
18. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Aronek - to je ten tvůj gyndař takový "vtipálek" nebo je to vážně debil? :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
U mě nic nového, zítra jedu do soboty k mamině na vesnici, tak jsem natěšená :grinning: Snad si Nelinka neusmyslí udělat překvápko a neporodíme v Prostějově :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.